Oferta specjalna!
2[2].jpg

102 zawody,zawody z przyszłością -licencja 10 stanowiskowa

Program 102 Zawody z przyszłością prezentuje zawody z tendencjami rozwojowymi na poziomie średnim i zasadniczym zawodowym. 

Multimedialny program o zawodach, które można uzyskać w systemie szkolnictwa zawodowego na poziomie średnim i zasadniczym. Narzędzie dla doradców zawodowych, nauczycieli, pedagogów szkolnych, wychowawców, rodziców i uczniów. Multimedialny katalog zawodów rozwojowych. Uwzględniono podział na grupy względem przedmiotu pracy. Pomoce dydaktyczne: filmy, prezentacje, gry ekranowe. Zintegrowane narzędzia do pracy grupowej, indywidualnej i samokształceniowej.

Program 102 Zawody z przyszłością diagnozuje i przedstawia informacje o zawodach, bazując na koncepcji czterowymiarowego podziału świata zawodów według przedmiotu pracy, do wykonywania których przydatna jest określona aktywność.

Każdy użytkownik programu może sprawdzić w Kwestionariuszu Preferowanych Aktywności, jaki rodzaj aktywności preferuje i jakie zawody są dla niego najbardziej odpowiednie.

Cena:1590.00PLN
szkielet_czlowieka.jpg

Szkielet człowieka 180 cm Nowość

Szkielet człowieka 180 cm. Jedyny dostępny na rynku Szkielet człowieka o wysokości 180cm .Masywny,solidnie wykonany model układu kostnego o naturalnych rozmiarach.Wykonany z trwalszego tworzywa sztucznego typu TALL- z łatwo zdejmowanymi kończynami,co ułatwia dokładne zapoznanie się z budową każdej z nich. . W kręgosłupie znajduje się elastyczny rdzeń kręgowy.
Szkielet idealnie nadaje się do prezentacji w pracowniach bioligicznych i laboratoriach studenckich. Model umieszczono na ruchomym stojaku.

Cena:850.00PLN
2[1].jpg

Zawody z przyszłością ,102 zawody-licencja 10 stanowiskowa

Program 102 Zawody z przyszłością zawiera kompletną bazę 213 zaktualizowanych opisów zawodów, które można uzyskać w systemie szkolnictwa zawodowego (szkoły policealne, technika i zasadnicze szkoły zawodowe). Wszystkie opisy dostępne są za pomocą wygodnej przeglądarki. Zawody te pojawiają się również na liście zawodów rekomendowanych, generowanej automatycznie przez program po rozwiązaniu Kwestionariusza preferowanych aktywności.

Cena:1499.00PLN
Model_uzebienia_do_nauki_higieny_jamy_ustnej[1].jpg

Model uzębienia do pielęgnacji jamy ustnej

Model uzębienia do pielęgnacji jamy ustnej (3-krotne powiększenie żuchwy i szczęki) stosuje się do nauczania prawidłowego mycia zębów. Do modelu dołączona jest powiększona szczoteczka.
Model zamontowany jest na podstawie.

 

Cena:230.00PLN
SONDa2(2)[1].jpg

SONDa Fizyka Elektryczność i Magnetyzm Zestaw 1

Stosowanie zestawu SONDa Fizyka Elektryczność i Magnetyzm podczas lekcji, pozwala nauczycielowi przekazać wiedzę na temat zjawisk fizyki nie tylko w postaci teorii. Uczniowie mogą w łatwiejszy sposób utrwalić świeżo zdobytą wiedzę, samodzielnie przeprowadzając doświadczenia. Z naszą pomocą dydaktyczną lekcja zmienia się w multimedialny wykład, a możliwość współpracy z komputerem zachęca uczniów do wykonywania ćwiczeń i wyciągania wniosków.Poniżej link do filmu instruktażowego o Sondzie- doświadczenia z zakresu fizyki http://www.youtube.com/user/pwnTranslatica

Cena:6000.00PLN
esprit_ST[2].png

Tablica interaktywna ésprit ST + program zdobywcy wiedzy NOWOŚĆ

Tablica interaktywna ésprit ST + program zdobywcy wiedzy dla klas 1-3. Licencja dla szkoły na 6 miesięcy. 10 stanowisk (w zestawie z tablicą interaktywną)ZdobywcyWiedzy.pl to nowoczesna platforma edukacyjna dla uczniów na etapie edukacji wczesnoszkolnej. Doskonale sprawdzi się jako oprogramowanie na tablicę interaktywną lub tablet, oferując ponad 10 000 ćwiczeń online, gier edukacyjnych i quizów. Materiał edukacyjny podzielony został na trzy klasy i cztery edukacje: polonistyczną, matematyczną, przyrodniczą oraz język angielski.

Cena:2690.00PLN

Fantomy szkoleniowe

W tej kategorii znajduje się szeroki asortyment fantomów treningowych i szkoleniowych oraz manekinów różnego typu i o różnym przeznaczeniu. W ofercie dostępne są między innym fantom do nauki resuscytacji, fantomy pielęgnacyjne ,fantomy do pierwszej pomocy, fantomy medyczne, manekiny reanimacyjne, fantomy szkoleniowe, modele piersi ,zestawy pozoracji ran,fantomy porodowe, fantomy dentystyczne,Manekiny geriatryczne, zabiegi iniekcja, części wymienne i akcesoria do fantomów .

Galeria

Fantomy z AED

Kontrola, badanie piersi

Zestawy do pozoracji ran

fantomy człowieka tors

fantomy człowieka,tors z kończynami

fantomy dziecka

fantomy pielęgnacyjne

fantomy porodowe

fantomy stomatologiczne

fantomy z prostatą

ratownictwo medyczne

zabiegi,iniekcja na fantomach

Strony:
Sortuj wg:
 • 1[3].jpg

  DEFIBRYLATOR RATOWNICZY Samaritan PAD 500 P Wersja z doradcą RKO + dwie baterie Pad pac

  DEFIBRYLATOR RATOWNICZY Samaritan PAD 500 P Wersja z doradcą RKO Nieważne, czy jesteś laikiem, czy profesjonalnym ratownikiem medycznym: wytyczne AHA/ERC podkreślają znaczenie ratowania metodą RKO, zalecając jak najszybsze rozpoczęcie skutecznej resuscytacji przez każdą osobę postronną. Takie działania znacznie zmniejszają śmiertelność spowodowaną zatrzymaniem krążenia (NZK) w warunkach pozaszpitalnych. HeartSine przedstawia urządzenie będące odpowiedzią na te potrzeby – HeartSine Samaritan PAD model 500P z poleceniami RKO. kod:500-SYS-PL-10
  Cena:6156.00PLN
 • a385da885b46548a000953e127cdfb59.jpg

  DEFIBRYLATOR RATOWNICZY Samaritan PAD 500 P Wersja z doradcą RKo + jedna bateria PAD-PAK

  Defibrylatro AED, z doradcą RKO ze zintegrowaną baterią + torba.Samaritan PAD 500P do oceny jakości RKO czyli ustalenia, czy uciśnięcia są odpowiednio szybkie i głębokie, używa kardiogramu impedancyjnego (ICG-Impedance Cardiogram). Pokazuje on zmiany oporności elektrycznej klatki piersiowej pacjenta zależnej od występującego w niej krążenia krwi i na tej podstawie określa RKO. Ponieważ przepływ krwi jest zależny od głębokości i częstości wykonywanych uciśnięć samarytan PAD 500P potrafi podpowiedzieć jak należy je wykonać. kod:500-BAS-PL-10
  Cena:5724.00PLN
 • 0_0_productGfx_d9a442a78b61bbeb7b097c4f9415541f.jpg

  Defibrylator AED Samaritan PAD 350 P + dwie baterie PAD-PAK

  Lekki, poręczny, prosty w obsłudze i tani w eksploatacji zaawansowany technologicznie defibrylator AED. Urządzenie analizuje rytm serca i podaje impuls defibrylacyjny – pozwalając przywrócić jego prawidłowa pracę. kod:350-SYS-PL-10
  Cena:5050.00PLN
 • defibrylator-szkoleniowy-samaritian-pad-500-trainer-z-pilotem[1].jpg

  Defibrylator Treningowy PAD 500 z pilotem i zestawem 5 par elektrod treningowych

  Defibrylator treningowy posiadający zróżnicowane scenariusze zdarzeń do ćwiczenia defibrylacji AED, wyposażony pilot zdalnego sterowania, ładowarkę, 5 par zapasowych elektrod treningowych oraz pełnym zestawem szkoleniowym.
  Cena:2521.00PLN
 • defibrylator-szkoleniowy-samaritian-pad-500-trainer-z-pilotem.jpg

  Defibrylator treningowy PAD 300 + pilot + zestaw 5 par elektrod treningowych

  Defibrylator treningowy posiadający zróżnicowane scenariusze zdarzeń do ćwiczenia defibrylacji AED, wyposażony pilot zdalnego sterowania, ładowarkę, 5 par zapasowych elektrod treningowych oraz pełnym zestawem szkoleniowym. KOD:TRN-350-PL
  Cena:2521.50PLN
 • W44600_01_Iv-Training-Hand.jpg

  Dłoń do iniekcji dożylnych

  Dłoń do iniekcji dożylnych. Nr katalogowy: W44600.

  Model ekonomiczny i łatwy do transportu, aby trenować iniekcje. Wykonane z wytrzymałego materiału do wielokrotnego użytku.

  Funkcje obejmują:

  • wyczuwalne żyły,
  • Nadaje się do pobierania próbek krwi lub płynu
  • Dostarczana z tacą bilansowej i sztuczna krwew

  Cena:1680.00PLN
 • 2569a656338515f1fb5187eba208b2db.jpg

  Elektrody treningowe - PAD Trainer 10 par

  Elektrody treningowe - PAD Trainer 10 par Nr katalogowy: TRN-ACC-02
  Cena:184.50PLN
 • 1_5a670220c05f.jpg

  Fantom AED Little Anne Training System

  Manekin AED Little Anne został zaprojektowany specjalnie z myślą o współpracy z defibrylatorem treningowym Laerdal AED Trainer 2. Taki system zapewnia ćwiczącemu możliwość kompleksowego treningu defibrylacji półautomatycznej.
  Cena:3690.00PLN
 • Ambu-SAM-1-4792_lores.jpg

  Fantom Ambu SAM 268 003 000

  Ambu SAM jest niedrogim manekinem szkoleniowym wyposażonym w praktyczne funkcje umożliwiające nauczanie RKO według zasady patrz-słuchaj-czuj. Wyjątkowy system higieny Ambu, w którego skład wchodzą części twarzowe oraz worki na wdmuchiwane powietrze, chroni ćwiczących przed przenoszeniem infekcji. Odpowiedni kształt torsu z zaznaczonymi punktami orientacyjnymi ułatwia naukę udzielania pierwszej pomocy według algorytmu BLS, włączając zastosowanie defibrylatora szkoleniowego AED.
  Cena:806.00PLN
 • Fantom_Brayden[2].jpg

  Fantom BRAYDEN – symulator do nauki RKO, BLS ze wskaźnikami świetlnymi

  Brayden – nowoczesny fantom do nauki RKO, BLS ze wskaźnikami świetlnymi (wersja z diodami o czerwonym świetle). 

  Pierwszy manekin, który zobrazuje efekty prawidłowej resuscytacji krążeniowo-oddechowej. Przeszedł test ponad 1.000.000 uciśnięć!

  Urządzenie to posiada dodatkową funkcję, która pozwala użytkownikowi zobrazować, co dzieje się z przepływem krwi do mózgu, w oparciu o szybkość i głębokość ucisków. Brayden wykorzystuje trzy powiązane ze sobą zestawy świateł LED, które świecą tylko, gdy zarówno głębokość kompresji jak i szybkość będą skuteczne. Informacje zwrotne o jakości i skuteczności wykonywanej resuscytacji przekazywane są w rzeczywistym czasie. Posiada również dźwiękowy sygnalizator głębokości uciśnięć (wyłączalny).

  Cena:2100.00PLN
Facebook