Oferta specjalna!
smkit.jpg

Magnesy - zestaw klasowy

Zestaw różnych rodzajów magnesów

Cena:253.00PLN
SONDa2(2)[1].jpg

SONDa Fizyka Elektryczność i Magnetyzm Zestaw 1

Stosowanie zestawu SONDa Fizyka Elektryczność i Magnetyzm podczas lekcji, pozwala nauczycielowi przekazać wiedzę na temat zjawisk fizyki nie tylko w postaci teorii. Uczniowie mogą w łatwiejszy sposób utrwalić świeżo zdobytą wiedzę, samodzielnie przeprowadzając doświadczenia. Z naszą pomocą dydaktyczną lekcja zmienia się w multimedialny wykład, a możliwość współpracy z komputerem zachęca uczniów do wykonywania ćwiczeń i wyciągania wniosków.Poniżej link do filmu instruktażowego o Sondzie- doświadczenia z zakresu fizyki http://www.youtube.com/user/pwnTranslatica

Cena:6000.00PLN
szkielet_czlowieka.jpg

Szkielet człowieka 180 cm Nowość

Szkielet człowieka 180 cm. Jedyny dostępny na rynku Szkielet człowieka o wysokości 180cm .Masywny,solidnie wykonany model układu kostnego o naturalnych rozmiarach.Wykonany z trwalszego tworzywa sztucznego typu TALL- z łatwo zdejmowanymi kończynami,co ułatwia dokładne zapoznanie się z budową każdej z nich. . W kręgosłupie znajduje się elastyczny rdzeń kręgowy.
Szkielet idealnie nadaje się do prezentacji w pracowniach bioligicznych i laboratoriach studenckich. Model umieszczono na ruchomym stojaku.

Cena:850.00PLN
alfabet-i-cyfry-sensoryczne.jpg

Alfabet polski pisany + cyfry

Grawerowane na płycie Hdf „6" wielkie i małe litery polskiego alfabetu wraz dwuznakami plus cyfry, łącznie 88 sztuk.

Cena:283.00PLN
ibalance601header.png

Waga precyzyjna IBALANCE601

Waga 600g/0,01g. Jest to profesjonalna waga precyzyjna z mnóstwem funkcji, który z pewnością spełniają najwyższe oczekiwania. Posiada dwa jasne diody LED wyświetlacze (na przeciwnych stronach), co czyni go idealnym do nauki, pokazując wagę do innych, i wielozadaniowości.

Cena:940.00PLN

Fantomy szkoleniowe

W tej kategorii znajduje się szeroki asortyment fantomów treningowych i szkoleniowych oraz manekinów różnego typu i o różnym przeznaczeniu. W ofercie dostępne są między innym fantom do nauki resuscytacji, fantomy pielęgnacyjne ,fantomy do pierwszej pomocy, fantomy medyczne, manekiny reanimacyjne, fantomy szkoleniowe, modele piersi ,zestawy pozoracji ran,fantomy porodowe, fantomy dentystyczne,Manekiny geriatryczne, zabiegi iniekcja, części wymienne i akcesoria do fantomów .

Galeria

Fantomy z AED

Kontrola, badanie piersi

Zestawy do pozoracji ran

fantomy człowieka tors

fantomy człowieka,tors z kończynami

fantomy dziecka

fantomy pielęgnacyjne

fantomy porodowe

fantomy stomatologiczne

fantomy z prostatą

ratownictwo medyczne

zabiegi,iniekcja na fantomach

Strony:
Sortuj wg:
 • ambu_Baby_800x255.jpg

  Ambu Baby 256 001 000

  Ambu Baby Manekin, model niemowlęcia do nauki resuscytacji, zawierający 5 części twarzowych i 100 worków na powietrze, umieszczony w miękkiej torbie transportowej. Manekin Ambu Baby odpowiada budowie anatomicznej dziecka do jednego roku życia. Nauka resuscytacji krążeniowo-oddechowej na manekinie przebiega w sposób bardzo realistyczny.
  Cena:1785.00PLN
 • ambu_CPR_Pal_800x654.jpg

  Ambu CPR Pal, fantom

  Ambu CPR Pal jest idealnym manekinem do ćwiczeń ACD CPR za pomocą Ambu CardioPump, oraz do szkolenia na poziomie podstawowym ( BLS ). Trwały i łatwy do transportu, waży tylko 2,7 kg. Właściwości: Zastosowanie systemu higieny. Otwarcie dróg oddechowych tylko po prawidłowym odchyleniu głowy. Podczas wentylacji-widoczny ruch klatki piersiowej oraz słyszalny i wyczuwalny wydech przez usta i nos Dźwiękowa sygnalizacja wdmuchiwania powietrza do żołądka.

  Cena:1365.00PLN
 • Ambu Man, model CF (cała postać) 234 013 000

  Ambu Man, model CF (cała postać), do ćwiczeń sztucznego oddychania i masaŜu serca, 5 masek i 100 worków, torba do przenoszenia po rozłoŜeniu tworząca matę treningową; tors z kończynami ; wbudowane przyrządy pomiarowe.
  Cena:8210.00PLN
 • e60f38d6ab540d171d9590ce06c4cd29.jpg

  Ambu MultiMan -268 001 000

  Ambu MultiMan; zestaw zawierający cztery manekiny z czterema częściami twarzowymi oraz 100 worków na powietrze umieszczony w miękkim opakowaniu do transportu. Ambu Multi Man gwarantuje większy realizm szkolenia, większą wygodę i lepsze wzajemne oddziaływanie pomiędzy ćwiczącymi. Ambu Multi Man pozwala na zwiększenie zakresu i efektywności szkolenia przy jednoczesnej optymalizacji kosztów (Nice Price).
  Cena:3307.42PLN
 • ambu_man_w_800x536.jpg

  AmbuMan W (Wireless)-234 307 000

  AmbuMan W (Wireless) – zestaw szkoleniowy składający się z manekina (w wersji cała postać”) i programu komputerowego do analizy resuscytacji krążeniowo-oddechowej. AmbuMan W to nowoczesny manekin instruktażowo szkoleniowy służący do symulacji rzeczywistych warunków wykonywania resuscytacji krążeniowo-oddechowej tj. sztucznego oddychania i masażu serca. AmbuMan W umożliwia ponadto trenowanie pełnego zakresu podstawowych zabiegów ratujących życie.
  Cena:7531.00PLN
 • aparat_do_podawania_plynow_metpak.jpg

  Aparat do podawania płynów pod ciśnieniem Metpak

  Trwały, bawełniany mankiet z uchwytem do wieszania na stojaku, łatwy do prania w temperaturze do 60 °C,
  precyzyjny odczyt poziomu płynu dzięki transparentnej siatce z przodu mankietu,
  chromowany manometr o średnicy 49 mm, z łatwą do odczytu skalą do 300 mm Hg,
  specjalnie utwardzana berylem i miedzią membrana manometru,
  brak konieczności zerowania wskazówki
  bez-lateksowa gruszka ciśnieniowa.

  Cena:370.00PLN
 • 24921.jpg

  Baby Umbi - manekin do nauki cewnikowania pępowiny

  Baby Umbi - manekin do nauki cewnikowania pępowiny Kopia noworodka przygotowana do nauki cewnikowania pępowiny. - wymienna pępowina ze starannie wykonanymi wewnątrz arteriami przygotowana do cewnikowania - możliwość nauki opatrywania i pielęgnowania pępowiny KOD: 250-00501
  Cena:2806.00PLN
 • L10_modele_zarodkow_w_okresie_ciazy.jpg

  Ciąża- fazy porodu 8 części L10

  Cena:3355.00PLN
 • Cisnieniomierz-zegarowy-Precisa-N-Riester.616.jpg

  Ciśnieniomierz Precisa Riester

  Powszechnie uważa się, że zegarowe aparaty do jego pomiaru są dokładniejsze i skuteczniejsze niż urządzenia elektroniczne. Ciśnieniomierz Precisa ma obudowę wykonaną z trwałego tworzywa sztucznego znakomicie zabezpieczają manometr. Duży "zegar" o średnicy 64mm z podziałką co 2mmHg znakomicie ułatwia odczyt wyników i poprawia ich precyzję. Membrana manometru utwardzana jest berylem i miedzią, a jej wytrzymałość testowana jest do 600mmHg. Dodatkowo nie ma konieczności zerowania wskazówki co sprawia, że aparat nie wymaga dodatkowych ustawień. Gruszka do pompowania mankietu zintegrowana jest z obudową manometru i usztywniona łyżką ze stali nierdzewnej. Sprawia to, że pompowanie i spuszczanie powietrza z mankietu można wykonać jedną ręką - bardzo istotne udogodnienie w stosunku do ciśnieniomierzy niezintegrowanych. Ciśnieniomierz Precisia N Riester wyposażony jest w precyzyjny chromowany zawór spustowy z filtrami antykurzowymi, który umożliwia jednostajne spuszczanie powietrza. Ciśnieniomierz zegarowy dobrej jakości to idealne rozwiązanie dla każdego gabinetu lekarskiego i szpitala. Świetnie sprawdzi się również w warunkach domowych dla wymagających użytkowników (maksymalny błąd pomiarowy +/- 3mmHg).

  Cena:225.00PLN
 • Cisnieniomierz-zegarowy-Boso-CLASSICO-przewod-2w1.jpg

  Ciśnieniomierz zegarowy Boso CLASSICO przewód 2w1

  Nowoczesny ciśnieniomierz zegarowy z manometrem aneroidowym odpornym na wstrząsy i nadmierny wzrost ciśnienia. Mankiet łączy się z manometrem podwójnym przewodem koncentrycznym (2-w-1) zakończonym wygodnym szybkozłączem.

  Cena:210.00PLN
Facebook