Nowości

 • Mlody_ekolog_plansza.jpg

  Ekologia i ochrona przyrody - zestaw plansz

  Ekologia i ochrona przyrody-Zestaw 7 plansz 100x70 cm gotowych do zawieszenia

  Cena:256.20PLN
 • szklo_laboratoryjne_plansza.png

  Szkło laboratoryjne i inne pomoce plansza

  Plansza przeznaczona do klasy chemicznej – laboratorium chemicznego na stałą ekspozycję ścienną. Pomoc dydaktyczna jest wstępem do tego tematu i uczy profesjonalnych tekstów na odpowiednim poziomie. Wzbudza w uczniach zainteresowanie samodzielnej pracy badawczej oraz przyswojenie zasad bezpiecznej pracy z chemikaliami.

  Cena:269.00PLN
 • Uklad_SI_jezyk_nauki_i_techniki.jpg

  Układ SI język nauki i techniki

  Podstawowe i uzupełniające jednostki SI - definicje pełne i przybliżone. Wielokrotności i podwielokrotności od 10e-18 do 10e18 oraz przykłady ich przeliczania. Jednostki pozaukładowe dopuszczone do użytku w Polsce oraz najczęściej spotykane jednostki niemetryczne.
  Format:
  160 x 120 cm

  Cena:220.00PLN
 • ogniwa-fotowoltaiczne-stanowisko-egzaminacyjne-.jpg

  Stanowisko egzaminacyjne B.21 B.22 – Ogniwa fotowoltaiczne FOSS-10

  Stanowisko dydaktyczne przeznaczone do przeprowadzania szkoleń i egzaminów potwierdzających kwalifikacje zawodowe w zawodzie Technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej B.21 i B.22. Nasze systemy dydaktyczne wyposażone są w komponenty z których zbudowane są prawdziwe instalacje fotowoltaiczne, przyrządy pomiarowe i komplet instrukcji oraz materiałów dydaktycznych.

   

  Wyposażenie szkół w pomoce dydaktyczne z zakresu fotowoltaiki stanowi nieodzowną pomoc w procesie kształcenia kadry technicznej branży OZE. Zestaw budowany jest pod konkretne zamówienie z przemysłowo produkowanych urządzeń i może się różnić od przedstawionego na zdjęciu, w zależności od komponentów dostępnych na rynku.

  Cena:29990.00PLN
 • fotowoltaika-EZSO-68_.jpg

  Fotowoltaika 200 W z rejestracją danych EZSO-68+

  Fotowoltaika – dziedzina zajmująca się przetwarzaniem energii słonecznej na energię elektryczną staje się coraz bardziej popularna na świecie. Jest ona najbardziej ekologiczną i wszędzie dostępną technologią odnawialnych źródeł energii.

  Zestawy dydaktyczne oferowane przez naszą firmę pozwalają w nabyciu praktycznej wiedzy na temat technologii pozyskiwania i przetwarzania energii słonecznej oraz budowy i zasady działania ogniwa fotowoltaicznego.

  Cena:38500.00PLN
 • EZSO-25_.jpg

  Fotowoltaika - zestaw duży + dodatkowe akcesoria EZSO-25+

  Cena:4050.00PLN
 • Fotowoltaika - zestaw podstawowy wraz z akcesoriami pomiary jakościowe EZSO-08+

  Cena:2500.00PLN
 • EZTW-05_04.jpg

  Energia wiatru - zestaw duży 2.0 + dodatkowe akcesoria EZTW-05+

  Cena:3600.00PLN
 • Kolektor-sloneczny-z-zasobnikiem-na-wode-i-nagrzewnica.jpg

  Kolektor słoneczny z zasobnikiem na wodę - system szkoleniowy EZSO-52

  Jest to rozbudowany system solarny z zasobnikiem na wodę i nagrzewnicą wyposażony w niezbędne urządzenia pomiarowe i pomoce dydaktyczne do wykonywania eksperymentów.

  Instalacja jest zaprojektowana i wykonana zgodnie z przemysłowymi standardami. Umożliwia ona poznanie budowy i zasady działania układu kolektora słonecznego z zasobnikiem na wodę oraz wykonanie wielu praktycznych eksperymentów i ćwiczeń instalatorskich.

  Kolektor słoneczny płaski zasila w ciepła wodę zbiornik na wodę, z którego możliwe jest zasilanie nagrzewnicy wodnej i zrzucanie ciepła do pomieszczenia.

  Zestaw wyposażony jest w funkcję sterowania przez sieć, przy pomocy komputera oraz rejestrację danych pomiarowych na komputerze (komputer oraz program do rejestracji danych nie znajduje się na wyposażeniu zestawu).

  Cena:88560.00PLN
 • Kolektor_sloneczny_-_zestaw_profesjonalny_EZSO-48.jpg

  Kolektor słoneczny - zestaw profesjonalny EZSO-48

  Zestaw służy do demonstracji procesu w którym energia ze słońca przekształcana jest w energię cieplną i elektryczną.

  Zawiera wszystkie urządzenia potrzebne do przeprowadzania doświadczeń z zakresu absorpcji, przepływu i promieniowania cieplnego oraz do budowy kompletnego kolektora słonecznego z obiegiem termo-syfonowym, pompowym i wymiennikiem ciepła.

  Podstawową częścią zestawu są kolektory słoneczne ( płaski i paraboliczny), służące do przekształcania energii promieniowania słonecznego w ciepło, przy zastosowaniu wody jako nośnika energii.

  Cena:7740.00PLN
 • Turbina_wodna_-_zestaw_rozbudowany.jpg

  Turbina wodna - zestaw rozbudowany TURB-06

  Zestaw umożliwia przeprowadzanie rozbudowanych doświadczeń z zakresu turbin wodnych. Zawiera on wszystkie urządzenia niezbędne do przeprowadzania eksperymentów, w tym urządzenia pomiarowe i przewody. Opakowanie zestawu - stabilna aluminiowa walizka.

  Cena:8260.00PLN
 • turbina-wodna-zestaw-podstawowy-turb04[2].jpg

  Turbina wodna - zestaw podstawowy wraz z akcesoriami , pomiary jakościowe i ilościowe TURB-04++

  Zestaw umożliwia wykonanie ciekawych eksperymentów, które pozwolą dowiedzieć się w jaki sposób działają elektrownie wodne.

  Moduł turbiny wodnej i silikonowa rurka umożliwia wykonywanie eksperymentów jakościowych i ilościowych zarówno w pomieszczeniu, jak i na zewnątrz.

  Zestaw przeznaczony jest dla uczniów szkół podstawowych

  Cena:3055.00PLN
 • turbina-wodna-zestaw-podstawowy-turb04[1].jpg

  Turbina wodna - zestaw poszerzony TURB-04+

  Zestaw umożliwia wykonanie ciekawych eksperymentów, które pozwolą dowiedzieć się w jaki sposób działają elektrownie wodne.

  Moduł turbiny wodnej i silikonowa rurka umożliwia wykonywanie eksperymentów jakościowych i ilościowych zarówno w pomieszczeniu, jak i na zewnątrz.

  Zestaw przeznaczony jest dla uczniów szkół podstawowych

  Cena:1855.00PLN
 • turbina-wodna-zestaw-podstawowy-turb04.jpg

  Turbina wodna - zestaw podstawowy TURB-04

  Zestaw umożliwia wykonanie ciekawych eksperymentów, które pozwolą dowiedzieć się w jaki sposób działają elektrownie wodne.

  Moduł turbiny wodnej i silikonowa rurka umożliwia wykonywanie eksperymentów jakościowych i ilościowych zarówno w pomieszczeniu, jak i na zewnątrz.

  Zestaw przeznaczony jest dla uczniów szkół podstawowych

  Cena:884.00PLN
 • skaly_osadowe.jpg

  Skały osadowe zestaw 15 szt

  Tematyczne małe kolekcje skał, minerałów i skamieniałości umożliwiają wybór aktualnie potrzebnych zestawów. Doskonałe uzupełnienie lekcji, zachęca dzieci do poszukiwania dalszych informacji.

  Kolekcje zawierają po 15 okazów o wielkości ok. 3,8 cm. Umieszczone są w pudełeczku z przegródkami, a okazy są numerowane i opisane w instrukcji.

  Cena:139.00PLN
 • Magazynowanie_energii_-_zestaw_duzy_MAEN-05.jpg

  Magazynowanie energii - zestaw duży MAEN-05

  Przy pomocy zestawu mogą być analizowane charakterystyki różnych typów akumulatorów. Dodatkowo zestaw pomoże uczniom/studentom rozszerzyć wiedzę na temat różnych dziedzin zastosowania akumulatorów. W trakcie wykonywania eksperymentów bada się właściwości akumulatorów ołowiowych, NiMH, LiFePo, NiZn jak również ogniwa paliwowego PEM.

  Cena:2670.00PLN
 • Inteligentna_siec_hybrydowa_-_zestaw_profesjonalny_HYBR-08.jpg

  Inteligentna sieć hybrydowa - zestaw profesjonalny HYBR-08

  Energetyczne systemy hybrydowe są układami wykorzystującymi więcej niż jedną technikę do wytwarzania energii elektrycznej.
  Zestawy dydaktyczne oferowane przez naszą firmę pozwalają na poznanie budowy i badanie systemów hybrydowych wykorzystujących energię słoneczną, wiatrową i wodór.

  Cena:10975.00PLN
 • Odnawialne_zrodla_energii_–_zestaw_maly_HYBR-03.jpg

  Odnawialne źródła energii – zestaw mały HYBR-02

  Zestaw przeznaczony do zastosowania w procesie dydaktycznym w szkołach podstawowych.

  Pozwala on przy pomocy prostych eksperymentów na pokazanie i wyjaśnienie od podstaw zasad funkcjonowania ogniw fotowoltaicznych, turbin wiatrowych, turbin wodnych, e-pojazdów, ogniw paliwowych oraz systemów magazynowania energii.

  Zestaw zawiera bardzo dobrze opracowany materiał dydaktyczny w języku polskim dla nauczycieli i uczniów

  Cena:3892.00PLN
 • mikroskop-uniwersalny-usb-20-mpix-junior-20x-i-200x-z-podswietlana-podstawa-.jpg

  Mikroskop USB 2,0 MPix National Geographic 20x i 200x z podświetlaną podstawą

  Mikroskop USB National Geographic 2.0 MPix to kompaktowe, proste w użyciu urządzenie, które może być wykorzystywane w życiu codziennym, w pracy oraz podczas zabawy.
  Podłączając go do portu USB komputera możemy obserwować powiększone obrazy oglądanych obiektów. Takie obrazy można zapisywać w postaci plików graficznych lub filmowych.
  Dedykowany jest do obserwacji budowy zewnętrznej różnych obiektów.

  Cena:189.00PLN
 • Kamera_BRESSER_Full_HD.jpg

  Kamera BRESSER Full HD Deep Sky & Guider, 1,25"

  Rozpocznij przygodę z cyfrową astrofotografią obiektów nieba przy pomocy prostej w obsłudze kamerze BRESSER Full HD Deep Sky autoguider umożliwiającej także kontrolę ruchu montażu podczas długich czasów ekspozycji.
  BRESSER Full HD Deep Sky autoguider to świetna kamera do wykonywania zdjęć astro i do śledzenia. Nadaje się do obserwacji nie tylko planet, ale także obiektów głębokiego nieba, galaktyk, mgławic i gromad.
  Dedykowane oprogramowanie ToupSky wspiera podgląd wideo, nagrywanie wideo, przetwarzanie wideo, robienie zdjęć ich obróbkę, korektę ciemnego pola. Umożliwia także zapis nieprzetworzonych obrazów w formacie .raw.
  Kamera została oparta na nowej matrycy CMOS SONY IMX290 w technologii BSI charakteryzującej się wysoką czułością, która pozwala na uchwycenie obiektów głębokiego nieba bez aktywnego chłodzenia. Zwiększono efektywność kwantową do 77% przy długości fali 533nm, co jest wynikiem o wiele lepszym niż uzyskiwano w przeszłości przez z inne matryce CMOS.

  Cena:1199.00PLN
Facebook