Oferta specjalna!
smkit.jpg

Magnesy - zestaw klasowy

Zestaw różnych rodzajów magnesów

Cena:253.00PLN
SONDa2(2)[1].jpg

SONDa Fizyka Elektryczność i Magnetyzm Zestaw 1

Stosowanie zestawu SONDa Fizyka Elektryczność i Magnetyzm podczas lekcji, pozwala nauczycielowi przekazać wiedzę na temat zjawisk fizyki nie tylko w postaci teorii. Uczniowie mogą w łatwiejszy sposób utrwalić świeżo zdobytą wiedzę, samodzielnie przeprowadzając doświadczenia. Z naszą pomocą dydaktyczną lekcja zmienia się w multimedialny wykład, a możliwość współpracy z komputerem zachęca uczniów do wykonywania ćwiczeń i wyciągania wniosków.Poniżej link do filmu instruktażowego o Sondzie- doświadczenia z zakresu fizyki http://www.youtube.com/user/pwnTranslatica

Cena:6000.00PLN
szkielet_czlowieka.jpg

Szkielet człowieka 180 cm Nowość

Szkielet człowieka 180 cm. Jedyny dostępny na rynku Szkielet człowieka o wysokości 180cm .Masywny,solidnie wykonany model układu kostnego o naturalnych rozmiarach.Wykonany z trwalszego tworzywa sztucznego typu TALL- z łatwo zdejmowanymi kończynami,co ułatwia dokładne zapoznanie się z budową każdej z nich. . W kręgosłupie znajduje się elastyczny rdzeń kręgowy.
Szkielet idealnie nadaje się do prezentacji w pracowniach bioligicznych i laboratoriach studenckich. Model umieszczono na ruchomym stojaku.

Cena:850.00PLN
alfabet-i-cyfry-sensoryczne.jpg

Alfabet polski pisany + cyfry

Grawerowane na płycie Hdf „6" wielkie i małe litery polskiego alfabetu wraz dwuznakami plus cyfry, łącznie 88 sztuk.

Cena:283.00PLN
ibalance601header.png

Waga precyzyjna IBALANCE601

Waga 600g/0,01g. Jest to profesjonalna waga precyzyjna z mnóstwem funkcji, który z pewnością spełniają najwyższe oczekiwania. Posiada dwa jasne diody LED wyświetlacze (na przeciwnych stronach), co czyni go idealnym do nauki, pokazując wagę do innych, i wielozadaniowości.

Cena:940.00PLN

Edukacja ekologiczna

Sortuj wg:
 • Eksperymentalny-Zestaw-Sol-Ready-to-go.jpg

  Fotowoltaika - zestaw rozbudowany EZSO-30

  Jest to doskonale zaprojektowany pod kątem dydaktycznym zestaw, stwarzający możliwości wykonania wielu interesujących eksperymentów z dziedziny fotowoltaiki, mogących zaspokoić potrzeby najbardziej wymagającego odbiorcy.

  Cena:4680.00PLN
 • fotowoltaika-120-w-.jpg

  Fotowoltaika 200 W EZSO-68

  Pomoc naukowa pozwalająca na wykonanie zarówno podstawowych i zaawansowanych doświadczeń z dziedziny fotowoltaiki.

  Cena:35480.00PLN
 • fotowoltaika-EZSO-68_.jpg

  Fotowoltaika 200 W z rejestracją danych EZSO-68+

  Fotowoltaika – dziedzina zajmująca się przetwarzaniem energii słonecznej na energię elektryczną staje się coraz bardziej popularna na świecie. Jest ona najbardziej ekologiczną i wszędzie dostępną technologią odnawialnych źródeł energii.

  Zestawy dydaktyczne oferowane przez naszą firmę pozwalają w nabyciu praktycznej wiedzy na temat technologii pozyskiwania i przetwarzania energii słonecznej oraz budowy i zasady działania ogniwa fotowoltaicznego.

  Cena:38500.00PLN
 • Inteligentna_siec_hybrydowa_-_zestaw_profesjonalny_HYBR-08.jpg

  Inteligentna sieć hybrydowa - zestaw profesjonalny HYBR-08

  Energetyczne systemy hybrydowe są układami wykorzystującymi więcej niż jedną technikę do wytwarzania energii elektrycznej.
  Zestawy dydaktyczne oferowane przez naszą firmę pozwalają na poznanie budowy i badanie systemów hybrydowych wykorzystujących energię słoneczną, wiatrową i wodór.

  Cena:11600.00PLN
 • hybr-06_01.jpg

  Inteligentna sieć hybrydowa - zestaw rozbudowany HYBR-06

  Zestaw pozwala na zbudowanie w warunkach laboratoryjnych systemu inteligentnej sieci energetycznej („smart grid”), składającego się z generatorów energii, zasilanych z różnych rodzajów odnawialnych źródeł energii.

  Cena:10600.00PLN
 • Kolektor_sloneczny_-_zestaw_profesjonalny_EZSO-48.jpg

  Kolektor słoneczny - zestaw profesjonalny EZSO-48

  Zestaw służy do demonstracji procesu w którym energia ze słońca przekształcana jest w energię cieplną i elektryczną.

  Zawiera wszystkie urządzenia potrzebne do przeprowadzania doświadczeń z zakresu absorpcji, przepływu i promieniowania cieplnego oraz do budowy kompletnego kolektora słonecznego z obiegiem termo-syfonowym, pompowym i wymiennikiem ciepła.

  Podstawową częścią zestawu są kolektory słoneczne ( płaski i paraboliczny), służące do przekształcania energii promieniowania słonecznego w ciepło, przy zastosowaniu wody jako nośnika energii.

  Cena:8138.00PLN
 • Kolektor-sloneczny-z-zasobnikiem-na-wode-i-nagrzewnica.jpg

  Kolektor słoneczny z zasobnikiem na wodę - system szkoleniowy EZSO-52

  Jest to rozbudowany system solarny z zasobnikiem na wodę i nagrzewnicą wyposażony w niezbędne urządzenia pomiarowe i pomoce dydaktyczne do wykonywania eksperymentów.

  Instalacja jest zaprojektowana i wykonana zgodnie z przemysłowymi standardami. Umożliwia ona poznanie budowy i zasady działania układu kolektora słonecznego z zasobnikiem na wodę oraz wykonanie wielu praktycznych eksperymentów i ćwiczeń instalatorskich.

  Kolektor słoneczny płaski zasila w ciepła wodę zbiornik na wodę, z którego możliwe jest zasilanie nagrzewnicy wodnej i zrzucanie ciepła do pomieszczenia.

  Zestaw wyposażony jest w funkcję sterowania przez sieć, przy pomocy komputera oraz rejestrację danych pomiarowych na komputerze (komputer oraz program do rejestracji danych nie znajduje się na wyposażeniu zestawu).

  Cena:88560.00PLN
 • magazynowanie-energii-zestaw-profesjonalny.jpg

  MAGAZYNOWANIE ENERGII - ZESTAW PROFESJONALNY MAEN -10

  Zestaw umożliwia zapoznanie się różnymi technologiami gromadzenia energii takimi jak: różne rodzaje akumulatorów i ogniwa paliwowe

  Cena:9127.00PLN
 • Magazynowanie_energii_-_zestaw_duzy_MAEN-05.jpg

  Magazynowanie energii - zestaw duży MAEN-05

  Przy pomocy zestawu mogą być analizowane charakterystyki różnych typów akumulatorów. Dodatkowo zestaw pomoże uczniom/studentom rozszerzyć wiedzę na temat różnych dziedzin zastosowania akumulatorów. W trakcie wykonywania eksperymentów bada się właściwości akumulatorów ołowiowych, NiMH, LiFePo, NiZn jak również ogniwa paliwowego PEM.

  Cena:3541.00PLN
 • odnawialne-zrodla-energii_-oze-10.jpg

  ODNAWIALNE ŹRÓDŁA ENERGII – ZESTAW DUŻY OZE-10

  Zestaw przeznaczony do zastosowania w procesie dydaktycznym w szkołach średnich. Przy pomocy prostych eksperymentów pozwala on na pokazanie w sposób ilościowy i jakościowy zagadnień z zakresu funkcjonowania ogniw fotowoltaicznych, turbin wiatrowych, energetyki wodnej, e-pojazdów i ogniw paliwowych.

  Cena:6458.00PLN
Facebook