Oferta specjalna!
szkielet_czlowieka.jpg

Szkielet człowieka 180 cm Nowość

Szkielet człowieka 180 cm. Jedyny dostępny na rynku Szkielet człowieka o wysokości 180cm .Masywny,solidnie wykonany model układu kostnego o naturalnych rozmiarach.Wykonany z trwalszego tworzywa sztucznego typu TALL- z łatwo zdejmowanymi kończynami,co ułatwia dokładne zapoznanie się z budową każdej z nich. . W kręgosłupie znajduje się elastyczny rdzeń kręgowy.
Szkielet idealnie nadaje się do prezentacji w pracowniach bioligicznych i laboratoriach studenckich. Model umieszczono na ruchomym stojaku.

Cena:850.00PLN
prodfoto__4b56.jpg

Zestaw do analizy wody Aquanal

Zestaw walizkowy Aquanal to pomoc dydaktyczna służąca do szybkiego pomiaru jakości wody.

Cena:497.00PLN
elektrycznosc2.jpg

Podstawowe obwody elektryczne - zestawPolecany

Podstawowe obwody elektryczne - Zestaw do budowania podstawowych obwodów elektrycznych.

Cena:260.00PLN
sklep-przyroda.jpg

Przyroda dla klasy 4-6 Multimedialne materiały na tablice interaktywną i projektor

Aplikacja stanowi funkcjonalną pomoc dydaktyczną przygotowaną dla nauczycieli szkół podstawowych w klasach 4–6. Wszystkie zgromadzone w programie materiały są zgodne z nową podstawą programową. Wciągnij ucznia w lekcję! Praca z programem to połączenie nowoczesnych metod prezentacji materiału (animacji, filmów, doskonałych symulacji, prezentacji i zdjęć) z interaktywnymi ćwiczeniami, dzięki którym podstawowa wiedza jest przyswajana przez dzieci szybko i efektywnie. Obrazując problem, zyskujesz czas! Pedagog pracujący z programem ma możliwość wyjaśniania trudniejszych zagadnień za pomocą multimedialnych narzędzi. Pozwala to na łatwiejsze dotarcie do uczniów, szybsze wyjaśnienie im omawianych zagadnień i skupienie ich uwagi. Spokojnie! To tylko multimedialna lekcja! Załączone scenariusze lekcji to zbiór pomysłów obrazujących, jak efektywnie stosować multimedia podczas zajęć z grupą dzieci. Opcja pracy z programem w trybie „Pracuj z lekcją" umożliwia komfortowe zapoznanie się z materiałami multimedialnymi, przygotowanie lekcji według własnego pomysłu, a następnie zaprezentowanie finalnej i dopracowanej wersji uczniom na urządzeniach multimedialnych.

Cena:179.00PLN
www_zp1[3].jpg

Zawody przyszłości 1-3 - Promocja

Zawody przyszłości to seria multimedialnych programów komputerowych stanowiących rozszerzenie i pogłębienie istotnych wiadomości o zawodach, na które wzrasta zapotrzebowanie w dzisiejszym świecie. Programy z tej serii zawierają prezentacje zawodów oraz testy sprawdzające wiedzę o prezentowanych zawodach.

PROMOCJA!

Komplet “Zawody przyszłości cz. 1-3″ w specjalnej cenie 600 zł brutto (cena każdej części oddzielnie – 270 zł).
Promocja obowiązuje od 15.04.2015 r. do 30.06.2015 r.

Cena:600.00PLN

Język francuski

Sortuj wg:
 • 10551.jpg

  Coniiugajsons Regulieres

  Format 160 x 120 cm. Plansza dwustronna. Wykonanie: folia strukturalna. Oprawa: wałki drewniane z zaczepem.
  Cena:280.00PLN
 • FR_fakty2 copy.jpg

  Fakty o Francji -mapa dwustronna

  Map Dwustronna 120x160cm ,która ma z jednej strony np. mapę a z drugiej treść pisaną ( każda strona tablicy jest samodzielnym produktem).Oprawiona w drewniane półwałki, zafoliowana i przygotowana do zawieszenia.
  Cena:289.00PLN
 • image007[2].jpg

  Francais Translator -tłumacz komputerowy

  Francais Translator to program dokonujący tłumaczenia tekstu z języka francuskiego na polski oraz z polskiego na francuski. Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii przetwarzania języka naturalnego oraz profesjonalnemu interfejsowi obsługi program pozwala uzyskać lepsze efekty niż jakikolwiek inny system tłumaczący.Dzięki Francais Translatorowi w ciągu kilku minut przetłumaczysz nawet obszerny dokument. Celem twórców programu było otrzymanie nie tyle tekstu idealnego stylistycznie co zrozumiałego niezależnie od kontekstu, dając jednocześnie użytkownikowi możliwość ingerencji w proces tłumaczenia i korekty przetłumaczonego tekstu.
  Cena:139.00PLN
 • 01 Pojazdy-Transport I.jpg

  Historyjki obrazkowe - j.francuski

  Zestaw tablic dydaktycznych w formacie 50×70 cm o następująych tytułach: Pojazdy (1). Pojazdy (2). Ubrania (1). Ubrania (2). Sklep (2). Sklep (1). Miasto. Czas. Łazienka. Liczebniki. Produkty żywnościowe. Rodzina. ZOO. Szkoła. Kuchnia. Zwierzęta. Kolory. Sypialnia. Salon. Miesiące i pory ro

  Cena:492.00PLN
 • ubrania_fr.jpg

  Les vetements-(tabela ubrań)-plansza dwustronna 160x120 cm

  Les vetements-(tabela ubrań)-plansza dwustronna 160x120 cm Bardzo dobrej jakości dwustronna plansza. Oprawiona w drewniane półwałki, zafoliowana i przygotowana do zawieszenia.Format: 160x120cm. Druga strona -ćwiczeniowa.
  Cena:280.00PLN
 • family_pusta.jpg

  Ma Famille (j.fran.)- plansza dwustronna 160x120cm

  Bardzo dobrej jakości dwustronna plansza. Oprawiona w drewniane półwałki, zafoliowana i przygotowana do zawieszenia.Format: 160x120cm
  Cena:289.00PLN
 • 5819.jpg

  Mapa fizyczna Francji

  Format 120x160 cm
  Wykonanie: folia strukturalna.
  Oprawa: wałki drewniane z zaczepem.

  Cena:289.00PLN
 • 10552.jpg

  Place des pronomes

  Format 160 x 120 cm. Plansza dwustronna. Wykonanie: folia strukturalna. Oprawa: wałki drewniane z zaczepem.
  Cena:289.00PLN
 • 25330.jpg

  REGLES DE SYNTAXE

  Format 160 x 120 cm. Wykonanie: folia strukturalna. Oprawa: wałki drewniane z zaczepem.
  Cena:289.00PLN
Facebook