Wyszukiwarka
OKAZJA DNIA !!!

Wizualizery

Sortuj wg:
 • lumens-dc125.png

  Lumens DC125

  Wizualizer DC125 to następca modelu DC120, stanowiący bardzo kompaktowe rozwiązanie, idealne dla nauczycieli często zmieniających sale lekcyjne.

  Wykorzystując opcjonalną przystawkę DC-W50 można bez problemu przesyłać sygnał bezprzewodowo na odległość do 15 m. Zastosowanie wizualizera DC-125 z przystawką DC-W50 to idealne rozwiązanie dla nauczycieli/prowadzących zajęcia zmuszonych przemieszczać się po sali.

  Cechy szczególne:

  Funkcjonalny design
  Intuicyjna i łatwa obsługa
  Dowolny kąt ustawienia kamery - giętka, gęsia szyjka zapewnia podgląd obiektów 3D i dokumentów pod każdym kątem i z każdej wysokości
  Szybki Auto Focus
  Współpraca z mikroskopem (opcja)
  Plug and Play - współpraca z komputerem nie wymaga sterowników
  Wysokiej klasy przetwornik CMOS
  Szybkie odświeżanie 30 FPS
  Współpraca z PC - wbudowany port USB umożliwia podłączenie urządzenia do dowolnego komputera. Pozwala sterować pracą wizualizera z poziomu PC oraz zapisywać obrazy bezpośrednio na dysku
  Wbudowane oświetlenie LED
  Zasilanie z portu USB - brak dodatkowych, zewnętrznych zasilaczy i zbędnych przewodów
  Wysoka rozdzielczość QXGA (2.048 x 1.536 pikseli)
  Przyciski z najważniejszymi funkcjami na wizualizerze
  Możliwość bezprzewodowego połączenia z komputerem za pomocą opcjonalnej przystawki DC-W50

  Produkt objęty jest 5-letnią gwarancją producenta.

  Cena:1290.00PLN
 • lumens-dc193.png

  Lumens DC193

  Wizualizer DC193 to nowy model marki Lumens, będący następcą popularnego DC192 i podobnie jak poprzednik reprezentuje najwyższej klasy przenośne wizualizery z głowicą na „gęsiej szyi”, dodatkowo wprowadzając szereg ulepszeń względem starszego modelu.

  Urządzenie charakteryzuje wysokiej jakości matryca CMOS 3 Mpix, dzięki której można wyświetlać obraz w rozdzielczości Full HD 1.920 x 1.080 w płynnych 30-klatkach na sekundę.

  Urządzenie wyposażono w 10-krotny zoom optyczny, 12-krotny zoom cyfrowy oraz 2-krotny Pixel Zoom (ekwiwalent zoomu optycznego). DC193 to również podwójne oświetlenie LED na głowicy oraz na osobnym wysięgniku co pozwala lepiej dostosować kąt padania światła. Natomiast tryb macro pozwala na uzyskanie idealnego obrazu już z odległości 2 cm. Pozwala to na idealne przedstawienie nawet najmniejszych szczegółów.

  Dzięki wbudowanemu portowi USB mamy możliwość zapisu zrobionych zdjęć bezpośrednio na zewnętrznej pamięci np. pendrive o pojemności do 32 GB. W przypadku gdy nie będziemy mieli pod ręką pamięci USB możemy skorzystać z wbudowanej pamięci na 240 obrazów.

  Kolejna zaletą portu USB jest możliwość nanoszenia notatek na obraz bez konieczności korzystania z komputera! Wystarczy podłączyć mysz przez port USB do wizualizera, aby skorzystać z trybu nanoszenia notatek.

  DC193 charakteryzuje również bogactwo dostępnych portów: wyjście audio, C-Video połączone z RS-232, wejście i wyjście VGA oraz wejście i wyjście HDMI.

  Cena:2800.00PLN
 • Wizualizer_AVer_F17-8M.png

  Wizualizer AVer F17-8M

  Cena:2170.00PLN
 • Wizualizer_AVer_F50-8M.png

  Wizualizer AVer F50-8M

  Cena:2999.00PLN
 • aver-u70.png

  Wizualizer AVer U70

  Wizualizer U70

  Nowa propozycja od specjalizującej się w wizualizerach firmy AVer. Oprócz konkurencyjnej ceny AVer U70oferuje bardzo dobre parametry, m.in: wsparcie rozdzielczości 4K, 16-krotny zoom cyfrowy czy Auto Focus.

  Cena:1400.00PLN
 • Wizualizer_U50.png

  Wizualizer Aver U50

   

  Urządzenie pozwala na tworzenie notatek na wyświetlanym obrazie bez potrzeby podłączania komputera. Utworzony w ten sposób materiał mozna zapisać na wbudowanej pamięci, karcie SDHC lub przenośnej pamięci USB.

  Aver PL50 posiada wszystkie niezbędne złącza: m.in. HDMI, 4 porty VGA (2 x WE, 2 x WY) z funkcją switch.
  Gwarancja: 3 lata.

  Cena:997.00PLN
 • Lumens_DC125_z_adapterem_do_mikroskopu.png

  Wizualizer Lumens DC125 z adapterem do mikroskopu

  Cena:1290.00PLN
 • 23583.jpg

  Kamera mikroskopowa Video flex

  VIDEO FLEX działa jak każdy wizualizer. Umożliwia przeniesienie np. tekstu lub fotografii na monitor telewizora lub (za pośrednictwem karty Frame Grabber) na dysk komputera. Dodatkowo posiada przystawkę do mikroskopów. Jest ona uniwersalna i pasuje do większości dostępnych na rynku mikroskopów biologicznych, stereoskopowych i teleskopów (średn

  Cena:1800.00PLN
Facebook