Oferta specjalna!
smkit.jpg

Magnesy - zestaw klasowy

Zestaw różnych rodzajów magnesów

Cena:253.00PLN
SONDa2(2)[1].jpg

SONDa Fizyka Elektryczność i Magnetyzm Zestaw 1

Stosowanie zestawu SONDa Fizyka Elektryczność i Magnetyzm podczas lekcji, pozwala nauczycielowi przekazać wiedzę na temat zjawisk fizyki nie tylko w postaci teorii. Uczniowie mogą w łatwiejszy sposób utrwalić świeżo zdobytą wiedzę, samodzielnie przeprowadzając doświadczenia. Z naszą pomocą dydaktyczną lekcja zmienia się w multimedialny wykład, a możliwość współpracy z komputerem zachęca uczniów do wykonywania ćwiczeń i wyciągania wniosków.Poniżej link do filmu instruktażowego o Sondzie- doświadczenia z zakresu fizyki http://www.youtube.com/user/pwnTranslatica

Cena:6000.00PLN
szkielet_czlowieka.jpg

Szkielet człowieka 180 cm Nowość

Szkielet człowieka 180 cm. Jedyny dostępny na rynku Szkielet człowieka o wysokości 180cm .Masywny,solidnie wykonany model układu kostnego o naturalnych rozmiarach.Wykonany z trwalszego tworzywa sztucznego typu TALL- z łatwo zdejmowanymi kończynami,co ułatwia dokładne zapoznanie się z budową każdej z nich. . W kręgosłupie znajduje się elastyczny rdzeń kręgowy.
Szkielet idealnie nadaje się do prezentacji w pracowniach bioligicznych i laboratoriach studenckich. Model umieszczono na ruchomym stojaku.

Cena:850.00PLN
alfabet-i-cyfry-sensoryczne.jpg

Alfabet polski pisany + cyfry

Grawerowane na płycie Hdf „6" wielkie i małe litery polskiego alfabetu wraz dwuznakami plus cyfry, łącznie 88 sztuk.

Cena:283.00PLN
ibalance601header.png

Waga precyzyjna IBALANCE601

Waga 600g/0,01g. Jest to profesjonalna waga precyzyjna z mnóstwem funkcji, który z pewnością spełniają najwyższe oczekiwania. Posiada dwa jasne diody LED wyświetlacze (na przeciwnych stronach), co czyni go idealnym do nauki, pokazując wagę do innych, i wielozadaniowości.

Cena:940.00PLN

Fantomy szkoleniowe

W tej kategorii znajduje się szeroki asortyment fantomów treningowych i szkoleniowych oraz manekinów różnego typu i o różnym przeznaczeniu. W ofercie dostępne są między innym fantom do nauki resuscytacji, fantomy pielęgnacyjne ,fantomy do pierwszej pomocy, fantomy medyczne, manekiny reanimacyjne, fantomy szkoleniowe, modele piersi ,zestawy pozoracji ran,fantomy porodowe, fantomy dentystyczne,Manekiny geriatryczne, zabiegi iniekcja, części wymienne i akcesoria do fantomów .

Galeria

Fantomy z AED

Kontrola, badanie piersi

Zestawy do pozoracji ran

fantomy człowieka tors

fantomy człowieka,tors z kończynami

fantomy dziecka

fantomy pielęgnacyjne

fantomy porodowe

fantomy stomatologiczne

fantomy z prostatą

ratownictwo medyczne

zabiegi,iniekcja na fantomach

Strony:
Sortuj wg:
 • R19200-Baby-Leuchtanzeige.jpg

  Fantom Prestan - fantom niemowlęcia z wskaźnikiem elektronicznym R19200

  Wielkość fantomu pozwala na prawidłowe wykonywanie technik resuscytacji. Wentylacja i kompresji można dokonywać jak na naturalnym dziecku Jeśli wentylacja jest zrobione poprawnie, klatki piersiowej wzrośnie. Odpowiednio wykonany ucisk jest sygnalizowane dźwiękiem kliknięcia (klik-klak). Prawidłowy rytm ucisków jest kontrolowany przez wbudowany wskaźnik. Kod produktu R19200

  Cena:920.00PLN
 • Fantom_prestan_do_nauki_pierwszej_pomocy.jpg

  Fantom Prestan, dorosły manekin z wskaźnikiem elektronicznym

  Fantom Prestan z wskaźnikiem elektronicznym.Tors ma wbudowaną funkcję znaku dla głębokości i tempa ucisku. Poprawna głębokość ucisku jest wskazana przez słyszalny dźwięk "klik"-klak , tempo ucisku przez elektroniczny czujnik świetlny.Na lewym ramieniu fantom ma wbudowane lampki kontrolne informujące o poprawnej pracy resuscytacji. Aż 60 sprężeń na minutę- czerwone lekkie światło, lekka zmiana pomarańczowe światło. Jeżeli student dociera do 80 sprężeń na minutę to jest pokazane do jednego zielonego światła. Docieranie do 100 ucisków na minutę- wskazane są dwa zielone światła (to znaczy że tempo ucisków jest ok). Jeżeli student zwalnia- kolory zmieniają wstecz. Jeżeli głębokość sprężenia nie jest wystarczająca, światła są wyłączone natychmiast i błyska tylko jedno czerwone światło . Fantom jest dostarczany z transportową torbą i nie wymaga specjalnego szkolenia.Na wyposażeniu jest 10 dróg oddechowych i jedna higieniczna osłona twarzy. Kod:R19100

  Cena:990.00PLN
 • r19600.jpg

  Prestan zestaw fantomów 3 szt R19600

  Zestaw fantomów Prestan RKO w jednym atrakcyjnym zestawie. Dorosły, dziecko i niemowlę z monitorem CPR.

  Cena:2390.00PLN
 • image001.jpg

  Fantom Basic Buddy W44108

  Najprostszy model w naszej ofercie umożliwiający ćwiczenie przez pojedyncze osoby, jak i większe grupy technik ratujących życie (masaż serca i sztuczne oddychanie).

  Cena:672.00PLN
 • 3c154c69840e4b31be0a6395eecb13ca.jpg

  Fantom Prestan ze wskaźnikiem i ruchomą żuchwą

  Fantom Prestan z ruchomą szczęką i ze wskaźnikiem diodowym do nauki RKO / AE i usuwania ciała obcego z dróg oddechowych.

  Cena:1160.00PLN
 • r19150.jpg

  Fantom Prestan, tors dziecka 7 lat z wskaźnikiem elektronicznym R19150

  Cena:780.00PLN
 • Prestan_zestaw_rodziny_fantomow.jpg

  Prestan, zestaw fantomów 5 szt, R19650

  Zestaw ten zawiera całą rodzinę fantomów PrestanCPR. Dwoje dorosłych fantomów Prestan , jedno dziecko Prestan 7 lat i dwoje dzieci w atrakcyjnym zestawie. Wszystkie fantomy posiadają z monitor diodowy CPR pokazujący prawidłowość wykonywanych ucisków.

  Cena:4050.00PLN
 • image002.jpg

  Fantom CPR BRAD tors szkoleniowy W44597

  Fantom posiada: miękką skórę z miękkim elastycznym ciałem wypełnionym w sposób realistyczny, nowe drogi oddechowe z płucami niewymagające żadnego czyszczenia, przedłużony korpus z częścią brzuszną, otwarcie dróg oddechowych możliwe jest tylko podczas prawidłowego trzymania głowy i podciągnięcia podbródka, dodatkowo 3 szt. dróg oddechowych 3 szt. części nosowo-ustnych.Wymienne maseczki twarzowe. Dodatkowo zestaw wyposażony jest w torbę transportową, która po rozłożeniu może służyć jako mata treningowa.PROMOCJA!!! Nr Produktu W44597
  Cena:1450.00PLN
 • W45001-300x300.jpg

  Fantom Pielęgnacyjno-Reanimacyjny CODE BLUE W45001

  Dorosły manekin do szkolenia podstawowego i zaawansowanego opieki nad pacjentem, jak również funkcje wsparcia podstawowych zabiegów.
  Cena:14665.00PLN
 • image003[3].jpg

  CPR ADAM dorosły fantom z elektroniką - W44538

  CPR ADAM dorosły fantom z elektroniką , uzupełniony o część elektroniczną umożliwiającą śledzenie prawidłowości wykonywanych ćwiczeń. Trzy lampki kontrolne wskazujące: niewłaściwą pozycję rąk przy masażu serca, głębokość ucisków i objętość dostarczanego powietrza.

  Cena:5406.00PLN
 • image003[2].jpg

  CPR ADAM tors szkoleniowy, dorosły bez elektroniki, W44537

  W modelu tym drogi oddechowe zamknięte są za pomocą specjalnego zaworu kulowego, i tylko prawidłowe trzymanie głowy i podciągnięcie podbródka umożliwia ich otwarcie. Wymienne drogi oddechowe i części nosowo-ustne ułatwiają utrzymanie higieny i umożliwiają ćwiczenia w większych grupach.

  Cena:3268.00PLN
 • R10054.jpg

  Fantom BRAD Jr. - tors 7-letniego dziecka BLS -R10054/1

  Brad posiada: miękką skórę z miękkim elastycznym ciałem wypełnionym w sposób realistyczny, nowe drogi oddechowe z płucami niewymagające żadnego czyszczenia, przedłużony korpus z częścią brzuszną, otwarcie dróg oddechowych możliwe jest tylko podczas prawidłowego trzymania głowy i podciągnięcia podbródka, dodatkowo 3 szt. dróg oddechowych 3 szt. części nosowo-ustnych, torba-materac.
  Cena:1550.00PLN
 • R10054[1].jpg

  Fantom BRAD Jr. - tors 7-letniego dziecka BLS ze wskaźnikiem świetlnym R10054/2

  Brad posiada:CZUJNIK ELEKTRONICZNY -wskazujący poprawność działań, miękką skórę z miękkim elastycznym ciałem wypełnionym w sposób realistyczny, nowe drogi oddechowe z płucami niewymagające żadnego czyszczenia, przedłużony korpus z częścią brzuszną, otwarcie dróg oddechowych możliwe jest tylko podczas prawidłowego trzymania głowy i podciągnięcia podbródka, dodatkowo 3 szt. dróg oddechowych 3 szt. części nosowo-ustnych
  Cena:4300.00PLN
 • R10054JT[1].jpg

  Fantom Brad – tors BLS z ruchomą żuchwą i elektr. wskaźnikiem świetlnym

  Fantom z torbą transportową i elektronicznym wskaźnikiem świetlnym BRAD . Najnowszy fantom, łączący w sobie wszystkie sprawdzone cechy standardowego fantomu Brad z dodatkową funkcjonalnością - ruchomą żuchwą. Tak, jak jego poprzednicy wykonany z trwałego winylu, realistyczny opór klatki piersiowej, posiada niezawodny system ułatwiający utrzymanie higieny ćwiczeń i zapobieganie przenoszeniu zakażeń krzyżowych (maski twarzowe z możliwością dezynfekcji i drogi oddechowe, odpinana skóra klatki piersiowej). Umożliwia naukę masażu serca oraz poprawnego udrażniania dróg oddechowych przez odgięcie głowy, poszerzonego o realistyczny rękoczyn wysunięcia żuchwy (zgodnie z nowymi wytycznymi ERC - procedura zalecana tylko ratownikom medycznym). Dostarczany z zapasem części wymiennych i torbą transportową, która po rozłożeniu może służyć jako mata treningowa.[KOD:R10088]
  Cena:4490.00PLN
 • 0jt_brad.jpg

  Fantom Brad – tors BLS z ruchomą żuchwą-NOWOŚĆ!!!

  Najnowszy fantom, łączący w sobie wszystkie sprawdzone cechy standardowego fantomu Brad z dodatkową funkcjonalnością - ruchomą żuchwą. Tak, jak jego poprzednicy wykonany z trwałego winylu, realistyczny opór klatki piersiowej, posiada niezawodny system ułatwiający utrzymanie higieny ćwiczeń i zapobieganie przenoszeniu zakażeń krzyżowych (maski twarzowe z możliwością dezynfekcji i drogi oddechowe, odpinana skóra klatki piersiowej). Umożliwia naukę masażu serca oraz poprawnego udrażniania dróg oddechowych przez odgięcie głowy, poszerzonego o realistyczny rękoczyn wysunięcia żuchwy (zgodnie z nowymi wytycznymi ERC - procedura zalecana tylko ratownikom medycznym). Dostarczany z zapasem części wymiennych i torbą transportową, która po rozłożeniu może służyć jako mata treningowa .Nr.kat.10087
  Cena:1650.00PLN
 • 14610.jpg

  Fantom Brad z elektr. wskaźnikiem świetlnym

  Fantom CPR BRAD z torbą transportową i elektronicznym wskaźnikiem świetlnym. Realistycznie wyglądający manekin (tors dorosłego człowieka) do nauki udzielania pierwszej pomocy.Kod:W44578
  Cena:4250.00PLN
 • W45011_01_140_140_susie-simon-patient-care-manikin-with-ostomy.jpg

  Fantom pielęgnacyjny Susie Simon ze Stomią W45011

  Manekin pielęgnacyjny-Susie Simon ze Stomią. Możliwość rozbudowy o wkładki iniekcyjne: ramienia (W45021), pośladka (W45022) lub wymienne ramię do iniekcji (W45092).

  Cena:7353.00PLN
 • fantom_pielegnacyjny_Simon.jpg

  Fantom pielęgnacyjny męski SIMPLE SIMON W45070

  Podstawowy model pielęgnacyjny, męski SIMPLE SIMON, naturalnej wielkości. PROMOCJA !!! Umożliwia ćwiczenie: - pielęgnacja jamy ustnej i protezy zębowej; - ruchoma szczęka z wyjmowaną protezą; - przepłukiwanie gałki ocznej; - wstrzyknięcia domięśniowe (ramię i pośladki);

  Wymiary opakowania: 109x56x30,5cm; waga 15,5 kg.

  Nr katalogowy: W45070.

  Opcje dostępne na zamówienie: W45023 - Torba przenośna.

  Cena:4680.00PLN
 • W45057_01_Simple-Susie-Basic-Patient-Care-Manikin-female[1].jpg

  Fantom pielęgnacyjny żeński Simple Susie W45057

  Fantom pielegnacyjny SIMPLE SUSIE: PROMOCJA!!!! 1. ŁATWY W OBSŁUDZE, BEZAWARYJNY FANTOM DO NAUKI CZYNNOŚCI PIELĘGNIARSKICH. 2. SPRAWDZONY FANTOM, ŁĄCZĄCY W SOBIE REALIZM I UŻYTECZNOŚĆ Z ATRAKCYJNĄ CENĄ. 3. FANTOM WYKONANY ZE SPECJALNEGO WYSOKIEJ JAKOŚCI MATERIAŁU ODPORNEGO NA ZUŻYWANIE, WODOODPORNEGO. NIE MA SZWÓW NA POWIERZCHNI. Wymiary opakowania kartonowego: 109x56x30,5cm; waga 15,5 kg.

  Cena:4945.00PLN
 • Kamizelka_ACTI_Fast_do_odkrztuszania.jpg

  Kamizelka do nauki odkrztuszania ACT Fast

  Kamizelka do nauki odkrztuszania ACT Fast

  Cena:920.00PLN
 • Prestan_zestaw_4_fantomow[1].jpg

  Prestan zestaw 4 fantomów

  Cena:3980.00PLN
 • super_chloe.jpg

  Super Chloe fantom pielęgnacyjno ginekologiczny

  SUPER CHLOE to wysokiej jakości, zaawansowany fantom kobiety. Jest on łatwy w obsłudze i bezawaryjny, służy do nauki czynności pielęgniarskich i ginekologicznych. Łączy w sobie realizm odwzorowania ludzkiego ciała z atrakcyjną ceną. Fantom wykonany jest ze specjalnego, wysokiej jakości materiału, odpornego na zużywanie i wodoodpornego. Wszystkie połączenia stawów są wytrzymałe i pozwalają na anatomiczne ruchy. Powierzchnia jest gładka i nieprzepuszczalna dla wody i różnego rodzaju olejków. Kod: SB37716UG

  Cena:36374.00PLN
 • symulator_odczuc_wieku_starczego_I.jpg

  Symulator odczuć wieku starczego

  Symulator powstał w wyniku wieloletnich badań w symulacji wiekowej. Pokazuje najbardziej typowe procesy starzenia, dzięki czemu można poczuć zmianę perspektywy dla pożądanych celów. Czy to dlatego, że masz dużo do prac związanych z osobami starszymi i zrozumieć lepiej ich pogląd na świat  . Lub, aby móc ocenić tendencję do potrzeb starszych klientów i ich rozważenia

  Cena:6330.00PLN
 • Symulator_odczuc_wieku_starczego_LM60_3.jpg

  Symulator odczuć wieku starczego LM60

  Symulator odczuć wieku starczego japońskiej firmy KOKEN oferuje  możliwość doświadczenia fizycznego ograniczenia w podeszłym wieku. Wspólne bandaże, wagi, utrwalenia, zatyczki do uszu i okulary ograniczają zdolności tak, że trudności fizyczne mogą być symulowane realistycznie przez osoby starsze. Bardzo imponujący pokaz dla wszystkich w zawodach pielęgniarskich. Zestaw budzi zrozumienie trudności pacjentów, przyczyniając się tym samym do szkolenia praktycznego.

  Cena:7200.00PLN
 • image037.jpg

  Wodny manekin ratunkowy -noworodek W44503

  Manekin noworodka umożliwia ćwiczenia ratunkowe w wodzie. Kiedy napełni się wodą waży 3,2 kg i zaczyna opadać na dno

  Cena:1070.00PLN
 • AirSim_Advance_Bronchi_X_-_glowa_do_intubacji.jpg

  AirSim Advance Bronchi X - głowa do intubacji

  Cena:13575.00PLN
 • show_image_in_imgtag.php.jpeg

  Drogi oddechowe i płuca.

  Drogi oddechowe i płuca - 1 opakowanie zawiera 24 szt., do modeli: W44552; W44597; R10088,R10087 Nr katalogowy: W44559.
  Cena:396.50PLN
 • fantom-pielegnacyjno-reanimacyjny[1].jpg

  Fantom Pielęgnacyjno-Reanimacyjny W45002

  Fantom Pielęgnacyjno-Reanimacyjny z Wskaźnikiem Świetlnym CODE BLUE i z możliwością intubacji.

  Cena:18350.00PLN
 • image015[1].jpg

  Głowa do intubacji, dorosły W44104

  Głowa do intubacji

  Cena:4900.00PLN
 • h211.jpg

  Model miednicy męskiej H211

   Model miednicy męskiej H211

  Cena:579.00PLN
 • W17001_01_Baby-Care-Model-female.jpg

  Model noworodka do pielęgnacji, dziewczynka W17001

  Model noworodka do pielęgnacji, dziewczynka. Model noworodka jest idealny do praktycznej nauki opieki nad dzieckiem. Umożliwia on naukę ubierania, rozbierania, mycia i przewijania noworodka. Dzięki naturalnym wymiarom modelu można go ubierać w normalną odzież dla noworodków. Model dziewczynki posiada ruchome stawy i lekko otwarte oczy. Wymiary: 50 cm, waga 2.0 kg Nr katalogowy:

  Cena:315.00PLN
 • 2004_Products_Catalogue_Strona_06_Obrazek_0004[1]_m[1].jpg

  Resusci Anne Full Body SkillReporter( z kończynami)

  Manekin Resusci Anne SkillReporter pozwala instruktorom prowadzić zaawansowany trening resuscytacji krążeniowo – oddechowej ze zwróceniem uwagi na precyzyjną optymalizację wyników ćwiczeń. Kod-31 00 55
  Cena:21438.00PLN
 • image046.jpg

  Zestaw pozoracji ran EMT -W44522

  Największy z naszej oferty zestaw do pozoracji ran składający się z 95 części, wykorzystywany w armii Stanów Zjednoczonych. Podobnie jak wcześniejszy znakomicie nadają się do ćwiczeń sytuacji zaistniałych podczas katastrof. Zestaw oprócz większej ilości i rozmaitości ran krwawiących i naklejanych posiada także rany symulujące oparzenia i imitacje ran twarzowych. Ponadto w skład zestawu wchodzi rozszerzony komplet do makijażu.

  Cena:6900.00PLN
 • image043.jpg

  Zestaw pozoracji ran I-W44519

  Wielokrotnie używalne rany i akcesoria do nich umożliwiają ćwiczenie zachowań pierwszej pomocy do danego urazu: bandażowanie, techniki unieruchomiania kończyn. Zestaw jest zapakowany w przenośną walizkę i zawiera: krwawiącą ranę (komplet ze zbiorniczkiem i pompką): złamanie otwarte kości piszczelowej, niekrwawiące rany: 12 ran naklejanych zdarć skóry i złamań otwartych do makijażu, rozpylacz w sprayu, 1 butelka koagulantu krwi do makijażu, 1 torebka krwi w proszku do 4,5 litra symulowanej krwi, 1 wosk, 1 torebka połamanych kawałków pleksi do symulowania ran ze szkłem, 4 kolory farb do makijażu: biała, niebieska, brązowa i czerwona, 1 torebka metylo celulozy do wzmocnienie krwi, 1 klej do przyklejania ran do ciała, 3 łopatki, 3 środki osłabiające mowę
  Cena:1350.00PLN
 • image044.jpg

  Zestaw pozoracji ran II- W44520

  Zestaw wzbogacony o ranę symulującą otwartą amputację, otwarte złamanie kości barkowej, otwarta ranę klatki piersiowej, rana postrzałowa dłoni, 24 naklejane rany. Pozostałe wyposażenie jak w W44519

  Cena:2450.00PLN
 • image045.jpg

  Zestaw pozoracji ran III - W44521

  Zestaw ten stosowany jest w Centrum Marynarki Wojennej Stanów Zjednoczonych oraz Instytucie Patologii sił Zbrojnych jako pomoc naukowa. Za pomocą zestawu różnorodnych szminek oraz ran do naklejania i nakładania możliwe jest pozorowanie stanu wstrząsu, poparzeń i zranień, mocnego krwawienia oraz zanieczyszczonych ran. W celu pokazania strumienia płynącej krwi z krwawiącej rany w zestawie znajdują się pojemniki z tłoczkami.Wyposażenie to jest odpowiednie do symulacji sytuacji katastrofy gdzie rany będą mogły być w pełni wykorzystane.

  Cena:4200.00PLN
 • Zestaw_pozoracji_ran_Xtreme_Deluxe.jpg

  Zestaw pozoracji ran Xtreme Deluxe

  Cena:14900.00PLN
 • AED_Anne_Merikon.jpg

  AED Little Anne Training System

  Cena:3900.00PLN
 • AirSim_Baby.jpg

  AirSim Baby

  Cena:8160.00PLN
 • AirSim_Child_X_-_intubacja.jpg

  AirSim Child X - intubacja

  Cena:9491.00PLN
 • ambu_Baby_800x255.jpg

  Ambu Baby 256 001 000

  Ambu Baby Manekin, model niemowlęcia do nauki resuscytacji, zawierający 5 części twarzowych i 100 worków na powietrze, umieszczony w miękkiej torbie transportowej. Manekin Ambu Baby odpowiada budowie anatomicznej dziecka do jednego roku życia. Nauka resuscytacji krążeniowo-oddechowej na manekinie przebiega w sposób bardzo realistyczny.
  Cena:1785.00PLN
 • ambu_CPR_Pal_800x654.jpg

  Ambu CPR Pal, fantom

  Ambu CPR Pal jest idealnym manekinem do ćwiczeń ACD CPR za pomocą Ambu CardioPump, oraz do szkolenia na poziomie podstawowym ( BLS ). Trwały i łatwy do transportu, waży tylko 2,7 kg. Właściwości: Zastosowanie systemu higieny. Otwarcie dróg oddechowych tylko po prawidłowym odchyleniu głowy. Podczas wentylacji-widoczny ruch klatki piersiowej oraz słyszalny i wyczuwalny wydech przez usta i nos Dźwiękowa sygnalizacja wdmuchiwania powietrza do żołądka.

  Cena:1365.00PLN
 • Ambu Man, model CF (cała postać) 234 013 000

  Ambu Man, model CF (cała postać), do ćwiczeń sztucznego oddychania i masaŜu serca, 5 masek i 100 worków, torba do przenoszenia po rozłoŜeniu tworząca matę treningową; tors z kończynami ; wbudowane przyrządy pomiarowe.
  Cena:8210.00PLN
 • e60f38d6ab540d171d9590ce06c4cd29.jpg

  Ambu MultiMan -268 001 000

  Ambu MultiMan; zestaw zawierający cztery manekiny z czterema częściami twarzowymi oraz 100 worków na powietrze umieszczony w miękkim opakowaniu do transportu. Ambu Multi Man gwarantuje większy realizm szkolenia, większą wygodę i lepsze wzajemne oddziaływanie pomiędzy ćwiczącymi. Ambu Multi Man pozwala na zwiększenie zakresu i efektywności szkolenia przy jednoczesnej optymalizacji kosztów (Nice Price).
  Cena:3307.42PLN
 • ambu_man_w_800x536.jpg

  AmbuMan W (Wireless)-234 307 000

  AmbuMan W (Wireless) – zestaw szkoleniowy składający się z manekina (w wersji cała postać”) i programu komputerowego do analizy resuscytacji krążeniowo-oddechowej. AmbuMan W to nowoczesny manekin instruktażowo szkoleniowy służący do symulacji rzeczywistych warunków wykonywania resuscytacji krążeniowo-oddechowej tj. sztucznego oddychania i masażu serca. AmbuMan W umożliwia ponadto trenowanie pełnego zakresu podstawowych zabiegów ratujących życie.
  Cena:7531.00PLN
 • aparat_do_podawania_plynow_metpak.jpg

  Aparat do podawania płynów pod ciśnieniem Metpak

  Trwały, bawełniany mankiet z uchwytem do wieszania na stojaku, łatwy do prania w temperaturze do 60 °C,
  precyzyjny odczyt poziomu płynu dzięki transparentnej siatce z przodu mankietu,
  chromowany manometr o średnicy 49 mm, z łatwą do odczytu skalą do 300 mm Hg,
  specjalnie utwardzana berylem i miedzią membrana manometru,
  brak konieczności zerowania wskazówki
  bez-lateksowa gruszka ciśnieniowa.

  Cena:370.00PLN
 • 24921.jpg

  Baby Umbi - manekin do nauki cewnikowania pępowiny

  Baby Umbi - manekin do nauki cewnikowania pępowiny Kopia noworodka przygotowana do nauki cewnikowania pępowiny. - wymienna pępowina ze starannie wykonanymi wewnątrz arteriami przygotowana do cewnikowania - możliwość nauki opatrywania i pielęgnowania pępowiny KOD: 250-00501
  Cena:2806.00PLN
 • L10_modele_zarodkow_w_okresie_ciazy.jpg

  Ciąża- fazy porodu 8 części L10

  Cena:3355.00PLN
 • Cisnieniomierz-zegarowy-Precisa-N-Riester.616.jpg

  Ciśnieniomierz Precisa Riester

  Powszechnie uważa się, że zegarowe aparaty do jego pomiaru są dokładniejsze i skuteczniejsze niż urządzenia elektroniczne. Ciśnieniomierz Precisa ma obudowę wykonaną z trwałego tworzywa sztucznego znakomicie zabezpieczają manometr. Duży "zegar" o średnicy 64mm z podziałką co 2mmHg znakomicie ułatwia odczyt wyników i poprawia ich precyzję. Membrana manometru utwardzana jest berylem i miedzią, a jej wytrzymałość testowana jest do 600mmHg. Dodatkowo nie ma konieczności zerowania wskazówki co sprawia, że aparat nie wymaga dodatkowych ustawień. Gruszka do pompowania mankietu zintegrowana jest z obudową manometru i usztywniona łyżką ze stali nierdzewnej. Sprawia to, że pompowanie i spuszczanie powietrza z mankietu można wykonać jedną ręką - bardzo istotne udogodnienie w stosunku do ciśnieniomierzy niezintegrowanych. Ciśnieniomierz Precisia N Riester wyposażony jest w precyzyjny chromowany zawór spustowy z filtrami antykurzowymi, który umożliwia jednostajne spuszczanie powietrza. Ciśnieniomierz zegarowy dobrej jakości to idealne rozwiązanie dla każdego gabinetu lekarskiego i szpitala. Świetnie sprawdzi się również w warunkach domowych dla wymagających użytkowników (maksymalny błąd pomiarowy +/- 3mmHg).

  Cena:225.00PLN
 • Cisnieniomierz-zegarowy-Boso-CLASSICO-przewod-2w1.jpg

  Ciśnieniomierz zegarowy Boso CLASSICO przewód 2w1

  Nowoczesny ciśnieniomierz zegarowy z manometrem aneroidowym odpornym na wstrząsy i nadmierny wzrost ciśnienia. Mankiet łączy się z manometrem podwójnym przewodem koncentrycznym (2-w-1) zakończonym wygodnym szybkozłączem.

  Cena:210.00PLN
 • A27-300x300.jpg

  Czaszka Stomatologiczna, 10-części A27

  Cena:4379.00PLN
 • d06a61189e5981217d5c0e38c8e9064a.jpg

  Części nosowo ustne Nr kat: W44560.

  Części nosowo ustne – 1 opakowanie zawiera 10 szt. do modeli: W44537, W44538, W44552, W44556, W44588, W44597, W44616, R10088 i R10087. Nr katalogowy: W44560.
  Cena:263.00PLN
 • samaritan_1.jpg

  DEFIBRYLATOR RATOWNICZY Samaritan PAD 350 P + jedna Bateria PAD-PAK

  Lekki, poręczny, prosty w obsłudze i tani w eksploatacji zaawansowany technologicznie defibrylator AED. Urządzenie analizuje rytm serca i podaje impuls defibrylacyjny – pozwalając przywrócić jego prawidłowa pracę. Interaktywny Panel Graficzny Z myślą o przeciętnych ludziach firma Heartsine zaprojektowała aparat, który używając trzech prostych symboli oraz poleceń głosowych, nawet najbardziej niedoświadczonego użytkownika przeprowadzi czytelnie, krok po kroku przez wszystkie etapy postępowania ratowniczego.Kod:350-BAS-PL-10 Gotowy... Włącz... Działaj ! Mrugająca kontrolka stanu defibrylatora czytelnie informuje, że Samaritan PAD jest gotowy do użycia. Specjalny kartridż PAD-Pak™ przyspiesza ratunek ograniczając do minimum liczbę niezbędnych do wykonania czynności. Wystarczy otworzyć opakowanie i przykleić elektrody.
  Cena:4644.00PLN
 • 1[3].jpg

  DEFIBRYLATOR RATOWNICZY Samaritan PAD 500 P Wersja z doradcą RKO + dwie baterie Pad pac

  DEFIBRYLATOR RATOWNICZY Samaritan PAD 500 P Wersja z doradcą RKO Nieważne, czy jesteś laikiem, czy profesjonalnym ratownikiem medycznym: wytyczne AHA/ERC podkreślają znaczenie ratowania metodą RKO, zalecając jak najszybsze rozpoczęcie skutecznej resuscytacji przez każdą osobę postronną. Takie działania znacznie zmniejszają śmiertelność spowodowaną zatrzymaniem krążenia (NZK) w warunkach pozaszpitalnych. HeartSine przedstawia urządzenie będące odpowiedzią na te potrzeby – HeartSine Samaritan PAD model 500P z poleceniami RKO. kod:500-SYS-PL-10
  Cena:6156.00PLN
 • a385da885b46548a000953e127cdfb59.jpg

  DEFIBRYLATOR RATOWNICZY Samaritan PAD 500 P Wersja z doradcą RKo + jedna bateria PAD-PAK

  Defibrylatro AED, z doradcą RKO ze zintegrowaną baterią + torba.Samaritan PAD 500P do oceny jakości RKO czyli ustalenia, czy uciśnięcia są odpowiednio szybkie i głębokie, używa kardiogramu impedancyjnego (ICG-Impedance Cardiogram). Pokazuje on zmiany oporności elektrycznej klatki piersiowej pacjenta zależnej od występującego w niej krążenia krwi i na tej podstawie określa RKO. Ponieważ przepływ krwi jest zależny od głębokości i częstości wykonywanych uciśnięć samarytan PAD 500P potrafi podpowiedzieć jak należy je wykonać. kod:500-BAS-PL-10
  Cena:5724.00PLN
 • 0_0_productGfx_d9a442a78b61bbeb7b097c4f9415541f.jpg

  Defibrylator AED Samaritan PAD 350 P + dwie baterie PAD-PAK

  Lekki, poręczny, prosty w obsłudze i tani w eksploatacji zaawansowany technologicznie defibrylator AED. Urządzenie analizuje rytm serca i podaje impuls defibrylacyjny – pozwalając przywrócić jego prawidłowa pracę. kod:350-SYS-PL-10
  Cena:5050.00PLN
 • defibrylator-szkoleniowy-samaritian-pad-500-trainer-z-pilotem[1].jpg

  Defibrylator Treningowy PAD 500 z pilotem i zestawem 5 par elektrod treningowych

  Defibrylator treningowy posiadający zróżnicowane scenariusze zdarzeń do ćwiczenia defibrylacji AED, wyposażony pilot zdalnego sterowania, ładowarkę, 5 par zapasowych elektrod treningowych oraz pełnym zestawem szkoleniowym.
  Cena:2521.00PLN
 • Defibrylaror_AED_Prestan.jpg

  Defibrylator szkoleniowy AED Prestan

  Profesjonalny defibrylator szkoleniowy AED PRESTAN zasilany na 4 baterie "C" z kompletem elektrod szkoleniowych dla dorosłych i torbą do przenoszenia.

  Urządzenie szkoleniowe AED obejmuje:
  1 trenażer z 5 zaprogramowanymi scenariuszami w języku polskim i angielskim
  1 komplet elektrod szkoleniowych dla dorosłych,
  4 baterie "C",
  1 torba z uchwytem.

  Cena:1540.00PLN
 • defibrylator-szkoleniowy-samaritian-pad-500-trainer-z-pilotem.jpg

  Defibrylator treningowy PAD 300 + pilot + zestaw 5 par elektrod treningowych

  Defibrylator treningowy posiadający zróżnicowane scenariusze zdarzeń do ćwiczenia defibrylacji AED, wyposażony pilot zdalnego sterowania, ładowarkę, 5 par zapasowych elektrod treningowych oraz pełnym zestawem szkoleniowym. KOD:TRN-350-PL
  Cena:2521.50PLN
 • W44600_01_Iv-Training-Hand.jpg

  Dłoń do iniekcji dożylnych

  Dłoń do iniekcji dożylnych. Nr katalogowy: W44600.

  Model ekonomiczny i łatwy do transportu, aby trenować iniekcje. Wykonane z wytrzymałego materiału do wielokrotnego użytku.

  Funkcje obejmują:

  • wyczuwalne żyły,
  • Nadaje się do pobierania próbek krwi lub płynu
  • Dostarczana z tacą bilansowej i sztuczna krwew

  Cena:1680.00PLN
 • 2569a656338515f1fb5187eba208b2db.jpg

  Elektrody treningowe - PAD Trainer 10 par

  Elektrody treningowe - PAD Trainer 10 par Nr katalogowy: TRN-ACC-02
  Cena:184.50PLN
 • 1_5a670220c05f.jpg

  Fantom AED Little Anne Training System

  Manekin AED Little Anne został zaprojektowany specjalnie z myślą o współpracy z defibrylatorem treningowym Laerdal AED Trainer 2. Taki system zapewnia ćwiczącemu możliwość kompleksowego treningu defibrylacji półautomatycznej.

  Cena:3690.00PLN
 • Ambu-SAM-1-4792_lores.jpg

  Fantom Ambu SAM 268 003 000

  Ambu SAM jest niedrogim manekinem szkoleniowym wyposażonym w praktyczne funkcje umożliwiające nauczanie RKO według zasady patrz-słuchaj-czuj. Wyjątkowy system higieny Ambu, w którego skład wchodzą części twarzowe oraz worki na wdmuchiwane powietrze, chroni ćwiczących przed przenoszeniem infekcji. Odpowiedni kształt torsu z zaznaczonymi punktami orientacyjnymi ułatwia naukę udzielania pierwszej pomocy według algorytmu BLS, włączając zastosowanie defibrylatora szkoleniowego AED.
  Cena:806.00PLN
 • Fantom_Brayden[2].jpg

  Fantom BRAYDEN – symulator do nauki RKO, BLS ze wskaźnikami świetlnymi

  Brayden – nowoczesny fantom do nauki RKO, BLS ze wskaźnikami świetlnymi (wersja z diodami o czerwonym świetle). 

  Pierwszy manekin, który zobrazuje efekty prawidłowej resuscytacji krążeniowo-oddechowej. Przeszedł test ponad 1.000.000 uciśnięć!

  Urządzenie to posiada dodatkową funkcję, która pozwala użytkownikowi zobrazować, co dzieje się z przepływem krwi do mózgu, w oparciu o szybkość i głębokość ucisków. Brayden wykorzystuje trzy powiązane ze sobą zestawy świateł LED, które świecą tylko, gdy zarówno głębokość kompresji jak i szybkość będą skuteczne. Informacje zwrotne o jakości i skuteczności wykonywanej resuscytacji przekazywane są w rzeczywistym czasie. Posiada również dźwiękowy sygnalizator głębokości uciśnięć (wyłączalny).

  Cena:2100.00PLN
 • P72.jpg

  Fantom Basic Billy P72

  Fantom CPR Billy jest niezawodny i ekonomicznie najlepszy wybór dla podstawowego szkolenia CPR.

  Cena:960.00PLN
 • image001[6].jpg

  Fantom Basic Buddy – komplet 10szt W44106

  Najprostszy model w naszej ofercie umożliwiający ćwiczenie przez pojedyncze osoby, jak i większe grupy technik ratujących życie (masaż serca i sztuczne oddychanie).
  dostarczamy z 100 szt. wymiennych worków ustno – płucnych i torbą przenośną.

  Cena:4855.00PLN
 • c51488a16e72656c60737d28b2db649f.jpg

  Fantom Basic Buddy – komplet 5 szt W44107

  Najprostszy model w naszej ofercie umożliwiający ćwiczenie przez pojedyncze osoby, jak i większe grupy technik ratujących życie (masaż serca i sztuczne oddychanie).
  dostarczamy z 50 szt. wymiennych worków ustno – płucnych i torbą przenośną.

  Cena:2760.00PLN
 • chester_chest-fantom-z-zaawansowanym-ramieniem.jpg

  Fantom CHESTER CHEST z nowym zaawansowanym ramieniem

  Chester Chest ™ - nowe, bardziej zaawansowane ramię Chester Chest to niezrównana pomoc dydaktyczna, która pozwala na nauczenie się jak najlepiej wykorzystać następujące długoterminowe dostępu do naczyń:

  Cena:8600.00PLN
 • P71_01_CPR-Lilly-Pro-with-Tablet-light-skin.jpg

  Fantom CPR Lilly Pro z Tabletem

  Cena:7849.00PLN
 • W195501005228_little_junior_cpr-300x300.jpg

  Fantom Little Junior

  Cena:910.00PLN
 • Fantomr-Advanced-OB-Susie.jpg

  Fantom Porodowy OB Susie W45079


  Zaawansowany fantom Porodowy OB Susie


  Cechy:

  - poród poprzeczny i pośladkowy

  - poród próżnociągiem lub kleszczowy

  - wymienne wkładki pochwy i bardzo rozciągliwe szyjki macicy

  - możliwość odsłonięcia brzucha

  - słyszalne bicie serca matki (0-200 bpm)

  - słyszalne bicie serca urodzonego dziecka (0-200 bpm)

  - noworodek wydaje odgłosy: płacz, chrząkanie, itp.

  - możliwość ćwiczenia chwytów Leopolda

  - możliwość ćwiczenia podawania leków doodbytniczych

  Cena:10290.00PLN
 • Fantom_Prestan_-_fantom_niemowlecia_zestaw_4_sztuk.jpg

  Fantom Prestan - fantom niemowlęcia zestaw 4 sztuk

  Cena:2916.00PLN
 • Aed_112p.jpg

  Fantom Prestan z LEDami i AED 112p - AED treningowy

  Fantom Prestan dorosły manekin z wskaźnikiem elektronicznym - ma wbudowaną funkcję znaku dla głębokości i tempa ucisku. Poprawna głębokość ucisku jest wskazana przez słyszalny dźwięk "klik"-klak , tempo ucisku przez elektroniczny czujnik świetlny.Na lewym ramieniu fantom ma wbudowane lampki kontrolne informujące o poprawnej pracy resuscytacji. Aż 60 sprężeń na minutę- czerwone lekkie światło, lekka zmiana pomarańczowe światło. Jeżeli student dociera do 80 sprężeń na minutę to jest pokazane do jednego zielonego światła. Docieranie do 100 ucisków na minutę- wskazane są dwa zielone światła (to znaczy że tempo ucisków jest ok). Jeżeli student zwalnia- kolory zmieniają wstecz. Jeżeli głębokość sprężenia nie jest wystarczająca, światła są wyłączone natychmiast i błyska tylko jedno czerwone światło .

  Fantom jest wykonany łatwy do utrzymania w czystości dzięki zastosowaniu specjalnego odpornego tworzywa. Całość w zestawie z torbą transportową, która po rozłożeniu służy jako mata treningowa.

   

  Cena:1790.00PLN
 • Fantom_Prestan_z_AED_merikon.jpg

  Fantom Prestan z LEDami i AED XFT 120 c+

  Fantom do nauki BLS/AED ze wskaźnikiem świetlnym (kolorowe diody) informującym prawidłowej częstotliwości uciśnięć. Prestan to profesjonalny fantom szkoleniowy do nauki resuscytacji krążeniowo-oddechowej, użycia AED, usuwania ciała obcego z dróg oddechowych.

   

   

  Zestaw zawiera:

  - fantom Prestan ze wskaźnikiem

  - 10 maseczek ochronnych

  - nylonowa torba transportowa

  GWARANCJA NA FANTOM 3 lata

  AED XFT 120 c+

  - Komunikaty głosowe w języku polskim i angielskim

  - Dwie elektrody dla dorosłych oraz dla dzieci

  - Zasilanie bateryjne lub przy użyciu zasilacza sieciowego

  - 10 scenariuszy szkoleniowych

  - Scenariusze są zgodne z programem szkolenia AED Europejskiej Rady ds. Resuscytacji

  - Możliwość sterowania za pomocą pilota

  - Wszystkie elementy zestawu mieszczą się w poręcznym etui

  GWARANCJA NA AED TRAINER 1 rok

  Cena:1780.00PLN
 • Fantom_Randy.jpg

  Fantom RESCUE RANDY COMBAT CHALLENGE 66 kg/182 cm

  Cena:7590.00PLN
 • image021[1].jpg

  Fantom Resusci Anne Advanced SkillTrainer SimPad Plus

  Pomoc dydaktyczna skierowana do ratowników medycznych. Resusci Anne Advanced SkillTrainer SimPad to manekin do nauki zaawansowanej resuscytacji krążeniowo – oddechowej osoby dorosłej.

  Cena:35050.00PLN
 • image004[5].jpg

  Fantom TRAUMA CPR ze wskaźnikami świetlnymi W44556

  Za pomocą tego naturalnej wielkości manekina można ćwiczyć czynności przywracania życia (masażu serca i sztucznego oddychania). Sprężystość manekina dokładnie odzwierciedla wartości rzeczywiste.

  Cena:8580.00PLN
 • W44735_Full-Body-CPR-Manikin-with-Trauma.jpg

  Fantom Trauma Full-Body CPR W44735

  Fantom odzwierciedla wielkość i wygląd osoby dorosłej, posiada cechy ludzkiego ciała, tj. ruchome stawy.
  Fantom jest idealny do treningu ewakuacji, rozpoznawania i opatrywania ran i urazów oraz masażu serca i wentylacji.

  Fantom zaopatrzony jest w manualny symulator tętna na tętnicy szyjnej oraz posiada on wyraźne – widoczne i wyczuwalne anatomiczne punkty orientacyjne, pomocne w odnajdowaniu właściwego miejsca ucisku przy wykonywaniu masażu serca. Są to: mostek, wyrostek mieczykowaty i klatkę piersiową. W czasie reanimacji tj. wykonywania pośredniego masażu serca wyczuwalny jest naturalny opór wobec ucisku klatki piersiowej.

  Cena:6750.00PLN
 • r17000.jpg

  Fantom dentystyczny R17000

  Cena:10350.00PLN
 • r17001.jpg

  Fantom dentystyczny X-ray R17001

  Cena:15990.00PLN
 • r17002.jpg

  Fantom dentystyczny dziecięcy X-Ray R17002

  Cena:9027.00PLN
 • 1018643.jpg

  Fantom do badania szyjki macicy i wymazu cytologicznego

  Cena:1750.00PLN
 • r10081.jpg

  Fantom do badania prostaty R10081

  Fantom do badania prostaty R10081

  Cena:5873.00PLN
 • Fantom_do_badan_fizykalnych_merikon.jpg

  Fantom do badań fizykalnych

  Fantom do badań fizykalnych - tors dorosłej osoby. Fantom do badań fizykalnych pozwala na osłuchiwanie dźwięków serca oraz płuc przez stetoskop, którym należy poruszać (przesuwać) w poprzek klatki piersiowej i pleców. Tors pokryty jest czujnikami ukrytymi pod skórą. Fantom posiada wirtualny stetoskop z różnymi dźwiękami serca i płuc. Zewnętrzny głośnik jest włożony do wirtualnego stetoskopu co pozwala słyszeć innym co słyszy osoba ćwicząca. Fantom do badań fizykalnych jest prosty w obsłudze ( osłuchiwanie przez stetoskop), bezawaryjny. Nr katalogowy: EZ315200.

  Cena:11990.00PLN
 • Fantom_do_cewnikowania_meski.jpg

  Fantom do cewnikowania pęcherza męski

  Symulator przedstawia pełne męskie podbrzusze z narządem płciowym do praktycznej nauki cewnikowania. Prawidłowo anatomicznie odtworzone części drogi moczowej (fałd błony śluzowej, opuszka cewki, zwieracz cewki nerkowej i pęcherz) wymagają odpowiedniego nacisku i stawiają naturalny opór przy wprowadzaniu cewnika. Po prawidłowym wprowadzeniu cewnika powinna wypłynąc z niego woda. Model wyposażony jest w: cewnik, środek smarujący i twardą walizkę transportową.

  Cena:3890.00PLN
 • Fantom_do_cewnikowania_zenski.jpg

  Fantom do cewnikowania pęcherza żeński

  Symulator przedstawia pełne żeńskie podbrzusze z narządem płciowym do praktycznej nauki cewnikowania. Prawidłowo anatomicznie odtworzone części drogi moczowej (cewka nerkowa, pęcherz, warga sromowa, łechtaczka, otwór cewki moczowej i wejście do pochwy) wymagają odpowiedniego nacisku i stawiają naturalny opór przy wprowadzaniu cewnika. Po prawidłowym wprowadzeniu cewnika powinna wypłynąć z niego woda. Model wyposażony jest w: cewnik, środek smarujący i twardą walizkę transportową.

  Cena:3890.00PLN
 • 7030.jpg

  Fantom do nauki cewnikowania z wkładką męską Henri i wkładką żeńską Florence

  Cena:10126.00PLN
 • LAMTbig.jpg

  Fantom do nauki intubacji i udrażniania dróg oddechowych

  Fantom przeznaczony jest do nauki intubacji, wentylacji za pomocą resuscytatora, odsysania oraz opcjonalnie bronchoskopii osoby dorosłej. Intubacja może być prowadzona przez usta, a także przez nos. Fantom wyposażony jest w dwa oddzielne płuca i żołądek oraz opcjonalnie w drzewko oskrzelowe. Dodatkowo w celach poglądowych standardowo dostarczany jest model przekrojowy dróg oddechowych. Fantom pozwala na symulację wymiotów, oczyszczenie treści z jamy ustnej i wykonanie na koniec intubacji – czyli czynności jakie muszą być często wykonane w trakcie reanimacji. Fantom wraz z akcesoriami umieszczony jest w trwałej zamykanej na klucz walizie. Sprzęt produkowany jest w Norwegii w Stavanger w firmie „Laerdal”. Nr katalogowy: 250000
  Cena:11715.66PLN
 • W43007_model_do_nauki_cewnikowania.jpg

  Fantom do nauki obsługi cewników W43007

  Fantom służy do nauki uczniów obsługi i pielęgnacji dwóch różnych typów cewników centralnych. Model dostarczany w walizce ochronnej.

  Cena:4055.00PLN
 • r10130.jpg

  Fantom do nauki odbarczania odmy i drenażu opłucnej R10130

  Manekin zaprojektowany specjalnie do nauki teorii, anatomii i umiejętności potrzebnych do przedszpitalnego zaopatrzenia obrażeń klatki piersiowej oraz późniejszego zajmowania się drenażem klatki piersiowej. Umożliwia symulowanie odmy opłucnowej, której odbarczenie skutkuje charakterystycznym świstem uwalnianego powietrza. Manekin posiada miejsce zakładanie drenażu do klatki piersiowej, skutkującego wyciekiem płynu (którego kolor, objętość i lepkość kontroluje instruktor). Zestaw zawiera: tors osoby dorosłej, 5 wymiennych wkładek do drenażu, 5 wymiennych wkładek do odmy, walizka transportowa.
  Cena:11350.00PLN
 • W44008_01_Bandaging-Simulator-with-Ostomy.jpg

  Fantom do nauki opatrywania

  Fantom jest modelem żeńskiego torsu z elastyczną powierzchnią skóry odpowiadającą właściwościom naturalnym do nauki zakładania opatrunków. Czternaście różnych ran umożliwia praktyczny trening technik przemywania i opatrywania ran. Zamknięcia ran symulują nieusuwalne szwy i klamry chirurgiczne.

  Cena:5169.00PLN
 • W44008_01_Bandaging-Simulator-with-Ostomy[1].jpg

  Fantom do nauki opatrywania W44008

  Fantom do nauki opatrywania. Symulator jest modelem żeńskiego torsu z elastyczną powierzchnią skóry odpowiadającą właściwościom naturalnym do nauki zakładania opatrunków. Czternaście różnych ran umożliwia praktyczny trening technik przemywania i opatrywania ran. Zamknięcia ran symulują nieusuwalne szwy i klamry chirurgiczne. Symulator dostarczany jest w walizce ochronnej i przedstawia następujące rany pooperacyjne po: - wycięciu tarczycy, - nacięciu mostka z drenażem, - mastektomii z drenażem, - wycięciu pęcherza żółciowego z symulacją rurki T-tube, - laparotomii, - wycięciu wyrostka robaczkowego, - kolostomii, - ilesostomii, - brzusznym nacięciu macicy, - otwarciu klatki piersiowej, - usunięciu nerki, - laminektomii, - wrzód odleżynowy na odcinku krzyżowym, - kikut nogi po amputacji. Wymiary: 84 x 30.5 x 63.5 cm, Waga 12 kg. Nr katalogowy: W44008.

  Cena:5169.00PLN
 • Fantom_do_obrazowania_zlaman.jpg

  Fantom do obrazowania złamań W44753

  Cena:1470.00PLN
 • Fantom_do_odbarczania_odmy_i_drenazu_oplucnej.jpg

  Fantom do odbarczania odmy i drenażu opłucnej W44673

  Cena:10450.00PLN
 • image008[1].jpg

  Fantom do reanimacji z jednostką pamięci i drukarką W44069

  Naturalnej wielkości manekin z jednostką pamięci Naturalnej wielkości manekin pozwala na praktykowanie technik reanimacji sercowo-płucnej osoby dorosłej. Alternatywnie nauka reanimowania dziecka jest również możliwa poprzez zmianę sprężyn znajdujących się w środku torsu. Indywidualne maski twarzowe z jednokierunkową zastawką bezzwrotną i drogami oddechowymi jednorazowego użytku zapewniają maksymalną ochronę przed skażeniem.

  Cena:15700.00PLN
 • 1378a8de2ae087e1b29aad0670899edb.jpg

  Fantom do udrożnienia dróg oddechowych.

  Modele do nauki udrożnienia dróg oddechowych przy zadławieniach, nastolatek. 

  Cena:1150.00PLN
 • MW8.jpg

  Fantom do zakładania sondy żołądkowej

  Fantom jest to efektywne narzędzie treningowe do szkolenia personelu medycznego w zakresie bezpiecznego wprowadzania sondy żywieniowej. Manekin posiada trzy drogi dostępowe służące do treningu zakładania zgłębników oraz podawania płynów. Aby ułatwić zrozumienie budowy anatomicznej górnego odcinka przewodu pokarmowego, fantom wyposażony jest w poglądowy model anatomiczny. Prawidłowe umieszczenie sondy można potwierdzić przez osłuchiwanie jak również przez bezpośrednią obserwację. Symulator jest wygodny w użyciu i poręczny w transporcie. Szyja manekina jest elastyczna, dzięki czemu umożliwia naukę prawidłowego ułożenia głowy.

  Cena:13700.00PLN
 • P11_01_3B-Scientific-Patient-Care-Manikin-II.jpg

  Fantom do ćwiczeń pielęgniarskich P11/1

  Zakupując model standardowy P11 otrzymujecie Państwo taki sam manekin jak model specjalny P10 lecz bez wewnętrznych organów ćwiczebnych. Służy on przede wszystkim do nauki pielęgnacji osób starszych i podstawowej opieki nad potencjalnymi pacjentami. Można przy jego pomocy ćwiczyć takie czynności jak: ubieranie i rozbieranie, podnoszenie, przenoszenie i układanie na łóżku, mycie ciała, oczyszczanie jamy ustnej (wyjmowane częściowe protezy), oczu, uszu i nosa. Manekin ten ma sześć wymienialnych poduszek do iniekcji i może służyć do ćwiczeń wstrzyknięć domięśniowych i podskórnych. Można również na nim ćwiczyć zakładanie opatrunków. Poprzez zakupienie odpowiednich części (P19) można model standardowy (P11) rozbudować do modelu specjalnego (P10), co umożliwi ćwiczenie na nim wszystkich zabiegów, również tych z zakresu profesjonalnej opieki medycznej.

  Cena:8290.00PLN
 • P10_01_3B-Scientific-Patient-Care-Manikin-I[1].jpg

  Fantom do ćwiczeń pielęgniarskich z narządami wewnętrznymi P10/1

  Fantom do ćwiczeń pielęgniarskich z narządami wewnętrznymi P10 - to nasz najlepiej sprzedający się symulator pacjenta .Opieka umożliwia praktykę większości zastosowań szkoleniowych od szkolenia podstawowego do zaawansowanego pielęgniarstwa, kliniczne i awaryjne.Model specjalny zawiera wszystkie wewnętrzne organy takie jak: płuca, żołądek, serce, odcinek jelit, pęcherz moczowy i wewnętrzne narządy płciowe. 

   

  Cena:11731.00PLN
 • Fantom_doroslego_do_nauki_w_czasie_zadlawien.jpg

  Fantom dorosłego do nauki w czasie zadławień

  Cena:2130.00PLN
 • image035.jpg

  Fantom dziecka Baby Anne W19541

  Model do ćwiczeń resuscytacji o realistycznym wyglądzie niemowlaka wychodzi naprzeciw państwa potrzebom ze względu na niski koszt. Cechuje go: niska waga, realistycznie uginająca i podnosząca się klatka piersiowa, po odchyleniu główki otwierają się drogi oddechowe, tani i łatwy w wymianie system dróg oddechowych, unikalny system usuwania obcych ciał z wnętrza dróg oddechowych.

  Cena:620.00PLN
 • W44091.jpg

  Fantom dziecka Deluxe Crisis

  Najnowocześniejszy manekin zaprojektowany do nauczania osób lub grup do ratowania życia dzieci. Symulacja 5-letniego dziecka, manekina zapewnia pełne możliwości szkoleniowe ALS; Łączy wszystkie stanowiska umiejętności na jednym manekinie, dzięki czemu trening jest bardziej realistyczny

  Cena:27450.00PLN
 • Fantom_dziecka_do_nauki_w_czasie_zadlawien.jpg

  Fantom dziecka do nauki w czasie zadławień

  Cena:1180.00PLN
 • glowa_dziecka_do_intubacji.jpg

  Fantom głowy dziecka do intubacji

  Cena:4362.00PLN
 • W44101.jpg

  Fantom główki noworodka do kaniulacji naczyń żylnych

  Cena:2866.00PLN
 • P70_CPRLilly-light.jpg

  Fantom kobiety CPR Lilly do Resuscytacji P70

  Fantom CPRLilly jest niezawodny do wszystkich podstawowych kursów z resuscytacji krążeniowo-oddechowej. Fantom zapewnia higienę i jest ekonomiczny w użytkowaniu dzięki zastosowaniu jednorazowych worków powietrznych i odrębnego systemu komory powietrznej. Maski twarzowe można łatwo i szybko zdjąć do umycia. Sterowanie ruchami powiek oraz tętnem na tętnicy szyjnej, odbywa się za pomocą ręcznych pompek.

  Cena:3570.00PLN
 • fantom-niemowlecia-do-als-.jpg

  Fantom niemowlęcia do ALS W44717

  Podstawowy fantom niemowlęcia do ALS jest doskonałą pomocą treningową dzięki możliwości doświadczenia realistycznych wrażeń wizualnych i dotykowych. Anatomiczne punkty orientacyjne dostarczają kluczowych informacji niezbędnych do nauki prawidłowego postępowania w stanach nagłych.

  Cena:6250.00PLN
 • W46502-1Fantom_niemowlecia.jpg

  Fantom niemowlęcia do ćwiczenia dostępu żylnego Nita Newborn

  Fantom niemowlęcia do ćwiczenia dostępu do żył. Nita Newborn to model ważącego 1,8 kg i mającego 40 cm długości noworodka do nauki i treningu procedur dostępu naczyniowego. Cechy: - możliwość zakładania rurek intubacyjnych i do karmienia, - standardowe wkłucia dożylne w wielu miejscach w celu pobrania krwi lub podania leku, - możliwość cewnikowania pępowiny. Nita Newborn zawiera: torbę na płyny z przewodami, sztuczną krew, pieluchę i walizkę transportową. Wymiary: 40,6 cm Waga: 1,8 kg Nr katalogowy: W46502/1.

  Cena:4989.00PLN
 • big_MEDL03718.jpg

  Fantom noworodka PALS, W44143

  Fantom noworodka PALS - to pełna postać manekina z kompletnym systemem resuscytacji niemowlęcia co pozwala na szeroki zakres możliwości szkoleniowych PALS

  Cena:10990.00PLN
 • image005[3].jpg

  Fantom osoby dorosłej do nauki resuscytacji W45117

  Tors z przegubowo zamocowaną głową, szyją i szczęką pozwalający na nachylanie głowy, podniesienie podbródka i rozciągnięcie szyi.

  Cena:5890.00PLN
 • fantom-cpr-susie_1[1].jpg

  Fantom pielęgnacyjny CPR Susie Zaawansowany

  Fantom CPR Susie
  naturalnych wymiarów dorosłej osoby został zaprojektowany do nauki resuscytacji krążeniowo-oddechowej a także do praktykowania nauki opieki nad pacjentem: iniekcje domięśniowe, cewnikowanie (męskie i żeńskie), intubacja, lewatywa, opieka medyczna nad pacjentem lezącym, palpacja.

  Cena:13184.00PLN
 • P10_1_Pielegnacyjny_Manekin_Pro.jpg

  Fantom pielęgnacyjny dwupłciowy do ćwiczeń pielęgniarskich z narządami wewnętrznymi PRO

  Fantom posiada wszystkie wewnętrzne organy takie jak: płuca, żołądek, serce, odcinek jelit, pęcherz moczowy i wewnętrzne narządy płciowe. W związku z tym może znakomicie służyć do nauki podstawowej i profesjonalnej opieki medycznej. Wymienne narządy płciowe umożliwiają przeprowadzenie zabiegu cewnikowania u kobiet i mężczyzn.

  Kat P10/1

  Cena:11790.00PLN
 • MamaNatalie1.jpg

  Fantom porodu MamaNatalie

  MamaNatalie jest najtańszym dostępnym symulatorem porodu. Symulatorem może posługiwać się każdy instruktor po kilkuminutowym zaledwie wprowadzeniu. Symulator nie wymaga prądu, można go łatwo przenosić i używać w dowolnych warunkach; z tego względu jest szczególnie użyteczny w szkoleniach prowadzonych w dowolnym miejscu.

  Cena:4400.00PLN
 • Fantom_polozniczy.jpg

  Fantom położniczo porodowy

  Cena:3900.00PLN
 • image042.jpg

  Fantom ratowniczy 167cm/25kg

  Ten manekin umożliwia trening wyciągania osoby w trudnym położeniu i ograniczonym dostępie. Doskonała pomoc do ćwiczeń ratunkowych niewygodnych lub niebezpiecznych dla ochotników. Manekin posiada przegubowe stawy i realistyczną wagę. Zrobiony jest z trwałego plastiku, ale nie jest ognioodporny i nie służy do ratownictwa wodnego

  KOD W44511

  Cena:5300.00PLN
 • Fantom_Rescue-Randy-9000.jpg

  Fantom ratunkowy Rescue Randy 9000

  Fantom ratunkowy Rescue Randy 9000 został zaprojektowany tak, aby był dostosowywany przez użytkownika w celu optymalnego wykorzystania podczas treningu.

  Cena:11010.00PLN
 • manekin-szkoleniowy-ambu-sam-zestaw-4-sztuk.jpg

  Fantom szkoleniowy Ambu SAM – zestaw 4 sztuk

  Ambu SAM jest niedrogim manekinem, wyposażonym w znany i doceniany system higieny Ambu umożliwiający naukę RKO według zasady patrz-słuchaj-czuj.

  Cena:3066.00PLN
 • manekin-szkoleniowy-ambuman-i-instrument[1].jpg

  Fantom szkoleniowy AmbuMan I, tors

  AmbuMan I jest manekinem szkoleniowym prezentującym w sposób realistyczny szczegóły anatomii człowieka istotne w nauczaniu resuscytacji krążeniowo-oddechowej, tj. masażu serca i sztucznego oddychania. wyposażony w 5 masek i 100 torebek, torba do przenoszenia po rozłożeniu tworząca matę treningową , wbudowane przyrządy pomiarowe .

  Cena:3350.00PLN
 • image006[2].jpg

  Fantom tors z elektroniką W44070

  Ten łatwy w transporcie tors pozwala ćwiczyć techniki reanimacji osoby dorosłej. Opcjonalnie może służyć jako model dziecka przez dokonanie zmiany elastyczności wewnątrz torsu. Każdy maska z jednokierunkowym zaworem i jednorazową drogą oddechową dostarcza maksymalną ochronę przeciw zakażeniu.

  Cena:7490.00PLN
 • little_family2_xl.jpg

  Fantomy Laerdal Little Family

  Fantomy Little Family to zestaw trzech wiernie odtworzonych manekinów umożliwiających realistyczny trening podstawowych czynności z zakresu resuscytacji krążeniowo – oddechowej osób we wszystkich grupach wiekowych.

  Manekiny zawarte w zestawie zostały tak dobrane, aby ukazać różnice w budowie anatomicznej osoby dorosłej, dziecka i niemowlęcia, a także umożliwić przedstawienie różnic w resuscytacji krążeniowo – oddechowej osób w różnym wieku.

  Cena:2600.00PLN
 • W44687_01_Economy-Adult-Airway-Management-Trainer.jpg

  Głowa do intubacji W44687

  Model głowy do intubacji na stojaku. Jest to uproszczony model głowy do ćwiczenia intubacji przytwierdzony do stojaka z workami foliowymi imitującymi płuca i służy on do ćwiczeń procedur intubacji, intubacji dotchawiczej oraz przez nos pod kontrolą wzroku. Fantom dostarczany jest z torbą ochronną, oliwą i instrukcją obsługi.

  Cena:5690.00PLN
 • glowa_fantomu_PK_2.png

  Głowa fantoma PK 2 PT

  wa fantomowa PK-2 PT.

  Właściwości

  - Głowa fantomowa (otwierana),
  - Artykulator metalowy – precyzyjnie odwzorowujący ruchy żuchwy,
  - Pełne uzębienie – szczęka, żuchwa (32 zęby) – model AG-3,
  - Maska gumowa twarzy P-6 GM,
  - Uchwyt mocujący imadłowy P-TDG

  Możliwość montowania innych modeli uzębienia, w zależności od potrzeb.

  Cena:8500.00PLN
 • 9e5c71e16339d96e9c0d016c975c38f3.jpg

  Głowa niemowlaka do nauki intubacji. W44593

  Głowa niemowlaka do nauki intubacji. Model umożliwia ćwiczenie wykonywania ustnych i nosowych intubacji. Cechy: • Nadmuchiwane płuca i żołądek, • Struny głosowe są zaznaczone na biało dla łatwiejszego badania laryngoskopem, • Anatomiczne punkty orientacyjne takie jak: języczek, struny głosowe, głośnia, nagłośnia, krtań, chrząstka nalewkowata, tchawica, przełyk. Model zaopatrzony w torbę przenośną i środek smarujący. Wymiary: 30 x 20 x 13 cm, waga: 0,8 kg. Nr katalogowy: W44593

  Cena:4263.00PLN
 • inhal_wopr_1.jpg

  Inhalator Tlenowy WOPR

  Zestaw znajduje się w torbie wykonanej z powlekanego materiału nowej generacji-CORDURA. Jest to tkanina wodoodporna o niskiej ścieralności. Uchwyty umożliwiają transport zestawu w ręku, na ramieniu, plecach i klatce piersiowej. Sprzęt znajdujący się w torbie jest przejrzyście rozmieszczony, z łatwym dostępem do niezależnych przegród. Użyty materiał oraz rozwiązania konstrukcyjne charakteryzują się łatwością dezynfekcji oraz prania.
  Cena:1806.73PLN
 • Interaktywny_fantom.jpg

  Interaktywny fantom niemowlaka

  Oryginalny fantom niemowlaka, który symuluje różne potrzeby dziecka!

  Charakterystyka:

  Oferuje trzy różne programy opieki typowe dla większości dzieci,

  symuluje normalne potrzeby dziecka przez cały czas z kapryśnymi okresami w każdym programie.

  Realizuje zaprogramowane zadania do opieki, które są nieprzewidywalne dla studenta, ale łatwe w nadzorze dla nauczyciela.

  Krzyki, kwilenia i beknięcia są odpowiedzią na zastosowaną opiekę.

  Programy trwają po 48 godzin.

  Zawiera opcję demonstracyjną.

  Wymaga uwagi studentów przez okres 5 do 30 minut dla każdej sytuacji opieki.

  W ciągu 48 godzin czasu ramowego występuje od 25 do 27 sytuacji wymagających opieki (w sumie 7 godzin opieki).

  Zapewnia nauczycielowi kompletną kontrolę nad opieką dziecka.

  Zawiera klucz do rozwiązywania trudności bez przerywania symulacji.

  Ostrzega studenta w przypadku znęcania się, wpadania w popłoch lub majstrowania przy pudełku kontrolnym.

  Symulator niemowlaka swoim rozmiarem przypomina dziecko nastoletniej mamy – 2,7 kg , 50 cm. Anatomicznie poprawny.

  Dostarczany jest z jednym zestawem kluczy dla studentów i jednym zestawem kluczy dla nauczyciela, pieluszką, 9V baterią i instrukcją.

  W44214..chłopiec

  W44215..dziewczynka

  Cena:1972.00PLN
 • W44134_Deluxe-PLUS-CRiSis-Manikin.jpg

  Interaktywny manekin do nauki zaawansowanej resuscytacji krążeniowo-oddechowej ACLS z EKG W44134

  Ten pełnowymiarowy manekin oferuje szeroki zakres ćwiczeń ratunkowych włącznie z rozpoznawaniem arytmii i defibrylacją. Manekin zaopatrzony jest w walizkę ochronną i posiada: namacalne punkty orientacyjne; w pełni przegubową głowę, szyję i szczękę; jednostka drukująca pozwala na ocenę postępowania przy drogach oddechowych; ...

  Cena:35450.00PLN
 • KYLE___dziecko_C_4c16386ec83d9_120x120.jpg

  KYLE - dziecko CPR

  KYLE - dziecko CPR (3 - letnie). Manekin ten jest lekki, pofałdowany, wypełniony pianką bez części wewnętrznych. Posiada: anatomiczne punkty orientacyjne, łatwą do wymiany cześć nosowo-ustną, jednokierunkowe drogi oddechowe z zaworami zwrotnymi, torbę ochronną. Wymiary: 86,5x28x18 cm; waga: 4,1 kg Nr katalogowy: W44547.

  Cena:2240.00PLN
 • -kolnierz-ortopedyczny-regulowany-ambu-perfit-ace-militarny[1].jpg

  Kołnierz ortopedyczny Militarny

  Cena:55.00PLN
 • kolnierz-ortopedyczny-regulowany-ambu-redi-ace.jpg

  Kołnierz ortopedyczny jednorazowy

  Kołnierz Ambu jest regulowanym kołnierzem ortopedycznym przeznaczonym do stosowania w ratownictwie medycznym. Kołnierz posiada 8 stopni regulacji, które pozwalają na skuteczne usztywnienie odcinka szyjnego kręgosłupa osób dorosłych.

  Cena:37.00PLN
 • kolnierz-ortopedyczny-regulowany-ambu-redi-ace-mini.jpg

  Kołnierz ortopedyczny jednorazowy Mini

  Kołnierz ortopedyczny Ambu Mini jest regulowanym kołnierzem ortopedycznym przeznaczonym do stosowania w ratownictwie medycznym. Kołnierz posiada 6 stopni regulacji, które pozwalają na skuteczne usztywnienie odcinka szyjnego kręgosłupa dzieci/niemowląt.

  Cena:37.00PLN
 • 1390831702_1.jpg

  Kołnierz ortopedyczny jednorazowy, tekturowy

  Cena:27.00PLN
 • bp226.jpg

  Kołnierz ortopedyczny półsztywny, jednorazowy

  Cena:28.00PLN
 • aaaaaaaa.jpg

  Manekin Resusci Anne Torso CPR-D 320025

  Manekin do nauki sztucznego oddychania, masażu serca, defibrylacji i postępowania w udzielaniu pierwszej pomocy (kontrola elektroniczna reaktywności, tętna na tętnicy szyjnej, udrożnienia dróg oddechowych, defibrylacji, wentylacji i masażu serca). W skład zestawu wchodzi manekin, panel kontrolny „SkillReporter” i „MicroHeartsim”. Budowa manekina pozwala na szybkie zamocowanie ramion i nóg (zestawy trauma, do wynoszenia, do wkłuć i kontroli krwawienia).
  Cena:25449.20PLN
 • W44046_01_Advanced-Geri-Nursing-Skills-Elderly-Care-Manikin.jpg

  Manekin geriatryczny do opieki nad osobami starszymi W44046

  Geriatryczny manekin do opieki nad osobami starszymi, umożliwia ćwiczenia: pielęgnacji jamu ustnej i protezy zębowej, ruchoma szczęka z wyjmowaną protezą, przepłukiwanie gałki ocznej, wstrzyknięcie domięśniowe (ramię, udo i pośladki), wstrzyknięcie dożylne (prawa ręka), lewa reka z możliwością pomiaru ciśnienia krwi pokazuje 5 tonów Korotkowa, kolostomia i illestomia, płukanie żołądka i sztuczne karmienie przez sondę nosową, wymienne narządy płciowe umożliwiają cewnikowanie kobiety i mężczyzny, ćwiczenie wlewów, płukanie pochwy i pobieranie wymazów, badanie prostaty, pielęgnacja tracheostomii, mycie w łóżku, pielęgnacja włosów, techniki układania pacjenta, wymiana odzieży, przepłukiwanie ucha i zakładanie aparatu słuchowego, bandażowanie i zakładanie opatrunków.

  Cena:17406.00PLN
 • W44077_01_Basic-Geri-Nursing-Skills-Elderly-Care-Manikin[1].jpg

  Manekin geriatryczny dwupłciowy W44021

  GERI II - Geriatryczny manekin dwupłciowy do opieki nad osobami starszymi. Ten dwupłciowy manekin pielęgnacyjny umożliwia przeprowadzanie ćwiczeń z szerokiego zakresu podstawowych umiejętności pielęgniarskich. Manekin posiada widoczne zewnętrzne cechy takie jak: pomarszczona i zaczerwieniona na zagięciach skóra, poszerzone źrenice, I stadium wrzodu odleżynowego w okolicach krzyża, normalne i nowotworowe pieprzyki. Szyja i wszystkie główne kończyny są ruchome w naturalnym zakresie. Dłonie i stopy wykonane są z miękkiego elastycznego materiału.

  Cena:10700.00PLN
 • W44077_01_Basic-Geri-Nursing-Skills-Elderly-Care-Manikin.jpg

  Manekin geriatryczny, dwupłciowy W44077

  Ten dwupłciowy manekin pielęgnacyjny umożliwia przeprowadzanie ćwiczeń z szerokiego zakresu podstawowych umiejętności pielęgniarskich. Manekin posiada widoczne zewnętrzne cechy takie jak: pomarszczona i zaczerwieniona na zagięciach skóra, poszerzone źrenice, I stadium wrzodu odleżynowego w okolicach krzyża, normalne i nowotworowe pieprzyki. Szyja i wszystkie główne kończyny są ruchome w naturalnym zakresie. Dłonie i stopy wykonane są z miękkiego elastycznego materiału.

  Cena:8490.00PLN
 • image028[1].jpg

  Manekin noworodka W44541

  Manekin ten jest lekki, pofałdowany, wypełniony pianką bez części wewnętrznych. Posiada anatomiczne punkty orientacyjne, łatwą do wymiany cześć nosowo-ustną, jednokierunkowe drogi oddechowe z zaworami zwrotnymi, torbę

  Cena:2155.00PLN
 • W44232_01_Obese-Mature-Choking-Manikin.jpg

  Manekin osoby otyłej do ćwiczenia zadławień W44232

  Model ten jest idealny do ćwiczenia sytuacji związanych z usuwaniem obcych ciał z wnętrza otworu gardłowego i czynności takich jak: prawidłowe umieszczanie rąk, skuteczne pchnięcie brzuszne, procedury postępowania z osobami starszymi lub kobietami w ciąży i innymi cięższymi przypadkami zatamowania dróg oddechowych. Cechy anatomiczne symulatora są takie jak u osoby z nadwagą
  Cena:2190.00PLN
 • W44233_01_Lifeform-Overweight-Fred-Manikin-White.jpg

  Manekin ćwiczeniowy osoby otyłej FRED W44233

  Studenci często zastanawiają się w jaki sposób można porównać manekin CPR z prawdziwymi ofiarami, szczególnie tymi, które są starsze bądź otyłe. Ten unikalny manekin umożliwi ćwiczenie sytuacji związanych z resuscytacją krążeniowo oddechową nawet u osoby starszej lub otyłej. Cechy manekina: - Wygląd zewnętrzny przypominający osobę starszą, - Duża powierzchnia ciała manekina z dodatkowymi powłokami „tłuszczu”, - Realistycznie odchylana głowa i podnoszony podbródek do otwarcia dróg oddechowych, - Widoczne i namacalne anatomiczne punkty orientacyjne, takie jak mostek. Drogi oddechowe manekina są przystosowane do ćwiczenia udrażniania dróg oddechowych i usuwania obcych ciał z wnętrza jamy ustnej. W skład zestawu wchodzi: Manekin „Fat Old Fred”, Części nosowo ustne – 3 szt., Jednorazowe systemy płuc i dróg oddechowych – 3 szt., Torba transportowa.
  Cena:2460.00PLN
 • FSLBG10_l_1.jpg

  Maseczki do Prestana (op. - 10szt)

  Jednorazowe maseczki ochronne – pełnią jednocześnie funkcje maski do resuscytacji oraz dróg oddechowych fantomu pozwalając na pełne unoszenie się klatki piersiowej przy prawidłowej wentylacji.
  Cena:99.00PLN
 • FSLBG10_l_1_m[1].jpg

  Maseczki do Prestana (op. - 50szt)

  Jednorazowe maseczki ochronne – pełnią jednocześnie funkcje maski do resuscytacji oraz dróg oddechowych fantomu pozwalając na pełne unoszenie się klatki piersiowej przy prawidłowej wentylacji. Maseczki charakteryzuje: - szybka i łatwa wymiana, - stanowią pełne zabezpieczenie higieny ćwiczeń bez dodatkowych środków dezynfekcyjnych. Opakowanie zawiera 50 szt.maseczek
  Cena:220.00PLN
 • PocketMaskLaerdal.jpg

  Maska Ratownicza Pocket Mask

  Maska kieszonkowa Laerdal Pocket Mask™ została zaprojektowana do bezpiecznego prowadzenia oddechu zastępczego zarówno u osób dorosłych, dzieci, jak i niemowląt. Łączy w sobie funkcje zastawki jednokierunkowej o niskim oporze przepływu z wysokiej jakości hydrofobowym filtrem bakteryjnym 3M™ oferując osobom prowadzącym przy jej pomocy sztuczną wentylację maksymalnie skuteczną ochronę i wysoki komfort pracy.
  Cena:78.00PLN
 • maska-ratownicza-cpr-ambu-res-cue-mask-w-twardym-etui-kolor-czerwony.jpg

  Maska ratownicza CPR Ambu Res-Cue Mask w twardym etui (kolor czerwony

  Maska chroni przed bezpośrednim kontaktem z ustami oraz nosem ratowanego. Pomaga również w pokonaniu oporów pojawiających się przed podjęciem wentylacji. Zawór jednokierunkowy oraz filtr bakteryjny stanowią dodatkową, skuteczną ochronę ratującego. Przezroczysta kopuła umożliwia obserwację ust poszkodowanego. Gumka pomaga w utrzymaniu maski na miejscu. Zastosowanie wysokiej jakości tworzywa gwarantuje trwałość produktu i możliwość mycia.

  Cena:22.50PLN
 • Maski_z_folii____4c19e1dc0d8b8_120x120[1].jpg

  Maski z folii - antyseptyczne, 216 szt.

  Maski z folii - antyseptyczne z wprasowanym filtrem o małym oporze przepływu, zabezpieczają przed bezpośrednim kontaktem ze skórą fantoma, zwiększają higienę i uczą nawyków w ich stosowaniu. Zestaw składa się z 216 szt. (6 rolek x 36 szt.). Nr katalogowy: W19509.
  Cena:480.00PLN
 • Maski_z_folii____4c19e1dc0d8b8_120x120.jpg

  Maski z folii - antyseptyczne, 36 szt.

  Maski z folii - antyseptyczne z wprasowanym filtrem o małym oporze przepływu, zabezpieczają przed bezpośrednim kontaktem ze skórą fantoma, zwiększają higienę i uczą nawyków w ich stosowaniu.
  Cena:120.00PLN
 • ADQOPHOF.jpg

  MegaCode Kelly Advanced

  Fantom MegaCode Kelly VitalSim Advanced (nie zawiera SimPad) to manekin osoby dorosłej do realistycznej symulacji zaawansowanych zabiegów ratowniczych obejmujących scenariusze intubacji, blokadę dróg oddechowych, wkłucia dożylne, defibrylację, pomiar ciśnienia krwi metodą nieinwazyjną ,posiada ramiona do wkłuć i pomiaru ciśnienia oraz nogi pozwalające na ruchy w anatomicznych kierunkach.

  Cena:31955.00PLN
 • Miednica_meska_model_7_czesciowy_z_prostata.jpg

  Miednica męska model 7 częściowy z prostatą

  Cena:2780.00PLN
 • Miednica_meska_z_prostata_H224.jpg

  Miednica męska z prostatą

  Miednica z prostatą , męska H224

  Cena:335.00PLN
 • W45026_Fetus-for-Vacuum-Delivery.jpg

  Mode do rodzenia próżniowego plodu

  Cena:998.00PLN
 • Model_do_badania_woreczka_zolciowego.jpg

  Model SONOtrain do badania woreczka żółciowego

  Cena:2290.00PLN
 • Model_do_wkluc_dozylnych.jpg

  Model SONOtrain do wkłuć dożylnych

  Cena:1690.00PLN
 • Model_do_wykrywania_cial_obcych.jpg

  Model SONOtrain do wykrywania ciał obcych

  Cena:2019.00PLN
 • model_demonstracyjny_do_podnoszenie_ciezarowW19007.jpg

  Model demonstracyjny do prawidłowego podnoszenie ciężarów

  Cena:1490.00PLN
 • modul_do_badania_chwytami_leopolda.jpg

  Model do badania chwytami Leopolda

  Cena:2690.00PLN
 • R10065_1.jpg

  Model do badania jąder R10065

  Zrobiony z jednolitego miękkiego materiału.Model obrazuje dwa guzki w każdym jądrze . Doskonały dla nauczania . Dostarczony w przenośnej torbie,
  Cena:930.00PLN
 • l55_duzy.jpg

  Model do badania piersi L55

  Model do badania piersi - zestaw 3 szt. na podstawce. Realistyczne odlewy trzech różnych kobiecych piersi w rozmiarach C i D służące do praktycznej nauki badania piersi Wymiary: 52x24,5x9,5 cm, waga: 2,3 kg

  Cena:2190.00PLN
 • 28200.jpg

  Model do badania piersi bez walizki

  Model piersi wykonany z najwyższej jakości silikonu obrazujący samokontrole piersi w różnych fazach rozwoju raka. KOD: L51 Producent: 3B
  Cena:4349.00PLN
 • model_piersi_mezszczyzny.jpg

  Model do badania piersi mężczyzny

  Model przeznaczony jest do nauki samokotroli piersi mężczyzn

  Cena:749.00PLN
 • 12259.jpg

  Model do badania piersi w walizce

  Model do badania piersi w walizce. Demonstracyjny model klatki piersiowej kobiety do samobadania ze średnim rozmiarem piersi. Z łatwością można go założyć w celu ulepszenia umiejętności samobadania piersi. Wymiary: 56x44x24 cm, waga: 11,5 kg KOD: L50 Producent: 3B
  Cena:4990.00PLN
 • AW-L30_zoom.jpg

  Model do demonstracji porodu

  Model obrazujący poszczególne etapy porodu główki płodu i jej zachowania w poszczególnych płaszczyznach miednicy. Składa się on ze szkieletu kostnego miednicy żeńskiej z przesuwalnym spojeniem oraz kości połączonych stawami. Główka płodu umocowana na stałe na elastycznym elemencie ramieniu, zawiera dwa ciemiączka z wyczuwalnymi szwami oraz odpowiednio odwzorowane kości twarzoczaszki. Model umocowany na podstawie. Wymiary opakowania: 33x26x18 cm; waga: 1,8 kg Nr katalogowy: L30.
  Cena:1399.00PLN
 • W43020_01_Nasogastric-Intubation-Model.jpg

  Model do demonstracji zgłębnikowania żołądka W43020

  Model do zgłębnikowania żołądka. Model instruktażowy do demonstracji zgłębnikowania żołądka wykonany jest w formie przekroju środkowego przez nos, usta, gardło, tchawicę, przełyk i żołądek. Model umożliwia demonstrację przeprowadzania zgłębnika lub sondy przez nos lub usta a następnie przełyk i do żołądka. Ponadto model jest wyposażony w otwór tracheostomijny do celów demonstracji aspiracji wewnątrztchawiczej przy użyciu rurki dotchawiczej
  Cena:1191.00PLN
 • Model_do_iniekcji_ramienia.jpg

  Model do iniekcji barku i ramienia z budową anatomiczną

  Model do iniekcji barku i ramienia z budową anatomiczną oferuje dwie funkcje w jednym modelu: po prawej stronie pokazuje anatomię ramienia i ramienia, w tym kości oraz mięśnie i nerwy, które mają znaczenie przy zastrzyku

  Cena:26853.00PLN
 • Model_do_iniekcji_podskornej_i_domiesniowej.jpg

  Model do iniekcji podskórnej i domięśniowej

  Cena:440.00PLN
 • Model_do_iniekcji_zewnatrzoponowych_i_rdzeniowych_P61.jpg

  Model do iniekcji zewnątrzoponowych i rdzeniowych P61

  Model do iniekcji zewnątrzoponowych i rdzeniowych jest pomocą treningową dzięki wysoce realistycznym wrażeniom dotykowym, doskonałej jakości wykonania oraz użyciu wytrzymałych materiałów.

  Urządzenie posiada niskie koszty eksploatacji i jest intuicyjny w obsłudze, zapewniając trwałą i wysoką wydajność.

  Cena:5460.00PLN
 • W46500-1_W46500.jpg

  Model do nauki leczenia odleżyn W46500/1

  Naturalny widok pośladków starszego pacjenta do rozpoznawania i klasyfikacji różnych faz odleżynowych i typowych zmian chorobowych okolic pośladków. Na modelu można przeprowadzać demonstrację i ćwiczenia wszystkich powszechnie znanych metod pielęgnacji ran.Nr katalogowy: W46500/1.

  Cena:4062.00PLN
 • W46500-1_01_Seymour-II-Decubitus-Treatment-Simulator.jpg

  Model do nauki leczenia odleżyn W46500/1

  Naturalny widok pośladków starszego pacjenta do rozpoznawania i klasyfikacji różnych faz odleżynowych i typowych zmian chorobowych okolic pośladków. Na modelu można przeprowadzać demonstrację i ćwiczenia wszystkich powszechnie znanych metod pielęgnacji ran. Pośladki przedstawiają następujące zmiany chorobowe: - Faza I - odleżyna na lewej kości kulszowej, - Faza II - odleżyna na lewym krętaczu większym, - Faza III - zakażona odleżyna na prawym krętaczu większym, - Faza IV - Odleżyna nad kością krzyżową z martwicą tkanki, utratą całej warstwy skórnej i mięśni, widoczna goła kość, - Sucha martwica na prawej kości krzyżowej, - Opryszczka w obrębie lewego pośladka, - Chirurgiczny szew w obrębie prawej połówki pośladka, - Zakażenie drożdżakowe w obrębie zmarszczki odbytowej. Wymiary 28 x 32 x 20 cm, 1.9 kg

  Cena:4062.00PLN
 • l90.jpg

  Model do nauki nacięcia i szycia krocza L90

  Model zrobiony jest ze specjlanego miękkiego tkankopodobnego materiału syntetycznego specjalnie przygotowanego do nauki nacinania i szycia krocza. Wszystkie główne elementy anatomiczne zostały szczegółowo odtworzone, włączając w to otwarty odbyt. Podstawa utrzymuje model w odpowiedniej pozycji i zaopatrzona jest w przyssawki, które zapobiegają przesuwaniu po stole. Symulator składa się z torby transportowej i 3 wymiennych wkładek. Każda wkładka może być używana wiele razy, po warunkiem, że szwy będą zdejmowane ostrożnie.
  Cena:1664.00PLN
 • W45085_01_Mike-Michelle-Child-Patient-Care-Manikin.jpg

  Model do nauki pielęgnacji, 5 letnie dziecko W45085

  Model symuluję dziecko w wieku ok. 5 lat z ruchomą głową i kończynami. Umożliwia on trening podstawowych i zaawansowanych technik pielęgnacyjnych takich jak: - Kąpiel i zakładanie opatrunków, - Przemywanie oczu, - Higiena jamy ustnej i zębów, - Odżywianie przez zgłębnik i odsysanie przez usta, - Iniekcje domięśniowe w udo i ramię, - Pielęgnacja Tracheotomii, - Cewnikowanie (chłopiec i dziewczynka), - Lewatywa. Model wyposażony jest w koszulkę, spodenki, kołnierz usztywniający i torbę ochronną. Wymiary: 119x46x48 cm, Waga: 9,1 kg. Nr katalogowy: W45085

  Cena:5869.00PLN
 • 28251.jpg

  Model do nauki samokontroli piersi z guzkami

  Trwały model pozwalający kobietom na naukę metod samokontroli ,,krok po kroku''. Model wyposażony jest w pięć różnych guzków symulujących te które mogą realnie wystąpić. Kobiety mogą uczyć się technik samokontroli trzymając model zarówno przyłożony do własnej piersi jaki i w ręce. Model dostarczany jest wraz z ,,poszewką'' - co wydłuża okres jego używalności.

  Cena:890.00PLN
 • W44423[1].jpg

  Model do nauki szycia tkanek i szwów W44423

  Niedrogi zestaw, który oferuje uprawiania szwów na wszystkich poziomach. Nadaje się dla studentów, którzy chcą nauczyć się lub pracowników służby zdrowia, którzy chcą doskonalić różne rodzaje i techniki szwów i innych umiejętności potrzebnych do zamknięcia rany. Instruktor lub student będzie miał możliwość wykonywania nacięć i określić głębokość zszywania i techniki do wykorzystania. Praktyki i wykazać wiązana węzłów, zszywanie i rozmieszczenie klamer, użycia kleju chirurgicznego, szycie tkanek głębokich (placement i zamknięcia) i podskórnej tkanki szycie (rozmieszczenie i zamknięcia).

  Cena:1056.00PLN
 • W43027_01_Ostomy-Care-Model.jpg

  Model do pielęgnacji stomii

  Model zawiera cztery stomie, które po nasmarowaniu można rozszerzać za pomocą palca. Na modelu można ćwiczyć przemywanie, przyklejanie przylepców opatrunkowych, bandażowanie lub zakładanie worków stomijnych.

  Model dostarczany ze środkiem smarującym. Wymiary: 33 x 46 cm.

  Cena:2298.00PLN
 • W60910_01_Stoma-Care-Training-Model-II-with-case-and-Simulated-Stool.jpg

  Model do pielęgnacji stomii II W60910

  Model do pielęgnacji stomii II z walizką i symulowanym kałem. Jest to elastyczny i łatwy w zakładaniu model do pielęgnacji stomii. W przeciwieństwie do modelu W60909, nie ma potrzeby ściągania ubrania do ćwiczenia gdyż można go założyć na ubranie. Cechy: - Dziurka, na której można ćwiczyć wykonywanie iniekcji i wydalania sztucznego kału. - Regulowany pas. Wymiary: 145 x 205 x10 mm, waga 220 g. Nr katalogowy: W60910.
  Cena:1998.00PLN
 • W44757_01_Life-form-Elderly-Pressure-Ulcer-Foot.jpg

  Model do pielęgnacji stopy z wrzodami W44757

  Przewlekłe owrzodzenie stóp spowodowane długotrwałym uciskiem dotyka najczęściej osoby w podeszłym wieku. Model został zaprojektowany do celów nauki zasad pielęgnacji i higieny różnych stadiów owrzodzeń stopy. Wrzody tego typu najczęściej występują w miejscach nacisku takich jak: pięta, końcówki palców, miejsca pomiędzy palcami oraz inne miejsca ucisku stopy przez buty. Model przedstawia cztery stadia owrzodzenia. Nr katalogowy: W44757
  Cena:770.00PLN
 • W193401005159_model_do_nauki_samokontroli_piersi-300x300.jpg

  Model do samobadania piersi kliniczny

  Cena:3990.00PLN
 • Badanie-piersi-komplet-II_.jpg

  Model do samobadania piersi komplet II

  Cena:1380.00PLN
 • Model_Ledy_M.jpg

  Model do samobadanie piersi Lady M

  Model większy (odpowiada naturalnej wielkości kobiecej piersi; miseczka C) – wykonany z półpłynnego silikonu medycznego, zawiera 3 guzki różnej wielkości. Wszystkie modele Lady M stworzone są z pół-ciekłego silikonu medycznego, możliwie najwierniej odzwierciedlającego ludzkie ciało. W każdym z modeli Lady M zatopione zostały “guzki” różnej wielkości i postaci, imitujące nieprawidłowości, jakie mogą wystąpić w kobiecej piersi.

  Prezentowany produkt powstawał we współpracy z prof. dr hab. Janem Oleszczukiem, (wieloletnim specjalistą w zakresie ginekologii i położnictwa).

  Cena:370.00PLN
 • W44094_01_Enema-Administration-Simulator.jpg

  Model do ćwiczenia wlewów doodbytniczych W44094

  Model został wykonany z wysoką dbałością o szczegóły anatomiczne. Pośladki są wykonane z elastycznego tworzywa, pozwala to na ułożenie ich do właściwego położenia, wymaganego do prawidłowego przeprowadzenia wlewu doodbytniczego. Ten przenośny i łatwy w utrzymaniu czystości symulator zawiera około 1 litra płynu w zbiorniku. System rurek drenujących odprowadza nadmiar płynu do dużego zbiornika lub zlewu, co pozwala w sposób ciągły prowadzić ćwiczenia. Model zawiera twardą, przenośną walizkę oraz zestaw do lewatywy.
  Cena:3880.00PLN
 • Model_dloni_do_nauki_iniekcji.jpg

  Model dłoni do nauki iniekcji

  Na odwrocie tej niezwykle realistycznej dłoni znajdują się żyły śródręcza, palca i kciuka, które nadają się do wstrzyknięcia. Miękkie, elastyczne palce są modelowane indywidualnie iw najdrobniejszych szczegółach. Uczniowie mogą korzystać z tego modelu, aby rozwinąć ważne umiejętności manipulowania poprzez zginanie nadgarstka. Podczas badania palpacyjnego żyły toczą się pod skórą. Dostawa w etui.

  Cena:2300.00PLN
 • etapy_rozwarcia_szyjki_macicy.jpg

  Model etapu rozwarcia szyjki macicy

  Cena:2050.00PLN
 • fazy-porodu_1001259.jpg

  Model faz porodu

  Proces narodzin człowieka w 5 realistycznych modelach anatomicznych.

  Cena:1690.00PLN
 • Model_ginekologiczny_do_edukacji_pacjenta.jpg

  Model ginekologiczny do edukacji pacjenta

  Cena:1420.00PLN
 • Model_gruczolu_piersiowego.jpg

  Model gruczołu piersiowego

  Cena:378.00PLN
 • 186-002-000_ambu_airway_management_trainer.jpg

  Model głowy Ambu Airway Management Trainer

  Fantom przeznaczony jest do nauki intubacji dorosłych pacjentów za pomocą rurek dotchawiczych (przez usta, jaki i przez nos), rurek ustno-gardłowych (Guedela), masek krtaniowych oraz Combitube.

  Cena:3980.00PLN
 • C09-1_model_glowy.jpg

  Model głowy na podstawce C09/1

  Model Głowy, 6 części.

  Cena:1750.00PLN
 • W42512_glowa_z_szyja.jpg

  Model głowy z szyją W42512

  Reprezentacja głowy (zróżnicowana w kolorze), medycznie podzielona. Skóra i mięśnie twarzy prawej połowy są usuwane, aby pokazać głębsze struktury. Gałka oczna, pokrywa kości nad szczękami zatokowymi i prawą połową są usuwane.

  Cena:5447.00PLN
 • Model_iniekcji_dla_diabetykow.jpg

  Model iniekcji dla diabetyków

  Cena:460.00PLN
 • Model_iniekcyjny_dla_zwierzat.jpg

  Model iniekcyjny dla zwierząt

  Cena:870.00PLN
 • l261.jpg

  Model macicy L261

  Model naturalnej wielkości zdrowej macicy. Budowa anatomiczna pokazana jest szczegółowo, model ręcznie malowany. Szyjka i kanał wewnętrzny szyjki macicy, jama macicy są odsłonięte aby pokazać endometrium i błonę mięśniową macicy. Również jeden jajowód i jajnik są otwarte aby móc zobaczyć pęcherzyki jajnikowe i jajeczkowanie. Dołączone karty edukacyjne przedstawiają lokalizację anatomiczną. Model na podstawie.
  Cena:230.00PLN
 • W44685_01_Infant-Choking-Manikin.jpg

  Model niemowlęcia do ćwiczeń zadławień W44685

  Model niemowlęcia do ćwiczeń zadławień. Model 9 miesięcznego niemowlęcia umożliwia ćwiczenie sytuacji związanych z usuwaniem obcych ciał z wnętrza otworu gardłowego w pediatrycznej grupie wiekowej. Umieszczając właściwie rękę i naciskając z dostateczną siłą, przedmiot wypada z wnętrza jamy ustnej. Model dostarczany z ubrankiem i przenośną torbą ochronną.
  Cena:1478.00PLN
 • Model_nogi_do_wkluc_doszpikowych.jpg

  Model nogi do wkłuć doszpikowych

  Cena:1590.00PLN
 • Model_nogi_do_wkluc_doszpikowych_i_zastrzykow.jpg

  Model nogi do wkłuć doszpikowych i zastrzyków

  Cena:2198.00PLN
 • Model_nogi_dziecka_do_wkluc_doszpikowych.jpg

  Model nogi dziecka do wkłuć doszpikowych

  Cena:2390.00PLN
 • W45055_01_Newborn-Patient-Care-Baby.jpg

  Model noworodka do czynności pielęgnacyjnych W45055

  Zaawansowany symulator noworodka do czynności pielęgnacyjnych. Symulator jest wielkości dziecka w wieku od 0 do 2 miesięcy. Może on być skutecznym narzędziem do szkolenia w zakresie opieki nad pacjentem. Powinien być wykorzystywany wyłącznie jako część zatwierdzonego programu opieki nad pacjentem pediatrycznym.

  Cena:3895.00PLN
 • W17001_01_Baby-Care-Model-female[1].jpg

  Model noworodka do pielęgnacji,chłopiec W17000

  Model noworodka do pielęgnacji, chłopiec. Model noworodka rasy białej jest idealny do praktycznej nauki opieki nad dzieckiem. Umożliwia on naukę ubierania, rozbierania, mycia i przewijania noworodka. Dzięki naturalnym wymiarom modelu można go ubierać w normalną odzież dla noworodków. Model chłopca posiada ruchome stawy i lekko otwarte oczy. Wymiary: 50 cm, waga 2.0 kg. Nr katalogowy: W17000

  Cena:315.00PLN
 • W43038_01_Fetus-Model.jpg

  Model noworodka z łożyskiem

  Model noworodka z łożyskiem. Model wykonany jest z miękkiego, elastycznego i wytrzymałego materiału pozwalającego na pokazanie różnych pozycji ułożenia płodu w worku owodniowym w połączeniu z pępowina i łozyskiem.
  Cena:1370.00PLN
 • P31_01_Male-Baby-Care-Model.jpg

  Model noworodka, męski, do zabiegów pielęgnacyjnych i kąpieli.P31

  Model noworodka, męski, do zabiegów pielęgnacyjnych i kąpieli. Jest to naturalnej wielkości model niemowlęcia płci męskiej, który nadaje się do ćwiczenia różnorodnych procedur związanych z opieką nad niemowlęciem. Czynności możliwe do wykonania: - kąpanie, czyszczenie ust, oczu, nosa i uszu, - przewijanie pieluszki - karmienie i podawanie leków - pozyskiwanie próbek moczu - ubieranie i rozbieranie - podnoszenie, noszenie i pozycjonowanie niemowlęcia - pomiar temperatury - badanie ciemiączka i jąder.
  Cena:1760.00PLN
 • P30_01_nurse-training-baby-new-born.jpg

  Model pielęgnacji dziecka ,noworodka P30

  Model do pielęgnacji dziecka (dwupłciowy) i ćwiczenia zabiegów pielęgnacyjnych. W skład zestawu wchodzą: model niemowlęcia, 2 wymienne ściany brzuszne z wkładami męskich i żeńskich narządów płciowych, 2 poduszki do wstrzyknięć w udo i biodro, pępowina, płuca, serce, żołądek, wkład wnętrzności, torba.

  Cena:3263.00PLN
 • Model_piel__gnac_4c56cca53398b.jpg

  Model pielęgnacyjny - niemowlę

  Model pielęgnacyjny - niemowlę. Model 4-tygodniowego niemowlęcia naturalnych rozmiarów. Manekin został wykonany z trwałego tworzywa sztucznego z zastosowaniem nowoczesnych rozwiązań technicznych do symulacji naturalnego ruchu stawów (ruchoma głowa, ręce i nogi). Fantom składa się z następujących części wymiennych: jedna pokrywa piersiowo-brzuszna z żeńskimi narządami płciowymi i pępowiną oraz druga z męskimi narządami płciowymi i sztuczną przetoką odbytniczą, żyła skroniowa, pęcherz moczowy, żołądek i jelita, wkładki iniekcyjne na udach i pośladkach. Możliwości treningu: a. Nakłucie żyły skroniowej, b. Sonda żołądkowa (przez nos i usta), c. Cewnikowanie (chłopiec i dziewczynka), d. Płukanie jelit, e. Iniekcje, f. Pielęgnacja przetoki odbytniczej, Wymiary: 54 cm. Waga: 2,7 kg. Nr katalogowy: CLA20.
  Cena:8158.59PLN
 • L281.jpg

  Model piersi - guzy rakotwórcze L281

  Pełnowymiarowy model zrobiony z delikatnego materiału – imitujący anatomię piersi.Model zawiera guz rakotwórczy oraz zgrubienia symulujące typowe guzki. Dostarczona edukacyjna karta pokazuje pozycję brył jak również możliwość ich występowania. Dodatkowo karta zawiera widok ogólny klasyfikacji raka piers. NA MODELU MOŻNA UCZYĆ PACJENTKI SAMOBADANIA PIERSI ! Wielkość: 9 x 10 x 4 cm,Waga: 300 g Kod L281

  Cena:390.00PLN
 • Model_piersi_do_nakluc_i_biopsji_z_guzkami.jpg

  Model piersi SONOtrain do nakłuć i biopsji z guzkami

  Cena:1690.00PLN
 • Model_piersi_z_cystami_do_iniekcji.jpg

  Model piersi SONOtrain z cystami do iniekcji

  Cena:1690.00PLN
 • r16675.jpg

  Model piersi do biopsji

  Chcielibyśmy przedstawić Państwu nasz nowy fantom szkoleniowy dla USG -biopsji piersi. Model ten stanowi połączenie praktyczne i szkolenie wizualne. Ten fantom to fantastyczna pomoc szkoleniowa dla użycia skanera i igły.
  Cena:1620.00PLN
 • lm18.jpg

  Model piersi do diagnostyki rakotwórczej LM18

  Wierna replika kobiecej piersi z patologicznymi zmianami. Nadaje się do szkolenia lekarzy i lekarzy specjalistów, ale także dla nauczania w samokontroli piersi. Przez zastosowanie różnych specjalnych materiałów syntetycznych, ten model jest bardzo realistyczny w wyglądzie i w dotyku. Zawiera grudki, węzłów chłonnych i przerzutów raka piersi i zmiany skórne.

  Cena:6930.00PLN
 • model_piersi_komplet-1.jpg

  Model piersi do samobadania komplet I

  Model piersi do samobadania komplet I

  Model większy + Model mniejszy (3 szt.) + Multimedialny film szkoleniowy z zakresu nauki samobadania piersi.

  Cena:770.00PLN
 • 2004_20Products_20Catalogue_Strona_38_Obrazek_0004.jpg

  Model pośladków do cewnikowania , lewatywy i wkłuć i.m. 375-21001

  Rzeczywistych rozmiarów miednica kobiety z wymiennymi narządami płciowymi do praktykowania procedur urologicznych i rektalnych. • Realistyczne kształty umożliwiają prawidłowe ułożenie do odpowiednich procedur • Wymienne narządy płciowe z zaworami połączeniowymi i zbiornik okrężnicy ułatwiają procedury lewatywy przy użyciu płynu do realistycznego zwrotu, jak w manekinie 375-20001
  Cena:3062.20PLN
 • VG381_01_Pregnancy-Pelvis-2-part.jpg

  Model przekoju miednicy w ciąży L20

  Przekrój miednicy w ciąży, 3 części. Nr katalogowy: L20

  Model przedstawia przekrój miednicy w 40 tygodniu ciąży, z wyjmowanym płodem. Badanie normalnej pozycji dziecka przed urodzeniem z powiększonym ludzkiego układu rozrodczego i moczowego. Płód jest demontowany dla zwiększenia szczegółowości. Realistyczna i wysokiej jakości miednica obejmuje żeńskie narządy płciowe i inne ważne szczegóły anatomiczne. Model jest doskonałym dodatkiem do każdej lekcji anatomii lub gabinetu lekarskiego edukowania o etapach ciąży.

  Cena:2190.00PLN
 • Symulator_jadra_miazdzystego_4400.jpg

  Model przepukliny jądra miażdżystego

  Cena:420.00PLN
 • k243.jpg

  Model pęcherza moczowego z chorobą prostaty K243

  Model pęcherza moczowego z chorobą prostaty K243

  Cena:234.00PLN
 • W45062_01_Mike-Michelle-Infant-Patient-Care-Manikin.jpg

  Model rocznego dziecka do czynności pielęgnacyjnych W45062

  Model rocznego dziecka do czynności pielęgnacyjnych. Model symuluję niemowlę w wieku ok. 1 roku z ruchomą głową i kończynami. Umożliwia on trening podstawowych i zaawansowanych technik pielęgnacyjnych takich jak: - Kąpiel i zakładanie opatrunków, - Przemywanie oczu, - Higiena jamy ustnej i zębów, - Odżywianie przez zgłębnik i odsysanie przez usta, - Iniekcje domięśniowe w udo, - Pielęgnacja Tracheotomii, - Cewnikowanie (chłopiec i dziewczynka), - Lewatywa. Model wyposażony jest w koszulkę, spodenki, kołnierz usztywniający i torbę ochronną. Wymiary: 89x38x23 cm, Waga: 5 kg. Nr katalogowy: W45062.

  Cena:4390.00PLN
 • P50_01_IV-Injection-Arm.jpg

  Model ręki do wstrzyknięć dożylnych

  Model ramienia do iniekcji dożylnych. W skład zestawu wchodzą: ramię do wstrzyknięć, system przewodów gumowych z dwoma zatyczkami, stojak z dwoma nastawnymi hakami, butelki plastikowe z wieszaczkami do substytutów krwi, gumowy korek, proszek do sporządzania substytutów krwi, zestaw infuzji z filtrem powietrza, igła zew. poboru krwi, strzykawka, plastikowy pojemnik do opróżniania przewodów gumowych, talk. Nr katalogowy: P50.

  Cena:2380.00PLN
 • szycie_krocza,zakladanie_szwow.jpg

  Model szycia krocza

  Zestaw trzech modeli treningowych do nauki szycia krocza. Model ten umożliwia naukę szycia krocza w komfortowych i bezstresowych warunkach.

  Cena:3239.00PLN
 • Model_uzebienia_do_nauki_higieny_jamy_ustnej[1].jpg

  Model uzębienia do pielęgnacji jamy ustnej

  Model uzębienia do pielęgnacji jamy ustnej (3-krotne powiększenie żuchwy i szczęki) stosuje się do nauczania prawidłowego mycia zębów. Do modelu dołączona jest powiększona szczoteczka.
  Model zamontowany jest na podstawie.

   

  Cena:230.00PLN
 • W43026_01_Decubitus-Treatment-Simulator[1].jpg

  Model zmian odleżynowych

  Model zmian odleżynowych. Model pośladków ze zmianami odleżynowymi I, II i III stopnia. Model umożliwia praktyczny trening czynności oczyszczania, dezynfekcji i bandażowania zmian odleżynowych. Wymiary 24x37x9 cm. Nr katalogowy: W43026.

  Cena:1758.00PLN
 • W43026_01_Decubitus-Treatment-Simulator.jpg

  Model zmian odleżynowych W43026

  Model pośladków ze zmianami odleżynowymi I, II i III stopnia. Model umożliwia praktyczny trening czynności oczyszczania, dezynfekcji i bandażowania zmian odleżynowych. Wymiary 24x37x9 cm.

  Cena:1758.00PLN
 • L56_01_140_140_Model-of-female-breast.jpg

  Modele piersi kobiety karmiącej i niekarmiącej L56

  Dwuczęściowy Model Piersi Kobiety Karmiącej: Podzielony w przekroju środkowym na dwie połówki, połączone ze sobą magnesami. Model przedstawia zdrową tkankę piersi kobiety karmiącej na jednej połowie oraz pierś z zapaleniem gruczołów mlekowych na drugiej połowie. Trzyczęściowy Model Piersi Kobiety Niekarmiącej: Model podzielony w dwóch przekrojach strzałkowych na 3 części, połączone ze sobą magnesami. Na części modelu piersi od strony zewnętrznej widoczne zdrowe struktury anatomiczne łącznie z węzłami chłonnymi. Na środkowej części modelu piersi przedstawiono torbiele i gruczolako-włókniaka od strony zewnętrznej oraz patologiczna proliferacja komórek tkanki łącznej od strony wewnętrznej piersi. Na części modelu piersi od strony wewnętrznej widoczne guzy złośliwe.

  Cena:2070.00PLN
 • Modu___do_badani_4cb86866634c0_120x120.jpg

  Moduł do badania chwytami Leopolda

  Opcja do symulatora porodowego W45025. Moduł składa się z modelu dojrzałego płodu/noworodka z wyczuwalnym ciemiączkiem, kręgosłupem, barkami, łokciami i kolanami – oraz dwóch pompowanych poduszek. Całośc umożliwia badanie metodą Leopolda, odwzorowuje położenie główkowe, miednicowe i poprzeczne płodu a także umożliwia poprzez pompowane poduszki badanie wysokości dna macicy w kolejnych tygodniach ciąży. Wymiary opakowania: 25,4x25,4x25,4 cm Waga: 1,8 kg. Nr katalogowy: W45110.
  Cena:2220.00PLN
 • nakladka_iniekcyjna_dla-diabetykow.jpg

  Nakładka iniekcyjna dla Diabetyków- udo

  Cena:450.00PLN
 • W447651013056_nakladka_brzuszna_do_iniekcji-300x300.jpg

  Nakładka iniekcyjna do iniekcji brzusznej

  Cena:540.00PLN
 • osp_r1_1.jpg

  OSP R1 Wersja Standardowa Z Materiału PCV

  Zestaw umieszczony w torbie/plecak *Torba - wykonana jest z powlekanego materiału nowej generacji. Jest to tkanina wodoodporna o niskiej ścieralności. uchwyty umożliwiające transport zestawu w ręku Opatrunki znajdujące się w torbie są przejrzyście rozmieszczone, z łatwym dostępem do niezależnych przegród. Użyty materiał oraz rozwiązania konstrukcyjne charakteryzują się łatwością dezynfekcji i prania.
  Cena:1186.65PLN
 • osp_r1_1[1].jpg

  OSP R1 Wersja Ulepszona

  Zestaw Ratownictwa Medycznego OSP R1 przeznaczony jest dla Ochotniczych Straży Pożarnych nie włączonych do KSRG.

  Zestaw zapewnia udzielenie pierwszej pomocy medycznej przez wyszkolonych strażaków. Opatrunki znajdujące się w torbie są przejrzyście rozmieszczone z łatwym dostępem do niezależnych przegród.

  Zestaw umieszczony w torbie z materiału Cordura, z opatrunkami hydrożelowymi Water Jel, z przejrzyście rozmieszczonymi materiałami opatrunkowymi.

  Cena:1050.00PLN
 • Sztuczna_rana_-_Odlezyna_gleboka.jpg

  Odleżyna głęboka , model szkoleniowy

  Cena:5791.00PLN
 • sztuczna_rana[1].jpg

  Odleżyna płaska, model szkoleniowy

  Cena:3950.00PLN
 • r1_torba_1.jpg

  PSP R-1 Bez Deski + szyny kramera

  ZESTAW RATOWNICTWA MEDYCZNEGO PSP R-1 BEZ DESKI ORTOPEDYCZNEJ + SZYNY KRAMERA I Zabezpieczenie lub / i przywrócenie drożności dróg oddechowych. II Prowadzenie oddechu kontrolowanego lub wspomaganego oraz tlenoterapii: III Unieruchomienie złamań oraz podejrzeń złamań i zwichnięć: IV Zapewnienie komfortu termicznego: V Tamowanie krwotoków i opatrywanie ran: VI Opatrywanie oparzeń:
  Cena:3996.00PLN
 • r1_torba_1_deska.jpg

  PSP R-1 Z Deską + szyny kramera

  ZESTAW RATOWNICTWA MEDYCZNEGO PSP R-1 Z DESKĄ ORTOPEDYCZNĄ + SZYNY KRAMERA I Zabezpieczenie lub / i przywrócenie drożności dróg oddechowych. II Prowadzenie oddechu kontrolowanego lub wspomaganego oraz tlenoterapii III Unieruchomienie złamań oraz podejrzeń złamań i zwichnięć: IV Zapewnienie komfortu termicznego: V Tamowanie krwotoków i opatrywanie ran VI Opatrywanie oparzeń:
  Cena:5315.99PLN
 • r1_torba_2.jpg

  PSP R1 plecak

  ZESTAW RATOWNICTWA MEDYCZNEGO PSP R-1 BEZ DESKI ORTOPEDYCZNEJ + SZYNY KRAMERA
  Cena:3996.00PLN
 • zestaw_PSP-R2_otwarty.jpg

  PSP R2

  ZESTAWU RATOWNICTWA MEDYCZNEGO PSP-R2 /Zestaw PSP R1 w torbie z kpl. szyn Kramera w osobnej torbie i respiratorem transportowym Care Vent ALS+/ Respirator zasilany pneumatycznie, z przewodem pacjenta i zastawką pacjenta oraz kompletem masek twarzowych
  Cena:15637.80PLN
 • zestaw_PSP-R3_otwarty.jpg

  PSP R3

  ZESTAWU RATOWNICTWA MEDYCZNEGO PSP-R3 Zestaw PSP-R1 w torbie z kpl. szyn Kramera w osobnej torbie i Defibrylatorem LIFEPAK 1000
  Cena:13716.00PLN
 • 23800[1].jpg

  Paediatric Pocket Mask - dziecięca maska kieszonkowa

  Maska kieszonkowa łączy w sobie funkcje zastawki jednokierunkowej o niskim oporze przepływu z filtrem bakteryjnym firmy 3M™ aby zaoferować osobom prowadzącym sztuczną wentylację maksymalnie skuteczną ochronę. - mankiet wypełniony powietrzem powoduje bardzo dobrą szczelność maski - wersje z wejściem na tlen umożliwiają podanie dodatkowego tlenu zarówno pacjentom oddychającym spontanicznie jak i wymagającym sztucznego prowadzenia wentylacji - odległość od pacjenta w trakcie wentylacji pozwala na wzrokową ocenę ruchów jego klatki piersiowej - standardowe wyposażenie masek w rękawice ochronne (bez lateksu) oraz mokrą chusteczkę dezynfekującą zwiększa bezpieczeństwo ratującego - posiada jednorazowe i wymienne: filtr bakteryjny i zastawkę jednokierunkową Dostępna również z wejściem na tlen.
  Cena:80.00PLN
 • ap30_1.jpg

  Plecak Ratownika

  Plecak ratownika jest przeznaczony dla zespołów karetek reanimacyjnych i wypadkowych oraz specjalistycznych grup ratowniczych. Plecak ma konstrukcję wielokomorową, zapewniającą właściwą segregację sprzętu. Został zaprojektowany w sposób umożliwiający wykonywanie wszystkich procedur ratowniczych podczas prowadzenia resuscytacji krążeniowo-oddechowej (poza ambulansem). W jego konstrukcji wykorzystano usztywnioną piankę, łatwą do usunięcia z zasuwanych komór. Użyty materiał oraz rozwiązania konstrukcyjne charakteryzują się łatwością dezynfekcji i prania. Plecak posiada dwa uchwyty transportowe do przenoszenia w ręku, rozmieszczone w sposób pozwalający na transport w pozycji pionowej (uchwyt na szczycie plecaka) oraz poziomej (uchwyt boczny). Wyposażony jest także w dwa komplety szelek, pas biodrowy oraz pasek spinający szelki na wysokości klatki piersiowej. Wszystkie te elementy posiadają regulację umożliwiającą dopasowanie systemu do indywidualnych potrzeb użytkownika. W przypadku przenoszenia plecaka w ręku, szelki można schować do przeznaczonej na nie specjalnej kieszeni.
  Cena:3750.30PLN
 • Podstawowy_Zestaw_Porodowy_w_Naglym_Przypadku.jpg

  Podstawowy Zestaw Porodowy w Nagłym Przypadku

  Cena:150.00PLN
 • Poduszka_do_wstrzykniecia_domiesniowego.jpg

  Poduszka do wstrzyknięcia domięśniowego

  Cena:380.00PLN
 • 94c75a57a94d0cd5ed3c341a95d75aa5.jpg

  Pojedyńczy model piersi L55/1

  Pojedynczy model piersi kobiety z dwoma guzami do badania, bez opakowania transportowego, naturalnej wielkości. Trwały model pozwalający kobietom na naukę metod samokontroli ,,krok po kroku''. Kobiety mogą uczyć się technik samokontroli trzymając model zarówno przyłożony do własnej piersi jaki i w ręce. Model jest wykonany z nowego skóropodobnego tworzywa 3B SKINlike. Tworzywo to jest dermatologicznie przetestowanym silikonem imitującym dokładnie strukturę skóry, jej delikatność i gładkość.
  Cena:690.00PLN
 • Practoplast.jpg

  Practoplast - zestaw do pozoracji ran

  Zestaw do pozoracji ran „Practoplast” służy do imitowania złamań, skaleczeń, pogryzień, oparzeń, krwawień z żył i tętnic. Imitacje ran mocujemy do skóry przy pomocy dołączonego specjalnego kleju lateksowego, który po zakończeniu ćwiczeń bez trudu można zetrzeć. Krwawienia symulujemy przy użyciu rurki, plastikowej gruszki i sztucznej krwi. Paleta nr 1 „złamania i urazy szczególne”: zamknięte złamanie żuchwy, zamknięte złamanie oczodołu z krwiakiem, otwarte złamanie kości nosowych, otwarte złamanie żeber, rana cięta ściany brzucha z wysunięciem jelita cienkiego, rana oczodołu z rozerwaniem oka Paleta nr 2 „złamania, skaleczenia i pogryzienia”: otwarte złamanie kości strzałkowej, otwarte złamanie kości ramiennej, ugryzienie przez psa, rana cięta wskutek skaleczenia szkłem, rana cięta zadana dużym kawałkiem metalu, ukąszenie przez węża, rana cięta Paleta nr 3 „złamania i urazy”: załamanie zamknięte kości strzałkowej, złamanie zamknięte kości promieniowej, złamanie otwarte palców dłoni, rana tłuczona łożyska paznokcia, złamanie otwarte palców stopy połączone ze stłuczeniem, odmrożenie palców stopy Paleta nr 4 „oparzenia i krwotoki”: oparzenie trzeciego stopnia (zwęglenie tkanki), oparzenie drugiego stopnia z pęcherzykami, oparzenie pierwszego stopnia z rumieniem, oparzenie będące wynikiem naświetlenia promieniami gamma, rana cięta połączona z krwawieniem tętniczym, rana demonstrująca krwawienie z żyły Paleta nr 5 „rany różne”: rana szarpana, rana tłuczona, powierzchowne otarcie, rana cięta, rana postrzałowa wlotowa, rana postrzałowa wylotowa, rana mocno poszarpana
  Cena:6350.00PLN
 • 1261.jpg

  Prostata, model 2 częściowy kod 1261

  Cena:379.00PLN
 • h23.jpg

  Prostata, stadia choroby H23

  Model ten pokazuje sześć naturalnej wielkości Prostat.

  Cena:360.00PLN
 • Prostata,_trenazer_do_badan_prostaty_R16230.jpg

  Prostata, trenażer do badań prostaty R16230

  Cena:16070.00PLN
 • R10031_1.jpg

  Prostata-symulator do badania prostaty

  Symulator badania prostaty został przyjęty jako wielka innowacja w medycznej edukacji.Ta pomoc naukowa ściśle przypomina jakość klinicznego dotykowego badania prostaty. Dokładnie oddaje różne etapy rozwoju raka prostaty i pomaga studentom w nauce klinicznego rozróżniania między łagodnym a złośliwym nowotworem gruczołu.Składa się z tułowia i czterech modeli prostaty, które umieszcza się wymiennie we wnętrzu symulatora w celu przeprowadzenia badania by pozwolić na realistyczną praktykę w diagnozie przez odbyt. Dostarczony jest z kremem. Nr produktu: W44014

  Cena:5990.00PLN
 • W44684_01_Geriatric-IV-Arm.jpg

  RAMIĘ GERIATRYCZNE do iniekcji. W44684

  RAMIĘ GERIATRYCZNE do iniekcji. Ramię wykonane jest dokładnie z naturalnego odlewu. Widoczną cechą ramienia jest naturalny oplot żył, które zanikają przy próbie nakłucia oraz wyjątkowo cienka skóra. Jeśli studenci pracują ze starszymi ludźmi, model ten będzie przydatną pomocą w nauce i umożliwi lepszą służbę w przyszłości.

  Cena:3950.00PLN
 • 20e5ffa109fbb95bd90e267242a6147a.jpg

  Ramię do wstrzyknięć W44216

  Ramię treningowe pozwalające na trening obok wszystkich podstawowych technik wkłuć dożylnych i nacięć żył, również na ustawienie opcji iniekcji domięśniowych i śródskórnych. Model wyposażony w 8 kanałowy system żylny umożliwiający, zarówno wstępny trening podstawowych technik punkcyjnych, jak i włączanie dodatkowych opcji infuzji oraz naukę wprowadzania cewnika na stałe.

  Cena:4100.00PLN
 • 2004_Products_Catalogue_Strona_06_Obrazek_0004[1].jpg

  Resusci Anne Full Body Skillguide

  Nr katalogowy 310045 w walizce zamykanej na klucz Manekin do nauki sztucznego oddychania, masażu serca i kontroli tętna na tętnicy szyjnej. W skład zestawu wchodzi manekin (pełna postać) i panel kontrolny „Skillguide”. Ramiona i nogi można odchylać we wszystkich anatomicznych kierunkach. Tętno na tętnicy szyjnej symulowane jest za pomocą gruszki. Panel kontrolny „Skillguide” został wyposażony w wskaźniki diodowe pozwalające na ocenę głębokości ucisku (wartość poprawna – zielona dioda, ucisk za głęboki – dioda czerwona) i ilości wprowadzonego powietrza (wartość poprawna – dioda zielona, za duża ilość powietrza – dioda pomarańczowa, za szybko wprowadzone powietrze – dioda czerwona) do płuc w czasie rzeczywistym. Manekin posiada możliwość regulacji napięcia powłok brzusznych (brzuch deskowaty).
  Cena:9741.70PLN
 • RAMSCPRD.jpg

  Resusci Anne CPR-D Full Body 320055

  Manekin do nauki sztucznego oddychania, masażu serca, defibrylacji i postępowania w udzielaniu pierwszej pomocy (kontrola elektroniczna reaktywności, tętna na tętnicy szyjnej, udrożnienia dróg oddechowych, defibrylacji, wentylacji i masażu serca). W skład zestawu wchodzi manekin, panel kontrolny „SkillReporter” i „MicroHeartsim”. Budowa manekina pozwala na szybkie zamocowanie ramion i nóg (zestawy trauma, do wynoszenia, do wkłuć i kontroli krwawienia). Ramiona i nogi można odchylać we wszystkich anatomicznych kierunkach.
  Cena:27517.10PLN
 • 2004_Products_Catalogue_Strona_06_Obrazek_0001[1].jpg

  Resusci Anne Torso SkillReporter(bez kończyn)

  Manekin Resusci Anne SkillReporter pozwala instruktorom prowadzić zaawansowany trening resuscytacji krążeniowo – oddechowej ze zwróceniem uwagi na precyzyjną optymalizację wyników ćwiczeń. Kod-31 00 25
  Cena:18281.70PLN
 • 2004_Products_Catalogue_Strona_06_Obrazek_0001.jpg

  Resusci Anne Torso Skillguide

  Manekin Resusci Anne Torso Skillguide oferuje znakomite możliwości realistycznego treningu resuscytacji krążeniowo oddechowej. Dołączenie panelu Skillguide umożliwia bieżącą kontrolę poprawności wykonywanych działań (prawidłową ilość wdmuchiwanego powietrza i tempo wdmuchnięcia, prawidłową głębokość i miejsce ucisku klatki piersiowej). Nr kat.310016 Softpack
  Cena:7161.40PLN
 • oval_1.jpg

  Resuscytator silikonowy -worek

  Resuscytator silikonowy przeznaczony do sztucznego oddychania i sercowo-płucnej resuscytacji. Opis i zalety produktu: Wykonany z silikonu Trwała, estetyczna konstrukcja Możliwość sterylizacji Dostępny w różnych rozmiarach: noworodki, dzieci, dorośli Kompletne wyposażenie standardowe: maska zawór/łącznik pacjenta worek resuscytatora worek rezerwuaru tlenu z zaworem wylotowym Resuscytator produkowany przy zastosowaniu ścisłych norm spełniających standardy bezpieczeństwa i jakości.
  Cena:230.00PLN
 • R__ka_do_zak__ad_4c934865861c8_120x120.jpg

  Ręka do nauki zakładania szwów

  Model ręki wykonany z miękkiej winylowej sztucznej warstwy skórnej, nałożonej na rdzeń piankowy umożliwia przeprowadzenie setek sesji treningowych. Ręka zawiera trzy rany, jednakże można ją naciąć w innych miejscach (na całej długości ręki, na dłoni i palcach) dla potrzeb treningowych i następnie wielokrotnie zakładać szwy. Miękki i podatny materiał gwarantuje, że szwy nie zostaną zerwane przy próbie naciśnięcia miejsca rany. Model dostarczany z zestawem startowym do zakładania szwów. Wymiary: 62 x 18 x 13 cm. Waga: 1 kg. Nr katalogowy: W44003.

  Cena:1090.00PLN
 • saszetka_ratownik_01.jpg

  Saszetka Na Pasek "Ratownik OSP"

  SP-R SASZETKA NA PASEK Skład wyposażenia: 1. Chusteczki dezynfekcyjne lekko (4szt) 2. Maseczka do sztucznego oddychania (1szt.) 3. Nożyczki (1 szt) 4. Plaster Minifol 57/16 z opatrunkiem (2szt.) 5. Rękwiczki latexowe ambulatoryjne (1para) 6. Kompres gazowy 5x5 (1 szt.) 7. Bandaż dziany 4mx10cm (1szt) 8. Plaster z opatrunkiem 6cm x 1 m (1szt.) 9. Saszetka na pasek (1 szt) 10. Koc przeciwwstrząsowy
  Cena:63.43PLN
 • 7060[1].jpg

  Skóra do nauki zakładania szwów

  Cena:460.00PLN
 • show_image_in_imgtag.php[1].jpg

  Skóra i żyły, wymienny zestaw.W44243

  Zestaw do modeli W44216 i W44661. Nr katalogowy: W44243.
  Cena:1150.00PLN
 • W43004_01_Standard-Breast-Self-Examination-Model-Beige.jpg

  Standardowy model piersi

  Cena:830.00PLN
 • Stetoskop-do-cisnieniomierza.605.jpg

  Stetoskop do ciśnieniomierza

  Zwykłe słuchawki lekarskie przeznaczone głównie do wysłuchiwania pulsu przy osłuchowej metodzie pomiaru ciśnienia tętniczego. Główka słuchawki jest pojedyncza, płaska i znakomicie mieści się pod mankietem ciśnieniomierza. Dobrej jakości pojedynczy przewód gumowy i trwała membrana stanowią o sile tego modelu. Stetoskop znakomicie sprawdza się w warunkach domowych, jak też w warunkach szpitalnych czy przychodniach i szkołach.
  Cena:15.00PLN
 • stol_interaktywny_sectra.jpg

  Stół interaktywny SECTRA

  zapytaj o cenę
 • W44153.jpg

  Symulator EKG, W44153

  Cena:4670.00PLN
 • Symulator_banda__4c6519f29a6dc_120x120.jpg

  Symulator bandażowania kikutów kończyn dolnych W44227

  Model służy do nauki technik bandażowania kikutów kończyn dolnych po amputacji, oraz do zakładania protez. Jedna noga symuluje amputację nogi poniżej kolana, natomiast druga w połowie uda.
  Cena:1679.00PLN
 • Symulator_banda__4c6519f29a6dc_120x120[1].jpg

  Symulator bandażowania kikutów kończyn górnych po amputacji.

  Symulator bandażowania kikutów kończyn górnych. Model służy do nauki: technik bandażowania kikutów kończyn górnych po amputacji, bandażowania brzucha w pozycji stojącej oraz do zakładania protez. Prawa ręka symuluje amputację na środku przedramienia, natomiast lewa powyżej łokcia. KOD: W44226.

  Cena:1720.00PLN
 • Symulator_dializy_otrzewnej.jpg

  Symulator dializy otrzewnej W44768

  Symulator Dializy Otrzewnowej.

  Trenażer prezentuje okolice miednicy i brzucha. Model przeznaczony do nauki, demonstracji i ćwiczeń Ciągłej Ambulatoryjnej Dializy Otrzewnowej (CAPD).
  W zestawie znajduje się cewnik Tenckhoffa oraz walizka transportowa.

  Cena:3869.00PLN
 • symulator_do_badan_ucha-.jpg

  Symulator do badania ucha

  Symulator umożliwia praktyczną naukę i ćwiczenie badania ucha. Składa się on z modelu głowy z 6 wymiennymi, elastycznymi uszami o naturalnej budowie wewnętrznej i zewnętrznej. Modele uszu oznaczone są różnymi kolorami i umożliwiają rozpoznanie różnych patologii. Wyjątkiem jest jeden model ucha nieoznaczony kolorem, służy ona do cwiczenia usuwania woskowiny.

  Symulator umożliwia rozpoznanie następujących stanów:

  – Normalna błona bębenkowa,
  – Śluzowe zapalenie ucha środkowego
  – Surowicze zapalenie ucha środkowego z płynem surowiczym,
  – Przewlekłe zapalenie ucha środkowego z perforacją,
  – Normalna błona bębenkowa z pochyłym kanałem.

  Otoskop nie należy do zestawu.

  Kod: W44122

  Cena:5346.00PLN
 • Symulator_do_ini_4c90ab06a37a2.jpg

  Symulator do iniekcji domięśniowych

  Symulator do iniekcji domięśniowych. Posiada topograficzne punkty kostne takie jak krętarz większy kości udowej, kolec biodrowy przedni górny i tylny górny, kość krzyżową. Do wyboru właściwego miejsca wykonywania iniekcji punkty te można zidentyfikować palpacyjnie. Wyjęcie górnego zewnętrznego kwadratu lewego pośladka umożliwia obserwację struktur wewnętrznych taki jak mięsień pośladkowy wielki, średni, nerw kulszowy, układ naczyniowy pośladka. Na modelu można ćwiczyć trzy rodzaje iniekcji domięśniowych: środkowo pośladkowy, bocznego mięśnia obszernego, brzuszno pośladkowe.

  Cena:3850.00PLN
 • symulator_do_iniekcji_domiesniowych.jpg

  Symulator do iniekcji domięśniowych W44004

  Posiada topograficzne punkty kostne takie jak krętarz większy kości udowej, kolec biodrowy przedni górny i tylny górny, kość krzyżową. Do wyboru właściwego miejsca wykonywania iniekcji punkty te można zidentyfikować palpacyjnie. Wyjęcie górnego zewnętrznego kwadratu lewego pośladka umożliwia obserwację struktur wewnętrznych taki jak mięsień pośladkowy wielki, średni, nerw kulszowy, układ naczyniowy pośladka. Na modelu można ćwiczyć trzy rodzaje iniekcji domięśniowych: środkowo pośladkowy, bocznego mięśnia obszernego, brzuszno pośladkowe. W skład zestawu wchodzą: strzykawki, instrukcja użytkownika, walizka transportowa.

  Cena:3850.00PLN
 • symulator-do-iniekcji-domiesniowych-i-podskornych-.jpg

  Symulator do iniekcji domięśniowych i podskórnych z sygnalizacją świetlną

  Symulator do Iniekcji Domięśniowych i Podskórnych z Sygnalizacją Świetlną.

  Symulator składa się z ramienia od stawu łokciowego do barku, umożliwia ćwiczenie wstrzyknięć domięśniowych i podskórnych. Poprzez sygnalizację świetlną i dźwiękową potwierdza prawidłowość wkłuć. Struktura skóry bardzo trwała, nawet po wielu wkłuciach nie ma śladu. Wstrzyknięte płyny, odprowadzane są na zewnątrz.

  Nr katalogowy: W30502/1

  Cena:9647.00PLN
 • P57_01_140_140_Buttock-Injection-Simulator.jpg

  Symulator do iniekcji domięśniowych pośladka P57

  SYMULATOR DO INIEKCJI DOMIĘŚNIOWYCH POŚLADKA z sygnalizacją świetlną i dżwiękową. Jest to wysokiej jakości, przypominający naturalny model prawego pośladka z wszystkimi ważniejszymi punktami anatomicznymi do domięśniowych iniekcji, który można zapiąć paskiem na osobę ćwiczącą. Zintegrowana elektronika z panelem informuję nas o dokładności przeprowadzonej iniekcji. W zestawie dodatkowo 21G/0,8 igieł oraz 5 ml strzykawka.
  Cena:5980.00PLN
 • W30501-1_01_IV-injection-simulator.jpg

  Symulator do iniekcji dożylnych

  Symulator do iniekcji dożylnych. Lekka poduszka ćwiczeniowa służy do zamocowania na przedramieniu za pomocą paska z rzepami i tworzy idealne rozbudowanie manekinów do ćwiczeń pielęgniarskich. Nr katalogowy: W30501/1.
  Cena:590.00PLN
 • P56_01_140_140_Intramuscular-Injection-Simulator-Upper-Leg.jpg

  Symulator do iniekcji uda P56

  Jest to wysokiej jakości model górnej części uda ze wszystkimi ważniejszymi punktami anatomicznymi do domięśniowych iniekcji, który można założyć na udo osoby ćwiczącej. Zintegrowana elektronika z panelem informuje nas o dokładności przeprowadzonej iniekcji. W zestawie dodatkowo 21 igieł (0,8x50 mm) oraz 5 ml strzykawka.
  Cena:5990.00PLN
 • Symulator_do_nauki_cewnikowania_pecherza_dwuplciowy.jpg

  Symulator do nauki cewnikowania pęcherza dwupłciowy

  Cena:4055.00PLN
 • W99834_01_Life-form-NG-Tube-Trach-Skills-Simulator.jpg

  Symulator do nauki zakładania i pielęgnacji zgłębnika żołądkowego i rurki tracheotomijnej W99834

  Symulator do nauki zakładania i pielęgnacji zgłębnika żołądkowego i rurki tracheotomijnej został stworzony do pomocy w instruktażu, nauce i treningu ważnych umiejętności z tracheotomii i pielęgnacji pacjentów z ograniczeniami oddechowymi. Symulator został także zaprojektowany do nauki procedur pielęgnacji i dostępu żołądkowo jelitowego przez nos i usta. Nowocześnie zaprojektowana głowa i tors modelu, sprawia, że posiada on bardzo realistyczne anatomiczne punkty orientacyjne, tchawicę, przełyk, płuca i żołądek. Model jest zaopatrzony w środek, który po wymieszaniu z wodą doskonale symuluje śluzo-podobny płyn. Płyn można wprowadzić do płuc i żołądka, dzięki czemu uzyskamy większy realizm pielęgnacji tracheotomii i odsysania.

  Cena:6430.00PLN
 • W44010_01_Ostomy-Care-Simulator.jpg

  Symulator do pielęgnacji stomii W44010

  Model jest prawidłowym anatomicznie odtworzeniem brzucha z widoczną kolostomią i ileostomią. Na urządzeniu można przeprowadzać demonstrację i ćwiczenia rozszerzania stomii oraz zakładanie i stosowanie worków stomijnych. Ponadto symulator umożliwia: irygację kolostomii, drenaż i wydalanie z ileostomii (wody) i z kolostomii (sztuczny stolec) przez sprężone powietrze ze strzykawek. Model dostarczany ze sztucznym stolcem w walizce ochronnej.
  Cena:4290.00PLN
 • Symulator_do_znieczulen_ledzwiowych.jpg

  Symulator do znieczuleń lędźwiowych

  Cena:6495.00PLN
 • chester_chest-fantom-z-zaawansowanym-ramieniem[1].jpg

  Symulator długotrwałego dostępu naczyniowego Chester Chest

  Cena:8590.00PLN
 • P55-1_01_140_140_Intramuscular-Injection-Simulator-Upper-Arm.jpg

  Symulator iniekcji domięśniowych i śródskórnych P55/1

  Symulator iniekcji domięśniowych i śródskórnych z sygnalizacją dżwiękową. Jest to wysokiej jakości symulator wyobrażajacy prawe ramię człowieka ze wszystkimi palpacyjnie wyczuwalnymi anatomicznymi punktami orientacyjnymi jak np. wyrostek barkowy łopatki czy kość ramieniowa do praktycznego i obrazowego treningu iniekcji domięśniowych i śródskórnych. Wyposażony w doskonały system audio-wizualny przekazujący dane do oceny i korekty takich parametrów zabiegu jak: właściwe lub niewłaściwe wkłucie, kontakt z kością czy niewłaściwe miejsce iniekcji. Skóra modelu jest bardzo realistycznie odtworzona, bardzo trwała i może być szybko i łatwo wymieniona w przypadku zużycia. Model zasilany 2 bateriami 2 AA. Dostarczany z zapasową skórą (XP300), strzykawką 5 ml i igłą iniekcyjną 21G/08. Wymiary 32 x 14 x 12 cm, waga 0.9 kg
  Cena:4790.00PLN
 • 0f082efe5720957703747932f54022ab.jpg

  Symulator iniekcji domięśniowych z sygnalizacją świetlną i dźwiękową W30503

  Model przedstawiający pośladek człowieka w specjalny sposób: prawa strona pod przezroczystą warstwą skórną ukazuje struktury kostne, (grzbiet biodrowy, krętacz większy) i mięśniowe (mięsień pośladkowy), nerwowe i żylne wnętrza organizmu, lewy pośladek służy do praktycznego treningu iniekcji domięśniowych. Model wyposażony w sygnalizacje: właściwie przeprowadzoną iniekcję potwierdza zapalenie się zielonej diodki, w przypadku iniekcji w niewłaściwym miejscu lub w niewłaściwy sposób odzywa się brzęczyk i zapala czerwona dioda, zasilane baterią 9V. Wymiary: 38x35x22 cm, 5 kg.
  Cena:25196.00PLN
 • W44031_01_Spinal-Injection-Simulator.jpg

  Symulator iniekcji rdzeniowych W44031

  To dokładna replika dolnej części pleców z kręgosłupa i rdzenia kręgowego wkładka gwarantuje właściwą odporność na przebicie igłą i dokładne badania dotykowego punktów odniesienia.Nr katalogowy: W44031.
  Cena:6540.00PLN
 • show_image_in_imgtag.php.jpg

  Symulator iniekcji śródskórnych W44097

  Symulator posiada osiem rejonów do ćwiczenia wstrzyknięć śródskórnych – cztery na wewnętrznej i cztery na zewnętrznej stronie przedramienia. Przy prawidłowym wstrzyknięciu płynu, utworzy się charakterystyczna pręga na skórze. Tę pręgę usuwa się poprzez wycofanie płynu po ćwiczeniu. Każdy rejon może być wykorzystany ponownie przez kilkunastu studentów.

  Cena:1450.00PLN
 • Symulator_naklucia_ledzwiowego_R11030.jpg

  Symulator nakłucia lędźwiowego

  Zapewnia realistyczny dotyk połączony z systemem zasilania i ciśnienia płynu, co pozwala na gromadzenie CSF i pomiaru ciśnienia otwarcia. Idealne do uprawiania zastrzyk znieczuleniu miejscowym, techniki aseptycznej, wkłuć między kręgami, punkcji lędźwiowej i znieczulenia zewnątrz oponowego.

  Cena:8281.00PLN
 • Symulator_odczuc_wieku_starczego_wersja_XL.jpg

  Symulator odczuć wieku starczego wersja XL

  Cena:8680.00PLN
 • Symulator_tamowania_krwi_rany_postrzalowej.jpg

  Symulator opatrywania rany postrzałowej

  Cena:1490.00PLN
 • Symulator_porodo_4cb71402b9321_120x120.jpg

  Symulator porodowy

  Możliwości funkcyjne modelu: Służy realistycznym ćwiczeniom technik porodowych – poród ciemiączkowy, zwykły i pośladkowy. Możliwość palpacyjnego badania płodu. Elementy wyposazenia: - symulator - płód - łożysko i 6 sznurów pępowinowych - srom - sztuczna krew w proszku - torba do przenoszenia. Nr katalogowy: W44525.

  Cena:4182.00PLN
 • symulator_porodowy_VG395.jpg

  Symulator porodowy VG395

  Cena:6530.00PLN
 • symulator_porodowy_W44007.jpg

  Symulator porodowy W44007

  Symulator porodowy został specjalnie zaprojektowany do demonstracji i ćwiczeń palpacji kanału rodnego. Model uwidacznia relacje zachodzące między główką płodu a kolcami kulszowymi miednicy w trakcie porodu.

  Cena:5600.00PLN
 • W30504_01_Buttockmate-IM-Injection-Simulator.jpg

  Symulator pośladkowy W30504

  Model ten mocuje się na manekinie lub pacjencie za pomocą rzepów, umożliwia ćwiczenie wstrzyknięć domięśniowych. Poprzez sygnalizację świetlną i dźwiękową stwierdza prawidłowość wstrzyknięć. Struktura skóry bardzo trwała, nawet po wielu wkłuciach nie ma śladu zużycia. Wstrzyknięte płyny, odprowadzane są na zewnątrz.
  Cena:13420.00PLN
 • W45025_symulator_trudnego_porodu.jpg

  Symulator trudnego porodu W45025

  Symulator jest zaopatrzony w dwa noworodki (chłopiec i dziewczynka) w celu umożliwienia demonstracji porodów mnogich. Każdy płód mierzy około 19 cali. Odpowiednie szczegóły takie, jak ciemiączka, oczodoły, nos, usta, uszy i kręgosłup są wyczuwalne dotykiem. Odłączalna pępowina przymocowana jest do każdego płodu. Możliwe jest jej przecięcie dla potrzeb bardziej realizstycznego cwiczenia lub odłączenie pępowiny bez odcinania. Pępowina ma symulowaną żyłę pępkową w kolorze niebieskim i dwie tętnice w kolorze czerwonym. Ręcznie namalowane łożysko można odczepic od pępowiny i można je przymocować do wewnętrznej ściany brzusznej za pomocą „rzepa” zamocowanego zarówno na łożysku, jak i na wewnętrznej ścianie brzusznej (służy to prezentacji umiejscowienia łożyska na ścianie macicy).

  Cena:4450.00PLN
 • ADNTDZPT.jpg

  Symulatora VitalSim

  VitalSim™ to symulator czynności życiowych, który podłączony do manekinów z serii Laerdal VitalSim umożliwia trening zaawansowanej resuscytacji krążeniowo – oddechowej, w tym m.in. symulację ciśnienia krwi do pomiaru na ramieniu manekina, sterowanie odgłosami serca, płuc i perystaltyki oraz rejestrację wszystkich czynności wykonanych na manekinie. W programie instruktorzy mogą wybrać jeden ze stworzonych wcześniej scenariuszy lub zbudować własny niepowtarzalny ciąg zdarzeń.
  Cena:18573.00PLN
 • 51479425791b400026ed621473654934.jpg

  System zarządzania danymi - USB Cable with Saver Software

  Oprogramowanie do zarządzania danymi z rejestru zdarzeń SAVER wraz z kablem USB i licencją. W zestawie płyta CD, kabel USB umożliwiający podłączenia defibrylatora do komputera oraz licencja.
  Cena:553.50PLN
 • d1e7e41df15e46969e5f46f72fa3c93f.jpg

  Szczęka z uzębieniem SB48717U

  Cena:999.90PLN
 • Sztuczna krew 4,5 litr

  Cena:180.00PLN
 • szyny_kramera.jpg

  Szyny Kramera w Torbie

  SZYNY KRAMERA Szyny przeznaczone są do unieruchamiania złamań lub zwichnięć kończyn. Wykonane z metalowego, formowalnego stelaża, pozwalającego na dopasowanie kształtu do zastanej pozycji kończyny. Stelaże znajdują się w pokrowcach wykonanych z łatwo zmywalnego tworzywa sztucznego wyścielonego podbiciem gąbkowym. Zapewnia to prawidłowe wyścielenie szyny i estetyczny wygląd. Materiał, z którego wykonane są pokrowce, umożliwia łatwą dezynfekcję w powszechnie stosowanych płynach przeznaczonych do dezynfekcji sprzętu kontaktującego się z ciałem pacjenta. Komplet składa się z: 14 szyn w 13 różnych rozmiarach oraz torby transportowej, wykonanej z materiału PVC
  Cena:495.54PLN
 • 24918.jpg

  Trauma Make Up

  Zestaw do pozoracji urazów zarówno na pozorantach jak i na manekinach zawierający: - koncentrat sztucznej krwi - sześć kolorów farby - szminka w sześciu kolorach - wosk modelujący i wypełniający - klej - pędzle i atomizer - talk i szpatułki - torba transportowa KOD: 275-10001
  Cena:1190.00PLN
 • R10082_1.jpg

  Trenażer do badania prostaty

  Model dostarczony jest z czterema guzkami prostaty w oprawie z pudełka.  Guzki prostaty

  Normalny , Powiększony niezłośliwy, Wcześnie Złośliwy, Złośliwy.

  Model został przetestowany przez specjalistów urologów .

   

  Cena:870.00PLN
 • Trenazer_do_cewnikowania_pecherza_moczowego_-_dwuplciowy.jpg

  Trenażer do cewnikowania pęcherza moczowego - dwupłciowy

  Cena:10197.00PLN
 • Trenazer_do_konikotomi.jpg

  Trenażer do konikotomi

  Cena:1980.00PLN
 • W43045[1].jpg

  Trenażer do oceny postępu porodu

  Cena:3397.00PLN
 • Trenazer_do_znieczulania_zewnatrz_oponowego_w_odcinku_ledzwiowym_kregoslupa_z_obrazem_USG.jpg

  Trenażer do znieczulania w odcinku lędźwiowym kręgosłupa z obrazem USG P65

  Cena:14839.00PLN
 • Trenazer_iniekcji_do_kregoslupa_szyjnego_pod_kontrola_USG_P67[1].jpg

  Trenażer iniekcji do kręgosłupa szyjnego pod kontrolą USG P67

  Cena:14839.00PLN
 • image040.jpg

  W44516 Kamizelka obciążeniowa 9kg

  W44516 Kamizelka obciążeniowa 9kg – 898,13 zł + 22% VAT
  W44517 Kamizelka obciążeniowa 13,5kg – 955,15 zł + 22% VAT
  W44518 kamizelka obciążeniowa 18 kg – 1 007,42 zł + 22% VAT
  Cena:1095.71PLN
 • wopr_res_1.jpg

  WOPR Zestaw RESUSCYTACYJNO – TLENOWY

  WOPR Zestaw RESUSCYTACYJNO – TLENOWY 1. Podtrzymanie drożności dróg oddechowych: - Rurki ustno-gardłowe Guedala komp. (2 romiary) 2. Oddech wspomagany : - Worek samorozprężalny silikonowy - umożliwiający wentylację bierną i czynną 100% tlenem ze złączką i rezerwuarem tlenu 2500 ml i przewodem tlenowym niezałamującym długości 2m i maskami twarzowymi obrotowymi o 360 stopni całkowicie przezroczystymi, rozmiar nr 5 (dla dorosłych) i nr 3 (dla dzieci) 3. Zestaw do tlenoterapii: - butla tlenowa 2l - reduktor o przepływie od 0-25l/min z kompletem maseczek do inhalacji dla dorosłych i dla dzieci - koc przeciwwstrząsowy (2szt.) *Torba - wykonana jest z powlekanego materiału nowej generacji. Jest to tkanina wodoodporna o niskiej ścieralności. uchwyty umożliwiające transport zestawu w ręku i na ramieniu Opatrunki znajdujące się w torbie są przejrzyście rozmieszczone, z łatwym dostępem do niezależnych przegród. Użyty materiał oraz rozwiązania konstrukcyjne charakteryzują się łatwością dezynfekcji i prania.
  Cena:1429.65PLN
 • R10092_1.jpg

  Wodny manekin ratowniczy

  Manekin umożliwia ćwiczenia ratunkowe w wodzie. Posiada ruchome stawy. Zrobiony jest z trwałego plastiku i niekorodującej stali. Kiedy napełni się wodą zanurzy się do poziomu szyi. Jeśli dociążymy go 3 kg obciążnikiem wtedy opadnie na dno. Size: 165 x 56 x 23 cm, weight: 21 kg Product Number:R10092/1] (W44616)

  Cena:5441.00PLN
 • Worki powietrzne z częścią ustną - 100 szt.

  Worki powietrzne z częścią ustną do modelu Basic Buddy tors CPR - 1 opakowanie zawiera 100 szt. Nr katalogowy: W44109.
  Cena:339.00PLN
 • wopr_r1_1.jpg

  ZESTAW RATOWNICTWA MEDYCZNEGO DLA WOPR

  ZESTAW RATOWNICTWA MEDYCZNEGO DLA WOPR (wersja podstawowa)
  Cena:1186.65PLN
 • wopr_r1_1[1].jpg

  ZESTAWU RATOWNICTWA MEDYCZNEGO WOPR R-1

  ZESTAWU RATOWNICTWA MEDYCZNEGO WOPR R-1
  Cena:3901.50PLN
 • zestaw_5_zebow_D10.jpg

  Zestaw 5 zębów

  Cena:1660.00PLN
 • zestaw-pierwszej-pomocy_typ-a-plecak.jpg

  Zestaw Pierwszej Pomocy typ A - plecak

  Zestaw Pierwszej Pomocy typu A to zaawansowany system pierwszej pomocy, który łączy w sobie doskonałą funkcjonalność z estetyką i jakością wykonania. Trzy typy zawartości wyposażenia pozwalają dobrać właściwy rodzaj apteczki do ilości użytkowników i rodzaju zagrożeń. Każdy z typów ZMS oferowany jest w plecaku lub w torbie. Przy doborze właściwego zestawu należy przede wszystkim dokonać oceny możliwych zagrożeń.

  Cena:480.00PLN
 • zestaw-pierwszej-pomocy-medi-sport-typ-a-torba-1.jpg

  Zestaw Pierwszej Pomocy typ A - torba

  Cena:480.00PLN
 • R0_2.jpg

  Zestaw Ratownictwa Medycznego R-0

  Zestaw Ratownictwa Medycznego R-0
  Cena:847.36PLN
 • osp_r1_1[2].jpg

  Zestaw Ratownictwa Medycznego R-0 (Dla Policji, Straży Miejskiej)

  Zestaw Ratownictwa Medycznego R-0 (Dla Policji, Straży Miejskiej)
  Cena:999.00PLN
 • Zestaw_porodowy_jednorazowy_3_czesciowy.jpg

  Zestaw porodowy jednorazowy 3 częściowy

  Cena:160.00PLN
 • Zestaw_pozoracji_obrazen_pourazowych_Xtreme_1.jpg

  Zestaw pozoracji obrażeń pourazowych Xtreme 1

  Cena:9300.00PLN
 • Zestaw_pozoracji_obrazen_pourazowych_Xtreme_2.jpg

  Zestaw pozoracji obrażeń pourazowych Xtreme 2

  Cena:5830.00PLN
 • Zestaw_pozoracji_oparzen_R11015_1.jpg

  Zestaw pozoracji oparzeń

  Cena:1490.00PLN
 • r11013.jpg

  Zestaw pozoracji ran, pielęgniarski

  Zestaw zawiera bardzo szczegółowy gipsowe odlewy różnych zaburzeń, odleżyn i ran chirurgicznych na rzecz pomocy praktykujących lekarzy / pielęgniarek w zrozumieniu leczenia i opieki nad pacjentami. Niezależnie od tego, czy szkolenie klinicznych kursów pielęgniarskich dla certyfikowanych asystentów użytkowników pielęgniarstwa, technik chirurgicznych lub przedklinicznych dotyczy dyscyplin, to w każdym przypadku korzystnej wizualizację problemów, które pojawiają się w opiekę tych ran. Dostawa w stabilnej skrzynce umożliwia bezproblemowe przechowywanie i łatwy transport.

  Cena:7200.00PLN
 • W44523_01_Trauma-Moulage-Kit.jpg

  Zestaw symulacji ran W44523

  Zestaw symulacji ran. Opcja do manekinów W44556 W skład zestawu wchodzi szereg krwawiących i niekrwawiących sztucznych ran oraz zbiorniczki na sztuczną krew z pompką montażową.
  Cena:3800.00PLN
 • Zestaw_symulacji_wypadkow_Deluxe.jpg

  Zestaw symulacji wypadków Deluxe

  Cena:5669.00PLN
 • aabe4a5fed7805cb376c53c306fc7541.jpg

  Zestaw wymiennych żył W44245.

  Zestaw do modeli: W44216, W44217, W44661.
  Cena:790.00PLN
 • zab_dwu_korzeniowy.jpg

  Ząb dolny trzonowy dwu korzeniowy, 2-częściowy D10/4

  Model anatomiczny, 2 częściowy budowy zęba - dolnego trzonowego dwu korzeniowego.

  Waga: 0,55kg

  W sklepie internetowym umieściliśmy tylko najbardziej popularne modele anatomiczne firm 3B Scientific oraz Altay, lecz w ofercie posiadamy całą gamę produktów zawartych w katalogach tych firm.
  Jeśli nie znaleźliście Państwo poszukiwanego produktu w naszym sklepie internetowym prosimy o kontakt z działem sprzedaży.

  Cena:449.00PLN
 • W45057_01_Simple-Susie-Basic-Patient-Care-Manikin-female.jpg

  Żeński model pielęgnacyjny Simple Susie W45057

  Podstawowy model pielęgnacyjny, żeński -SIMPLE SUSIE, naturalnej wielkości. PROMOCJA!!!! Umożliwia ćwiczenie: - pielęgnacja jamy ustnej i protezy zębowej; - ruchoma szczęka z wyjmowaną protezą; - przepłukiwanie gałki ocznej; - wstrzyknięcia domięśniowe (ramię i pośladki); Wymiary opakowania: 109x56x30,5cm; waga 15,5 kg. Nr katalogowy: W45057.
  Cena:4945.00PLN
Facebook