Wyszukiwarka
OKAZJA DNIA !!!

fantomy człowieka tors

Sortuj wg:
 • Fantom_Prestan,_dorosly_manekin_z_wskaznikiem_elektronicznym.jpg

  Fantom Prestan, dorosły manekin z wskaźnikiem elektronicznym

  Fantom Prestan z wskaźnikiem elektronicznym.Tors ma wbudowaną funkcję znaku dla głębokości i tempa ucisku. Poprawna głębokość ucisku jest wskazana przez słyszalny dźwięk "klik"-klak , tempo ucisku przez elektroniczny czujnik świetlny.Na lewym ramieniu fantom ma wbudowane lampki kontrolne informujące o poprawnej pracy resuscytacji. Aż 60 sprężeń na minutę- czerwone lekkie światło, lekka zmiana pomarańczowe światło. Jeżeli student dociera do 80 sprężeń na minutę to jest pokazane do jednego zielonego światła. Docieranie do 100 ucisków na minutę- wskazane są dwa zielone światła (to znaczy że tempo ucisków jest ok). Jeżeli student zwalnia- kolory zmieniają wstecz. Jeżeli głębokość sprężenia nie jest wystarczająca, światła są wyłączone natychmiast i błyska tylko jedno czerwone światło . Fantom jest dostarczany z transportową torbą i nie wymaga specjalnego szkolenia.Na wyposażeniu jest 10 dróg oddechowych i jedna higieniczna osłona twarzy. Kod:R19100

  Cena:1240.00PLN
 • Prestan_2000_CPR_Tors_z_informacja_zwrotna_—_aplikacja.jpg

  Prestan 2000 CPR Tors z informacją zwrotną - aplikacja

  Cena:6424.00PLN
 • Prestan_2000_fantom_do_resuscytacji_-_aplikacja_mobilna.jpg

  Prestan 2000 fantom do resuscytacji - aplikacja mobilna

  Cena:1380.00PLN
 • Prestan_zestaw_fantomow_-_3_szt..jpg

  Prestan zestaw familijny - 3 szt.

  Zestaw fantomów Prestan RKO w jednym atrakcyjnym zestawie - 3szt. Dorosły, dziecko i niemowlę z monitorem CPR.

  Cena:3050.00PLN
 • image001.jpg

  Fantom Basic Buddy W44108

  Najprostszy model w naszej ofercie umożliwiający ćwiczenie przez pojedyncze osoby, jak i większe grupy technik ratujących życie (masaż serca i sztuczne oddychanie).

  Cena:1065.00PLN
 • 3c154c69840e4b31be0a6395eecb13ca.jpg

  Fantom Prestan ze wskaźnikiem i ruchomą żuchwą

  Fantom Prestan z ruchomą szczęką i ze wskaźnikiem diodowym do nauki RKO / AE i usuwania ciała obcego z dróg oddechowych.

  Cena:1440.00PLN
 • Prestan_zestaw_rodziny_fantomow.jpg

  Prestan, zestaw fantomów 5 szt, R19650

  Zestaw ten zawiera całą rodzinę fantomów PrestanCPR. Dwoje dorosłych fantomów Prestan , jedno dziecko Prestan 7 lat i dwoje dzieci w atrakcyjnym zestawie. Wszystkie fantomy posiadają z monitor diodowy CPR pokazujący prawidłowość wykonywanych ucisków.

  Cena:4572.00PLN
 • image002.jpg

  Fantom CPR BRAD tors szkoleniowy

  Fantom posiada: miękką skórę z miękkim elastycznym ciałem wypełnionym w sposób realistyczny, nowe drogi oddechowe z płucami niewymagające żadnego czyszczenia, przedłużony korpus z częścią brzuszną, otwarcie dróg oddechowych możliwe jest tylko podczas prawidłowego trzymania głowy i podciągnięcia podbródka, dodatkowo 3 szt. dróg oddechowych 3 szt. części nosowo-ustnych.Wymienne maseczki twarzowe. Dodatkowo zestaw wyposażony jest w torbę transportową, która po rozłożeniu może służyć jako mata treningowa.

  Cena:2130.00PLN
 • image003[3].jpg

  CPR ADAM dorosły fantom z elektroniką - W44538

  CPR ADAM dorosły fantom z elektroniką , uzupełniony o część elektroniczną umożliwiającą śledzenie prawidłowości wykonywanych ćwiczeń. Trzy lampki kontrolne wskazujące: niewłaściwą pozycję rąk przy masażu serca, głębokość ucisków i objętość dostarczanego powietrza.

  Cena:6680.00PLN
 • image003[2].jpg

  CPR ADAM tors szkoleniowy, dorosły bez elektroniki, W44537

  W modelu tym drogi oddechowe zamknięte są za pomocą specjalnego zaworu kulowego, i tylko prawidłowe trzymanie głowy i podciągnięcie podbródka umożliwia ich otwarcie. Wymienne drogi oddechowe i części nosowo-ustne ułatwiają utrzymanie higieny i umożliwiają ćwiczenia w większych grupach.

  Cena:3268.00PLN
Facebook