fantomy człowieka,tors z kończynami

Sortuj wg:
 • image042.jpg

  Fantom ratowniczy 167cm/25kg

  Ten manekin umożliwia trening wyciągania osoby w trudnym położeniu i ograniczonym dostępie. Doskonała pomoc do ćwiczeń ratunkowych niewygodnych lub niebezpiecznych dla ochotników. Manekin posiada przegubowe stawy i realistyczną wagę. Zrobiony jest z trwałego plastiku, ale nie jest ognioodporny i nie służy do ratownictwa wodnego

  KOD W44511

  Cena:5300.00PLN
 • R10092_1.jpg

  Wodny manekin ratowniczy

  Manekin umożliwia ćwiczenia ratunkowe w wodzie. Posiada ruchome stawy. Zrobiony jest z trwałego plastiku i niekorodującej stali. Kiedy napełni się wodą zanurzy się do poziomu szyi. Jeśli dociążymy go 3 kg obciążnikiem wtedy opadnie na dno. Size: 165 x 56 x 23 cm, weight: 21 kg Product Number:R10092/1] (W44616)

  Cena:5441.00PLN
 • W44735_Full-Body-CPR-Manikin-with-Trauma.jpg

  Fantom Trauma Full-Body CPR W44735

  Fantom odzwierciedla wielkość i wygląd osoby dorosłej, posiada cechy ludzkiego ciała, tj. ruchome stawy.
  Fantom jest idealny do treningu ewakuacji, rozpoznawania i opatrywania ran i urazów oraz masażu serca i wentylacji.

  Fantom zaopatrzony jest w manualny symulator tętna na tętnicy szyjnej oraz posiada on wyraźne – widoczne i wyczuwalne anatomiczne punkty orientacyjne, pomocne w odnajdowaniu właściwego miejsca ucisku przy wykonywaniu masażu serca. Są to: mostek, wyrostek mieczykowaty i klatkę piersiową. W czasie reanimacji tj. wykonywania pośredniego masażu serca wyczuwalny jest naturalny opór wobec ucisku klatki piersiowej.

  Cena:6750.00PLN
 • ambu_man_w_800x536.jpg

  AmbuMan W (Wireless)-234 307 000

  AmbuMan W (Wireless) – zestaw szkoleniowy składający się z manekina (w wersji cała postać”) i programu komputerowego do analizy resuscytacji krążeniowo-oddechowej. AmbuMan W to nowoczesny manekin instruktażowo szkoleniowy służący do symulacji rzeczywistych warunków wykonywania resuscytacji krążeniowo-oddechowej tj. sztucznego oddychania i masażu serca. AmbuMan W umożliwia ponadto trenowanie pełnego zakresu podstawowych zabiegów ratujących życie.
  Cena:7531.00PLN
 • Ambu Man, model CF (cała postać) 234 013 000

  Ambu Man, model CF (cała postać), do ćwiczeń sztucznego oddychania i masaŜu serca, 5 masek i 100 worków, torba do przenoszenia po rozłoŜeniu tworząca matę treningową; tors z kończynami ; wbudowane przyrządy pomiarowe.
  Cena:8210.00PLN
 • image004[5].jpg

  Fantom TRAUMA CPR ze wskaźnikami świetlnymi W44556

  Za pomocą tego naturalnej wielkości manekina można ćwiczyć czynności przywracania życia (masażu serca i sztucznego oddychania). Sprężystość manekina dokładnie odzwierciedla wartości rzeczywiste.

  Cena:8580.00PLN
 • 2004_Products_Catalogue_Strona_06_Obrazek_0004[1].jpg

  Resusci Anne Full Body Skillguide

  Nr katalogowy 310045 w walizce zamykanej na klucz Manekin do nauki sztucznego oddychania, masażu serca i kontroli tętna na tętnicy szyjnej. W skład zestawu wchodzi manekin (pełna postać) i panel kontrolny „Skillguide”. Ramiona i nogi można odchylać we wszystkich anatomicznych kierunkach. Tętno na tętnicy szyjnej symulowane jest za pomocą gruszki. Panel kontrolny „Skillguide” został wyposażony w wskaźniki diodowe pozwalające na ocenę głębokości ucisku (wartość poprawna – zielona dioda, ucisk za głęboki – dioda czerwona) i ilości wprowadzonego powietrza (wartość poprawna – dioda zielona, za duża ilość powietrza – dioda pomarańczowa, za szybko wprowadzone powietrze – dioda czerwona) do płuc w czasie rzeczywistym. Manekin posiada możliwość regulacji napięcia powłok brzusznych (brzuch deskowaty).
  Cena:9741.70PLN
 • Fantom_Rescue-Randy-9000.jpg

  Fantom ratunkowy Rescue Randy 9000

  Fantom ratunkowy Rescue Randy 9000 został zaprojektowany tak, aby był dostosowywany przez użytkownika w celu optymalnego wykorzystania podczas treningu.

  Cena:11010.00PLN
 • image008[1].jpg

  Fantom do reanimacji z jednostką pamięci i drukarką W44069

  Naturalnej wielkości manekin z jednostką pamięci Naturalnej wielkości manekin pozwala na praktykowanie technik reanimacji sercowo-płucnej osoby dorosłej. Alternatywnie nauka reanimowania dziecka jest również możliwa poprzez zmianę sprężyn znajdujących się w środku torsu. Indywidualne maski twarzowe z jednokierunkową zastawką bezzwrotną i drogami oddechowymi jednorazowego użytku zapewniają maksymalną ochronę przed skażeniem.

  Cena:15700.00PLN
 • ADNTDZPT.jpg

  Symulatora VitalSim

  VitalSim™ to symulator czynności życiowych, który podłączony do manekinów z serii Laerdal VitalSim umożliwia trening zaawansowanej resuscytacji krążeniowo – oddechowej, w tym m.in. symulację ciśnienia krwi do pomiaru na ramieniu manekina, sterowanie odgłosami serca, płuc i perystaltyki oraz rejestrację wszystkich czynności wykonanych na manekinie. W programie instruktorzy mogą wybrać jeden ze stworzonych wcześniej scenariuszy lub zbudować własny niepowtarzalny ciąg zdarzeń.
  Cena:18573.00PLN
Facebook