Wyszukiwarka
OKAZJA DNIA !!!
Oferta specjalna!
smkit.jpg

Magnesy - zestaw klasowy

Zestaw różnych rodzajów magnesów

Cena:253.00»185.00PLN
szkielet_czlowieka.jpg

Szkielet człowieka 180 cm Nowość

Szkielet człowieka 180 cm. Jedyny dostępny na rynku Szkielet człowieka o wysokości 180cm .Masywny,solidnie wykonany model układu kostnego o naturalnych rozmiarach.Wykonany z trwalszego tworzywa sztucznego typu TALL- z łatwo zdejmowanymi kończynami,co ułatwia dokładne zapoznanie się z budową każdej z nich. . W kręgosłupie znajduje się elastyczny rdzeń kręgowy.
Szkielet idealnie nadaje się do prezentacji w pracowniach bioligicznych i laboratoriach studenckich. Model umieszczono na ruchomym stojaku.

Cena:850.00PLN
R__ka_do_zak__ad_4c934865861c8_120x120.jpg

Ręka do nauki zakładania szwów

Model ręki wykonany z miękkiej winylowej sztucznej warstwy skórnej, nałożonej na rdzeń piankowy umożliwia przeprowadzenie setek sesji treningowych. Ręka zawiera trzy rany, jednakże można ją naciąć w innych miejscach (na całej długości ręki, na dłoni i palcach) dla potrzeb treningowych i następnie wielokrotnie zakładać szwy. Miękki i podatny materiał gwarantuje, że szwy nie zostaną zerwane przy próbie naciśnięcia miejsca rany. Model dostarczany z zestawem startowym do zakładania szwów. Wymiary: 62 x 18 x 13 cm. Waga: 1 kg.

KOD: W44003.

Cena:1340.00PLN
ibalance601header.png

Waga precyzyjna IBALANCE601

Waga 600g/0,01g. Jest to profesjonalna waga precyzyjna z mnóstwem funkcji, który z pewnością spełniają najwyższe oczekiwania. Posiada dwa jasne diody LED wyświetlacze (na przeciwnych stronach), co czyni go idealnym do nauki, pokazując wagę do innych, i wielozadaniowości.

Cena:940.00PLN

Fizyka

Galeria

foliogramy do fizyki

inne pomoce z fizyki

mierniki,zasilacze

plansze do fizyki

pomoce z elektryczności

pomoce z magnetyzmu

pomoce z mechaniki

pomoce z optyki

pracownia fizyczna

programy z fizyki

termodynamika i energia

wagi analityczne

Strony:
Sortuj wg:
 • Tablica_demonstracyjna_podreczna_MI_2166.png

  Tablica demonstracyjna podręczna MI 2166

  Tablica Demonstracyjna  MI 2166 symuluje spotykaną najczęściej w domach i mieszkaniach instalację elektryczną. Tablica umożliwia przedstawienie sposobu obsługi i działania mierników parametrów instalacji elektrycznych i jest najczęściej stosowana do prezentacji, szkoleń lub w placówkach edukacyjnych (szkoły, uczelnie). Model MI 2166 jest kompatybilny ze wszystkimi miernikami parametrów instalacji elektrycznych firmy Metrel.

  Cena:2829.00PLN
 • Tablica_demonstracyjna_MI_3088.png

  Tablica demonstracyjna walizkowa MI 3088

  Tablica Demonstracyjna MI 3088 symuluje typowy system fotowoltaiczny (FW) z jednym panelem FW i inwerterem DC/AC. Odwzorowuje typową instalację, która składa się z panelu FW, tablicy rozdzielczej DC, falownika/inwertera DC/AC i 1 - fazowego wyjścia do połączenia z siecią energetyczną. Przeznaczona głównie do prezentacji metod pomiarowych po stronie DC i częściowo AC instalacji fotowoltaicznych (FW).

  Cena:3600.00PLN
 • Tablica_demonstracyjna_MI_3099.png

  Tablica demonstracyjna walizkowa MI 3099

  Cena:3811.00PLN
 • Zestaw_do_optyki_geometrycznej_z_laserowym_zrodlem_swiatla_i_tablica_1.jpg

  Zestaw do optyki geometrycznej z laserowym źródłem światła i tablicą

  Do prezentacji optyki geometrycznej laserowym źródłem światła. Niezwykle pomocny w pracy dydaktycznej zestaw umożliwiający przedstawienie w nowoczesny i bardzo przystępny sposób trudnych w demonstracji i zrozumieniu zjawisk optyki geometrycznej. Nowatorska konstrukcja pięciu niezależnych, równoległych wiązek laserowych, o barwie czerwonej pozwala na prezentację optycznych doświadczeń.

  Cena:2550.00PLN
 • Zestaw_do_pracowni_Fizyka.png

  Zestaw do pracowni Fizyka

  Cena:5190.00PLN
 • ray-optics-1-students-set.jpg

  Zestaw uczniowski do optyki Ray Optic 1

  Zestaw składa się z 12 modeli optycznych, 3-kierunkowego źródła światła Laser Ray Box (łącznie z zewnętrznym pojemnikiem na baterie) i siedmiu arkuszy roboczych. Zawiera również instrukcje z eksperymentami, zestaw filtrów RGB i łódź optyczną. Zestaw Ray Optics - Studenci składa się z: • modeli optycznych (12 sztuk) - 9 różnych soczewek, 3 rodzajów lusterek, modelu światłowodu • 3-wiązkowego pola laserowego promieniowania laserowego • arkuszy roboczych (7 sztuk) do bardzo prostego i szybkiego przygotowania ćwiczeń. Arkusze w pudełku: A - Model ludzkiego oka B - Aparat fotograficzny C - Teleskop Galileo D - Kepler Telescope E - Arkusz demonstracyjny refrakcji i odbicia X - Znaczące promienie - wypukłe Y - Znaczące promienie - wklęsłe

  Cena:1160.00PLN
 • Zestaw_uczniowski_do_optyki_Ray_Optic_2.jpg

  Zestaw uczniowski do optyki Ray Optic 2

  Zestaw ten jest bardzo skuteczny do jasnego zrozumienia następujących zasad optycznych: przepuszczania światła przez soczewkę wypukłą (wklęsłą), efektu przepuszczalności pryzmatu optycznego, odbicia od lustra płaskiego (wypukłego, wklęsłego), załamania światła, wskaźnika wartości refrakcji i inne. Zestaw demonstruje również funkcję zdrowego, krótkowzrocznego i dalekowzrocznego widzenia oraz korekcji tych aberracji za pomocą okularów. Ponadto zestaw demonstruje funkcję zarówno teleskopów Galileo i Kepler, jak i aparatu fotograficznego itp. Demonstracja absolutnej refleksji w światłowodzie jest interesująca i łatwa do wykazania.

  Cena:1320.00PLN
 • Cieplo_zestaw_do_nauki_o_cieple_dla_15_grup_31799.jpg

  Ciepło zestaw do nauki o cieple dla 15 grup 31799

  Zestaw zawiera materiały pozwalające zapoznać się z dwoma tematami związanymi z ciepłem.

  Cena:2697.00PLN
 • Labdisc-i-iPad-na-zajeciach-w-plenerze.jpg

  Cyfrowe, mobilne laboratorium do fizyki LABDISC FIZYKA

  Labdisc Fizyka (11 wbudowanych czujników pomiarowych)

  Labdisc przeznaczony do prowadzenia doświadczeń z fizyki, umożliwiający pomiar napięcia i natężenia prądu, niskiego napięcia,
  jasności oświetlenia, pomiar fali dźwiękowej, ciśnienia, temperatury otoczenia i sondy, przyspieszenia oraz odległości. Urządzenie
  wyposażone jest także w uniwersalny port dla innych czujników.

  Cena:2638.00PLN
 • mini_sensor_view_render.jpg

  Cyfrowe, mobilne laboratorium przyrodnicze - Labdisc Mini (9 wbudowanych czujników pomiarowych)

  Cyfrowe, mobilne laboratorium przyrodnicze
  9 wbudowanych czujników
  Wbudowany GPS
  Zasilanie akumulatorem
  Doskonale współpracuje z tabletem GlobiMate.

  Cena:1769.00PLN
Facebook