zabiegi,iniekcja na fantomach

Sortuj wg:
 • Kamizelka_ACTI_Fast_do_odkrztuszania.jpg

  Kamizelka do nauki odkrztuszania ACT Fast

  Kamizelka do nauki odkrztuszania ACT Fast

  Cena:920.00PLN
 • W19563_01_baby-ivy.jpg

  Baby „Ivy”.

  Baby „Ivy”. Baby "Ivy" jest to fantom głowy noworodka przeznaczony do treningu dostępu do żył obwodowych przez żyły skóry głowy u noworodków. Obwodowa linia dożylna po wprowadzeniu cewnika umożliwia podawanie płynów i leków. Potwierdzeniem prawidłowego nakłucia będzie widoczny wypływ sztucznej krwi. Model montowany na walizce. Waga: 1,4 kg Nr katalogowy: W19563.
  Cena:2952.00PLN
 • Cisnieniomierz_glosnomowiacy.jpg

  CIŚNIENIOMIERZ AUTOMATYCZNY MÓWIĄCY

  Nowość ciśnieniomierz podający wyniki pomiarów w języku polskim z autorskim rozwiązaniem. Automatyczny cyfrowy ciśnieniomierz naramienny z funkcją wykrywania nadciśnienia i objawów arytmii wyświetlacz LCD podaje dodatkowo informacje głosowe o wysokości ciśnienia,tętna i klasyfikacji według WHO

  To nowoczesny ciśnieniomierz elektroniczny, w którym zastosowano oscylometryczną metodę pomiaru z zastosowaniem technologii FUZZY LOGIC. Ciśnieniomierz charakteryzuje się wysoką dokładnością pomiaru – równorzędną dokładności pomiarów dokonywanych metodą osłuchową za pomocą sphygmomanometrów mechanicznych przez wykwalifikowany personel medyczny. Dokładność ta została potwierdzona badaniami klinicznymi. Wykonanie dokładnego pomiaru ciśnienia jest niezwykle proste – wymaga przyciśnięcia tylko jednego przycisku. Ergonomiczny BARDZO DUŻY PODŚWIETLANY wyświetlacz LCD (102,1 mm x 67,1 mm) zapewnia łatwy odczyt wyniku pomiaru

  Cena:230.00PLN
 • Cisnieniomierz-zegarowy-Boso-CLASSICO-przewod-2w1.jpg

  Ciśnieniomierz zegarowy Boso CLASSICO przewód 2w1

  Nowoczesny ciśnieniomierz zegarowy z manometrem aneroidowym odpornym na wstrząsy i nadmierny wzrost ciśnienia. Mankiet łączy się z manometrem podwójnym przewodem koncentrycznym (2-w-1) zakończonym wygodnym szybkozłączem.

  Cena:210.00PLN
 • W44600_01_Iv-Training-Hand.jpg

  Dłoń do iniekcji dożylnych

  Dłoń do iniekcji dożylnych. Nr katalogowy: W44600.

  Model ekonomiczny i łatwy do transportu, aby trenować iniekcje. Wykonane z wytrzymałego materiału do wielokrotnego użytku.

  Funkcje obejmują:

  • wyczuwalne żyły,
  • Nadaje się do pobierania próbek krwi lub płynu
  • Dostarczana z tacą bilansowej i sztuczna krwew

  Cena:1680.00PLN
 • chester_chest-fantom-z-zaawansowanym-ramieniem.jpg

  Fantom CHESTER CHEST z nowym zaawansowanym ramieniem

  Chester Chest ™ - nowe, bardziej zaawansowane ramię Chester Chest to niezrównana pomoc dydaktyczna, która pozwala na nauczenie się jak najlepiej wykorzystać następujące długoterminowe dostępu do naczyń:

  Cena:5980.00PLN
 • 1018643.jpg

  Fantom do badania szyjki macicy i wymazu cytologicznego

  Cena:1690.00PLN
 • Fantom_do_cewnikowania_meski.jpg

  Fantom do cewnikowania pęcherza męski

  Symulator przedstawia pełne męskie podbrzusze z narządem płciowym do praktycznej nauki cewnikowania. Prawidłowo anatomicznie odtworzone części drogi moczowej (fałd błony śluzowej, opuszka cewki, zwieracz cewki nerkowej i pęcherz) wymagają odpowiedniego nacisku i stawiają naturalny opór przy wprowadzaniu cewnika. Po prawidłowym wprowadzeniu cewnika powinna wypłynąc z niego woda. Model wyposażony jest w: cewnik, środek smarujący i twardą walizkę transportową.

  Cena:3820.00PLN
 • Fantom_do_cewnikowania_zenski.jpg

  Fantom do cewnikowania pęcherza żeński

  Symulator przedstawia pełne żeńskie podbrzusze z narządem płciowym do praktycznej nauki cewnikowania. Prawidłowo anatomicznie odtworzone części drogi moczowej (cewka nerkowa, pęcherz, warga sromowa, łechtaczka, otwór cewki moczowej i wejście do pochwy) wymagają odpowiedniego nacisku i stawiają naturalny opór przy wprowadzaniu cewnika. Po prawidłowym wprowadzeniu cewnika powinna wypłynąć z niego woda. Model wyposażony jest w: cewnik, środek smarujący i twardą walizkę transportową.

  Cena:3820.00PLN
 • 7030.jpg

  Fantom do nauki cewnikowania z wkładką męską Henri i wkładką żeńską Florence

  Cena:10126.00PLN
Facebook