Oferta specjalna!
2[2].jpg

102 zawody,zawody z przyszłością -licencja 10 stanowiskowa

Program 102 Zawody z przyszłością prezentuje zawody z tendencjami rozwojowymi na poziomie średnim i zasadniczym zawodowym. 

Multimedialny program o zawodach, które można uzyskać w systemie szkolnictwa zawodowego na poziomie średnim i zasadniczym. Narzędzie dla doradców zawodowych, nauczycieli, pedagogów szkolnych, wychowawców, rodziców i uczniów. Multimedialny katalog zawodów rozwojowych. Uwzględniono podział na grupy względem przedmiotu pracy. Pomoce dydaktyczne: filmy, prezentacje, gry ekranowe. Zintegrowane narzędzia do pracy grupowej, indywidualnej i samokształceniowej.

Program 102 Zawody z przyszłością diagnozuje i przedstawia informacje o zawodach, bazując na koncepcji czterowymiarowego podziału świata zawodów według przedmiotu pracy, do wykonywania których przydatna jest określona aktywność.

Każdy użytkownik programu może sprawdzić w Kwestionariuszu Preferowanych Aktywności, jaki rodzaj aktywności preferuje i jakie zawody są dla niego najbardziej odpowiednie.

Cena:1590.00PLN
szkielet_czlowieka.jpg

Szkielet człowieka 180 cm Nowość

Szkielet człowieka 180 cm. Jedyny dostępny na rynku Szkielet człowieka o wysokości 180cm .Masywny,solidnie wykonany model układu kostnego o naturalnych rozmiarach.Wykonany z trwalszego tworzywa sztucznego typu TALL- z łatwo zdejmowanymi kończynami,co ułatwia dokładne zapoznanie się z budową każdej z nich. . W kręgosłupie znajduje się elastyczny rdzeń kręgowy.
Szkielet idealnie nadaje się do prezentacji w pracowniach bioligicznych i laboratoriach studenckich. Model umieszczono na ruchomym stojaku.

Cena:850.00PLN
2[1].jpg

Zawody z przyszłością ,102 zawody-licencja 10 stanowiskowa

Program 102 Zawody z przyszłością zawiera kompletną bazę 213 zaktualizowanych opisów zawodów, które można uzyskać w systemie szkolnictwa zawodowego (szkoły policealne, technika i zasadnicze szkoły zawodowe). Wszystkie opisy dostępne są za pomocą wygodnej przeglądarki. Zawody te pojawiają się również na liście zawodów rekomendowanych, generowanej automatycznie przez program po rozwiązaniu Kwestionariusza preferowanych aktywności.

Cena:1499.00PLN
Model_uzebienia_do_nauki_higieny_jamy_ustnej[1].jpg

Model uzębienia do pielęgnacji jamy ustnej

Model uzębienia do pielęgnacji jamy ustnej (3-krotne powiększenie żuchwy i szczęki) stosuje się do nauczania prawidłowego mycia zębów. Do modelu dołączona jest powiększona szczoteczka.
Model zamontowany jest na podstawie.

 

Cena:230.00PLN
SONDa2(2)[1].jpg

SONDa Fizyka Elektryczność i Magnetyzm Zestaw 1

Stosowanie zestawu SONDa Fizyka Elektryczność i Magnetyzm podczas lekcji, pozwala nauczycielowi przekazać wiedzę na temat zjawisk fizyki nie tylko w postaci teorii. Uczniowie mogą w łatwiejszy sposób utrwalić świeżo zdobytą wiedzę, samodzielnie przeprowadzając doświadczenia. Z naszą pomocą dydaktyczną lekcja zmienia się w multimedialny wykład, a możliwość współpracy z komputerem zachęca uczniów do wykonywania ćwiczeń i wyciągania wniosków.Poniżej link do filmu instruktażowego o Sondzie- doświadczenia z zakresu fizyki http://www.youtube.com/user/pwnTranslatica

Cena:6000.00PLN
esprit_ST[2].png

Tablica interaktywna ésprit ST + program zdobywcy wiedzy NOWOŚĆ

Tablica interaktywna ésprit ST + program zdobywcy wiedzy dla klas 1-3. Licencja dla szkoły na 6 miesięcy. 10 stanowisk (w zestawie z tablicą interaktywną)ZdobywcyWiedzy.pl to nowoczesna platforma edukacyjna dla uczniów na etapie edukacji wczesnoszkolnej. Doskonale sprawdzi się jako oprogramowanie na tablicę interaktywną lub tablet, oferując ponad 10 000 ćwiczeń online, gier edukacyjnych i quizów. Materiał edukacyjny podzielony został na trzy klasy i cztery edukacje: polonistyczną, matematyczną, przyrodniczą oraz język angielski.

Cena:2690.00PLN

Muzyka

Sortuj wg:
 • 563.jpg

  Dzwonki chromatyczne-27 tonów

  Dzwonki chromatyczne Elektronicznie strojone, 27 tonów - dwie pełne oktawy z półtonami Podstawa drewniana, w komplecie 2 pałeczki drewniane.Rozmiar - 39 cm. Opakowanie zbiorcze - 10 sztuk ### Cena 56,00 zł -to cena za 1szt
  Cena:56.00PLN
 • INSTRUM_m.jpg

  Instrumenty muzyczne zestaw Nr.2

  Zawartość: # 2 tamburyny-1 o średnicy 15 cm i 1 o średnicy 20cm # 5 trójkątów (10-20 cm) # 2 drewniane marakasy # 1 marakas podwójny # 1 duża tarka giro # 2 tonbloki dwutonowe # 1 tonblok jednotonowy # 1 pudełko akustyczne # 3 kastaniety (1 na rączce i 2 do chwytania) # 2 pary klawesów # 3 dzwoneczki na rączce # 1 kijek z dzwonkami # metalowy shaker # 4 pałeczki # całość umieszczona w poręcznej zamykanej torbie
  Cena:469.00PLN
 • 5699-0.jpg

  Kolorowy ksylofon

  Mocowane do tkaniny tuby Boomwhackers pozwalają na grę jak na ksylofonie. Załączone kapsle pozwalają szybko zmienić oktawę.
  Cena:240.00PLN
 • 52351.jpg

  Muzyka w nauczaniu zintegrowanym

  Przygotowany zestaw pomocy dydaktycznych zgodny jest z podstawami programowymi nauczania zintegrowanego. To niezbędna pomoc odpowiadająca potrzebom nauczycieli nauczania zintegrowanego i nauczycieli muzyki z nimi współpracującymi. Sprzyja urozmaiceniu stosowanych form i metod pracy, a zwłaszcza uaktywnieniu wychowanków podczas zajęć. Ze względu na różnorodność form oddziaływania stosowanych przez nauczyciela podczas zajęć muzycznych procedury osiągania celów mogą przybierać rozmaite kształty.
  Cena:427.00PLN
 • 142609.gif

  Muzyka. Plansze interaktywne 2.0. Szkoła podstawowa klasy 4-6

  Plansze interaktywne z muzyki dla szkoły podstawowej to program komputerowy składający się z kilkudziesięciu plansz interaktywnych. Zawarte w nim treści edukacyjne zostały przygotowane zgodnie z podstawą programową do nauczania muzyki w klasach 4 - 6 szkoły podstawowej. Materiał podzielono na następujące działy: -"Pojęcia muzyczne", -"Epoki muzyczne", -"Instrumenty muzyczne", -"Ruch przy muzyce", -"Interpretacja muzyki", -"Kompozytorzy".
  Cena:220.00PLN
 • portkomp002.jpg

  PORTRETY KOMPOZYTORÓW

  Portrety formatu A3, oprawione w drewniane półwałki, są gotowe do zawieszenia. Zawierają krótkie notki biograficzne. 1. Jan Sebastian Bach 2. Jerzy Fryderyk Haendel 3. Antonio Vivaldi 4. Fryderyk Chopin 5. Witold Lutosławski 6. Wolfgang Amadeusz Mozart 7. Józef Haydn 8. Ludwig van Beethoven 9. Piotr Czajkowski 10. Johannes Brahms 11. Franciszek Liszt 12. Ryszard Wagner
  Cena:231.80PLN
 • 4665-0.jpg

  Podstawa do tub chromatycznych i diatonicznych

  Wygodna drewniana podstawa na komplet tub. Pomieści zarówno tuby dtatoniczne i chromatyczne. » Zawartość: 45,5 x 13,5 x 4,5 cm
  Cena:79.00PLN
 • 13924_5124dedc9439c.jpg

  Poznaj świat muzyki

  Multimedialny program "Poznaj świat muzyki" w przyjazny sposób wprowadza uczniów w świat muzyki. Główne informacje: Wersja językowa: polska Ilość stanowisk: 30 Typ licencji: komercyjna Ważność licencji: wieczysta "Poznaj świat muzyki" to interaktywny i multimedialny program przeznaczony dla szkoły podstawowej i gimnazjum, który w przyjazny sposób wprowadza uczniów w świat muzyki. Zawartość merytoryczna opracowana została przez muzyków oraz nauczycieli zawiera bogate kalendarium - przegląd najważniejszych wydarzeń przez wszystkie epoki od starożytności po współczesność z trzech kategorii: Muzyka polska i światowa, Historia polski i świata, Kultura, literatura, sztuka, nauka.
  Cena:69.00PLN
 • 4664-0.jpg

  Tuby chromatyczne

  Muzykowanie z pomocą tub jest wspaniałym wstępem do nauki gry na instrumentach. Dzwonki i tuby Boomwhackers posiadają tę samą kolorystykę oraz wyraźne oznaczenie nutowe. Wykonane z wysokiej jakości tworzywa tuby Boomwhackers są lekkie i dokładnie nastrojone. Granie polega na uderzaniu tubą o dowolną powierzchnię, np. podłogę, stół, oparcie krzesła lub wnętrze dłoni.
  Cena:99.00PLN
 • 4663-0.jpg

  Tuby diatoniczne

  Muzykowanie z pomocą kolorowych dzwonków (nr kat. 330-2701 lub 330-2706) i tub jest wspaniałym wstępem do nauki gry na instrumentach. Dzwonki i tuby Boomwhackers posiadają tę samą kolorystykę oraz wyraźne oznaczenie nutowe. Wykonane z wysokiej jakości tworzywa tuby Boomwhackers są lekkie i dokładnie nastrojone. Granie polega na uderzaniu tubą o dowolną powierzchnię, np. podłogę, stół, oparcie krzesła lub wnętrze dłoni.
  Cena:120.00PLN
Facebook