Oferta specjalna!
smkit.jpg

Magnesy - zestaw klasowy

Zestaw różnych rodzajów magnesów

Cena:253.00PLN
SONDa2(2)[1].jpg

SONDa Fizyka Elektryczność i Magnetyzm Zestaw 1

Stosowanie zestawu SONDa Fizyka Elektryczność i Magnetyzm podczas lekcji, pozwala nauczycielowi przekazać wiedzę na temat zjawisk fizyki nie tylko w postaci teorii. Uczniowie mogą w łatwiejszy sposób utrwalić świeżo zdobytą wiedzę, samodzielnie przeprowadzając doświadczenia. Z naszą pomocą dydaktyczną lekcja zmienia się w multimedialny wykład, a możliwość współpracy z komputerem zachęca uczniów do wykonywania ćwiczeń i wyciągania wniosków.Poniżej link do filmu instruktażowego o Sondzie- doświadczenia z zakresu fizyki http://www.youtube.com/user/pwnTranslatica

Cena:6000.00PLN
szkielet_czlowieka.jpg

Szkielet człowieka 180 cm Nowość

Szkielet człowieka 180 cm. Jedyny dostępny na rynku Szkielet człowieka o wysokości 180cm .Masywny,solidnie wykonany model układu kostnego o naturalnych rozmiarach.Wykonany z trwalszego tworzywa sztucznego typu TALL- z łatwo zdejmowanymi kończynami,co ułatwia dokładne zapoznanie się z budową każdej z nich. . W kręgosłupie znajduje się elastyczny rdzeń kręgowy.
Szkielet idealnie nadaje się do prezentacji w pracowniach bioligicznych i laboratoriach studenckich. Model umieszczono na ruchomym stojaku.

Cena:850.00PLN
alfabet-i-cyfry-sensoryczne.jpg

Alfabet polski pisany + cyfry

Grawerowane na płycie Hdf „6" wielkie i małe litery polskiego alfabetu wraz dwuznakami plus cyfry, łącznie 88 sztuk.

Cena:283.00PLN
ibalance601header.png

Waga precyzyjna IBALANCE601

Waga 600g/0,01g. Jest to profesjonalna waga precyzyjna z mnóstwem funkcji, który z pewnością spełniają najwyższe oczekiwania. Posiada dwa jasne diody LED wyświetlacze (na przeciwnych stronach), co czyni go idealnym do nauki, pokazując wagę do innych, i wielozadaniowości.

Cena:940.00PLN

Wyposażenie

Sortuj wg:
 • test_narkotykowy_oratec.jpg

  Test narkotykowy ORATECT III ze śliny

  Testy Oratect są jedynymi jednoczęściowymi testami ślinowymi na polskim rynku, dzięki którym można wykryć 6 głównych grup narkotykowych i dodatkowo ok. 150 ich pochodnych w ciągu zaledwie 5 minut.

  Cena:103.00PLN
 • analizator-halasu-przod-duze.jpg

  Analizator hałasu - lampa czuła na hałas

  W szkołach rośnie poziom ciśnienia akustycznego dźwięku, popularnie zwanego hałasem – czas najwyższy aby temu zjawisku planowo zapobiegać a pierwszym krokiem w tę stronę jest poznanie zagrożeń …w zależności od nasilenia hałasu. Urządzenie dwufunkcyjne , wykorzystasz opcjonalnie jako: > ANALIZATOR HAŁASU lub > MODEL SYGNALIZATORA ULICZNEGO

  Cena:360.00PLN
 • 78450_a.jpg

  Analizator hałasu z funkcją LED

  Szczególnie podczas pierwszych lat nauki, kiedy faza koncentracji jest jeszcze dość krótka, hałas w klasie szybko wzrasta. Użycie naszej lampy w klasie umożliwia Państwu redukcję upomień i spokoniejszą pracę dzieci. Uwaga, lampa słyszy wszystko! Zielony wesołek i czerwony smutaś – te kolory zna każde dziecko. Dodatkowo, śmieszne buźki w doskonały sposób obrazują natężenie hałasu i w razie potrzeby można również włączyć sygnał ostrzegawczy / syrenę. Za pomocą pokrętła można ustawić akceptowany hałas w klasie. Jeżeli zostanie przekroczony, światło zmieni się na żółte, a następnie czerwone. W ten oto zabawowy sposób, dzieci nauczą się kontrolować hałas w klasie i podejmą próby poprawy zachowania. W przeciwnym wypadku pojawi się smutna buźka. Protokół hałasu: zielone i czerwone punkty jako motywatory !
  Cena:489.00PLN
 • Bezpiecztenstwo_v_ruchu_drogowym.jpg

  Bezpieczeństwo w ruchu drogowym - program dydaktyczny

  Program dzieli się na dwie główne części. Część teoretyczna składa się z następujących zagadnień: zasady poruszania się pieszych, rowerzystów oraz kierujących pojazdami mechanicznymi, znaki drogowe (według podziału na znaki ostrzegawcze, zakazu, nakazu, informacyjne itd. łącznie z sygnałami świetlnymi oraz poleceniami policjanta), ponadto kwestia bezpiecznej drogi do szkoły oraz zasady udzielania pierwszej pomocy.

  Cena:499.00PLN
 • Cisnieniomierz-zegarowy-Boso-CLASSICO-przewod-2w1.jpg

  Ciśnieniomierz zegarowy Boso CLASSICO przewód 2w1

  Nowoczesny ciśnieniomierz zegarowy z manometrem aneroidowym odpornym na wstrząsy i nadmierny wzrost ciśnienia. Mankiet łączy się z manometrem podwójnym przewodem koncentrycznym (2-w-1) zakończonym wygodnym szybkozłączem.

  Cena:210.00PLN
 • 62363.jpg

  Dzwonek Szkolno-alarmowy duży

  Dzwonek Szkolno-alarmowy duży (DNS–212D) • dzwonek elektromechaniczny, • obudowa z tworzywa sztucznego (PC), • lakierowana na czerwono stalowa czasza (ø 230 mm), • idealny w szkołach lub jako sygnalizator alarmowy, • stopień ochrony: IP 44, • poziom dźwięku: ok. 104 dB (230V~). Dane Kolor czerwony Waga [g] 2400 Wymiary [mm] 240 x 230 x 100 Dane techniczne Symbol DNS–212D Zasilanie, pobór 220-240 V~/0,07A 50/60 Hz Stopień ochrony IP 44 Okres gwarancji 24 miesiące Głośność 104 dB Temperaturowy zakres pracy od -20°C do +35°C Klasa ochronności II
  Cena:185.00PLN
 • ewplus.jpg

  Elektroniczna Woźna wyświetlacz LED 10cm

  Wyświetlacz przeznaczony jest do współpracy ze sterownikiem dzwonków szkolnych „Elektroniczna Woźna”. Służy do wyświetlania bieżącego czasu oraz opcjonalnie czasu do zakończenie lekcji i przerw.
  Cena:913.78PLN
 • wozna01.jpg

  Elektroniczna woźna

  Mikroprocesorowy Zegar Szkolny "Elektroniczna Woźna" służy do automatycznego sterowania dzwonkiem szkolnym. Jest urządzeniem o wysokich walorach użytkowych, bardzo nowoczesnym i niezawodnym. Obudowa "Elektronicznej Woźnej" ma wymiary 176x108x51 mm i jest przystosowana do zawieszania na ścianie. Alfanumeryczny wyświetlacz LCD (8 linii po 20 znaków) sprawia, że obsługa zegara jest przyjemnością. Sterownik posiada m.in. następujące możliwości: Woźna - zdjęcie Powiększ * wyświetlanie aktualnego czasu, daty, dnia tygodnia oraz numeru i czasu zakończenia aktualnej lekcji lub przerwy * programowanie czasu trwania lekcji i przerw * przegląd rozkładu lekcji, lekcje normalne i skrócone * dzwonienie dodatkowym krótkim dzwonkiem * ustawianie czasu trwania dzwonka, dzwonki dodatkowe * programowanie dni wolnych w całym roku szkolnym * możliwość natychmiastowego (ręcznego) włączenia dzwonka niezależnie od wszystkich zaprogramowanych ustawień * bateryjne podtrzymanie danych na wypadek awarii zasilania * automatyczna synchronizacja czasu z wzorca atomowego DCF (opcja) * sterowanie siecią zegarów wtórnych (opcja) Sposób montażu zegara jest maksymalnie uproszczony i sprowadza się do zastąpienia istniejącego włącznika "Elektroniczną Woźną".
  Cena:597.80PLN
 • wozna01[1].jpg

  Elektroniczna woźna z anteną DCF

  Mikroprocesorowy Zegar Szkolny 'Elektroniczna Woźna' służy do automatycznego sterowania dzwonkiem szkolnym. Jest urządzeniem o wysokich walorach użytkowych, bardzo nowoczesnym i niezawodnym. Obudowa 'Elektronicznej Woźnej' ma wymiary 176x108x51 mm i jest przystosowana do zawieszania na ścianie. Alfanumeryczny wyświetlacz LCD (8 linii po 20 znaków) sprawia, że obsługa zegara jest przyjemnością. Zastosowanie odbiornika DCF w wersji Elektronicznej Woźnej z anteną, umożliwia synchronizację czasu ze wzorcowym - zegarem DCF z Frankfurtu. Dzięki tej opcji kontrola poprawności i ewentualna korekcja czasu Woźnej nie jest konieczna.
  Cena:999.00PLN
 • image.php.jpg

  IMADŁO OBROTOWE 150MM 15KG

  Masa : 15 kg - kowadło i wymienne szczęki wykonane ze stali hartowanej - uchwyty mocowania do stołu - karbowane szczęki - wytrzymały, antykorozyjny lakier młoteczkowy - podstawa obrotowa w pełnym zakresie (360 stopni) - dostępne w 4 rozmiarach
  Cena:280.00PLN
Facebook