Oferta specjalna!
smkit.jpg

Magnesy - zestaw klasowy

Zestaw różnych rodzajów magnesów

Cena:253.00PLN
SONDa2(2)[1].jpg

SONDa Fizyka Elektryczność i Magnetyzm Zestaw 1

Stosowanie zestawu SONDa Fizyka Elektryczność i Magnetyzm podczas lekcji, pozwala nauczycielowi przekazać wiedzę na temat zjawisk fizyki nie tylko w postaci teorii. Uczniowie mogą w łatwiejszy sposób utrwalić świeżo zdobytą wiedzę, samodzielnie przeprowadzając doświadczenia. Z naszą pomocą dydaktyczną lekcja zmienia się w multimedialny wykład, a możliwość współpracy z komputerem zachęca uczniów do wykonywania ćwiczeń i wyciągania wniosków.Poniżej link do filmu instruktażowego o Sondzie- doświadczenia z zakresu fizyki http://www.youtube.com/user/pwnTranslatica

Cena:6000.00PLN
szkielet_czlowieka.jpg

Szkielet człowieka 180 cm Nowość

Szkielet człowieka 180 cm. Jedyny dostępny na rynku Szkielet człowieka o wysokości 180cm .Masywny,solidnie wykonany model układu kostnego o naturalnych rozmiarach.Wykonany z trwalszego tworzywa sztucznego typu TALL- z łatwo zdejmowanymi kończynami,co ułatwia dokładne zapoznanie się z budową każdej z nich. . W kręgosłupie znajduje się elastyczny rdzeń kręgowy.
Szkielet idealnie nadaje się do prezentacji w pracowniach bioligicznych i laboratoriach studenckich. Model umieszczono na ruchomym stojaku.

Cena:850.00PLN
alfabet-i-cyfry-sensoryczne.jpg

Alfabet polski pisany + cyfry

Grawerowane na płycie Hdf „6" wielkie i małe litery polskiego alfabetu wraz dwuznakami plus cyfry, łącznie 88 sztuk.

Cena:283.00PLN
Defibrylaror_AED_Prestan.jpg

Defibrylator szkoleniowy AED Prestan

Profesjonalny defibrylator szkoleniowy AED PRESTAN zasilany na 4 baterie "C" z kompletem elektrod szkoleniowych dla dorosłych i torbą do przenoszenia.

Urządzenie szkoleniowe AED obejmuje:
1 trenażer z 5 zaprogramowanymi scenariuszami w języku polskim i angielskim
1 komplet elektrod szkoleniowych dla dorosłych,
4 baterie "C",
1 torba z uchwytem.

Cena:1540.00PLN
ibalance601header.png

Waga precyzyjna IBALANCE601

Waga 600g/0,01g. Jest to profesjonalna waga precyzyjna z mnóstwem funkcji, który z pewnością spełniają najwyższe oczekiwania. Posiada dwa jasne diody LED wyświetlacze (na przeciwnych stronach), co czyni go idealnym do nauki, pokazując wagę do innych, i wielozadaniowości.

Cena:940.00PLN

Fantomy szkoleniowe

W tej kategorii znajduje się szeroki asortyment fantomów treningowych i szkoleniowych oraz manekinów różnego typu i o różnym przeznaczeniu. W ofercie dostępne są między innym fantom do nauki resuscytacji, fantomy pielęgnacyjne ,fantomy do pierwszej pomocy, fantomy medyczne, manekiny reanimacyjne, fantomy szkoleniowe, modele piersi ,zestawy pozoracji ran,fantomy porodowe, fantomy dentystyczne,Manekiny geriatryczne, zabiegi iniekcja, części wymienne i akcesoria do fantomów .

Galeria

Fantomy z AED

Kontrola, badanie piersi

Zestawy do pozoracji ran

fantomy człowieka tors

fantomy człowieka,tors z kończynami

fantomy dziecka

fantomy pielęgnacyjne

fantomy porodowe

fantomy stomatologiczne

fantomy z prostatą

ratownictwo medyczne

zabiegi,iniekcja na fantomach

Strony:
Sortuj wg:
 • osp_r1_1[2].jpg

  Zestaw Ratownictwa Medycznego R-0 (Dla Policji, Straży Miejskiej)

  Zestaw Ratownictwa Medycznego R-0 (Dla Policji, Straży Miejskiej)
  Cena:999.00PLN
 • r11013.jpg

  Zestaw pozoracji ran, pielęgniarski

  Zestaw zawiera bardzo szczegółowy gipsowe odlewy różnych zaburzeń, odleżyn i ran chirurgicznych na rzecz pomocy praktykujących lekarzy / pielęgniarek w zrozumieniu leczenia i opieki nad pacjentami. Niezależnie od tego, czy szkolenie klinicznych kursów pielęgniarskich dla certyfikowanych asystentów użytkowników pielęgniarstwa, technik chirurgicznych lub przedklinicznych dotyczy dyscyplin, to w każdym przypadku korzystnej wizualizację problemów, które pojawiają się w opiekę tych ran. Dostawa w stabilnej skrzynce umożliwia bezproblemowe przechowywanie i łatwy transport.

  Cena:7200.00PLN
 • W44523_01_Trauma-Moulage-Kit.jpg

  Zestaw symulacji ran W44523

  Zestaw symulacji ran. Opcja do manekinów W44556 W skład zestawu wchodzi szereg krwawiących i niekrwawiących sztucznych ran oraz zbiorniczki na sztuczną krew z pompką montażową.
  Cena:3800.00PLN
 • aabe4a5fed7805cb376c53c306fc7541.jpg

  Zestaw wymiennych żył W44245.

  Zestaw do modeli: W44216, W44217, W44661.
  Cena:610.00PLN
 • zab_dwu_korzeniowy.jpg

  Ząb dolny trzonowy dwu korzeniowy, 2-częściowy D10/4

  Model anatomiczny, 2 częściowy budowy zęba - dolnego trzonowego dwu korzeniowego.

  Waga: 0,55kg

  W sklepie internetowym umieściliśmy tylko najbardziej popularne modele anatomiczne firm 3B Scientific oraz Altay, lecz w ofercie posiadamy całą gamę produktów zawartych w katalogach tych firm.
  Jeśli nie znaleźliście Państwo poszukiwanego produktu w naszym sklepie internetowym prosimy o kontakt z działem sprzedaży.

  Cena:380.00PLN
 • W45057_01_Simple-Susie-Basic-Patient-Care-Manikin-female.jpg

  Żeński model pielęgnacyjny Simple Susie W45057

  Podstawowy model pielęgnacyjny, żeński -SIMPLE SUSIE, naturalnej wielkości. PROMOCJA!!!! Umożliwia ćwiczenie: - pielęgnacja jamy ustnej i protezy zębowej; - ruchoma szczęka z wyjmowaną protezą; - przepłukiwanie gałki ocznej; - wstrzyknięcia domięśniowe (ramię i pośladki); Wymiary opakowania: 109x56x30,5cm; waga 15,5 kg. Nr katalogowy: W45057.
  Cena:4500.00PLN
Facebook