Oferta specjalna!
smkit.jpg

Magnesy - zestaw klasowy

Zestaw różnych rodzajów magnesów

Cena:253.00PLN
SONDa2(2)[1].jpg

SONDa Fizyka Elektryczność i Magnetyzm Zestaw 1

Stosowanie zestawu SONDa Fizyka Elektryczność i Magnetyzm podczas lekcji, pozwala nauczycielowi przekazać wiedzę na temat zjawisk fizyki nie tylko w postaci teorii. Uczniowie mogą w łatwiejszy sposób utrwalić świeżo zdobytą wiedzę, samodzielnie przeprowadzając doświadczenia. Z naszą pomocą dydaktyczną lekcja zmienia się w multimedialny wykład, a możliwość współpracy z komputerem zachęca uczniów do wykonywania ćwiczeń i wyciągania wniosków.Poniżej link do filmu instruktażowego o Sondzie- doświadczenia z zakresu fizyki http://www.youtube.com/user/pwnTranslatica

Cena:6000.00PLN
szkielet_czlowieka.jpg

Szkielet człowieka 180 cm Nowość

Szkielet człowieka 180 cm. Jedyny dostępny na rynku Szkielet człowieka o wysokości 180cm .Masywny,solidnie wykonany model układu kostnego o naturalnych rozmiarach.Wykonany z trwalszego tworzywa sztucznego typu TALL- z łatwo zdejmowanymi kończynami,co ułatwia dokładne zapoznanie się z budową każdej z nich. . W kręgosłupie znajduje się elastyczny rdzeń kręgowy.
Szkielet idealnie nadaje się do prezentacji w pracowniach bioligicznych i laboratoriach studenckich. Model umieszczono na ruchomym stojaku.

Cena:850.00PLN
alfabet-i-cyfry-sensoryczne.jpg

Alfabet polski pisany + cyfry

Grawerowane na płycie Hdf „6" wielkie i małe litery polskiego alfabetu wraz dwuznakami plus cyfry, łącznie 88 sztuk.

Cena:283.00PLN
ibalance601header.png

Waga precyzyjna IBALANCE601

Waga 600g/0,01g. Jest to profesjonalna waga precyzyjna z mnóstwem funkcji, który z pewnością spełniają najwyższe oczekiwania. Posiada dwa jasne diody LED wyświetlacze (na przeciwnych stronach), co czyni go idealnym do nauki, pokazując wagę do innych, i wielozadaniowości.

Cena:940.00PLN

Nauczanie początkowe

Sortuj wg:
 • 205.jpg

  Poznajmy zwierzęta cz.I -Nr kat 205

  Zestaw pomocy dydaktycznych do wychowania przedszkolnego. Przygotowany zestaw pomocy dydaktycznych zgodny jest z podstawami programowymi wychowania przedszkolnego.
  Cena:366.00PLN
 • 227.jpg

  Praca w różnych zawodach - zestaw plansz. nr. kat. 227

  Komplet składa się z podwójnych ilustracji w następujących zawodach:1. Leśniczy2. Żołnierz3. Pielęgniarka4. Kolejarz5. Górnik6. Szewc7. Policjant8. Krawcowa9. Strażak10. Sklepowa11. Piekarz12. Nauczyciel13. Listonosz14. LekarzDo każdego zestawu ilustracji przypisany jest wiersz związany tematycznie z poszczególnymi zawodami oraz zagadka. Ilustracje zawierają akcesoria zmienne, aby dzieci mogły stwierdzić, co się mogło stać np. podczas pracy leśniczego w lesie.
  Cena:331.10PLN
 • 1282804342_0.jpg

  Prawa dziecka, plansze

  Plansze-prawa dziecka-Jednym z zadań wynikających z podstawy programowej jest kształtowanie szeroko pojętych umiejętności społecznych u dzieci. Pomoc dydaktyczna „Prawa dziecka” została opracowana jako materiał dydaktyczny wspomagający budowanie systemu wartości u dzieci po to, aby lepiej orientowały się w tym, co jest dobre, a co PLNe. Nasze plansze są próbą obrazowego przedstawienia podstawowych praw dziecka jako wycinka szerszej wiedzy społecznej przyswajanej podczas nauczania wczesnoszkolnego. Zestaw pomaga również rozwijać umiejętności, które są niezbędne w poprawnych relacjach z innymi dziećmi oraz dorosłymi.

  Cena:269.00PLN
 • 143.jpg

  Ptaki - zestaw plansz. nr. kat. 143

  Jest to środek dydaktyczny wykorzystywany na zajęciach mowy ojczystej i do ćwiczeń matematycznych. Daje możliwości przybliżenia dzieciom wyglądu ptaków, poznawania zmian zachodzących w ich wyglądzie. Pozwala na zrozumienie konieczności dokarmiania zwierząt. Zachęca do wzbogacenia słownika pięknej mowy literackiej. Może wykorzystany do prowadzenia ćwiczeń korekcyjnych, rozwijania mowy. Stwarza możliwości kształtowania pojęć matematycznych: położenie przedmiotów w przestrzeni, określenie wielkości przedmiotów, porównywania i liczenia do 10, dzielenia zbioru na podzbiory. Komplet składa się z 2 części:1. Obraz drzewa z kartonikami, o których mowa w wierszu J. Tuwima pt. "Ptasie radio",2. Stwarza możliwości do kształtowania pojęć matematycznych.Pakiet edukacyjny zawiera:• Plansze oprawione w listwy metalowe z zawieszką,• Poradnik metodyczny.
  Cena:198.12PLN
 • kat_255.jpg

  ROBIMY ZAPASY NA ZIMĘ

  Pomoc może być wykorzystana jako całość jak i poszczególne obrazy oddzielnie, przy zastosowaniu np. półki jako wyposażenie kącika przyrody w okresie jesienno-zimowym można też korzystać z niej wybiórczo przy realizacji poszczególnych zagadnień wynikających z treści programu. Celem głównym w/w pomocy jest zapoznanie dzieci ze sposobami przygotowania domostw do zimy. Komplet składa się z trzech tematycznych zestawów.
  Cena:255.00PLN
 • 140.jpg

  Ratujmy ziemię -zestaw plansz Nr kat. 140

  Środek dydaktyczny zalecany do nauczania początkowego oraz edukacji wczesnoszkolnej. Jest to pomoc wzbogacająca wiedzę na temat aktualnego stanu przyrody polskiej, przyczyn ginącej fauny i flory, przyczyn i skutków zanieczyszczenia powietrza, gleby i wody. Proponowane zabawy i zajęcia z wykorzystaniem materiału ilustracyjnego zachęcają do: poznawania zagadnień ekologicznych, obserwowania otaczającej przyrody, samodzielnej pracy badawczej, poznawania najbliższego środowiska.
  Cena:399.42PLN
 • 219.jpg

  Rozwój techniki rozwojem człowieka - zestaw 8 plansz. nr. kat. 219

  Pakiet zawiera 8 tablic informacyjnych :• Materiały i przybory rysunkowe,• Narzędzia do obróbki drewna,• Budowa roweru,• Właściwości i zastosowanie drewna,• Surowce papiernicze i ich przeróbka,• Podział włókien i ich pochodzenie• Sprzęt gospodarstwa domowego.• Oświetlenie,• Obwody elektryczne.
  Cena:264.00PLN
 • 154.jpg

  Sad w czterech porach roku - zestaw 35 plansz 35x50cm. nr. kat. 154

  Pakiet edukacyjny zawiera:• 30 kart B3 (ilustracyjne),• 5 plansz podkładowych z widokiem "nagich" drzew jabłoni, gruszy, śliwy, czereśni i wiśni,• Każda z plansz zaopatrzona jest w rzepy, co ułatwia nakładanie elementów tworzących sad w różnych porach roku• Plansze wzbogacone materiałem metodycznym w formie: zadań, ćwiczeń, krzyżówek, zabaw dydaktycznych, konspektów.• Tyły plansz zaopatrzone w magnesy do montowania na tablicy szkolnej metalowej,• Plansze oprawione są w listwy metalowe z zawieszką,• Poradnik metodyczny.Opracowanie metodyczne zajęć:1. Zwiastuny wiosny w sadzie,2. Sad w pełni wiosny.3. Sprzymierzeńcy pracy sadownika,4. Sad pełen owoców,5. Tajemnice spiżarni babuni,6. Uśpiony sad.
  Cena:295.48PLN
 • 1282805089_0.jpg

  Sprzątanie świata - recykling

  Pomoc dydaktyczna "Sprzątanie świata - recykling" to materiał popularyzujący treści z zakresu wychowania przyrodniczego ujęte w programie wychowania przedszkolnego jako "wychowanie do rozumienia i poszanowania świata". Opierając się na tym programie stworzyliśmy plansze edukacyjne, które w czytelny i zrozumiały sposób przybliżają tematy związane z ochroną środowiska. Ich zaletą jest nie tylko prostota, ale przede wszystkim wyraźne pokazanie bezpośrednich działań i wypływu na przyrodę. Wykorzystując plansze podczas zajęć dydaktycznych przekazujemy dzieciom wiedzę o ochronie środowiska, oraz kształtujemy ich zachowanie poprzez ukazanie bezpośredniego wpływu na środowisko.
  Cena:229.00PLN
 • tablica_podswietlana.jpg

  Tablica podświetlana A2

  Tablica podświetlana A2 LED z trzema ustawieniami światła, łatwe w obsłudze z funkcją blokady, zapobiegające przypadkowemu wyłączeniu panelu.

  Cena:780.00PLN
Facebook