Oferta specjalna!
szkielet_czlowieka.jpg

Szkielet człowieka 180 cm Nowość

Szkielet człowieka 180 cm. Jedyny dostępny na rynku Szkielet człowieka o wysokości 180cm .Masywny,solidnie wykonany model układu kostnego o naturalnych rozmiarach.Wykonany z trwalszego tworzywa sztucznego typu TALL- z łatwo zdejmowanymi kończynami,co ułatwia dokładne zapoznanie się z budową każdej z nich. . W kręgosłupie znajduje się elastyczny rdzeń kręgowy.
Szkielet idealnie nadaje się do prezentacji w pracowniach bioligicznych i laboratoriach studenckich. Model umieszczono na ruchomym stojaku.

Cena:850.00PLN
alfabet-i-cyfry-sensoryczne.jpg

Alfabet polski pisany + cyfry

Grawerowane na płycie Hdf „6" wielkie i małe litery polskiego alfabetu wraz dwuznakami plus cyfry, łącznie 88 sztuk.

Cena:283.00PLN
Defibrylaror_AED_Prestan.jpg

Defibrylator szkoleniowy AED Prestan

Profesjonalny defibrylator szkoleniowy AED PRESTAN zasilany na 4 baterie "C" z kompletem elektrod szkoleniowych dla dorosłych i torbą do przenoszenia.

Urządzenie szkoleniowe AED obejmuje:
1 trenażer z 5 zaprogramowanymi scenariuszami w języku polskim i angielskim
1 komplet elektrod szkoleniowych dla dorosłych,
4 baterie "C",
1 torba z uchwytem.

Cena:1300.00PLN
Model_uzebienia_do_nauki_higieny_jamy_ustnej[1].jpg

Model uzębienia do pielęgnacji jamy ustnej

Model uzębienia do pielęgnacji jamy ustnej (3-krotne powiększenie żuchwy i szczęki) stosuje się do nauczania prawidłowego mycia zębów. Do modelu dołączona jest powiększona szczoteczka.
Model zamontowany jest na podstawie.

 

Cena:230.00PLN
elektrycznosc2.jpg

Podstawowe obwody elektryczne - zestawPolecany

Podstawowe obwody elektryczne - Zestaw do budowania podstawowych obwodów elektrycznych.

Cena:265.00PLN
SONDa2(2)[1].jpg

SONDa Fizyka Elektryczność i Magnetyzm Zestaw 1

Stosowanie zestawu SONDa Fizyka Elektryczność i Magnetyzm podczas lekcji, pozwala nauczycielowi przekazać wiedzę na temat zjawisk fizyki nie tylko w postaci teorii. Uczniowie mogą w łatwiejszy sposób utrwalić świeżo zdobytą wiedzę, samodzielnie przeprowadzając doświadczenia. Z naszą pomocą dydaktyczną lekcja zmienia się w multimedialny wykład, a możliwość współpracy z komputerem zachęca uczniów do wykonywania ćwiczeń i wyciągania wniosków.Poniżej link do filmu instruktażowego o Sondzie- doświadczenia z zakresu fizyki http://www.youtube.com/user/pwnTranslatica

Cena:6000.00PLN
ibalance601header.png

Waga precyzyjna IBALANCE601

Waga 600g/0,01g. Jest to profesjonalna waga precyzyjna z mnóstwem funkcji, który z pewnością spełniają najwyższe oczekiwania. Posiada dwa jasne diody LED wyświetlacze (na przeciwnych stronach), co czyni go idealnym do nauki, pokazując wagę do innych, i wielozadaniowości.

Cena:940.00PLN

Fantomy szkoleniowe

W tej kategorii znajduje się szeroki asortyment fantomów treningowych i szkoleniowych oraz manekinów różnego typu i o różnym przeznaczeniu. W ofercie dostępne są między innym fantom do nauki resuscytacji, fantomy pielęgnacyjne ,fantomy do pierwszej pomocy, fantomy medyczne, manekiny reanimacyjne, fantomy szkoleniowe, modele piersi ,zestawy pozoracji ran,fantomy porodowe, fantomy dentystyczne,Manekiny geriatryczne, zabiegi iniekcja, części wymienne i akcesoria do fantomów .

Galeria

Fantomy z AED

Kontrola, badanie piersi

Zestawy do pozoracji ran

fantomy człowieka tors

fantomy człowieka,tors z kończynami

fantomy dziecka

fantomy pielęgnacyjne

fantomy porodowe

fantomy stomatologiczne

fantomy z prostatą

ratownictwo medyczne

zabiegi,iniekcja na fantomach

Strony:
Sortuj wg:
 • W44756_01_140_140_Life-form-Infant-Ostomy-Trainer.jpg

  Trenażer do pielęgnacji stomii u niemowląt W44756

  Pielęgnacja dzieci ze stomią może być przytłaczająca dla rodziców lub opiekunów, dlatego aby ułatwić naukę prawidłowego postępowania stworzono Trenażer do Pielęgnacji Stomil u Niemowląt. Jest on w stanie pomóc krok po kroku wyjaśnić sposób postępowania przy myciu i pielęgnacji stomii niemowlęcej oraz przy wymianie worka stomijnego. Budowa anatomiczna kolostomii została wiernie odtworzona pod względem wyglądu zewnętrznego oraz przydatnych do ćwiczeń właściwości. Do tego celu zastosowano specjalny miękki i elastyczny materiał umożliwiający osiągniecie jak najbardziej realistycznych wrażeń dotykowych. Na wyposażeniu znajdują się strzykawki, które służą do wstrzykiwania sztucznego stolca przez porty kolostomii znajdujące się wewnątrz trenażera. Konsystencja sztucznego kału może być rozrzedzona przez dodanie wody a użyty sztuczny stolec można wykorzystać ponownie. Możliwa jest także irygacja kolostomii.
  Cena:1150.00PLN
 • 143067856aad09737a0a1a701daed8a7.jpg

  W19008 Głowa noworodka do nauki intubacji.

  Głowa noworodka do nauki intubacji. Model specjalnie zaprojektowany do praktycznej nauki ćwiczenia intubacji dotchawiczej. Dokładnie wymodelowana główka naturalnych rozmiarów pozwala na naukę wprowadzania laryngoskopu pod odpowiednim kątem, głębokością i naciskiem.Dostarczany na podstawie, bez laryngoskopu. Nr katalogowy: W19008
  Cena:1620.00PLN
 • image006[2].jpg

  W44070 CPR Tors z elektroniką

  Ten łatwy w transporcie tors pozwala ćwiczyć techniki reanimacji osoby dorosłej. Opcjonalnie może służyć jako model dziecka przez dokonanie zmiany elastyczności wewnątrz torsu. Każdy maska z jednokierunkowym zaworem i jednorazową drogą oddechową dostarcza maksymalną ochronę przeciw zakażeniu.
  Cena:6620.00PLN
 • image037.jpg

  W44503 Wodny manekin ratunkowy (noworodek)

  Manekin noworodka umożliwia ćwiczenia ratunkowe w wodzie. Kiedy napełni się wodą waży 3,2 kg i zaczyna opadać na dno
  Cena:730.47PLN
 • image040.jpg

  W44516 Kamizelka obciążeniowa 9kg

  W44516 Kamizelka obciążeniowa 9kg – 898,13 zł + 22% VAT
  W44517 Kamizelka obciążeniowa 13,5kg – 955,15 zł + 22% VAT
  W44518 kamizelka obciążeniowa 18 kg – 1 007,42 zł + 22% VAT
  Cena:1095.71PLN
 • image028[1].jpg

  W44541 CPR Manekin noworodka

  Manekin ten jest lekki, pofałdowany, wypełniony pianką bez części wewnętrznych. Posiada anatomiczne punkty orientacyjne, łatwą do wymiany cześć nosowo-ustną, jednokierunkowe drogi oddechowe z zaworami zwrotnymi, torbę
  Cena:1692.84PLN
 • image005[3].jpg

  W45117 CPR Tors osoby dorosłej

  Tors z przegubowo zamocowaną głową, szyją i szczęką pozwalający na nachylanie głowy, podniesienie podbródka i rozciągnięcie szyi.
  Cena:3105.92PLN
 • image017.jpg

  W45156 Torso do intubacji

  Czynności wykonywane na manekinie: chirurgiczne umieszczenie rurki tracheostomijnej, intubacja przez usta, przez nos, cyfrowa, intubacja wsteczna, intubacja światłowodowa i pałeczką świetlną, osłuchiwanie płuc / żołądka, resuscytacja krążeniowo – oddechowa przy zastosowaniu maski z dużym zaworem (BVM) i ucisku zamkniętej klatki piersiowej, tętno na tętnicy szyjnej mierzone ręcznie, punkcja w nagłych wypadkach – krikothyreotomie (przecięcie chrząstki pierścieniowatej i tarczowej), obustronne obarczanie odmy opłucnowej. Ponadto jest wyposażony w: przewody do monitorowania resuscytacji krążeniowo-oddechowej i nagrywania, torba do transportu, instrukcja obsługi oraz 6 wymiennych skór szyjnych, 3 chrząstki pierścieniowate.
  Cena:5507.57PLN
 • wopr_res_1.jpg

  WOPR Zestaw RESUSCYTACYJNO – TLENOWY

  WOPR Zestaw RESUSCYTACYJNO – TLENOWY 1. Podtrzymanie drożności dróg oddechowych: - Rurki ustno-gardłowe Guedala komp. (2 romiary) 2. Oddech wspomagany : - Worek samorozprężalny silikonowy - umożliwiający wentylację bierną i czynną 100% tlenem ze złączką i rezerwuarem tlenu 2500 ml i przewodem tlenowym niezałamującym długości 2m i maskami twarzowymi obrotowymi o 360 stopni całkowicie przezroczystymi, rozmiar nr 5 (dla dorosłych) i nr 3 (dla dzieci) 3. Zestaw do tlenoterapii: - butla tlenowa 2l - reduktor o przepływie od 0-25l/min z kompletem maseczek do inhalacji dla dorosłych i dla dzieci - koc przeciwwstrząsowy (2szt.) *Torba - wykonana jest z powlekanego materiału nowej generacji. Jest to tkanina wodoodporna o niskiej ścieralności. uchwyty umożliwiające transport zestawu w ręku i na ramieniu Opatrunki znajdujące się w torbie są przejrzyście rozmieszczone, z łatwym dostępem do niezależnych przegród. Użyty materiał oraz rozwiązania konstrukcyjne charakteryzują się łatwością dezynfekcji i prania.
  Cena:1429.65PLN
 • R10092_1.jpg

  Wodny manekin ratowniczy

  Manekin umożliwia ćwiczenia ratunkowe w wodzie. Posiada ruchome stawy. Zrobiony jest z trwałego plastiku i niekorodującej stali. Kiedy napełni się wodą zanurzy się do poziomu szyi. Jeśli dociążymy go 3 kg obciążnikiem wtedy opadnie na dno. Size: 165 x 56 x 23 cm, weight: 21 kg Product Number:R10092/1] (W44616)

  Cena:5441.00PLN
Facebook