Oferta specjalna!
smkit.jpg

Magnesy - zestaw klasowy

Zestaw różnych rodzajów magnesów

Cena:253.00PLN
SONDa2(2)[1].jpg

SONDa Fizyka Elektryczność i Magnetyzm Zestaw 1

Stosowanie zestawu SONDa Fizyka Elektryczność i Magnetyzm podczas lekcji, pozwala nauczycielowi przekazać wiedzę na temat zjawisk fizyki nie tylko w postaci teorii. Uczniowie mogą w łatwiejszy sposób utrwalić świeżo zdobytą wiedzę, samodzielnie przeprowadzając doświadczenia. Z naszą pomocą dydaktyczną lekcja zmienia się w multimedialny wykład, a możliwość współpracy z komputerem zachęca uczniów do wykonywania ćwiczeń i wyciągania wniosków.Poniżej link do filmu instruktażowego o Sondzie- doświadczenia z zakresu fizyki http://www.youtube.com/user/pwnTranslatica

Cena:6000.00PLN
szkielet_czlowieka.jpg

Szkielet człowieka 180 cm Nowość

Szkielet człowieka 180 cm. Jedyny dostępny na rynku Szkielet człowieka o wysokości 180cm .Masywny,solidnie wykonany model układu kostnego o naturalnych rozmiarach.Wykonany z trwalszego tworzywa sztucznego typu TALL- z łatwo zdejmowanymi kończynami,co ułatwia dokładne zapoznanie się z budową każdej z nich. . W kręgosłupie znajduje się elastyczny rdzeń kręgowy.
Szkielet idealnie nadaje się do prezentacji w pracowniach bioligicznych i laboratoriach studenckich. Model umieszczono na ruchomym stojaku.

Cena:850.00PLN
alfabet-i-cyfry-sensoryczne.jpg

Alfabet polski pisany + cyfry

Grawerowane na płycie Hdf „6" wielkie i małe litery polskiego alfabetu wraz dwuznakami plus cyfry, łącznie 88 sztuk.

Cena:283.00PLN
Defibrylaror_AED_Prestan.jpg

Defibrylator szkoleniowy AED Prestan

Profesjonalny defibrylator szkoleniowy AED PRESTAN zasilany na 4 baterie "C" z kompletem elektrod szkoleniowych dla dorosłych i torbą do przenoszenia.

Urządzenie szkoleniowe AED obejmuje:
1 trenażer z 5 zaprogramowanymi scenariuszami w języku polskim i angielskim
1 komplet elektrod szkoleniowych dla dorosłych,
4 baterie "C",
1 torba z uchwytem.

Cena:1540.00PLN
ibalance601header.png

Waga precyzyjna IBALANCE601

Waga 600g/0,01g. Jest to profesjonalna waga precyzyjna z mnóstwem funkcji, który z pewnością spełniają najwyższe oczekiwania. Posiada dwa jasne diody LED wyświetlacze (na przeciwnych stronach), co czyni go idealnym do nauki, pokazując wagę do innych, i wielozadaniowości.

Cena:940.00PLN

Fantomy szkoleniowe

W tej kategorii znajduje się szeroki asortyment fantomów treningowych i szkoleniowych oraz manekinów różnego typu i o różnym przeznaczeniu. W ofercie dostępne są między innym fantom do nauki resuscytacji, fantomy pielęgnacyjne ,fantomy do pierwszej pomocy, fantomy medyczne, manekiny reanimacyjne, fantomy szkoleniowe, modele piersi ,zestawy pozoracji ran,fantomy porodowe, fantomy dentystyczne,Manekiny geriatryczne, zabiegi iniekcja, części wymienne i akcesoria do fantomów .

Galeria

Fantomy z AED

Kontrola, badanie piersi

Zestawy do pozoracji ran

fantomy człowieka tors

fantomy człowieka,tors z kończynami

fantomy dziecka

fantomy pielęgnacyjne

fantomy porodowe

fantomy stomatologiczne

fantomy z prostatą

ratownictwo medyczne

zabiegi,iniekcja na fantomach

Strony:
Sortuj wg:
 • Sztuczna krew 4,5 litr

  Cena:180.00PLN
 • Sztuczna_rana_-_Odlezyna_gleboka.jpg

  Sztuczna rana - Odleżyna głęboka

  Cena:5791.00PLN
 • sztuczna_rana[1].jpg

  Sztuczna rana - Odleżyna płaska

  Cena:3950.00PLN
 • szyny_kramera.jpg

  Szyny Kramera w Torbie

  SZYNY KRAMERA Szyny przeznaczone są do unieruchamiania złamań lub zwichnięć kończyn. Wykonane z metalowego, formowalnego stelaża, pozwalającego na dopasowanie kształtu do zastanej pozycji kończyny. Stelaże znajdują się w pokrowcach wykonanych z łatwo zmywalnego tworzywa sztucznego wyścielonego podbiciem gąbkowym. Zapewnia to prawidłowe wyścielenie szyny i estetyczny wygląd. Materiał, z którego wykonane są pokrowce, umożliwia łatwą dezynfekcję w powszechnie stosowanych płynach przeznaczonych do dezynfekcji sprzętu kontaktującego się z ciałem pacjenta. Komplet składa się z: 14 szyn w 13 różnych rozmiarach oraz torby transportowej, wykonanej z materiału PVC
  Cena:495.54PLN
 • 24918.jpg

  Trauma Make Up

  Zestaw do pozoracji urazów zarówno na pozorantach jak i na manekinach zawierający: - koncentrat sztucznej krwi - sześć kolorów farby - szminka w sześciu kolorach - wosk modelujący i wypełniający - klej - pędzle i atomizer - talk i szpatułki - torba transportowa KOD: 275-10001
  Cena:1190.00PLN
 • R10082_1.jpg

  Trenażer do badania prostaty

  Model dostarczony jest z czterema guzkami prostaty w oprawie z pudełka.  Guzki prostaty

  Normalny , Powiększony niezłośliwy, Wcześnie Złośliwy, Złośliwy.

  Model został przetestowany przez specjalistów urologów .

   

  Cena:870.00PLN
 • W19348_01_Pressurised-Cannulation-Pad.jpg

  Trenażer do cewnikowania żył

  Trenażer do cewnikowania żył, Trenażer jest podręczną pomocą do celów ćwiczenia wkłuć dożylnych. Cechy: - Trenażer wyposażony w jedno naczynie krwionośne ułożone na różnych głębokościach wewnątrz sztucznej powłoki skórno-mięśniowej. - Ciśnienie wprowadza się do układu z płynem (sztuczna krew) za pomocą gumowej gruszki. - Zarówno skóra wkładki jak i rurka (żyła/tętnica) są wymienne. Wymiary: 27 x 25 x 10 cm Nr katalogowy: W19348.
  Cena:2060.00PLN
 • W43045[1].jpg

  Trenażer do oceny postępu porodu

  Cena:3150.00PLN
 • W44756_01_140_140_Life-form-Infant-Ostomy-Trainer.jpg

  Trenażer do pielęgnacji stomii u niemowląt W44756

  Pielęgnacja dzieci ze stomią może być przytłaczająca dla rodziców lub opiekunów, dlatego aby ułatwić naukę prawidłowego postępowania stworzono Trenażer do Pielęgnacji Stomil u Niemowląt. Jest on w stanie pomóc krok po kroku wyjaśnić sposób postępowania przy myciu i pielęgnacji stomii niemowlęcej oraz przy wymianie worka stomijnego. Budowa anatomiczna kolostomii została wiernie odtworzona pod względem wyglądu zewnętrznego oraz przydatnych do ćwiczeń właściwości. Do tego celu zastosowano specjalny miękki i elastyczny materiał umożliwiający osiągniecie jak najbardziej realistycznych wrażeń dotykowych. Na wyposażeniu znajdują się strzykawki, które służą do wstrzykiwania sztucznego stolca przez porty kolostomii znajdujące się wewnątrz trenażera. Konsystencja sztucznego kału może być rozrzedzona przez dodanie wody a użyty sztuczny stolec można wykorzystać ponownie. Możliwa jest także irygacja kolostomii.
  Cena:1150.00PLN
 • image006[2].jpg

  W44070 CPR Tors z elektroniką

  Ten łatwy w transporcie tors pozwala ćwiczyć techniki reanimacji osoby dorosłej. Opcjonalnie może służyć jako model dziecka przez dokonanie zmiany elastyczności wewnątrz torsu. Każdy maska z jednokierunkowym zaworem i jednorazową drogą oddechową dostarcza maksymalną ochronę przeciw zakażeniu.
  Cena:6620.00PLN
Facebook