Wyszukiwarka
OKAZJA DNIA !!!

Zestawy do pozoracji ran

Zestawy do pozoracji ran umożliwiające ćwiczenie pierwszej pomocy przy urazach różnego rodzaju.

Sortuj wg:
 • Zestaw_pozoracji_oparzen_R11015_1.jpg

  Zestaw pozoracji oparzeń

  Cena:2130.00PLN
 • Zestaw_pozoracji_ran_podstawowy.jpg

  Zestaw pozoracji ran podstawowy

  Cena:811.00PLN
 • Zestaw_pozoracji_ran_profesjonalny.jpg

  Zestaw pozoracji ran profesjonalny

  Cena:875.00PLN
 • Zestaw_pozoracji_ran_standard.jpg

  Zestaw pozoracji ran standard

  Cena:1190.00PLN
 • Zestaw_pozoracji_ran,_pielegniarski.jpg

  Zestaw pozoracji ran, pielęgniarski

  Zestaw zawiera bardzo szczegółowy gipsowe odlewy różnych zaburzeń, odleżyn i ran chirurgicznych na rzecz pomocy praktykujących lekarzy / pielęgniarek w zrozumieniu leczenia i opieki nad pacjentami. Niezależnie od tego, czy szkolenie klinicznych kursów pielęgniarskich dla certyfikowanych asystentów użytkowników pielęgniarstwa, technik chirurgicznych lub przedklinicznych dotyczy dyscyplin, to w każdym przypadku korzystnej wizualizację problemów, które pojawiają się w opiekę tych ran. Dostawa w stabilnej skrzynce umożliwia bezproblemowe przechowywanie i łatwy transport.

  Cena:10940.00PLN
 • W44523_01_Trauma-Moulage-Kit.jpg

  Zestaw symulacji ran Trauma Moulage Kit

  Zestaw symulacji ran. Opcja do manekinów W44556 W skład zestawu wchodzi szereg krwawiących i niekrwawiących sztucznych ran oraz zbiorniczki na sztuczną krew z pompką montażową.

  Cena:4920.00PLN
 • image046.jpg

  Zestaw pozoracji ran EMT -W44522

  Największy z naszej oferty zestaw do pozoracji ran składający się z 95 części, wykorzystywany w armii Stanów Zjednoczonych. Podobnie jak wcześniejszy znakomicie nadają się do ćwiczeń sytuacji zaistniałych podczas katastrof. Zestaw oprócz większej ilości i rozmaitości ran krwawiących i naklejanych posiada także rany symulujące oparzenia i imitacje ran twarzowych. Ponadto w skład zestawu wchodzi rozszerzony komplet do makijażu.

  Cena:10870.00PLN
 • image043.jpg

  Zestaw pozoracji ran I

  Wielokrotnie używalne rany i akcesoria do nich umożliwiają ćwiczenie zachowań pierwszej pomocy do danego urazu: bandażowanie, techniki unieruchomiania kończyn. Zestaw jest zapakowany w przenośną walizkę i zawiera: krwawiącą ranę (komplet ze zbiorniczkiem i pompką): złamanie otwarte kości piszczelowej, niekrwawiące rany: 12 ran naklejanych zdarć skóry i złamań otwartych do makijażu, rozpylacz w sprayu, 1 butelka koagulantu krwi do makijażu, 1 torebka krwi w proszku do 4,5 litra symulowanej krwi, 1 wosk, 1 torebka połamanych kawałków pleksi do symulowania ran ze szkłem, 4 kolory farb do makijażu: biała, niebieska, brązowa i czerwona, 1 torebka metylo celulozy do wzmocnienie krwi, 1 klej do przyklejania ran do ciała, 3 łopatki, 3 środki osłabiające mowę

  Cena:1999.00PLN
 • image044.jpg

  Zestaw pozoracji ran II

  Cena:3880.00PLN
 • image045.jpg

  Zestaw pozoracji ran III - W44521

  Zestaw ten stosowany jest w Centrum Marynarki Wojennej Stanów Zjednoczonych oraz Instytucie Patologii sił Zbrojnych jako pomoc naukowa. Za pomocą zestawu różnorodnych szminek oraz ran do naklejania i nakładania możliwe jest pozorowanie stanu wstrząsu, poparzeń i zranień, mocnego krwawienia oraz zanieczyszczonych ran. W celu pokazania strumienia płynącej krwi z krwawiącej rany w zestawie znajdują się pojemniki z tłoczkami.Wyposażenie to jest odpowiednie do symulacji sytuacji katastrofy gdzie rany będą mogły być w pełni wykorzystane.

  Cena:6150.00PLN
Facebook