Oferta specjalna!
smkit.jpg

Magnesy - zestaw klasowy

Zestaw różnych rodzajów magnesów

Cena:253.00PLN
SONDa2(2)[1].jpg

SONDa Fizyka Elektryczność i Magnetyzm Zestaw 1

Stosowanie zestawu SONDa Fizyka Elektryczność i Magnetyzm podczas lekcji, pozwala nauczycielowi przekazać wiedzę na temat zjawisk fizyki nie tylko w postaci teorii. Uczniowie mogą w łatwiejszy sposób utrwalić świeżo zdobytą wiedzę, samodzielnie przeprowadzając doświadczenia. Z naszą pomocą dydaktyczną lekcja zmienia się w multimedialny wykład, a możliwość współpracy z komputerem zachęca uczniów do wykonywania ćwiczeń i wyciągania wniosków.Poniżej link do filmu instruktażowego o Sondzie- doświadczenia z zakresu fizyki http://www.youtube.com/user/pwnTranslatica

Cena:6000.00PLN
szkielet_czlowieka.jpg

Szkielet człowieka 180 cm Nowość

Szkielet człowieka 180 cm. Jedyny dostępny na rynku Szkielet człowieka o wysokości 180cm .Masywny,solidnie wykonany model układu kostnego o naturalnych rozmiarach.Wykonany z trwalszego tworzywa sztucznego typu TALL- z łatwo zdejmowanymi kończynami,co ułatwia dokładne zapoznanie się z budową każdej z nich. . W kręgosłupie znajduje się elastyczny rdzeń kręgowy.
Szkielet idealnie nadaje się do prezentacji w pracowniach bioligicznych i laboratoriach studenckich. Model umieszczono na ruchomym stojaku.

Cena:850.00PLN
alfabet-i-cyfry-sensoryczne.jpg

Alfabet polski pisany + cyfry

Grawerowane na płycie Hdf „6" wielkie i małe litery polskiego alfabetu wraz dwuznakami plus cyfry, łącznie 88 sztuk.

Cena:283.00PLN
ibalance601header.png

Waga precyzyjna IBALANCE601

Waga 600g/0,01g. Jest to profesjonalna waga precyzyjna z mnóstwem funkcji, który z pewnością spełniają najwyższe oczekiwania. Posiada dwa jasne diody LED wyświetlacze (na przeciwnych stronach), co czyni go idealnym do nauki, pokazując wagę do innych, i wielozadaniowości.

Cena:940.00PLN

Stacje pogody

Sortuj wg:
 • stacja_pogodowa_szkolna.jpg

  Stacja pogodowa , zestaw uczniowski dla 6 grup 8959

  Uczniowie uczą się:

  rozpoznawać, rozróżniać, opisywać, mierzyć i zapisywać: temperaturę, zachmurzenie, kierunek oraz siłę wiatru, wielkość opadów atmosferycznych;
  odczytywać oraz używać różnorodne symbole pogodowe, zaczynając od prostych piktogramów do zestawu naukowych symboli używanych w oficjalnych mapach pogodowych.
  Stacja Pogodowa zestaw uczniowski.
  Pogodowa pomoce dydaktyczne

  Wymiary zestawu: 540x450x150mm

  Cena:3795.00PLN
 • stacja_pogodowa_merikon_EPS_1000.jpg

  Stacja pogodowa Davis

  Stacja pogodowa Davis. Dzięki systemowi czujników zewnętrznych instalacja najmniejszej ze stacji meteorologicznych Vantage jest prosta i zajmuje kilka minut. Dostarcza wszystkich istotnych danych meteorologicznych. Jest również wyposażona w nowatorski przycisk Weather Center
  pokazujący dodatkowe dane dotyczące zmiennych metrologicznych na aktualny dzień i ostatnich 25 dni.

  Cena:2179.00PLN
 • stacja_pogody_bezprzewodowa.jpg

  Stacja pogodowa bezprzewodowa

  Stacja pogodowa, wyposażona w zewnętrzny czujnik temperatury, wilgotności, kierunku i prędkości wiatru oraz opadów, spełnia najwyższe standardy. Dane pogodowe przekazywane są bezprzewodowo. Obsługa odbywa się za pomocą przycisków znajdujących się na czujniku. Załączone oprogramowanie, kompatybilne z Windows®, umożliwia również odczytanie uzyskanych danych pogodowych i opracowanie ich na komputerze. Dodatkowo, w zestawie znajduje się odbiornik, na którym można wyświetlać najważniejsze dane tj. godzinę, temperaturę i wilgotność wewnątrz oraz temperaturę i wilgotność na zewnątrz.

  Cena:959.00PLN
 • 672861_BB_00_FB.EPS_250.jpg

  Stacja pogodowa radiowa

  Stacja pogodowa radiowa
  Wyświetlacz wartości temperatury wewnętrznej/zewnętrznej, wilgotności wewnętrznej/zewnętrznej, opadów deszczu, prędkości i kierunku wiatru. Mierzone wartości czujników zewnętrznych są bezprzewodowo wysyłane do stacji pogodowej.
  Za pomocą wewnętrznego czujnika ciśnienia i stałemu rejestrowaniu zmian ciśnienia, stacja pogodowa oblicza prognozę dla najbliższych 12 - 24 godzin. Prognoza jest przedstawiana za pomocą graficznych symboli na wyświetlaczu.
  Wszystkie dane pogodowe ze stacji bazowej oraz czujników mogą być zapisywane i wysyłanie w określonych przez użytkownika odstępach.

  Cena:649.00PLN
 • stacja_pogody-bresser-5-w-1.jpg

  Stacja pogody BRESSER 5 w 1

  Cena:499.00PLN
 • Stacje pogody

Facebook