Oferta specjalna!
smkit.jpg

Magnesy - zestaw klasowy

Zestaw różnych rodzajów magnesów

Cena:253.00PLN
SONDa2(2)[1].jpg

SONDa Fizyka Elektryczność i Magnetyzm Zestaw 1

Stosowanie zestawu SONDa Fizyka Elektryczność i Magnetyzm podczas lekcji, pozwala nauczycielowi przekazać wiedzę na temat zjawisk fizyki nie tylko w postaci teorii. Uczniowie mogą w łatwiejszy sposób utrwalić świeżo zdobytą wiedzę, samodzielnie przeprowadzając doświadczenia. Z naszą pomocą dydaktyczną lekcja zmienia się w multimedialny wykład, a możliwość współpracy z komputerem zachęca uczniów do wykonywania ćwiczeń i wyciągania wniosków.Poniżej link do filmu instruktażowego o Sondzie- doświadczenia z zakresu fizyki http://www.youtube.com/user/pwnTranslatica

Cena:6000.00PLN
szkielet_czlowieka.jpg

Szkielet człowieka 180 cm Nowość

Szkielet człowieka 180 cm. Jedyny dostępny na rynku Szkielet człowieka o wysokości 180cm .Masywny,solidnie wykonany model układu kostnego o naturalnych rozmiarach.Wykonany z trwalszego tworzywa sztucznego typu TALL- z łatwo zdejmowanymi kończynami,co ułatwia dokładne zapoznanie się z budową każdej z nich. . W kręgosłupie znajduje się elastyczny rdzeń kręgowy.
Szkielet idealnie nadaje się do prezentacji w pracowniach bioligicznych i laboratoriach studenckich. Model umieszczono na ruchomym stojaku.

Cena:850.00PLN
alfabet-i-cyfry-sensoryczne.jpg

Alfabet polski pisany + cyfry

Grawerowane na płycie Hdf „6" wielkie i małe litery polskiego alfabetu wraz dwuznakami plus cyfry, łącznie 88 sztuk.

Cena:283.00PLN
Defibrylaror_AED_Prestan.jpg

Defibrylator szkoleniowy AED Prestan

Profesjonalny defibrylator szkoleniowy AED PRESTAN zasilany na 4 baterie "C" z kompletem elektrod szkoleniowych dla dorosłych i torbą do przenoszenia.

Urządzenie szkoleniowe AED obejmuje:
1 trenażer z 5 zaprogramowanymi scenariuszami w języku polskim i angielskim
1 komplet elektrod szkoleniowych dla dorosłych,
4 baterie "C",
1 torba z uchwytem.

Cena:1540.00PLN
ibalance601header.png

Waga precyzyjna IBALANCE601

Waga 600g/0,01g. Jest to profesjonalna waga precyzyjna z mnóstwem funkcji, który z pewnością spełniają najwyższe oczekiwania. Posiada dwa jasne diody LED wyświetlacze (na przeciwnych stronach), co czyni go idealnym do nauki, pokazując wagę do innych, i wielozadaniowości.

Cena:940.00PLN

Fantomy szkoleniowe

W tej kategorii znajduje się szeroki asortyment fantomów treningowych i szkoleniowych oraz manekinów różnego typu i o różnym przeznaczeniu. W ofercie dostępne są między innym fantom do nauki resuscytacji, fantomy pielęgnacyjne ,fantomy do pierwszej pomocy, fantomy medyczne, manekiny reanimacyjne, fantomy szkoleniowe, modele piersi ,zestawy pozoracji ran,fantomy porodowe, fantomy dentystyczne,Manekiny geriatryczne, zabiegi iniekcja, części wymienne i akcesoria do fantomów .

Galeria

Fantomy z AED

Kontrola, badanie piersi

Zestawy do pozoracji ran

fantomy człowieka tors

fantomy człowieka,tors z kończynami

fantomy dziecka

fantomy pielęgnacyjne

fantomy porodowe

fantomy stomatologiczne

fantomy z prostatą

ratownictwo medyczne

zabiegi,iniekcja na fantomach

Strony:
Sortuj wg:
 • aparat_do_podawania_plynow_metpak.jpg

  Aparat do podawania płynów pod ciśnieniem Metpak

  Trwały, bawełniany mankiet z uchwytem do wieszania na stojaku, łatwy do prania w temperaturze do 60 °C,
  precyzyjny odczyt poziomu płynu dzięki transparentnej siatce z przodu mankietu,
  chromowany manometr o średnicy 49 mm, z łatwą do odczytu skalą do 300 mm Hg,
  specjalnie utwardzana berylem i miedzią membrana manometru,
  brak konieczności zerowania wskazówki
  bez-lateksowa gruszka ciśnieniowa.

  Cena:370.00PLN
 • W19563_01_baby-ivy.jpg

  Baby „Ivy”.

  Baby „Ivy”. Baby "Ivy" jest to fantom głowy noworodka przeznaczony do treningu dostępu do żył obwodowych przez żyły skóry głowy u noworodków. Obwodowa linia dożylna po wprowadzeniu cewnika umożliwia podawanie płynów i leków. Potwierdzeniem prawidłowego nakłucia będzie widoczny wypływ sztucznej krwi. Model montowany na walizce. Waga: 1,4 kg Nr katalogowy: W19563.
  Cena:2952.00PLN
 • 24921.jpg

  Baby Umbi - manekin do nauki cewnikowania pępowiny

  Baby Umbi - manekin do nauki cewnikowania pępowiny Kopia noworodka przygotowana do nauki cewnikowania pępowiny. - wymienna pępowina ze starannie wykonanymi wewnątrz arteriami przygotowana do cewnikowania - możliwość nauki opatrywania i pielęgnowania pępowiny KOD: 250-00501
  Cena:2806.00PLN
 • Cisnieniomierz_glosnomowiacy.jpg

  CIŚNIENIOMIERZ AUTOMATYCZNY MÓWIĄCY

  Nowość ciśnieniomierz podający wyniki pomiarów w języku polskim z autorskim rozwiązaniem. Automatyczny cyfrowy ciśnieniomierz naramienny z funkcją wykrywania nadciśnienia i objawów arytmii wyświetlacz LCD podaje dodatkowo informacje głosowe o wysokości ciśnienia,tętna i klasyfikacji według WHO

  To nowoczesny ciśnieniomierz elektroniczny, w którym zastosowano oscylometryczną metodę pomiaru z zastosowaniem technologii FUZZY LOGIC. Ciśnieniomierz charakteryzuje się wysoką dokładnością pomiaru – równorzędną dokładności pomiarów dokonywanych metodą osłuchową za pomocą sphygmomanometrów mechanicznych przez wykwalifikowany personel medyczny. Dokładność ta została potwierdzona badaniami klinicznymi. Wykonanie dokładnego pomiaru ciśnienia jest niezwykle proste – wymaga przyciśnięcia tylko jednego przycisku. Ergonomiczny BARDZO DUŻY PODŚWIETLANY wyświetlacz LCD (102,1 mm x 67,1 mm) zapewnia łatwy odczyt wyniku pomiaru

  Cena:230.00PLN
 • L10_modele_zarodkow_w_okresie_ciazy.jpg

  Ciąża- fazy porodu 8 części L10

  Cena:3350.00PLN
 • Cisnieniomierz-zegarowy-Precisa-N-Riester.616.jpg

  Ciśnieniomierz Precisa Riester

  Powszechnie uważa się, że zegarowe aparaty do jego pomiaru są dokładniejsze i skuteczniejsze niż urządzenia elektroniczne. Ciśnieniomierz Precisa ma obudowę wykonaną z trwałego tworzywa sztucznego znakomicie zabezpieczają manometr. Duży "zegar" o średnicy 64mm z podziałką co 2mmHg znakomicie ułatwia odczyt wyników i poprawia ich precyzję. Membrana manometru utwardzana jest berylem i miedzią, a jej wytrzymałość testowana jest do 600mmHg. Dodatkowo nie ma konieczności zerowania wskazówki co sprawia, że aparat nie wymaga dodatkowych ustawień. Gruszka do pompowania mankietu zintegrowana jest z obudową manometru i usztywniona łyżką ze stali nierdzewnej. Sprawia to, że pompowanie i spuszczanie powietrza z mankietu można wykonać jedną ręką - bardzo istotne udogodnienie w stosunku do ciśnieniomierzy niezintegrowanych. Ciśnieniomierz Precisia N Riester wyposażony jest w precyzyjny chromowany zawór spustowy z filtrami antykurzowymi, który umożliwia jednostajne spuszczanie powietrza. Ciśnieniomierz zegarowy dobrej jakości to idealne rozwiązanie dla każdego gabinetu lekarskiego i szpitala. Świetnie sprawdzi się również w warunkach domowych dla wymagających użytkowników (maksymalny błąd pomiarowy +/- 3mmHg).

  Cena:225.00PLN
 • Cisnieniomierz-zegarowy-Boso-CLASSICO-przewod-2w1.jpg

  Ciśnieniomierz zegarowy Boso CLASSICO przewód 2w1

  Nowoczesny ciśnieniomierz zegarowy z manometrem aneroidowym odpornym na wstrząsy i nadmierny wzrost ciśnienia. Mankiet łączy się z manometrem podwójnym przewodem koncentrycznym (2-w-1) zakończonym wygodnym szybkozłączem.

  Cena:210.00PLN
 • A27-300x300.jpg

  Czaszka Stomatologiczna, 10-części A27

  Cena:3950.00PLN
 • d06a61189e5981217d5c0e38c8e9064a.jpg

  Części nosowo ustne Nr kat: W44560.

  Części nosowo ustne – 1 opakowanie zawiera 10 szt. do modeli: W44537, W44538, W44552, W44556, W44588, W44597, W44616, R10088 i R10087. Nr katalogowy: W44560.
  Cena:263.00PLN
 • samaritan_1.jpg

  DEFIBRYLATOR RATOWNICZY Samaritan PAD 350 P + jedna Bateria PAD-PAK

  Lekki, poręczny, prosty w obsłudze i tani w eksploatacji zaawansowany technologicznie defibrylator AED. Urządzenie analizuje rytm serca i podaje impuls defibrylacyjny – pozwalając przywrócić jego prawidłowa pracę. Interaktywny Panel Graficzny Z myślą o przeciętnych ludziach firma Heartsine zaprojektowała aparat, który używając trzech prostych symboli oraz poleceń głosowych, nawet najbardziej niedoświadczonego użytkownika przeprowadzi czytelnie, krok po kroku przez wszystkie etapy postępowania ratowniczego.Kod:350-BAS-PL-10 Gotowy... Włącz... Działaj ! Mrugająca kontrolka stanu defibrylatora czytelnie informuje, że Samaritan PAD jest gotowy do użycia. Specjalny kartridż PAD-Pak™ przyspiesza ratunek ograniczając do minimum liczbę niezbędnych do wykonania czynności. Wystarczy otworzyć opakowanie i przykleić elektrody.
  Cena:4644.00PLN
Facebook