Oferta specjalna!
smkit.jpg

Magnesy - zestaw klasowy

Zestaw różnych rodzajów magnesów

Cena:253.00PLN
SONDa2(2)[1].jpg

SONDa Fizyka Elektryczność i Magnetyzm Zestaw 1

Stosowanie zestawu SONDa Fizyka Elektryczność i Magnetyzm podczas lekcji, pozwala nauczycielowi przekazać wiedzę na temat zjawisk fizyki nie tylko w postaci teorii. Uczniowie mogą w łatwiejszy sposób utrwalić świeżo zdobytą wiedzę, samodzielnie przeprowadzając doświadczenia. Z naszą pomocą dydaktyczną lekcja zmienia się w multimedialny wykład, a możliwość współpracy z komputerem zachęca uczniów do wykonywania ćwiczeń i wyciągania wniosków.Poniżej link do filmu instruktażowego o Sondzie- doświadczenia z zakresu fizyki http://www.youtube.com/user/pwnTranslatica

Cena:6000.00PLN
szkielet_czlowieka.jpg

Szkielet człowieka 180 cm Nowość

Szkielet człowieka 180 cm. Jedyny dostępny na rynku Szkielet człowieka o wysokości 180cm .Masywny,solidnie wykonany model układu kostnego o naturalnych rozmiarach.Wykonany z trwalszego tworzywa sztucznego typu TALL- z łatwo zdejmowanymi kończynami,co ułatwia dokładne zapoznanie się z budową każdej z nich. . W kręgosłupie znajduje się elastyczny rdzeń kręgowy.
Szkielet idealnie nadaje się do prezentacji w pracowniach bioligicznych i laboratoriach studenckich. Model umieszczono na ruchomym stojaku.

Cena:850.00PLN
alfabet-i-cyfry-sensoryczne.jpg

Alfabet polski pisany + cyfry

Grawerowane na płycie Hdf „6" wielkie i małe litery polskiego alfabetu wraz dwuznakami plus cyfry, łącznie 88 sztuk.

Cena:283.00PLN
ibalance601header.png

Waga precyzyjna IBALANCE601

Waga 600g/0,01g. Jest to profesjonalna waga precyzyjna z mnóstwem funkcji, który z pewnością spełniają najwyższe oczekiwania. Posiada dwa jasne diody LED wyświetlacze (na przeciwnych stronach), co czyni go idealnym do nauki, pokazując wagę do innych, i wielozadaniowości.

Cena:940.00PLN

Nauczanie początkowe

Sortuj wg:
 • 232.jpg

  Uroczystości pełne radości-Nr kat 232

  Poszczególne cele opracowano na podstawie programu wychowania przedszkolnego "Moje przedszkole" wydanego przez MAC Edukacja SA, Kielce 2002r. Pomoc dydaktyczna przeznaczona jest do pracy z dziećmi przedszkolnymi w wieku od 3-6 lat oraz do pracy w szkole podstawowej, w nauczaniu początkowym
  Cena:390.40PLN
 • 218.jpg

  WINDOWS XP - PODSTAWOWA OBSŁUGA SYSTEMU

  Spis tablic pomocy edukacyjnej Windows XP - podstawowa obsługa systemu" o Logowanie do systemu operacyjnego Windows XP o Pulpit systemu operacyjnego Windows XP o Menu start systemu operacyjnego Windows XP o Okna folderów w systemie operacyjnym Windows XP o ZawartoEç folderu mój komputer o Foldery, pliki, skróty o Poruszanie si´ po folderach o Kopiowanie dokumentów o Przenoszenie dokumentów o Usuwanie dokumentów o Tworzenie folderów o Tworzenie skrótów/ Zmiana nazwy plików, folderów i skrótów o Uruchomianie i zamykanie aplikacji o Wyszukiwanie danych o Wyszukiwanie danych /1 o Wyszukiwanie danych /2 o Wyszukiwanie danych /3 o Wyszukiwanie danych /4 o Tworzenie dokumentów, zapisywanie zmian w dokumentach /1 o Tworzenie dokumentów, zapisywanie zmian w dokumentach /2 o Kalkulator o Program graficzny Paint o Edytor tekstu Wordpad /1 o Edytor tekstu Wordpad /2 o Drukowanie dokumentów /1 o Drukowanie dokumentów /2 o Drukowanie dokumentów /3 o Rozrywka /1 o Rozrywka /2 o Rozrywka /3 o Rozrywka /4 o Rozrywka /5 o Rozrywka /6 o Multimedia o Opis klawiatury
  Cena:323.30PLN
 • kat_248.jpg

  WYBRANE PRZYGODY KRASNALA HAŁABAŁY

  Pomoc przeznaczona jest do pracy z dziećmi przedszkolnymi w wieku 3 - 6 lat i w szkole podstawowej, w nauczaniu początkowym. Pomoc składa się z pięciu zestawów tematycznych, (w każdym zestawie cztery obrazy) w formie historyjek obrazowych, stosownie do treści zawartych w książce L. Krzemienieckiej. „Z przygód Krasnala Hałabały” - są to przygody krasnala wybrane z w/w pozycji, które są najczęściej wykorzystywane w pracy z dziećmi
  Cena:266.91PLN
 • kat_253.jpg

  WYBRANE PRZYGODY KRASNALA HAŁABAŁY część II

  Pomoc przeznaczona jest do pracy z dziećmi przedszkolnymi w wieku 3 - 6 lat i w szkole podstawowej, w nauczaniu początkowym. Pomoc składa się z pięciu zestawów tematycznych, (w każdym zestawie cztery obrazy) w formie historyjek obrazowych, stosownie do treści zawartych w książce L. Krzemienieckiej. „Z przygód Krasnala Hałabały” - są to przygody krasnala wybrane z w/w pozycji, które są najczęściej wykorzystywane w pracy z dziećmi.
  Cena:230.00PLN
 • 199[1].jpg

  Wszystko o przemocy- zestaw plansz. nr. kat. 197

  Pragniemy przedstawić Państwu pakiet edukacyjny dotyczący przemocy. Składa się on z dwóch części: Cześć I - Przemoc w rodzinie i Część II - Przemoc rówieśnicza. Przeznaczony jest dla nauczycieli, pedagogów, członków Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, policjantów, kuratorów sądowych, pracowników Pomocy Społecznej, pielęgniarek szkolnych, środowiskowych oraz wszystkich osób pracujących z rodziną i młodzieżą.
  Cena:594.14PLN
 • kat_159_m.gif.png

  Z moją mamą w kuchni - zestaw plansz - nr. kat. 159

  Jest to pomoc dydaktyczna, która ułatwi realizację programu zarówno nauczycielom przedszkola jak i nauczania elementarnego w zakresie poznawania najbliższego otoczenia społecznego, kulturowego i technicznego. zestaw składa się z:- planszy podstawowej formatu B1(100c70cm) ilustrującej wnętrze kuchni z ruchomymi drzwiczkami, mebli oraz ruchomych elementów stanowiących asortyment wyposażenia kuchni. - osiem obrazków formatu B3(35x50cm) przedstawiających różne czynności z życia codziennego rodziny.
  Cena:259.86PLN
 • kat_252.jpg

  ZWIERZĘTA DOMOWE I LEŚNE WE WŁASNYM ŚRODOWISKU Część nr II

  Pomoc przeznaczona jest do pracy z dziećmi przedszkolnymi w wieku 3 - 6 lat i w szkole podstawowej w nauczaniu początkowym. Część druga - „Małe i duże zwierzęta leśne". W części drugiej znajdują się dwie duże plansze przedstawiające las i polanę ze zwierzętami oraz dziesięć ilustracji ze zwierzętami leśnymi do których dołączone są małe zwierzęta przypinane na rzepy np. wilk i wilczki. Ilustracje mogą być wykorzystane pojedynczo jak i w całym zestawie.
  Cena:240.00PLN
 • kat_251.jpg

  ZWIERZĘTA DOMOWE I LEŚNE WE WŁASNYM ŚRODOWISKU cz I

  Część nr I - Zwierzęta na wiejskim podwórku i na łące Nr katalogu 251 Pomoc przeznaczona jest do pracy z dziećmi przedszkolnymi w wieku 3 - 6 lat i w szkole podstawowej w nauczaniu początkowym. Pomoc składa się z dwóch części: część pierwsza -„Zwierzęta domowe na wiejskim podwórku i na łące", część druga - „Małe i duże zwierzęta leśne". W części pierwszej znajdują się dwie duże plansze przedstawiające podwórko i łąkę ze zwierzętami oraz dziesięć ilustracji ze zwierzętami domowymi do których dołączone są małe zwierzęta przypinane na rzepy np. kaczka i kaczuszki. Ilustracje mogą być wykorzystane pojedynczo jak i w całym zestawie.
  Cena:246.00PLN
 • 1282804414_0.jpg

  Zawody

  Pomoc dydaktyczna „Zawody” została opracowana jako materiał służący do przybliżania dzieciom treści związanych ze środowiskiem bliższym i dalszym. Jest gotowym materiałem poglądowym, służącym do wprowadzania nowych informacji lub doskonałym uzupełnieniem bezpośrednich doświadczeń dziecka. Stwarza możliwości poszerzania i utrwalania wiedzy. Dodatkowym walorem jest realizm ilustracji.
  Cena:269.00PLN
 • 38575[1].jpg

  Zegar demonstracyjny

  Zestaw do ćwiczeń odczytu i zapisu czasu dla całej klasy. Duża tarcza demonstracyjna (33 cm) oraz 24 tarcze uczniowskie (11 cm). Tarcze wyposażone są w ruchome wskazówki, których kolory zgodne są z podziałką tarczy na godziny (kolor czerwony) i minuty (kolor granatowy), co znacznie ułatwia naukę odczytu czasu. Każda tarcza posiada miejsce na zapis czasu mazakiem suchościeralnym. Uczniowie mogą, więc z łatwością śledzić demonstrację nauczyciela, manipulując jednocześnie własną tarczą.
  Cena:460.00PLN
Facebook