fantomy człowieka,tors z kończynami

Sortuj wg:
 • ADQOPHOF.jpg

  MegaCode Kelly Advanced

  Fantom MegaCode Kelly VitalSim Advanced (nie zawiera SimPad) to manekin osoby dorosłej do realistycznej symulacji zaawansowanych zabiegów ratowniczych obejmujących scenariusze intubacji, blokadę dróg oddechowych, wkłucia dożylne, defibrylację, pomiar ciśnienia krwi metodą nieinwazyjną ,posiada ramiona do wkłuć i pomiaru ciśnienia oraz nogi pozwalające na ruchy w anatomicznych kierunkach.

  Cena:31955.00PLN
 • 2004_Products_Catalogue_Strona_06_Obrazek_0004[1].jpg

  Resusci Anne Full Body Skillguide

  Nr katalogowy 310045 w walizce zamykanej na klucz Manekin do nauki sztucznego oddychania, masażu serca i kontroli tętna na tętnicy szyjnej. W skład zestawu wchodzi manekin (pełna postać) i panel kontrolny „Skillguide”. Ramiona i nogi można odchylać we wszystkich anatomicznych kierunkach. Tętno na tętnicy szyjnej symulowane jest za pomocą gruszki. Panel kontrolny „Skillguide” został wyposażony w wskaźniki diodowe pozwalające na ocenę głębokości ucisku (wartość poprawna – zielona dioda, ucisk za głęboki – dioda czerwona) i ilości wprowadzonego powietrza (wartość poprawna – dioda zielona, za duża ilość powietrza – dioda pomarańczowa, za szybko wprowadzone powietrze – dioda czerwona) do płuc w czasie rzeczywistym. Manekin posiada możliwość regulacji napięcia powłok brzusznych (brzuch deskowaty).
  Cena:9741.70PLN
 • RAMSCPRD.jpg

  Resusci Anne CPR-D Full Body 320055

  Manekin do nauki sztucznego oddychania, masażu serca, defibrylacji i postępowania w udzielaniu pierwszej pomocy (kontrola elektroniczna reaktywności, tętna na tętnicy szyjnej, udrożnienia dróg oddechowych, defibrylacji, wentylacji i masażu serca). W skład zestawu wchodzi manekin, panel kontrolny „SkillReporter” i „MicroHeartsim”. Budowa manekina pozwala na szybkie zamocowanie ramion i nóg (zestawy trauma, do wynoszenia, do wkłuć i kontroli krwawienia). Ramiona i nogi można odchylać we wszystkich anatomicznych kierunkach.
  Cena:27517.10PLN
 • ADNTDZPT.jpg

  Symulatora VitalSim

  VitalSim™ to symulator czynności życiowych, który podłączony do manekinów z serii Laerdal VitalSim umożliwia trening zaawansowanej resuscytacji krążeniowo – oddechowej, w tym m.in. symulację ciśnienia krwi do pomiaru na ramieniu manekina, sterowanie odgłosami serca, płuc i perystaltyki oraz rejestrację wszystkich czynności wykonanych na manekinie. W programie instruktorzy mogą wybrać jeden ze stworzonych wcześniej scenariuszy lub zbudować własny niepowtarzalny ciąg zdarzeń.
  Cena:18573.00PLN
 • R10092_1.jpg

  Wodny manekin ratowniczy

  Manekin umożliwia ćwiczenia ratunkowe w wodzie. Posiada ruchome stawy. Zrobiony jest z trwałego plastiku i niekorodującej stali. Kiedy napełni się wodą zanurzy się do poziomu szyi. Jeśli dociążymy go 3 kg obciążnikiem wtedy opadnie na dno. Size: 165 x 56 x 23 cm, weight: 21 kg Product Number:R10092/1] (W44616)

  Cena:5441.00PLN
Facebook