Oferta specjalna!
szkielet_czlowieka.jpg

Szkielet człowieka 180 cm Nowość

Szkielet człowieka 180 cm. Jedyny dostępny na rynku Szkielet człowieka o wysokości 180cm .Masywny,solidnie wykonany model układu kostnego o naturalnych rozmiarach.Wykonany z trwalszego tworzywa sztucznego typu TALL- z łatwo zdejmowanymi kończynami,co ułatwia dokładne zapoznanie się z budową każdej z nich. . W kręgosłupie znajduje się elastyczny rdzeń kręgowy.
Szkielet idealnie nadaje się do prezentacji w pracowniach bioligicznych i laboratoriach studenckich. Model umieszczono na ruchomym stojaku.

Cena:850.00PLN
prodfoto__4b56.jpg

Zestaw do analizy wody Aquanal

Zestaw walizkowy Aquanal to pomoc dydaktyczna służąca do szybkiego pomiaru jakości wody.

Cena:497.00PLN
elektrycznosc2.jpg

Podstawowe obwody elektryczne - zestawPolecany

Podstawowe obwody elektryczne - Zestaw do budowania podstawowych obwodów elektrycznych.

Cena:260.00PLN
esprit_ST[2].png

Tablica interaktywna ésprit ST + program zdobywcy wiedzy NOWOŚĆ

Tablica interaktywna ésprit ST + program zdobywcy wiedzy dla klas 1-3. Licencja dla szkoły na 6 miesięcy. 10 stanowisk (w zestawie z tablicą interaktywną)ZdobywcyWiedzy.pl to nowoczesna platforma edukacyjna dla uczniów na etapie edukacji wczesnoszkolnej. Doskonale sprawdzi się jako oprogramowanie na tablicę interaktywną lub tablet, oferując ponad 10 000 ćwiczeń online, gier edukacyjnych i quizów. Materiał edukacyjny podzielony został na trzy klasy i cztery edukacje: polonistyczną, matematyczną, przyrodniczą oraz język angielski.

Cena:2690.00PLN
www_zp1[3].jpg

Zawody przyszłości 1-3 - Promocja

Zawody przyszłości to seria multimedialnych programów komputerowych stanowiących rozszerzenie i pogłębienie istotnych wiadomości o zawodach, na które wzrasta zapotrzebowanie w dzisiejszym świecie. Programy z tej serii zawierają prezentacje zawodów oraz testy sprawdzające wiedzę o prezentowanych zawodach.

PROMOCJA!

Komplet “Zawody przyszłości cz. 1-3″ w specjalnej cenie 600 zł brutto (cena każdej części oddzielnie – 270 zł).
Promocja obowiązuje od 15.04.2015 r. do 30.06.2015 r.

Cena:600.00PLN

Programy multimedialne

Galeria

Szkoła podstawowa - programy dydaktyczne

Gimnazjum - programy dydaktyczne

Szkoła ponadgimnazjalna - programy dydaktyczne

Sortuj wg:
 • fb_w_tle_1_10_2[1].png

  Funpakiet dla szkoły - Szkoła licząca do 400 uczniów

  FunPakiet - dla Szkół Podstawowych, Gimnazjów i Liceów

  Dla wszystkich uczniów, nauczycieli i dyrektorów.

   

  Skomponuj swój własny FUNPAKIET i ciesz się multimedialną nauką przez 6 miesięcy!

  Funpakiet obejmuje dostęp do 5 dowolnie wybranych kursów z oferty przedstawionej poniżej, przez okres 6 miesięcy. W formularzu zamówienia prosimy o wpisanie 5 wybranych kursów.

  Cena:399.00PLN
 • fb_w_tle_1_10_2.png

  Funpakiet dla szkoły - Szkoła licząca od 401 do 1500 uczniów

  FunPakiet - dla Szkół Podstawowych, Gimnazjów i Liceów

  Dla wszystkich uczniów, nauczycieli i dyrektorów.

   

  Skomponuj swój własny FUNPAKIET i ciesz się multimedialną nauką przez 6 miesięcy!

  Funpakiet obejmuje dostęp do 5 dowolnie wybranych kursów z oferty przedstawionej poniżej, przez okres 6 miesięcy. W formularzu zamówienia prosimy o wpisanie 5 wybranych kursów.

  Cena:799.00PLN
 • 1efe4c5854c6ebdcb0bbf750fc4c2b98.jpg

  Funpakiet dla szkoły - Szkoła licząca ponad 1500 uczniów

  Kursy Funpakiet to gotowe narzędzia wspomagające naukę języków obcych lub zdobywanie umiejętności specjalistycznych. Składają się z zaawansowanych multimediów - gier, fotolekcji, filmów, dialogów i interaktywnych ćwiczeń, które przyspieszają proces nauczania, czynią go trwalszym i bardziej atrakcyjnym.

  Cena:1500.00PLN
 • 2[2].jpg

  Zawody z przyszłością 102 zawody-licencja 10 stanowiskowa

  Program 102 Zawody z przyszłością prezentuje zawody z tendencjami rozwojowymi na poziomie średnim i zasadniczym zawodowym. Celem programu jest wsparcie młodzieży i osób dorosłych w wyborze atrakcyjnych oraz poszukiwanych na rynku pracy zawodów, ułatwiając tym samym podejmowanie racjonalnych decyzji edukacyjno-zawodowe zwiększających szanse na zatrudnienie. Niedobory kadr z kwalifikacjami na poziomie średnim i zasadniczym zawodowym, ograniczają produkcję w wielu firmach. Pracodawcy alarmują, że brakuje m.in. techników i monterów oraz pracowników w różnych zawodach rzemieślniczych, opiekuńczych i medycznych. W świetle Raportu* prestiżowej międzynarodowej agencji zatrudnienia Manpower prezentującego listę najbardziej poszukiwanych zawodów w 2010 r., na pierwszym miejscu sytuują się zawody z kwalifikacjami na poziomie ZSZ.

  Cena:1499.00PLN
 • interbiznes_poznaj_swiat_techniki[1].jpg

  Poznaj świat plastyki

  Program "Poznaj świat plastyki" jest niezwykłą pomocą dla nauczycieli plastyki, wprowadzająca uczniów w świat plastyki przy pomocy nowoczesnych multimediów. Główne informacje: Wersja językowa: polska Ilość stanowisk: 30 Typ licencji: komercyjna Ważność licencji: wieczysta Interaktywny program "Poznaj świat plastyki" jest niezastąpioną pomocą w nauce plastyki w szkole podstawowej i w gimnazjum. Treść opracowana przez plastyków, historyków sztuki i nauczycieli szkolnych zawiera opis wszystkich epok od prehistorii do współczesności i nurtów jakie spotykamy w malarstwie, rzeźbie oraz architekturze. W programie przedstawiono także techniki plastyczne. Treść została wzbogacona licznymi ilustracjami i ciekawostkami, których nie zawierają podręczniki szkolne. Program jest niezwykle przejrzysty, dzięki czemu nauka staje się łatwa i przyjemna, ponadto znajdujący się w programie słownik ułatwia zrozumienie trudniejszych pojęć dotyczących plastyki.
  Cena:69.00PLN
 • interbiznes_poznaj_swiat_techniki.jpg

  Poznaj świat techniki

  Program Poznaj świat techniki jest niezwykle przydatnym programem do nauki szeroko pojętych zagadnień technicznych w szkole podstawowej i gimnazjum. Główne informacje: Wersja językowa: polska Ilość stanowisk: 30 Typ licencji: komercyjna Ważność licencji: wieczysta Poznaj świat techniki jest programem komputerowym, który jest niezastąpiony w nauce szeroko rozumianych zagadnień technicznych w szkole podstawowej i gimnazjum. Program jest wzbogacony licznymi rysunkami oraz podzielony na 9 kategorii, dzięki czemu program jest niezwykle przejrzysty, a nauka staje się łatwa i przyjemna.
  Cena:69.00PLN
 • interbiznes_psychologia.jpg

  Psychologia – dziecko na drodze edukacji

  Program Psychologia pomaga dzieciom poznać samych siebie, swoje umiejętności oraz ponadto ma na celu kształtować umiejętności społeczne u uczniów. Główne informacje: Wersja językowa: polska Ilość stanowisk: 30 Typ licencji: komercyjna Ważność licencji: wieczysta
  Cena:134.00PLN
 • product_thumb.php[2].jpg

  Akademia Umysłu JUNIOR EDU

  Akademia Umysłu® Junior EDU to kompletny pakiet do prowadzenia zajęć ukierunkowanych na rozwój pamięci oraz koncentracji uwagi. Został opracowany przez psychologów dziecięcych i metodyków. Zawiera multimedialne gry edukacyjne oraz szczegółowe scenariusze zajęć. Może być wykorzystywany podczas zajęć grupowych z użyciem tablicy interaktywnej lub projektora multimedialnego. Akademia Umysłu® Junior EDU to doskonałe narzędzie do wykorzystania w nauczaniu przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Pakiet skierowany jest do wychowawców, nauczycieli i terapeutów, jako wsparcie oraz inspiracja w procesie nauczania.
  Cena:329.00PLN
 • big_Pudelko3D_AU_TROJPAK1.jpg

  Akademia Umysłu cz I-pakiet

  Ćwiczenia w nich zawarte są nie tylko skuteczne, ale mogą też stanowić ciekawą i przyjemną formę spędzania czasu. Przeznaczone są dla dzieci, młodzieży, osób aktywnych zawodowo, jak również i dla seniorów – każdy znajdzie w nich coś dla siebie. Ze względu na zawartość i korzystną cenę programy w formie TRÓJPAKA to bardzo atrakcyjna propozycja. Programy posiadają rekomendacje psychologów oraz osób zajmujących się rozwojem sprawności umysłu. Zawartość: Akademia Umysłu Pamieć 1 Akademia Umysłu Koncentracja 1 Akademia Umysłu Szybkie czytanie 1
  Cena:179.00PLN
 • big_Pudelko3D_AU_TROJPAK2.jpg

  Akademia Umysłu cz. II-pakiet

  Ćwiczenia w nich zawarte są nie tylko skuteczne, ale mogą też stanowić ciekawą i przyjemną formę spędzania czasu. Przeznaczone są dla dzieci, młodzieży, osób aktywnych zawodowo, jak również i dla seniorów – każdy znajdzie w nich coś dla siebie. Ze względu na zawartość i korzystną cenę programy w formie TRÓJPAKA to bardzo atrakcyjna propozycja. Programy posiadają rekomendacje psychologów oraz osób zajmujących się rozwojem sprawności umysłu. Zawartość: Akademia Umysłu Pamieć 2 Akademia Umysłu Koncentracja 2 Akademia Umysłu Szybkie czytanie 2
  Cena:179.00PLN
Facebook