fantomy człowieka,tors z kończynami

Sortuj wg:
 • 2004_Products_Catalogue_Strona_06_Obrazek_0004[1]_m[1].jpg

  Resusci Anne Full Body SkillReporter( z kończynami)

  Manekin Resusci Anne SkillReporter pozwala instruktorom prowadzić zaawansowany trening resuscytacji krążeniowo – oddechowej ze zwróceniem uwagi na precyzyjną optymalizację wyników ćwiczeń. Kod-31 00 55
  Cena:21438.00PLN
 • Ambu Man, model CF (cała postać) 234 013 000

  Ambu Man, model CF (cała postać), do ćwiczeń sztucznego oddychania i masaŜu serca, 5 masek i 100 worków, torba do przenoszenia po rozłoŜeniu tworząca matę treningową; tors z kończynami ; wbudowane przyrządy pomiarowe.
  Cena:8210.00PLN
 • ambu_man_w_800x536.jpg

  AmbuMan W (Wireless)-234 307 000

  AmbuMan W (Wireless) – zestaw szkoleniowy składający się z manekina (w wersji cała postać”) i programu komputerowego do analizy resuscytacji krążeniowo-oddechowej. AmbuMan W to nowoczesny manekin instruktażowo szkoleniowy służący do symulacji rzeczywistych warunków wykonywania resuscytacji krążeniowo-oddechowej tj. sztucznego oddychania i masażu serca. AmbuMan W umożliwia ponadto trenowanie pełnego zakresu podstawowych zabiegów ratujących życie.
  Cena:7531.00PLN
 • image021[1].jpg

  Fantom Resusci Anne Advanced SkillTrainer SimPad Plus

  Pomoc dydaktyczna skierowana do ratowników medycznych. Resusci Anne Advanced SkillTrainer SimPad to manekin do nauki zaawansowanej resuscytacji krążeniowo – oddechowej osoby dorosłej.

  Cena:35050.00PLN
 • image004[5].jpg

  Fantom TRAUMA CPR ze wskaźnikami świetlnymi W44556

  Za pomocą tego naturalnej wielkości manekina można ćwiczyć czynności przywracania życia (masażu serca i sztucznego oddychania). Sprężystość manekina dokładnie odzwierciedla wartości rzeczywiste.

  Cena:8580.00PLN
 • W44735_Full-Body-CPR-Manikin-with-Trauma.jpg

  Fantom Trauma Full-Body CPR W44735

  Fantom odzwierciedla wielkość i wygląd osoby dorosłej, posiada cechy ludzkiego ciała, tj. ruchome stawy.
  Fantom jest idealny do treningu ewakuacji, rozpoznawania i opatrywania ran i urazów oraz masażu serca i wentylacji.

  Fantom zaopatrzony jest w manualny symulator tętna na tętnicy szyjnej oraz posiada on wyraźne – widoczne i wyczuwalne anatomiczne punkty orientacyjne, pomocne w odnajdowaniu właściwego miejsca ucisku przy wykonywaniu masażu serca. Są to: mostek, wyrostek mieczykowaty i klatkę piersiową. W czasie reanimacji tj. wykonywania pośredniego masażu serca wyczuwalny jest naturalny opór wobec ucisku klatki piersiowej.

  Cena:6750.00PLN
 • image008[1].jpg

  Fantom do reanimacji z jednostką pamięci i drukarką W44069

  Naturalnej wielkości manekin z jednostką pamięci Naturalnej wielkości manekin pozwala na praktykowanie technik reanimacji sercowo-płucnej osoby dorosłej. Alternatywnie nauka reanimowania dziecka jest również możliwa poprzez zmianę sprężyn znajdujących się w środku torsu. Indywidualne maski twarzowe z jednokierunkową zastawką bezzwrotną i drogami oddechowymi jednorazowego użytku zapewniają maksymalną ochronę przed skażeniem.

  Cena:15700.00PLN
 • image042.jpg

  Fantom ratowniczy 167cm/25kg

  Ten manekin umożliwia trening wyciągania osoby w trudnym położeniu i ograniczonym dostępie. Doskonała pomoc do ćwiczeń ratunkowych niewygodnych lub niebezpiecznych dla ochotników. Manekin posiada przegubowe stawy i realistyczną wagę. Zrobiony jest z trwałego plastiku, ale nie jest ognioodporny i nie służy do ratownictwa wodnego

  KOD W44511

  Cena:5300.00PLN
 • Fantom_Rescue-Randy-9000.jpg

  Fantom ratunkowy Rescue Randy 9000

  Fantom ratunkowy Rescue Randy 9000 został zaprojektowany tak, aby był dostosowywany przez użytkownika w celu optymalnego wykorzystania podczas treningu.

  Cena:11010.00PLN
 • W44134_Deluxe-PLUS-CRiSis-Manikin.jpg

  Interaktywny manekin do nauki zaawansowanej resuscytacji krążeniowo-oddechowej ACLS z EKG W44134

  Ten pełnowymiarowy manekin oferuje szeroki zakres ćwiczeń ratunkowych włącznie z rozpoznawaniem arytmii i defibrylacją. Manekin zaopatrzony jest w walizkę ochronną i posiada: namacalne punkty orientacyjne; w pełni przegubową głowę, szyję i szczękę; jednostka drukująca pozwala na ocenę postępowania przy drogach oddechowych; ...

  Cena:35450.00PLN
 • ADQOPHOF.jpg

  MegaCode Kelly Advanced

  Fantom MegaCode Kelly VitalSim Advanced (nie zawiera SimPad) to manekin osoby dorosłej do realistycznej symulacji zaawansowanych zabiegów ratowniczych obejmujących scenariusze intubacji, blokadę dróg oddechowych, wkłucia dożylne, defibrylację, pomiar ciśnienia krwi metodą nieinwazyjną ,posiada ramiona do wkłuć i pomiaru ciśnienia oraz nogi pozwalające na ruchy w anatomicznych kierunkach.

  Cena:31955.00PLN
 • 2004_Products_Catalogue_Strona_06_Obrazek_0004[1].jpg

  Resusci Anne Full Body Skillguide

  Nr katalogowy 310045 w walizce zamykanej na klucz Manekin do nauki sztucznego oddychania, masażu serca i kontroli tętna na tętnicy szyjnej. W skład zestawu wchodzi manekin (pełna postać) i panel kontrolny „Skillguide”. Ramiona i nogi można odchylać we wszystkich anatomicznych kierunkach. Tętno na tętnicy szyjnej symulowane jest za pomocą gruszki. Panel kontrolny „Skillguide” został wyposażony w wskaźniki diodowe pozwalające na ocenę głębokości ucisku (wartość poprawna – zielona dioda, ucisk za głęboki – dioda czerwona) i ilości wprowadzonego powietrza (wartość poprawna – dioda zielona, za duża ilość powietrza – dioda pomarańczowa, za szybko wprowadzone powietrze – dioda czerwona) do płuc w czasie rzeczywistym. Manekin posiada możliwość regulacji napięcia powłok brzusznych (brzuch deskowaty).
  Cena:9741.70PLN
 • RAMSCPRD.jpg

  Resusci Anne CPR-D Full Body 320055

  Manekin do nauki sztucznego oddychania, masażu serca, defibrylacji i postępowania w udzielaniu pierwszej pomocy (kontrola elektroniczna reaktywności, tętna na tętnicy szyjnej, udrożnienia dróg oddechowych, defibrylacji, wentylacji i masażu serca). W skład zestawu wchodzi manekin, panel kontrolny „SkillReporter” i „MicroHeartsim”. Budowa manekina pozwala na szybkie zamocowanie ramion i nóg (zestawy trauma, do wynoszenia, do wkłuć i kontroli krwawienia). Ramiona i nogi można odchylać we wszystkich anatomicznych kierunkach.
  Cena:27517.10PLN
 • ADNTDZPT.jpg

  Symulatora VitalSim

  VitalSim™ to symulator czynności życiowych, który podłączony do manekinów z serii Laerdal VitalSim umożliwia trening zaawansowanej resuscytacji krążeniowo – oddechowej, w tym m.in. symulację ciśnienia krwi do pomiaru na ramieniu manekina, sterowanie odgłosami serca, płuc i perystaltyki oraz rejestrację wszystkich czynności wykonanych na manekinie. W programie instruktorzy mogą wybrać jeden ze stworzonych wcześniej scenariuszy lub zbudować własny niepowtarzalny ciąg zdarzeń.
  Cena:18573.00PLN
 • R10092_1.jpg

  Wodny manekin ratowniczy

  Manekin umożliwia ćwiczenia ratunkowe w wodzie. Posiada ruchome stawy. Zrobiony jest z trwałego plastiku i niekorodującej stali. Kiedy napełni się wodą zanurzy się do poziomu szyi. Jeśli dociążymy go 3 kg obciążnikiem wtedy opadnie na dno. Size: 165 x 56 x 23 cm, weight: 21 kg Product Number:R10092/1] (W44616)

  Cena:5441.00PLN
Facebook