Oferta specjalna!
2[2].jpg

102 zawody,zawody z przyszłością -licencja 10 stanowiskowa

Program 102 Zawody z przyszłością prezentuje zawody z tendencjami rozwojowymi na poziomie średnim i zasadniczym zawodowym. 

Multimedialny program o zawodach, które można uzyskać w systemie szkolnictwa zawodowego na poziomie średnim i zasadniczym. Narzędzie dla doradców zawodowych, nauczycieli, pedagogów szkolnych, wychowawców, rodziców i uczniów. Multimedialny katalog zawodów rozwojowych. Uwzględniono podział na grupy względem przedmiotu pracy. Pomoce dydaktyczne: filmy, prezentacje, gry ekranowe. Zintegrowane narzędzia do pracy grupowej, indywidualnej i samokształceniowej.

Program 102 Zawody z przyszłością diagnozuje i przedstawia informacje o zawodach, bazując na koncepcji czterowymiarowego podziału świata zawodów według przedmiotu pracy, do wykonywania których przydatna jest określona aktywność.

Każdy użytkownik programu może sprawdzić w Kwestionariuszu Preferowanych Aktywności, jaki rodzaj aktywności preferuje i jakie zawody są dla niego najbardziej odpowiednie.

Cena:1590.00PLN
szkielet_czlowieka.jpg

Szkielet człowieka 180 cm Nowość

Szkielet człowieka 180 cm. Jedyny dostępny na rynku Szkielet człowieka o wysokości 180cm .Masywny,solidnie wykonany model układu kostnego o naturalnych rozmiarach.Wykonany z trwalszego tworzywa sztucznego typu TALL- z łatwo zdejmowanymi kończynami,co ułatwia dokładne zapoznanie się z budową każdej z nich. . W kręgosłupie znajduje się elastyczny rdzeń kręgowy.
Szkielet idealnie nadaje się do prezentacji w pracowniach bioligicznych i laboratoriach studenckich. Model umieszczono na ruchomym stojaku.

Cena:850.00PLN
2[1].jpg

Zawody z przyszłością ,102 zawody-licencja 10 stanowiskowa

Program 102 Zawody z przyszłością zawiera kompletną bazę 213 zaktualizowanych opisów zawodów, które można uzyskać w systemie szkolnictwa zawodowego (szkoły policealne, technika i zasadnicze szkoły zawodowe). Wszystkie opisy dostępne są za pomocą wygodnej przeglądarki. Zawody te pojawiają się również na liście zawodów rekomendowanych, generowanej automatycznie przez program po rozwiązaniu Kwestionariusza preferowanych aktywności.

Cena:1499.00PLN
Model_uzebienia_do_nauki_higieny_jamy_ustnej[1].jpg

Model uzębienia do pielęgnacji jamy ustnej

Model uzębienia do pielęgnacji jamy ustnej (3-krotne powiększenie żuchwy i szczęki) stosuje się do nauczania prawidłowego mycia zębów. Do modelu dołączona jest powiększona szczoteczka.
Model zamontowany jest na podstawie.

 

Cena:230.00PLN
SONDa2(2)[1].jpg

SONDa Fizyka Elektryczność i Magnetyzm Zestaw 1

Stosowanie zestawu SONDa Fizyka Elektryczność i Magnetyzm podczas lekcji, pozwala nauczycielowi przekazać wiedzę na temat zjawisk fizyki nie tylko w postaci teorii. Uczniowie mogą w łatwiejszy sposób utrwalić świeżo zdobytą wiedzę, samodzielnie przeprowadzając doświadczenia. Z naszą pomocą dydaktyczną lekcja zmienia się w multimedialny wykład, a możliwość współpracy z komputerem zachęca uczniów do wykonywania ćwiczeń i wyciągania wniosków.Poniżej link do filmu instruktażowego o Sondzie- doświadczenia z zakresu fizyki http://www.youtube.com/user/pwnTranslatica

Cena:6000.00PLN
esprit_ST[2].png

Tablica interaktywna ésprit ST + program zdobywcy wiedzy NOWOŚĆ

Tablica interaktywna ésprit ST + program zdobywcy wiedzy dla klas 1-3. Licencja dla szkoły na 6 miesięcy. 10 stanowisk (w zestawie z tablicą interaktywną)ZdobywcyWiedzy.pl to nowoczesna platforma edukacyjna dla uczniów na etapie edukacji wczesnoszkolnej. Doskonale sprawdzi się jako oprogramowanie na tablicę interaktywną lub tablet, oferując ponad 10 000 ćwiczeń online, gier edukacyjnych i quizów. Materiał edukacyjny podzielony został na trzy klasy i cztery edukacje: polonistyczną, matematyczną, przyrodniczą oraz język angielski.

Cena:2690.00PLN

Język francuski

Sortuj wg:
 • 10551.jpg

  Coniiugajsons Regulieres

  Format 160 x 120 cm. Plansza dwustronna. Wykonanie: folia strukturalna. Oprawa: wałki drewniane z zaczepem.
  Cena:280.00PLN
 • FR_fakty2 copy.jpg

  Fakty o Francji -mapa dwustronna

  Map Dwustronna 120x160cm ,która ma z jednej strony np. mapę a z drugiej treść pisaną ( każda strona tablicy jest samodzielnym produktem).Oprawiona w drewniane półwałki, zafoliowana i przygotowana do zawieszenia.
  Cena:289.00PLN
 • image007[2].jpg

  Francais Translator -tłumacz komputerowy

  Francais Translator to program dokonujący tłumaczenia tekstu z języka francuskiego na polski oraz z polskiego na francuski. Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii przetwarzania języka naturalnego oraz profesjonalnemu interfejsowi obsługi program pozwala uzyskać lepsze efekty niż jakikolwiek inny system tłumaczący.Dzięki Francais Translatorowi w ciągu kilku minut przetłumaczysz nawet obszerny dokument. Celem twórców programu było otrzymanie nie tyle tekstu idealnego stylistycznie co zrozumiałego niezależnie od kontekstu, dając jednocześnie użytkownikowi możliwość ingerencji w proces tłumaczenia i korekty przetłumaczonego tekstu.
  Cena:139.00PLN
 • 01 Pojazdy-Transport I.jpg

  Historyjki obrazkowe - j.francuski

  Zestaw tablic dydaktycznych w formacie 50×70 cm o następująych tytułach: Pojazdy (1). Pojazdy (2). Ubrania (1). Ubrania (2). Sklep (2). Sklep (1). Miasto. Czas. Łazienka. Liczebniki. Produkty żywnościowe. Rodzina. ZOO. Szkoła. Kuchnia. Zwierzęta. Kolory. Sypialnia. Salon. Miesiące i pory ro

  Cena:492.00PLN
 • ubrania_fr.jpg

  Les vetements-(tabela ubrań)-plansza dwustronna 160x120 cm

  Les vetements-(tabela ubrań)-plansza dwustronna 160x120 cm Bardzo dobrej jakości dwustronna plansza. Oprawiona w drewniane półwałki, zafoliowana i przygotowana do zawieszenia.Format: 160x120cm. Druga strona -ćwiczeniowa.
  Cena:280.00PLN
 • family_pusta.jpg

  Ma Famille (j.fran.)- plansza dwustronna 160x120cm

  Bardzo dobrej jakości dwustronna plansza. Oprawiona w drewniane półwałki, zafoliowana i przygotowana do zawieszenia.Format: 160x120cm
  Cena:289.00PLN
 • 5819.jpg

  Mapa fizyczna Francji

  Format 120x160 cm
  Wykonanie: folia strukturalna.
  Oprawa: wałki drewniane z zaczepem.

  Cena:289.00PLN
 • 10552.jpg

  Place des pronomes

  Format 160 x 120 cm. Plansza dwustronna. Wykonanie: folia strukturalna. Oprawa: wałki drewniane z zaczepem.
  Cena:289.00PLN
 • 25330.jpg

  REGLES DE SYNTAXE

  Format 160 x 120 cm. Wykonanie: folia strukturalna. Oprawa: wałki drewniane z zaczepem.
  Cena:289.00PLN
Facebook