Nowości

 • Fantom_Rescue-Randy-9000.jpg

  Fantom ratunkowy Rescue Randy 9000

  Fantom ratunkowy Rescue Randy 9000 został zaprojektowany tak, aby był dostosowywany przez użytkownika w celu optymalnego wykorzystania podczas treningu.

  Cena:11010.00PLN
 • symulator_stanu_materii.jpg

  Symulator stanu materii

  Przyrząd zbudowany na bazie głośnika, który zasilany napięciem zmiennym wywołuje drgania membrany , stymulując ruch umieszczonych wewnątrz „cząsteczek”. Układ 3-stopniowy do symulacji drgań cząstek ciała w fazie stałej, ciekłej i gazowej.

   

  Zasilanie: 10V AC
  Wymiary: 220 x 140 x 120 mm

  Cena:215.00PLN
 • Model_stopy_czlowieka.jpg

  Model stopy człowieka z mięśniami i ścięgnami

  Szkielet stopy człowieka o wielkości naturalnej z reprezentacją aparatu więzadłowego z pokrewnymi mięśniami.

  Cena:530.00PLN
 • Model_reki_do_iniekcji[1].jpg

  Model dłoni do nauki iniekcji

  Na odwrocie tej niezwykle realistycznej dłoni znajdują się żyły śródręcza, palca i kciuka, które nadają się do wstrzyknięcia. Miękkie, elastyczne palce są modelowane indywidualnie iw najdrobniejszych szczegółach. Uczniowie mogą korzystać z tego modelu, aby rozwinąć ważne umiejętności manipulowania poprzez zginanie nadgarstka. Podczas badania palpacyjnego żyły toczą się pod skórą. Dostawa w etui.

  Cena:2300.00PLN
 • stacja_pogody_bezprzewodowa.jpg

  Stacja pogodowa bezprzewodowa

  Stacja pogodowa, wyposażona w zewnętrzny czujnik temperatury, wilgotności, kierunku i prędkości wiatru oraz opadów, spełnia najwyższe standardy. Dane pogodowe przekazywane są bezprzewodowo. Obsługa odbywa się za pomocą przycisków znajdujących się na czujniku. Załączone oprogramowanie, kompatybilne z Windows®, umożliwia również odczytanie uzyskanych danych pogodowych i opracowanie ich na komputerze. Dodatkowo, w zestawie znajduje się odbiornik, na którym można wyświetlać najważniejsze dane tj. godzinę, temperaturę i wilgotność wewnątrz oraz temperaturę i wilgotność na zewnątrz.

  Cena:959.00PLN
 • Model_do_iniekcji_ramienia.jpg

  Model do iniekcji barku i ramienia z budową anatomiczną

  Model do iniekcji barku i ramienia z budową anatomiczną oferuje dwie funkcje w jednym modelu: po prawej stronie pokazuje anatomię ramienia i ramienia, w tym kości oraz mięśnie i nerwy, które mają znaczenie przy zastrzyku

  Cena:26229.00PLN
 • Bryly_kule.jpg

  Bryły geometryczne- kule i jej elementy

  Zestaw 6 brył (3 kul oraz 3 półkul), z zanaczonymi średnicami i promieniami. Jedna kula oraz jedna półkula wykonane zostały z nieprzeźroczystego materiału umożliwiającego pisanie po powierzchni zmywalnym flamastrem.

  Cena:249.00PLN
 • Bryly_geometryczne_wielosciany_do_stereometrii.jpg

  Bryły geometryczne do stereometrii

  Przedstawiony komplet wybranych modeli wielościanów ilustruje oprócz samych brył, również ich przekroje z wybranymi płaszczyznami, ułatwiającymi realizację podstawy programowej do nauczania matematyki w zakresie wymagań dotyczących stereometrii

  Cena:510.00PLN
 • Mierzenie_dlugosci_-_rabatowy_zestaw_miar.jpg

  Mierzenie długości - rabatowy zestaw miar

  Mierzenie długości - rabatowy zestaw miar

  Pomiary długości to czynność, która towarzyszy nam przez całe życie, tak więc bardzo ważne jest przyswojenie przez uczniów różnych technik dokonywania tego podstawowego pomiaru i zaznajomienie ze skalami pomiaru i sposobami ich praktycznego wykonywania.

  Cena:199.00PLN
 • Mlody_ekolog_plansza.jpg

  Ekologia i ochrona przyrody - zestaw plansz

  Ekologia i ochrona przyrody-Zestaw 7 plansz 100x70 cm gotowych do zawieszenia

  Cena:256.20PLN
 • szklo_laboratoryjne_plansza.png

  Szkło laboratoryjne i inne pomoce plansza

  Plansza przeznaczona do klasy chemicznej – laboratorium chemicznego na stałą ekspozycję ścienną. Pomoc dydaktyczna jest wstępem do tego tematu i uczy profesjonalnych tekstów na odpowiednim poziomie. Wzbudza w uczniach zainteresowanie samodzielnej pracy badawczej oraz przyswojenie zasad bezpiecznej pracy z chemikaliami.

  Cena:269.00PLN
 • Uklad_SI_jezyk_nauki_i_techniki.jpg

  Układ SI język nauki i techniki

  Podstawowe i uzupełniające jednostki SI - definicje pełne i przybliżone. Wielokrotności i podwielokrotności od 10e-18 do 10e18 oraz przykłady ich przeliczania. Jednostki pozaukładowe dopuszczone do użytku w Polsce oraz najczęściej spotykane jednostki niemetryczne.
  Format:
  160 x 120 cm

  Cena:220.00PLN
 • ogniwa-fotowoltaiczne-stanowisko-egzaminacyjne-.jpg

  Stanowisko egzaminacyjne B.21 B.22 – Ogniwa fotowoltaiczne FOSS-10

  Stanowisko dydaktyczne przeznaczone do przeprowadzania szkoleń i egzaminów potwierdzających kwalifikacje zawodowe w zawodzie Technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej B.21 i B.22. Nasze systemy dydaktyczne wyposażone są w komponenty z których zbudowane są prawdziwe instalacje fotowoltaiczne, przyrządy pomiarowe i komplet instrukcji oraz materiałów dydaktycznych.

   

  Wyposażenie szkół w pomoce dydaktyczne z zakresu fotowoltaiki stanowi nieodzowną pomoc w procesie kształcenia kadry technicznej branży OZE. Zestaw budowany jest pod konkretne zamówienie z przemysłowo produkowanych urządzeń i może się różnić od przedstawionego na zdjęciu, w zależności od komponentów dostępnych na rynku.

  Cena:29990.00PLN
 • fotowoltaika-EZSO-68_.jpg

  Fotowoltaika 200 W z rejestracją danych EZSO-68+

  Fotowoltaika – dziedzina zajmująca się przetwarzaniem energii słonecznej na energię elektryczną staje się coraz bardziej popularna na świecie. Jest ona najbardziej ekologiczną i wszędzie dostępną technologią odnawialnych źródeł energii.

  Zestawy dydaktyczne oferowane przez naszą firmę pozwalają w nabyciu praktycznej wiedzy na temat technologii pozyskiwania i przetwarzania energii słonecznej oraz budowy i zasady działania ogniwa fotowoltaicznego.

  Cena:38500.00PLN
 • EZSO-25_.jpg

  Fotowoltaika - zestaw duży + dodatkowe akcesoria EZSO-25+

  Cena:4050.00PLN
 • Fotowoltaika - zestaw podstawowy wraz z akcesoriami pomiary jakościowe EZSO-08+

  Cena:2500.00PLN
 • EZTW-05_04.jpg

  Energia wiatru - zestaw duży 2.0 + dodatkowe akcesoria EZTW-05+

  Cena:3600.00PLN
 • Kolektor-sloneczny-z-zasobnikiem-na-wode-i-nagrzewnica.jpg

  Kolektor słoneczny z zasobnikiem na wodę - system szkoleniowy EZSO-52

  Jest to rozbudowany system solarny z zasobnikiem na wodę i nagrzewnicą wyposażony w niezbędne urządzenia pomiarowe i pomoce dydaktyczne do wykonywania eksperymentów.

  Instalacja jest zaprojektowana i wykonana zgodnie z przemysłowymi standardami. Umożliwia ona poznanie budowy i zasady działania układu kolektora słonecznego z zasobnikiem na wodę oraz wykonanie wielu praktycznych eksperymentów i ćwiczeń instalatorskich.

  Kolektor słoneczny płaski zasila w ciepła wodę zbiornik na wodę, z którego możliwe jest zasilanie nagrzewnicy wodnej i zrzucanie ciepła do pomieszczenia.

  Zestaw wyposażony jest w funkcję sterowania przez sieć, przy pomocy komputera oraz rejestrację danych pomiarowych na komputerze (komputer oraz program do rejestracji danych nie znajduje się na wyposażeniu zestawu).

  Cena:88560.00PLN
 • Kolektor_sloneczny_-_zestaw_profesjonalny_EZSO-48.jpg

  Kolektor słoneczny - zestaw profesjonalny EZSO-48

  Zestaw służy do demonstracji procesu w którym energia ze słońca przekształcana jest w energię cieplną i elektryczną.

  Zawiera wszystkie urządzenia potrzebne do przeprowadzania doświadczeń z zakresu absorpcji, przepływu i promieniowania cieplnego oraz do budowy kompletnego kolektora słonecznego z obiegiem termo-syfonowym, pompowym i wymiennikiem ciepła.

  Podstawową częścią zestawu są kolektory słoneczne ( płaski i paraboliczny), służące do przekształcania energii promieniowania słonecznego w ciepło, przy zastosowaniu wody jako nośnika energii.

  Cena:7740.00PLN
 • Turbina_wodna_-_zestaw_rozbudowany.jpg

  Turbina wodna - zestaw rozbudowany TURB-06

  Zestaw umożliwia przeprowadzanie rozbudowanych doświadczeń z zakresu turbin wodnych. Zawiera on wszystkie urządzenia niezbędne do przeprowadzania eksperymentów, w tym urządzenia pomiarowe i przewody. Opakowanie zestawu - stabilna aluminiowa walizka.

  Cena:8260.00PLN
Facebook