Kolektory słoneczne

Sortuj wg:
 • Kolektor-Sloneczny-Zestaw-demonstracyjny-z-szyna.jpg

  Kolektor słoneczny - zestaw rozbudowany 2.0 EZSO-46

  Zestaw do demonstracji zasady, właściwości i technicznego wykorzystania przekształcenia energii słonecznej w cieplną. więcej szczegółów

  Cena:7891.00PLN
 • Kolektor_sloneczny_-_zestaw_profesjonalny_EZSO-48.jpg

  Kolektor słoneczny - zestaw profesjonalny EZSO-48

  Zestaw służy do demonstracji procesu w którym energia ze słońca przekształcana jest w energię cieplną i elektryczną.

  Zawiera wszystkie urządzenia potrzebne do przeprowadzania doświadczeń z zakresu absorpcji, przepływu i promieniowania cieplnego oraz do budowy kompletnego kolektora słonecznego z obiegiem termo-syfonowym, pompowym i wymiennikiem ciepła.

  Podstawową częścią zestawu są kolektory słoneczne ( płaski i paraboliczny), służące do przekształcania energii promieniowania słonecznego w ciepło, przy zastosowaniu wody jako nośnika energii.

  Cena:8138.00PLN
 • Kolektor-sloneczny-z-zasobnikiem-na-wode-i-nagrzewnica.jpg

  Kolektor słoneczny z zasobnikiem na wodę - system szkoleniowy EZSO-52

  Jest to rozbudowany system solarny z zasobnikiem na wodę i nagrzewnicą wyposażony w niezbędne urządzenia pomiarowe i pomoce dydaktyczne do wykonywania eksperymentów.

  Instalacja jest zaprojektowana i wykonana zgodnie z przemysłowymi standardami. Umożliwia ona poznanie budowy i zasady działania układu kolektora słonecznego z zasobnikiem na wodę oraz wykonanie wielu praktycznych eksperymentów i ćwiczeń instalatorskich.

  Kolektor słoneczny płaski zasila w ciepła wodę zbiornik na wodę, z którego możliwe jest zasilanie nagrzewnicy wodnej i zrzucanie ciepła do pomieszczenia.

  Zestaw wyposażony jest w funkcję sterowania przez sieć, przy pomocy komputera oraz rejestrację danych pomiarowych na komputerze (komputer oraz program do rejestracji danych nie znajduje się na wyposażeniu zestawu).

  Cena:88560.00PLN
Facebook