Oferta specjalna!
smkit.jpg

Magnesy - zestaw klasowy

Zestaw różnych rodzajów magnesów

Cena:253.00PLN
SONDa2(2)[1].jpg

SONDa Fizyka Elektryczność i Magnetyzm Zestaw 1

Stosowanie zestawu SONDa Fizyka Elektryczność i Magnetyzm podczas lekcji, pozwala nauczycielowi przekazać wiedzę na temat zjawisk fizyki nie tylko w postaci teorii. Uczniowie mogą w łatwiejszy sposób utrwalić świeżo zdobytą wiedzę, samodzielnie przeprowadzając doświadczenia. Z naszą pomocą dydaktyczną lekcja zmienia się w multimedialny wykład, a możliwość współpracy z komputerem zachęca uczniów do wykonywania ćwiczeń i wyciągania wniosków.Poniżej link do filmu instruktażowego o Sondzie- doświadczenia z zakresu fizyki http://www.youtube.com/user/pwnTranslatica

Cena:6000.00PLN
szkielet_czlowieka.jpg

Szkielet człowieka 180 cm Nowość

Szkielet człowieka 180 cm. Jedyny dostępny na rynku Szkielet człowieka o wysokości 180cm .Masywny,solidnie wykonany model układu kostnego o naturalnych rozmiarach.Wykonany z trwalszego tworzywa sztucznego typu TALL- z łatwo zdejmowanymi kończynami,co ułatwia dokładne zapoznanie się z budową każdej z nich. . W kręgosłupie znajduje się elastyczny rdzeń kręgowy.
Szkielet idealnie nadaje się do prezentacji w pracowniach bioligicznych i laboratoriach studenckich. Model umieszczono na ruchomym stojaku.

Cena:850.00PLN
alfabet-i-cyfry-sensoryczne.jpg

Alfabet polski pisany + cyfry

Grawerowane na płycie Hdf „6" wielkie i małe litery polskiego alfabetu wraz dwuznakami plus cyfry, łącznie 88 sztuk.

Cena:283.00PLN
Model_korpusu_czlowieka_w_3D_-_zawiera_wiele_anatomii_obejmujacych_glowe,_szyje,_klatke_piersiowa,_pachy_i_konczyny_gorne..jpg

Model korpusu człowieka w 3D

Model korpusu człowieka w 3D - zawiera wiele anatomii obejmujących głowę, szyję, klatkę piersiową, pachy i kończyny górne.

Cena:25533.00PLN
ibalance601header.png

Waga precyzyjna IBALANCE601

Waga 600g/0,01g. Jest to profesjonalna waga precyzyjna z mnóstwem funkcji, który z pewnością spełniają najwyższe oczekiwania. Posiada dwa jasne diody LED wyświetlacze (na przeciwnych stronach), co czyni go idealnym do nauki, pokazując wagę do innych, i wielozadaniowości.

Cena:940.00PLN

Fantomy szkoleniowe

W tej kategorii znajduje się szeroki asortyment fantomów treningowych i szkoleniowych oraz manekinów różnego typu i o różnym przeznaczeniu. W ofercie dostępne są między innym fantom do nauki resuscytacji, fantomy pielęgnacyjne ,fantomy do pierwszej pomocy, fantomy medyczne, manekiny reanimacyjne, fantomy szkoleniowe, modele piersi ,zestawy pozoracji ran,fantomy porodowe, fantomy dentystyczne,Manekiny geriatryczne, zabiegi iniekcja, części wymienne i akcesoria do fantomów .

Galeria

Fantomy z AED

Kontrola, badanie piersi

Zestawy do pozoracji ran

fantomy człowieka tors

fantomy człowieka,tors z kończynami

fantomy dziecka

fantomy pielęgnacyjne

fantomy porodowe

fantomy stomatologiczne

fantomy z prostatą

ratownictwo medyczne

zabiegi,iniekcja na fantomach

Strony:
Sortuj wg:
 • symulator_porodowy_W44007.jpg

  Symulator porodowy W44007

  Symulator porodowy został specjalnie zaprojektowany do demonstracji i ćwiczeń palpacji kanału rodnego. Model uwidacznia relacje zachodzące między główką płodu a kolcami kulszowymi miednicy w trakcie porodu.

  Cena:5600.00PLN
 • W30504_01_Buttockmate-IM-Injection-Simulator.jpg

  Symulator pośladkowy W30504

  Model ten mocuje się na manekinie lub pacjencie za pomocą rzepów, umożliwia ćwiczenie wstrzyknięć domięśniowych. Poprzez sygnalizację świetlną i dźwiękową stwierdza prawidłowość wstrzyknięć. Struktura skóry bardzo trwała, nawet po wielu wkłuciach nie ma śladu zużycia. Wstrzyknięte płyny, odprowadzane są na zewnątrz.
  Cena:13420.00PLN
 • W45025_symulator_trudnego_porodu.jpg

  Symulator trudnego porodu W45025

  Symulator jest zaopatrzony w dwa noworodki (chłopiec i dziewczynka) w celu umożliwienia demonstracji porodów mnogich. Każdy płód mierzy około 19 cali. Odpowiednie szczegóły takie, jak ciemiączka, oczodoły, nos, usta, uszy i kręgosłup są wyczuwalne dotykiem. Odłączalna pępowina przymocowana jest do każdego płodu. Możliwe jest jej przecięcie dla potrzeb bardziej realizstycznego cwiczenia lub odłączenie pępowiny bez odcinania. Pępowina ma symulowaną żyłę pępkową w kolorze niebieskim i dwie tętnice w kolorze czerwonym. Ręcznie namalowane łożysko można odczepic od pępowiny i można je przymocować do wewnętrznej ściany brzusznej za pomocą „rzepa” zamocowanego zarówno na łożysku, jak i na wewnętrznej ścianie brzusznej (służy to prezentacji umiejscowienia łożyska na ścianie macicy).

  Cena:4450.00PLN
 • ADNTDZPT.jpg

  Symulatora VitalSim

  VitalSim™ to symulator czynności życiowych, który podłączony do manekinów z serii Laerdal VitalSim umożliwia trening zaawansowanej resuscytacji krążeniowo – oddechowej, w tym m.in. symulację ciśnienia krwi do pomiaru na ramieniu manekina, sterowanie odgłosami serca, płuc i perystaltyki oraz rejestrację wszystkich czynności wykonanych na manekinie. W programie instruktorzy mogą wybrać jeden ze stworzonych wcześniej scenariuszy lub zbudować własny niepowtarzalny ciąg zdarzeń.
  Cena:18573.00PLN
 • 51479425791b400026ed621473654934.jpg

  System zarządzania danymi - USB Cable with Saver Software

  Oprogramowanie do zarządzania danymi z rejestru zdarzeń SAVER wraz z kablem USB i licencją. W zestawie płyta CD, kabel USB umożliwiający podłączenia defibrylatora do komputera oraz licencja.
  Cena:553.50PLN
 • d1e7e41df15e46969e5f46f72fa3c93f.jpg

  Szczęka z uzębieniem SB48717U

  Cena:999.90PLN
 • Sztuczna krew 4,5 litr

  Cena:180.00PLN
 • szyny_kramera.jpg

  Szyny Kramera w Torbie

  SZYNY KRAMERA Szyny przeznaczone są do unieruchamiania złamań lub zwichnięć kończyn. Wykonane z metalowego, formowalnego stelaża, pozwalającego na dopasowanie kształtu do zastanej pozycji kończyny. Stelaże znajdują się w pokrowcach wykonanych z łatwo zmywalnego tworzywa sztucznego wyścielonego podbiciem gąbkowym. Zapewnia to prawidłowe wyścielenie szyny i estetyczny wygląd. Materiał, z którego wykonane są pokrowce, umożliwia łatwą dezynfekcję w powszechnie stosowanych płynach przeznaczonych do dezynfekcji sprzętu kontaktującego się z ciałem pacjenta. Komplet składa się z: 14 szyn w 13 różnych rozmiarach oraz torby transportowej, wykonanej z materiału PVC
  Cena:495.54PLN
 • 24918.jpg

  Trauma Make Up

  Zestaw do pozoracji urazów zarówno na pozorantach jak i na manekinach zawierający: - koncentrat sztucznej krwi - sześć kolorów farby - szminka w sześciu kolorach - wosk modelujący i wypełniający - klej - pędzle i atomizer - talk i szpatułki - torba transportowa KOD: 275-10001
  Cena:1190.00PLN
 • R10082_1.jpg

  Trenażer do badania prostaty

  Model dostarczony jest z czterema guzkami prostaty w oprawie z pudełka.  Guzki prostaty

  Normalny , Powiększony niezłośliwy, Wcześnie Złośliwy, Złośliwy.

  Model został przetestowany przez specjalistów urologów .

   

  Cena:870.00PLN
Facebook