Oferta specjalna!
2[2].jpg

102 zawody,zawody z przyszłością -licencja 10 stanowiskowa

Program 102 Zawody z przyszłością prezentuje zawody z tendencjami rozwojowymi na poziomie średnim i zasadniczym zawodowym. Celem programu jest wsparcie młodzieży i osób dorosłych w wyborze atrakcyjnych oraz poszukiwanych na rynku pracy zawodów, ułatwiając tym samym podejmowanie racjonalnych decyzji edukacyjno-zawodowe zwiększających szanse na zatrudnienie. Niedobory kadr z kwalifikacjami na poziomie średnim i zasadniczym zawodowym, ograniczają produkcję w wielu firmach. Pracodawcy alarmują, że brakuje m.in. techników i monterów oraz pracowników w różnych zawodach rzemieślniczych, opiekuńczych i medycznych. W świetle Raportu* prestiżowej międzynarodowej agencji zatrudnienia Manpower prezentującego listę najbardziej poszukiwanych zawodów w 2010 r., na pierwszym miejscu sytuują się zawody z kwalifikacjami na poziomie ZSZ.

Cena:1499.00PLN
szkielet_czlowieka.jpg

Szkielet człowieka 180 cm Nowość

Szkielet człowieka 180 cm. Jedyny dostępny na rynku Szkielet człowieka o wysokości 180cm .Masywny,solidnie wykonany model układu kostnego o naturalnych rozmiarach.Wykonany z trwalszego tworzywa sztucznego typu TALL- z łatwo zdejmowanymi kończynami,co ułatwia dokładne zapoznanie się z budową każdej z nich. . W kręgosłupie znajduje się elastyczny rdzeń kręgowy.
Szkielet idealnie nadaje się do prezentacji w pracowniach bioligicznych i laboratoriach studenckich. Model umieszczono na ruchomym stojaku.

Cena:850.00PLN
2[1].jpg

Zawody z przyszłością ,102 zawody-licencja 10 stanowiskowa

Program 102 Zawody z przyszłością zawiera kompletną bazę 213 zaktualizowanych opisów zawodów, które można uzyskać w systemie szkolnictwa zawodowego (szkoły policealne, technika i zasadnicze szkoły zawodowe). Wszystkie opisy dostępne są za pomocą wygodnej przeglądarki. Zawody te pojawiają się również na liście zawodów rekomendowanych, generowanej automatycznie przez program po rozwiązaniu Kwestionariusza preferowanych aktywności.

Cena:1499.00PLN
Model_uzebienia_do_nauki_higieny_jamy_ustnej[1].jpg

Model uzębienia do pielęgnacji jamy ustnej

Model uzębienia do pielęgnacji jamy ustnej (3-krotne powiększenie żuchwy i szczęki) stosuje się do nauczania prawidłowego mycia zębów. Do modelu dołączona jest powiększona szczoteczka.
Model zamontowany jest na podstawie.

 

Cena:230.00PLN
SONDa2(2)[1].jpg

SONDa Fizyka Elektryczność i Magnetyzm Zestaw 1

Stosowanie zestawu SONDa Fizyka Elektryczność i Magnetyzm podczas lekcji, pozwala nauczycielowi przekazać wiedzę na temat zjawisk fizyki nie tylko w postaci teorii. Uczniowie mogą w łatwiejszy sposób utrwalić świeżo zdobytą wiedzę, samodzielnie przeprowadzając doświadczenia. Z naszą pomocą dydaktyczną lekcja zmienia się w multimedialny wykład, a możliwość współpracy z komputerem zachęca uczniów do wykonywania ćwiczeń i wyciągania wniosków.Poniżej link do filmu instruktażowego o Sondzie- doświadczenia z zakresu fizyki http://www.youtube.com/user/pwnTranslatica

Cena:6000.00PLN
esprit_ST[2].png

Tablica interaktywna ésprit ST + program zdobywcy wiedzy NOWOŚĆ

Tablica interaktywna ésprit ST + program zdobywcy wiedzy dla klas 1-3. Licencja dla szkoły na 6 miesięcy. 10 stanowisk (w zestawie z tablicą interaktywną)ZdobywcyWiedzy.pl to nowoczesna platforma edukacyjna dla uczniów na etapie edukacji wczesnoszkolnej. Doskonale sprawdzi się jako oprogramowanie na tablicę interaktywną lub tablet, oferując ponad 10 000 ćwiczeń online, gier edukacyjnych i quizów. Materiał edukacyjny podzielony został na trzy klasy i cztery edukacje: polonistyczną, matematyczną, przyrodniczą oraz język angielski.

Cena:2690.00PLN

Fantomy szkoleniowe

W tej kategorii znajduje się szeroki asortyment fantomów treningowych i szkoleniowych oraz manekinów różnego typu i o różnym przeznaczeniu. W ofercie dostępne są między innym fantom do nauki resuscytacji, fantomy pielęgnacyjne ,fantomy do pierwszej pomocy, fantomy medyczne, manekiny reanimacyjne, fantomy szkoleniowe, modele piersi ,zestawy pozoracji ran,fantomy porodowe, fantomy dentystyczne,Manekiny geriatryczne, zabiegi iniekcja, części wymienne i akcesoria do fantomów .

Galeria

Kontrola, badanie piersi

Zestawy do pozoracji ran

fantomy człowieka tors

fantomy człowieka,tors z kończynami

fantomy dziecka

fantomy pielęgnacyjne

fantomy porodowe

fantomy stomatologiczne

fantomy z prostatą

ratownictwo medyczne

zabiegi,iniekcja na fantomach

Części wymienne i akcesoria do fantomów

Sortuj wg:
 • W46502-1Fantom_niemowlecia.jpg

  Fantom niemowlęcia do ćwiczenia dostępu żylnego

  Fantom niemowlęcia do ćwiczenia dostępu do żył. Nita Newborn to model ważącego 1,8 kg i mającego 40 cm długości noworodka do nauki i treningu procedur dostępu naczyniowego. Cechy: - możliwość zakładania rurek intubacyjnych i do karmienia, - standardowe wkłucia dożylne w wielu miejscach w celu pobrania krwi lub podania leku, - możliwość cewnikowania pępowiny. Nita Newborn zawiera: torbę na płyny z przewodami, sztuczną krew, pieluchę i walizkę transportową. Wymiary: 40,6 cm Waga: 1,8 kg Nr katalogowy: W46502.

  Cena:4489.50PLN
 • big_MEDL03718.jpg

  Fantom noworodka PALS, W44143

  Fantom noworodka PALS - to pełna postać manekina z kompletnym systemem resuscytacji niemowlęcia co pozwala na szeroki zakres możliwości szkoleniowych PALS

  Cena:10390.00PLN
 • fantom-cpr-susie_1[1].jpg

  Fantom pielęgnacyjny CPR Susie Zaawansowany

  Fantom CPR Susie
  naturalnych wymiarów dorosłej osoby został zaprojektowany do nauki resuscytacji krążeniowo-oddechowej a także do praktykowania nauki opieki nad pacjentem: iniekcje domięśniowe, cewnikowanie (męskie i żeńskie), intubacja, lewatywa, opieka medyczna nad pacjentem lezącym, palpacja.

  Cena:9900.00PLN
 • P10_1_Pielegnacyjny_Manekin_Pro.jpg

  Fantom pielęgnacyjny dwupłciowy do ćwiczeń pielęgniarskich z narządami wewnętrznymi PRO

  Fantom posiada wszystkie wewnętrzne organy takie jak: płuca, żołądek, serce, odcinek jelit, pęcherz moczowy i wewnętrzne narządy płciowe. W związku z tym może znakomicie służyć do nauki podstawowej i profesjonalnej opieki medycznej. Wymienne narządy płciowe umożliwiają przeprowadzenie zabiegu cewnikowania u kobiet i mężczyzn.

  Kat P10/1

  Cena:11790.00PLN
 • MamaNatalie1.jpg

  Fantom porodu MamaNatalie

  MamaNatalie jest najtańszym dostępnym symulatorem porodu. Symulatorem może posługiwać się każdy instruktor po kilkuminutowym zaledwie wprowadzeniu. Symulator nie wymaga prądu, można go łatwo przenosić i używać w dowolnych warunkach; z tego względu jest szczególnie użyteczny w szkoleniach prowadzonych w dowolnym miejscu.

  Cena:4400.00PLN
 • Fantom_polozniczy.jpg

  Fantom położniczo porodowy

  Cena:3900.00PLN
 • manekin-szkoleniowy-ambu-sam-zestaw-4-sztuk.jpg

  Fantom szkoleniowy Ambu SAM – zestaw 4 sztuk

  Ambu SAM jest niedrogim manekinem, wyposażonym w znany i doceniany system higieny Ambu umożliwiający naukę RKO według zasady patrz-słuchaj-czuj.

  Cena:3066.00PLN
 • manekin-szkoleniowy-ambuman-i-instrument[1].jpg

  Fantom szkoleniowy AmbuMan I, tors

  AmbuMan I jest manekinem szkoleniowym prezentującym w sposób realistyczny szczegóły anatomii człowieka istotne w nauczaniu resuscytacji krążeniowo-oddechowej, tj. masażu serca i sztucznego oddychania. wyposażony w 5 masek i 100 torebek, torba do przenoszenia po rozłożeniu tworząca matę treningową , wbudowane przyrządy pomiarowe .

  Cena:3350.00PLN
 • little_family2_xl.jpg

  Fantomy Laerdal Little Family

  Fantomy Little Family to zestaw trzech wiernie odtworzonych manekinów umożliwiających realistyczny trening podstawowych czynności z zakresu resuscytacji krążeniowo – oddechowej osób we wszystkich grupach wiekowych.

  Manekiny zawarte w zestawie zostały tak dobrane, aby ukazać różnice w budowie anatomicznej osoby dorosłej, dziecka i niemowlęcia, a także umożliwić przedstawienie różnic w resuscytacji krążeniowo – oddechowej osób w różnym wieku.

  Cena:2275.00PLN
 • W44687_01_Economy-Adult-Airway-Management-Trainer.jpg

  Głowa do intubacji W44687

  Model głowy do intubacji na stojaku. Jest to uproszczony model głowy do ćwiczenia intubacji przytwierdzony do stojaka z workami foliowymi imitującymi płuca i służy on do ćwiczeń procedur intubacji, intubacji dotchawiczej oraz przez nos pod kontrolą wzroku. Fantom dostarczany jest z torbą ochronną, oliwą i instrukcją obsługi.
  Cena:5100.00PLN
Facebook