Systemy hybrydowe

Sortuj wg:
 • HYBR-10_A.jpg

  CZYSTA ENERGIA - ZESTAW DUŻY HYBR-10

  Unikalny i doskonale wyposażony zestaw służący do eksperymentowania z energią słoneczną, wiatrową i ogniwami paliwowymi (technologia wodorowa).

  Cena:12265.00PLN
 • Inteligentna_siec_hybrydowa_-_zestaw_profesjonalny_HYBR-08.jpg

  Inteligentna sieć hybrydowa - zestaw profesjonalny HYBR-08

  Energetyczne systemy hybrydowe są układami wykorzystującymi więcej niż jedną technikę do wytwarzania energii elektrycznej.
  Zestawy dydaktyczne oferowane przez naszą firmę pozwalają na poznanie budowy i badanie systemów hybrydowych wykorzystujących energię słoneczną, wiatrową i wodór.

  Cena:11600.00PLN
 • hybr-06_01.jpg

  Inteligentna sieć hybrydowa - zestaw rozbudowany HYBR-06

  Zestaw pozwala na zbudowanie w warunkach laboratoryjnych systemu inteligentnej sieci energetycznej („smart grid”), składającego się z generatorów energii, zasilanych z różnych rodzajów odnawialnych źródeł energii.

  Cena:10600.00PLN
 • odnawialne-zrodla-energii_-oze-10.jpg

  ODNAWIALNE ŹRÓDŁA ENERGII – ZESTAW DUŻY OZE-10

  Zestaw przeznaczony do zastosowania w procesie dydaktycznym w szkołach średnich. Przy pomocy prostych eksperymentów pozwala on na pokazanie w sposób ilościowy i jakościowy zagadnień z zakresu funkcjonowania ogniw fotowoltaicznych, turbin wiatrowych, energetyki wodnej, e-pojazdów i ogniw paliwowych.

  Cena:6458.00PLN
 • Odnawialne_zrodla_energii_–_zestaw_maly_HYBR-03.jpg

  Odnawialne źródła energii – zestaw mały OZE-03

  Zestaw przeznaczony do zastosowania w procesie dydaktycznym w szkołach podstawowych.

  Pozwala on przy pomocy prostych eksperymentów na pokazanie i wyjaśnienie od podstaw zasad funkcjonowania ogniw fotowoltaicznych, turbin wiatrowych, turbin wodnych, e-pojazdów, ogniw paliwowych oraz systemów magazynowania energii.

  Zestaw zawiera bardzo dobrze opracowany materiał dydaktyczny w języku polskim dla nauczycieli i uczniów

  Cena:5075.00PLN
 • odnawialne-zrodla-energii-zestaw-rozbudowany-oze-20.jpg

  Odnawialne źródła energii – zestaw rozbudowany OZE-20

  Zestaw przeznaczony do zastosowania w procesie dydaktycznym prowadzonym zarówno w szkołach podstawowych jak i średnich. Przy pomocy prostych eksperymentów pozwala on na pokazanie w sposób ilościowy i jakościowy zagadnień z zakresu funkcjonowania ogniw fotowoltaicznych, turbin wiatrowych, energetyki wodnej, e-pojazdów i ogniw paliwowych.

  Cena:8880.00PLN
Facebook