Wyszukiwarka
OKAZJA DNIA !!!
Oferta specjalna!
smkit.jpg

Magnesy - zestaw klasowy

Zestaw różnych rodzajów magnesów

Cena:253.00»185.00PLN
szkielet_czlowieka.jpg

Szkielet człowieka 180 cm Nowość

Szkielet człowieka 180 cm. Jedyny dostępny na rynku Szkielet człowieka o wysokości 180cm .Masywny,solidnie wykonany model układu kostnego o naturalnych rozmiarach.Wykonany z trwalszego tworzywa sztucznego typu TALL- z łatwo zdejmowanymi kończynami,co ułatwia dokładne zapoznanie się z budową każdej z nich. . W kręgosłupie znajduje się elastyczny rdzeń kręgowy.
Szkielet idealnie nadaje się do prezentacji w pracowniach bioligicznych i laboratoriach studenckich. Model umieszczono na ruchomym stojaku.

Cena:850.00PLN
R__ka_do_zak__ad_4c934865861c8_120x120.jpg

Ręka do nauki zakładania szwów

Model ręki wykonany z miękkiej winylowej sztucznej warstwy skórnej, nałożonej na rdzeń piankowy umożliwia przeprowadzenie setek sesji treningowych. Ręka zawiera trzy rany, jednakże można ją naciąć w innych miejscach (na całej długości ręki, na dłoni i palcach) dla potrzeb treningowych i następnie wielokrotnie zakładać szwy. Miękki i podatny materiał gwarantuje, że szwy nie zostaną zerwane przy próbie naciśnięcia miejsca rany. Model dostarczany z zestawem startowym do zakładania szwów. Wymiary: 62 x 18 x 13 cm. Waga: 1 kg.

KOD: W44003.

Cena:1340.00PLN
ibalance601header.png

Waga precyzyjna IBALANCE601

Waga 600g/0,01g. Jest to profesjonalna waga precyzyjna z mnóstwem funkcji, który z pewnością spełniają najwyższe oczekiwania. Posiada dwa jasne diody LED wyświetlacze (na przeciwnych stronach), co czyni go idealnym do nauki, pokazując wagę do innych, i wielozadaniowości.

Cena:940.00PLN

Fizyka

Galeria

foliogramy do fizyki

inne pomoce z fizyki

mierniki,zasilacze

plansze do fizyki

pomoce z elektryczności

pomoce z magnetyzmu

pomoce z mechaniki

pomoce z optyki

pracownia fizyczna

programy z fizyki

termodynamika i energia

wagi analityczne

Strony:
Sortuj wg:
 • Laserowy_zestaw_do_optyki_falowej_z_tablica_i_laserem.jpg

  Laserowy zestaw do optyki falowej z tablicą i laserem

   Laserowy zestaw do optyki falowej z tablicą i laserem został zaprojektowany, aby umożliwić obserwację i łatwe zrozumienie fizycznych zasad optyki falowej. W ten sposób zwykły sposób nauczania teoretycznego może zostać podniesiony na wyższy poziom. Pomaga w demonstracji zasad optyki falowej, takich jak interferencja, dyfrakcja, liniowa polaryzacja światła lub rekonstrukcja hologramu.

  Wszystkie elementy zawierają magnetyczną podstawę montażową. Zestaw jest zapakowany w plastikową osłonkę przeznaczoną do bezpiecznego transportu i wygodnego przechowywania.

  Cena:1999.00PLN
 • Energia._To_dziala!_Fizyka_–_23_lekcje.jpg

  Energia. To działa! Fizyka , chemia – 23 lekcjePolecany

  Cena:4970.00PLN
 • smkit.jpg

  Magnesy - zestaw klasowy

  Zestaw różnych rodzajów magnesów

  Cena:253.00»185.00PLN
 • elektrycznosc2.jpg

  Podstawowe obwody elektryczne - zestawPolecany

  Podstawowe obwody elektryczne - Zestaw do budowania podstawowych obwodów elektrycznych.

  Cena:265.00PLN
 • SONDa1(2).jpg

  SONDA Fizyka Elektryczność i Magnetyzm Zestaw 2

  Uzupełnieniem zestawu 1 pomocy dydaktycznej SONDa Fizyka Elektryczność i Magnetyzm jest SONDa Fizyka Elektryczność i Magnetyzm Zestaw 2. Podłączenie drugiego zestawu do SONDa Fizyka umożliwia przeprowadzenie doświadczeń dla prądu przemiennego. Pozwola to kompleksowo zaprezentować oraz przeanalizować właściwości zarówno prądu stałego, jak i przemiennego, umożliwiając uczniom łatwiejsze zrozumienie tych dwóch zagadnień fizyki oraz dzielących ich różnic.

  Cena:4000.00PLN
 • sonda_go.jpg

  SONDA Go

  Cena:6500.00PLN
 • SONDa2(2)[1].jpg

  SONDa Fizyka Elektryczność i Magnetyzm Zestaw 1

  Stosowanie zestawu SONDa Fizyka Elektryczność i Magnetyzm podczas lekcji, pozwala nauczycielowi przekazać wiedzę na temat zjawisk fizyki nie tylko w postaci teorii. Uczniowie mogą w łatwiejszy sposób utrwalić świeżo zdobytą wiedzę, samodzielnie przeprowadzając doświadczenia. Z naszą pomocą dydaktyczną lekcja zmienia się w multimedialny wykład, a możliwość współpracy z komputerem zachęca uczniów do wykonywania ćwiczeń i wyciągania wniosków.Poniżej link do filmu instruktażowego o Sondzie- doświadczenia z zakresu fizyki http://www.youtube.com/user/pwnTranslatica

  Cena:6000.00PLN
 • Sily_i_oddzialywania_Fizyka_–_17_lekcji_1.jpg

  Siły i oddziaływania Fizyka – 17 lekcji

  Cena:5430.00PLN
 • Tablica_demonstracyjna_HV_BOX_MI_3299.png

  Tablica demonstracyjna HV BOX MI 3299

  Wysokonapięciowa tablica MI 3299 została zaprojektowana w celu umożliwienia demonstracji diagnostyki wysoko napięciowej. Symuluje typowe instalacje elektryczne spotykane w środowisku przemysłowym. Wyposażona w rezystory o dużej dokładności dla różnych zakresów, kondensatory o dużej pojemności z możliwością rozładowywania obiektu. Dodatkowo pozwala na pomiar indeksów PI, DD oraz DAR. Tablica może być także wykorzystywana do kalibracji wysokonapięciowych mierników rezystancji izolacji.

  Cena:23240.00PLN
 • Tablica_demonstracyjna_MA_2067.png

  Tablica demonstracyjna MA 2067

  Tablica demonstracyjna MA 2067 to doskonałe narzędzie edukacyjne, które imituje prawdziwe warunki występujące w instalacjach elektrycznych niskiego napięcia. Tablica posiada wszystkie niezbędne elementy instalacji elektrycznej jak: różnego typu wyłączniki RCD, bezpieczniki, połączenia wyrównawcze PE, gniazda 1 i 3 - fazowe, różne odbiorniki energii elektrycznej oraz różne systemy uziemiania (TT, TN, IT). Tablica umożliwia symulacje różnego typu uszkodzeń, mogących pojawić się w instalacji elektrycznej. Pełne sprawdzenie i wyszukanie uszkodzeń można wykonać wykorzystując odpowiednie przyrządy pomiarowe. Tablica jest kompatybilna ze wszystkimi miernikami parametrów instalacji elektrycznych

  Cena:12420.00PLN
 • Tablica_demonstracyjna_podreczna_MI_2166.png

  Tablica demonstracyjna podręczna MI 2166

  Tablica Demonstracyjna  MI 2166 symuluje spotykaną najczęściej w domach i mieszkaniach instalację elektryczną. Tablica umożliwia przedstawienie sposobu obsługi i działania mierników parametrów instalacji elektrycznych i jest najczęściej stosowana do prezentacji, szkoleń lub w placówkach edukacyjnych (szkoły, uczelnie). Model MI 2166 jest kompatybilny ze wszystkimi miernikami parametrów instalacji elektrycznych firmy Metrel.

  Cena:2829.00PLN
 • Tablica_demonstracyjna_MI_3088.png

  Tablica demonstracyjna walizkowa MI 3088

  Tablica Demonstracyjna MI 3088 symuluje typowy system fotowoltaiczny (FW) z jednym panelem FW i inwerterem DC/AC. Odwzorowuje typową instalację, która składa się z panelu FW, tablicy rozdzielczej DC, falownika/inwertera DC/AC i 1 - fazowego wyjścia do połączenia z siecią energetyczną. Przeznaczona głównie do prezentacji metod pomiarowych po stronie DC i częściowo AC instalacji fotowoltaicznych (FW).

  Cena:3600.00PLN
 • Tablica_demonstracyjna_MI_3099.png

  Tablica demonstracyjna walizkowa MI 3099

  Cena:3811.00PLN
 • Zestaw_do_optyki_geometrycznej_z_laserowym_zrodlem_swiatla_i_tablica_1.jpg

  Zestaw do optyki geometrycznej z laserowym źródłem światła i tablicą

  Do prezentacji optyki geometrycznej laserowym źródłem światła. Niezwykle pomocny w pracy dydaktycznej zestaw umożliwiający przedstawienie w nowoczesny i bardzo przystępny sposób trudnych w demonstracji i zrozumieniu zjawisk optyki geometrycznej. Nowatorska konstrukcja pięciu niezależnych, równoległych wiązek laserowych, o barwie czerwonej pozwala na prezentację optycznych doświadczeń.

  Cena:2550.00PLN
 • Zestaw_do_pracowni_Fizyka.png

  Zestaw do pracowni Fizyka

  Cena:5190.00PLN
 • ray-optics-1-students-set.jpg

  Zestaw uczniowski do optyki Ray Optic 1

  Zestaw składa się z 12 modeli optycznych, 3-kierunkowego źródła światła Laser Ray Box (łącznie z zewnętrznym pojemnikiem na baterie) i siedmiu arkuszy roboczych. Zawiera również instrukcje z eksperymentami, zestaw filtrów RGB i łódź optyczną. Zestaw Ray Optics - Studenci składa się z: • modeli optycznych (12 sztuk) - 9 różnych soczewek, 3 rodzajów lusterek, modelu światłowodu • 3-wiązkowego pola laserowego promieniowania laserowego • arkuszy roboczych (7 sztuk) do bardzo prostego i szybkiego przygotowania ćwiczeń. Arkusze w pudełku: A - Model ludzkiego oka B - Aparat fotograficzny C - Teleskop Galileo D - Kepler Telescope E - Arkusz demonstracyjny refrakcji i odbicia X - Znaczące promienie - wypukłe Y - Znaczące promienie - wklęsłe

  Cena:1160.00PLN
 • Zestaw_uczniowski_do_optyki_Ray_Optic_2.jpg

  Zestaw uczniowski do optyki Ray Optic 2

  Zestaw ten jest bardzo skuteczny do jasnego zrozumienia następujących zasad optycznych: przepuszczania światła przez soczewkę wypukłą (wklęsłą), efektu przepuszczalności pryzmatu optycznego, odbicia od lustra płaskiego (wypukłego, wklęsłego), załamania światła, wskaźnika wartości refrakcji i inne. Zestaw demonstruje również funkcję zdrowego, krótkowzrocznego i dalekowzrocznego widzenia oraz korekcji tych aberracji za pomocą okularów. Ponadto zestaw demonstruje funkcję zarówno teleskopów Galileo i Kepler, jak i aparatu fotograficznego itp. Demonstracja absolutnej refleksji w światłowodzie jest interesująca i łatwa do wykazania.

  Cena:1320.00PLN
 • Cieplo_zestaw_do_nauki_o_cieple_dla_15_grup_31799.jpg

  Ciepło zestaw do nauki o cieple dla 15 grup 31799

  Zestaw zawiera materiały pozwalające zapoznać się z dwoma tematami związanymi z ciepłem.

  Cena:2697.00PLN
 • Labdisc-i-iPad-na-zajeciach-w-plenerze.jpg

  Cyfrowe, mobilne laboratorium do fizyki LABDISC FIZYKA

  Labdisc Fizyka (11 wbudowanych czujników pomiarowych)

  Labdisc przeznaczony do prowadzenia doświadczeń z fizyki, umożliwiający pomiar napięcia i natężenia prądu, niskiego napięcia,
  jasności oświetlenia, pomiar fali dźwiękowej, ciśnienia, temperatury otoczenia i sondy, przyspieszenia oraz odległości. Urządzenie
  wyposażone jest także w uniwersalny port dla innych czujników.

  Cena:2638.00PLN
 • mini_sensor_view_render.jpg

  Cyfrowe, mobilne laboratorium przyrodnicze - Labdisc Mini (9 wbudowanych czujników pomiarowych)

  Cyfrowe, mobilne laboratorium przyrodnicze
  9 wbudowanych czujników
  Wbudowany GPS
  Zasilanie akumulatorem
  Doskonale współpracuje z tabletem GlobiMate.

  Cena:1769.00PLN
 • BOS-TnL-Winner-logo[1].png

  Cyfrowe, mobilne laboratorium uniwersalne - LABDISC UNIWERSALNY

  Labdisc przeznaczony do prowadzenia doświadczeń interdyscyplinarnych, umożliwiający pomiar odległości, ciśnienia powietrza,
  napięcia i natężenia prądu, jasności oświetlenia, pH, temperatury otoczenia i sondy, wilgotności, danych GPS (współrzędne,
  prędkość, kąt, data, czas), poziomu hałasu i pomiaru fali dżwiękowej. Urządzenie wyposażone jest także w uniwersalny port dla
  innych zewnętrznych czujników.

  Cyfrowe, mobilne laboratorium uniwersalne
  13 wbudowanych czujników
  Wbudowany GPS
  Wbudowana pamięć
  Zasilanie akumulatorem

  Cena:2638.00PLN
 • slonce.jpg

  Duo Układ słoneczny/Ziemia w liczbach

  Plansza dwustronna Format 160 x 120 cm Wykonanie: folia strukturalna. Oprawa: wałki drewniane z zaczepem.

  Cena:289.00PLN
 • 1c75d20279214150dc7848377f2d946c.jpg

  Obwód szeregowy

  Układ pozwala przeprowadzić praktyczne ćwiczenia z zakresu prostych obwodów elektrycznych i zapoznać się z charakterem połączeń szeregowych. Przyrząd zawiera dipole w postaci opornika, diody i żarówki. Liczne gniazda pozwalają na przyłączenie instrumentów pomiarowych. Wymiary: 310 x 190 x 55 mm
  Cena:395.00PLN
 • foliogramy-optyka_792.jpg

  Optyka

  Zjawisko odbicia światła. Konstrukcja obrazów w zwierciadle płaskim. Zwierciadła sferyczne. Konstrukcja obrazów w zwierciadłach sferycznych. Równanie zwierciadła sferycznego. Zadania na zwierciadła sferyczne. Zjawisko załamania światła. Zadania na zjawisko załamania. Całkowite wewnętrzne odbicie. Zadania na całkowite wewnętrzne odbicie. Soczewki. Konstrukcja obrazów otrzymywanych w soczewkach. Równanie soczewki. Zadania na soczewki. Przyrządy optyczne. Zadania na przyrządy optyczne. Dyspersja światła
  Cena:299.00PLN
 • Przystawka_pomiarowa.jpg

  Przystawka cęgowa 60A AC/DC pasmo AC 40kHz

   Przystawka cęgowa 60A AC/DC pasmo AC 40kHz    

  Cena:290.00PLN
 • 5561_5.jpg

  Prąd elektryczny foliogramy 35 szt.

  1-2.Prąd elektryczny. 3.Zadania na prąd elektryczny. 4.Prawo Ohma, definicja oporu elektrycznego. 5.Zadania na prawo Ohma. 6.Prawa Kirchhoffa. 7.Zadania na prawa Kirchhoffa. 8.Łączenie szeregowe odbiorników prądu. 9.Łączenie równoległe odbiorników prądu. 10.Zadania na łączenie odbiorników. 11-12.Siła elektromotoryczna źródła napięcia, opór wewnętrzny. 13.Zadania na siłę elektromotoryczną ogniwa i opór wewnętrzny. 14.Łączenie szeregowe ogniw. 15.Łączenie równoległe ogniw. 16.Zadania na łączenie ogniw. 17.Ciepło Jouella-Lenza. 18.Zadania na ciepło Jouella-Lenza. 19.Praca i moc prądu elektrycznego. 20.Zadania na pracę i moc prądu. 21-22.Mikroskopowy obraz prądu elektrycznego w metalach. 23.Zadania na mikroskopowy obraz prądu w metalach. 24-25.Przewodnictwo elektryczne cieczy. 26-27.I prawo elektrolizy Faradaya. 28.Zadania na I prawo elektrolizy. 29-30.II prawo elektrolizy Faradaya. 31.Zadania na II prawo elektrolizy. 32.Molekularny model przewodnictwa elektrycznego cieczy. 33.Zadania na molekularny model przewodnictwa elektrycznego cieczy. 34-35.Ogniwa elektrochemiczne.
  Cena:380.00PLN
 • d917dabac011fe242b6322a4ca6b7ddd.jpg

  Silnik cieplny z drutem z pamięcią kształtu

  Silnik cieplny z drutem z pamięcią kształtu

  Cena:382.00PLN
 • b8fc2462228dcbbf883b2e34b4ca6a51.jpg

  Transformator składany

  Zestaw pomocy naukowych służy do pokazów i ćwiczeń z dziedziny magnetyzmu i elektryczności, indukcji elektromagnetycznej oraz budowy i zasad działania silników i prądnic. Konstrukcja zestawu umożliwia wielokrotne użycie elementów wyrobu w różnych zestawach.

  Wymiary - 490 x 432 x 180 mm Ciężar - 18,5 kg

  Cena:2410.00PLN
 • 115206.1.jpg

  Zasilacz laboratoryjny 0-30V/5A

  Jednokanałowy stabilizowany zasilacz laboratoryjny z regulacją napięcia 0 - 30 V lub 0 - 60 V oraz prądu 0 - 3 A lub 0 - 5 A. Posiadają dobrą stabilizacje prądową i napięciową. Lekkie i wydajne, nadają sie zarówno do serwisów jak i do laboratoriów.
  Cena:572.18PLN
 • Zestaw_do_cwiczen_z_elektrostatyki.jpg

  Zestaw do ćwiczeń z elektrostatyki

  Cena:2810.00PLN
 • 4869_09_01[1].jpg

  Alternatywne źródła energii - NOWOŚĆ 4869.09

  Zestaw pozwala na przeprowadzanie eksperymentów z zakresu energii odnawialnej, takiej jak słoneczna, hydrauliczna i wiatrowa. Wszystkie elementy zestawu mogą być podłączone do ogniwa wodorkowego aby zrozumieć jak potencjał energii chemicznej może ulec konwersji na energię elektryczną.
  Cena:3600.00PLN
 • 29392[4].jpg

  Amperomierz analogowy szkolny

  Jest amperomierzem analogowym przeznaczonym do stosowania w pomieszczeniach zamkniętych i wyłącznie do celów dydaktycznych. Może służyć do wyposażenia pracowni i laboratoriów szkolnych elektroniki, elektrotechniki, fizyki itp. Służy do pomiaru prądu przemiennego sinusoidalnego 50/60Hz do 5A AC.
  Cena:95.00PLN
 • 29392[2].jpg

  Amperomierz analogowy szkolny,trzyzakresowy DCA-1

  DCA-1 jest amperomierzem analogowym przeznaczonym do stosowania w pomieszczeniach zamkniętych i wyłącznie do celów dydaktycznych. Może służyć do wyposażenia pracowni i laboratoriów szkolnych elektroniki, elektrotechniki, fizyki itp. Służy do pomiaru prądu do 5A DC
  Cena:120.00PLN
 • 3dfe838aa42d2d3bba0cceeb21b02ac5.jpg

  Analogowy miernik demonstracyjny

  Przyrząd stworzony z myślą o pomiarach prądów i napięć w doświadczeniach demonstracyjnych. Charakteryzuje się doskonałą czytelnością (duża skala) oraz szerokim zastosowaniem dzięki wymiennym modułom i skalom, które umożliwiają jego prace zarówno, jako woltomierz, amperomierz jak i galwanometr.
  Cena:195.00PLN
 • eeb4408aade66408ec6669c56bc5ce79.jpg

  Aparat Hofmanna ( Hoffmana )

  Przyrząd zwany również Eudiometrem Hofmanna, służy do demonstracji chemicznego składu wody w wyniku przeprowadzania jej elektrolizy. Zbudowany z trzech połączonych ze sobą na zasadzie naczyń połączonych, pionowych cylindrów (szklanych), wśród których środkowy jest otwarty, a oba boczne wyposażone w elektrody, u wylotu posiadają zawory zamykające. Całość umieszczona na statywie. Przyrząd dostarczany z zasilaczem. Wymiary: Wysokość cylindra 43cm Wysokość całkowita 55cm

  Cena:385.00PLN
 • PRZYRZAD Z WIELOMA WAHADLAMI.jpg

  Aparat wahadłowy, wielokrotny 4137.40

  Przyrząd został opracowany do badania zasady wahadła. Stosując zestaw kul o różnych masach można określić, w jaki sposób masa wpływa na układ wahadeł. Przyrząd może zostać także użyty do pomiarów siły ciężkości oraz przyspieszenia. Podstawowe komponenty: • Poczwórna podstawa aluminiowa • Zestaw kul mosiężnych • Zestaw kul PCW • Zestaw czterech kul drewnianych • Linka nylonowa Badane prawa i zasady: • Zasada wahadła • Określenie przyspieszenia ziemskiego Rozmiar: 104 x 30 x 35 cm – Waga: ok. 2 kg Kod 4137,40

  Cena:1330.00PLN
 • 10614.jpg

  Astronomia - Układ Słoneczny foliogr.19szt

  1.Odległości i rozmiary ciał niebieskich. 2.Zadania na odległości i rozmiary ciał niebieskich. 3.Niebieski układ współrzędnych. 4.Układ planetarny Słońca. 5.Zdania na Układ planetarny. 6.Pozycje Ziemi na orbicie. 7.Prawa Keplera. 8.Zadania na prawa Keplera. 9.Prędkości kosmiczne. 10.Zadania na prędkości kosmiczne. 11.Budowa Słońca. Transport energii w Słońcu. 12.Energia słoneczna. Reakcja syntezy jądrowej. 13-14.Cechy fizyczne Słońca. 15.Zadania na cechy fizyczne Słońca. 16.Cechy fizyczne planet – Merkury, Wenus, Ziemia. 17.Cechy fizyczne planet – Mars, Jowisz, Saturn. 18.Cechy fizyczne planet – Uran, Neptun, Pluton. 19.Komety.
  Cena:270.00PLN
 • 26615.jpg

  Astronomia-Wszechświat foliogr.17 szt

  1.Jasność gwiazd. 2.Zadania na jasność gwiazd. 3.Jasność absolutna gwiazd. 4.Ruch gwiazd. 5.Zadania na ruch gwiazd. 6.Diagram Hertzsprunga – Russela. 7.Zadania na diagram Hertzsprunga – Russela. 8.Budowa materii. 9.Ewolucja Wszechświata. 10.Struktura galaktyk. 11.Klasyfikacja morfologiczna galaktyk. 12.Obraz galaktyki w paśmie widzialnym i radiowym. 13.Przykłady galaktyk. 14.Nasza galaktyka. 15.Gromady galaktyk. 16.Przykłady gromad galaktyk. 17.Ruchy galaktyk.
  Cena:260.00PLN
 • e321a37d0519a1dfe24ab1b2e7fbf905.jpg

  Bateria słoneczna 0.48V/3.1A

  Wykonana jest z monokrystalicznego krzemu o powierzchni czynnej 98+2 cm2. W połączeniu z silnikiem nr 5005.00 może służyć do demonstracji wytwarzania prądu elektrycznego przez fotoogniwa. Dane techniczne: Napięcie wyjściowe: 0,48 V Wydajność prądowa: 3.1 A

  Cena:637.00PLN
 • 61d7132b5e2ecc1760067eb23426ff78.jpg

  Bezwładność silnika, model edukacyjny

  Pomoce naukowa pozwala w prosty sposób zademonstrować zjawisko bezwładności silnika, wykazać wzrost pochłanianej energii (prądu obciążenia) oraz czasu rozruchu i zatrzymania silnika przy wzroście jego bezwładności, a także określić moment bezwładności tarczy. Poziom bezwładności (uwidoczniony za pomocą zmian w świeceniu żarówki) regulujemy poprzez zmianę masy i średnicy tarczy obrotowej (zestaw zawiera trzy różne tarcze). Akcesoria dodatkowe (nie wchodzące w skład zestawu): regulowane źródło napięcia stałego, amperomierz i woltomierz (lub multimetr), przewody połączeniowe. Wymiary: 135 x 70 x 75 mm FPN
  Cena:321.00PLN
 • 10549_0.jpg

  Bryła sztywna- foliogr. 19szt

  1.Ruch po okręgu a ruch prostoliniowy. 2.Zadania z kinematyki ruchu obrotowego. 3.Moment siły. 4.Zadania na moment siły. 5.Moment bezwładności bryły. 6.Zadania na moment bezwładności. 7.Prawa dynamiki dla bryły sztywnej. 8.Zadania na II zasadę dynamiki dla bryły sztywnej. 9.Moment pędu. 10-11.Zadania na moment pędu. 12.Energia mechaniczna bryły sztywnej. 13-14.Zadania na energię mechaniczną bryły. 15.Zasada zachowania momentu pędu. 16.Zadania na zasadę zachowania momentu pędu. 17.Zasada zachowania energii. 18-19.Zadania na zasadę zachowania energii.
  Cena:210.00PLN
 • voltage.jpg

  CZUJNIK DO POMIARU NAPIĘCIA PRĄDU

  Cena:265.00PLN
 • current.jpg

  CZUJNIK DO POMIARU NATĘŻENIA PRĄDU

  Cena:265.00PLN
 • magnetic.jpg

  CZUJNIK DO POMIARU POLA ELEKTROMAGNETYCZNEGO

  Cena:300.00PLN
 • heartrate.jpg

  CZUJNIK ZEWNĘTRZNY DO POMIARU PULSU

  Cena:328.00PLN
 • CEWKA_mi.jpg

  Cewka kolista nr.kat.4640.50

  Cewka kolista nr.kat.4640.50
  Cena:365.80PLN
 • c81dd857ded0d34870b07aa7439a281b.jpg

  Cewki indukcyjne

  Pomoc dydaktyczna służy do pokazu 2 sposobów uzyskania prądów indukcyjnych: przy pomocy magnesu oraz przez prąd (indukcja wzajemna). Wymiary - 240 x 200 x 40 mm Ciężar - 1,05 kg FPN
  Cena:295.00PLN
 • 8c8ff136ce47f7c76b76878578fe8fdd.jpg

  Chronograf

  Wyrób stanowi niezbędne wyposażenie zestawu do doświadczeń uczniowskich z mechaniki. Służy do pomiaru i zapisu prędkości ruchu. wymiary: 190x95x90 mm ciężar: 1,20 kg
  Cena:420.00PLN
 • czujnik-uva-uvb.png

  Czujnik UVA/UVB

  Cena:449.00PLN
 • czujnik-tetna-cwiczenia-.png

  Czujnik tętna (ćwiczenia)

  Cena:819.00PLN
 • czujnik-wapnia.png

  Czujnik wapnia

  Cena:2299.01PLN
 • czujnik-wilgotnosci.png

  Czujnik wilgotności

  Cena:449.00PLN
 • czujnik-wilgotnosci-i-temperatury.png

  Czujnik wilgotności i temperatury

  Cena:549.00PLN
 • czujnik-ladunku-elektrycznego.png

  Czujnik ładunku elektrycznego

  Cena:519.00PLN
 • czujnik-swiatla-wielozakresowy-.png

  Czujnik światła (wielozakresowy)

  Cena:319.00PLN
 • dysk N.jpg

  DYSK NEWTONA

  Krążek Newtona składa się z podstawy aluminiowej z nadrukowanymi barwnymi segmentami. Barwy obejmują podstawowe barwy widma (czerwony, pomarańczowy, żółty, zielony, niebieski, indygo, fioletowy). W momencie obracania krążka, barwy zlewają się ze sobą, a oko jest niezdolne do szybkiej reakcji i widzi jedynie zmieszane barwy tworzące biel. Ponieważ oko jest bardziej wrażliwe na barwy w środkowym zakresie światła widzialnego, kliny z kolorem żółtym i zielonym stają się węższe, natomiast w kolorze czerwonym i fioletowym szersze. W czasie obracania krążka barwy zlewają się dając wrażenie białego światła.
  Cena:178.12PLN
 • 084a70e759cd545afe40da6155f59fe6.jpg

  Dekada kondensatorów

  Na dwóch podstawkach zmontowano dziesięć kondensatorów o pojemnościach: - podstawka I - 2 x 2,2 mF; 2 x 1 mF; 1 x 0,47 mF; - podstawka II - 0,047 mF; 0,1 mF; 0,15 mF; 0,22 mF; 0,33 mF; Kondensatory te umożliwiają uzyskanie różnych pojemnosci. Wymiary - 20 x 70 x 135 mm Ciężar - 70 G FPN
  Cena:215.00PLN
 • fizyka_zestaw_demonstracyjny_fizyki_pomoce_s.jpg

  Demonstracyjny zestaw do doświadczeń z fizyki

  Bogato wyposażony, doskonały zestaw do nauczania fizyki w postaci ponad 170 elementów dostarczanych w 2 trwałych, estetycznych walizkach. Instrukcja zawiera opis blisko 70 doświadczeń z zakresu: mechaniki (30 doświadczeń) ciepła (7 doświadczeń) optyki (7 doświadczeń) elektryczności (25 doświadczeń)

  Cena:14180.00PLN
 • Detektor_promieniowania_alfa,_beta,_gamma_-_licznik_Geigera.jpg

  Detektor promieniowania alfa, beta, gamma - licznik Geigera

  Podręczny licznik Geigera opracowany specjalnie do zastosowań w szkołach i innych instytucjach edukacyjnych. 

  Cena:2390.00PLN
 • de420eb1a65aea9cb6841cf4d4b3f46f.jpg

  Drabinka rezystancyjna

  Zestaw rezystorów umieszczonych w obudowie izolacyjnej z wyprowadzeniami w postaci gniazd 4 mm. Pomoc dydaktyczna przeznaczona do ćwiczeń praktycznych dla ucznia z szeregowym, równoległym i mieszanym łączeniem rezystancji oraz do porównania otrzymanych wartości (zmierzonych za pomocą omomierza) z obliczeniami teoretycznymi. Konstrukcja układu pozwala otrzymać niemal dowolną wartość rezystancji na wyjściu w zakresie do 51kOhm, a uczeń rozwija swoje zdolności manualne w zakresie połączeń elektrycznych oraz doskonali posługiwanie się omomierzem. Zestaw zawiera rezystory o wartościach: 6, 10, 15 i 20 kOhm. Wymagane urządzenia dodatkowe, nie wchodzące w skład produktu: omomierz, amperomierz, woltomierz (lub dwa multimetry), przewody łączeniowe Wymiary: 170 x 280 x 50 mm 

  Cena:439.00PLN
 • 10709.jpg

  Drgania i fale, folie 15 szt.

  Drgania i fale, folie 15 szt. Foliogramy mają na celu przedstawienie w zwięzłej i przejrzystej formie zagadnień opracowywanych na lekcjach fizyki. Dzielą się na poszczególne działy omawiane w trakcie nauki fizyki w gimnazjum. Każdy dział składa się z kilku tematycznie opracowanych lekcji.
  Cena:230.00PLN
 • drukarka_-3d.jpg

  Drukarka Banach 3D

  Cena:6990.00PLN
 • 14169.jpg

  Dynamika

  Dynamika. 1. I zasada dynamiki. 2. Zadania na I zasadę dynamiki. 3. II zasada dynamiki. 4. Zadania na II zasadę dynamiki 1. 5. Zadania na II zasadę dynamiki 2. 6. III zasada dynamiki. 7. Zadania na III zasadę dynamiki. 8. Pęd. Zasada zachowania pędu. 9. Zadania na zasadę zachowania pędu. 10. Zachowanie ciał w nieinercjalnych układach odniesienia. 11. Zadania na zachowanie ciał w nieinercjalnych układach odniesienia. 12. Siły w ruchu po okręgu. 13. Zadania na siły w ruchu po okręgu. 14. Tarcie statyczne i kinetyczne. 15. Zadania na tarcie.
  Cena:189.00PLN
 • 94-245-large.jpg

  Dynamometry szkolne kpl 6szt

  Komplet składający się z 6 szt dynamometrów o zakresach: 100g/1N, 200g/2N, 500g/5N, 1000g/10N, 2000g/20N, 10kg/100N. Wykonane w rurce z tworzywa sztucznego. Podwójna skala w gramach/Niutonach. Doskonała jakość.
  Cena:235.00PLN
 • d85a105b7185db752045e344c6897cd9.jpg

  EL-GO ZESTAW EDUKACYJNYDO KONSTRUOWANIA UKŁADÓW ELEKTRONICZNYCH

  Magnetyczne złącza - nowość na światową skalę !!! Zestaw edukacyjny służący do budowy obwodów elektronicznych w sposób niespotykanie łatwy i przyjemny. Nie trzeba używać lutownicy ani tworzyć plątaniny kabli. Połączenia powstają same w momencie zbliżania do siebie elementów i utrzymywane są siłami magnetycznym. Gotowy obwód jest przejrzysty - tak jak jego schemat.
  Cena:330.00PLN
 • Globisens_sonda_DO2.jpg

  ELEKTRODA DO OZNACZANIA TLENU ROZPUSZCZONEGO W WODZIE

  Cena:1010.00PLN
 • czs.cyfr..jpg

  ELEKTRONICZNY CZASOMIERZ CYFROWY

  Zaprojektowany jako przenośny czasomierz do stosowania w doświadczeniach z zakresu kinematyki; mechanizm kontrolowany przez kryształy pozwala uzyskać dokładność 0,01%.
  Cena:1011.00PLN
 • elektr.listkowy.jpg

  ELEKTROSKOP LISTKOWY

  Prosty i funkcjonalny elektroskop listkowy Altay pozwala wykonać pomiar ilości nadmiarowych ładunków elektrostatycznych o danym znaku.
  Cena:296.46PLN
 • Einstein_LabMate_.png

  Einstein LabMate+

  Cena:1399.00PLN
 • einstein-tablet-2.png

  Einstein Tablet+2

  Cena:2599.00PLN
 • Elektromagnes-ang.jpg

  Elektromagnes - wys.10cm

  Elektromagnes demonstruje zależność pomiędzy magnetyzmem a elektrycznością .
  Cena:95.60PLN
 • 5556_0.jpg

  Elektrostatyka -foliogr.16szt

  1-2.Elektryzowanie ciał. 3.Prawo Coulomba. 4.Zadania na prawo Coulomba. 5-6.Natężenie pola elektrostatycznego. 7.Zadania na natężenie pola elektrostatycznego. 8.Praca w polu elektrostatycznym. 9.Zadania na pracę w polu elektrostatycznym. 10.Energia potencjalna cząstki naładowanej w polu elektrostatycznym. 11.Zadania na energię potencjalną cząstki. 12.Potencjał pola elektrostatycznego. 13.Zadania na potencjał pola elektrostatycznego. 14.Ogólne wyrażenie na pracę w polu elektrostatycznym. 15.Związek między natężeniem pola a różnicą potencjałów. 16.Zadania na ogólne wyrażenie na pracę i związek między natężeniem pola a różnicą potencjałów.
  Cena:199.00PLN
 • 10706_0.jpg

  Elektrostatyka, folie 7 szt

  Foliogramy mają na celu przedstawienie w zwięzłej i przejrzystej formie zagadnień opracowywanych na lekcjach fizyki. Dzielą się na poszczególne działy omawiane w trakcie nauki fizyki w gimnazjum. Każdy dział składa się z kilku tematycznie opracowanych lekcji.
  Cena:140.00PLN
 • 27a9b5cda713ae3ac2654766d156af5c.jpg

  Elektryka elektryczność – zestaw

  Tematyka – 33 doświadczenia: ELEKTROSTATYKA indukcja elektrostatyczna siły pomiędzy ładunkami funkcjonowanie elektroskopu indukcja elektrostatyczna elektroskopu
  Cena:2145.00PLN
 • 10710.jpg

  Elementy astronomii -folie 14 szt

  Foliogramy mają na celu przedstawienie w zwięzłej i przejrzystej formie zagadnień opracowywanych na lekcjach fizyki. Dzielą się na poszczególne działy omawiane w trakcie nauki fizyki w gimnazjum. Każdy dział składa się z kilku tematycznie opracowanych lekcji. Lekcja obejmuje 1 - 2 foliogramów formatu A4 z kolorową prezentacją graficzną problemu oraz notatkę, którą uczeń może przepisać do zeszytu. W skład działu wchodzą również foliogramy z zadaniami do poszczególnych tematów, o różnym stopniu trudności. Do zadań dołączamy metodycznie przeprowadzone rozwiązania.
  Cena:240.00PLN
 • 5558.jpg

  Elementy fizyki współczesnej-foliogr. 19szt

  1. Zjawisko fotoelektryczne 1. 2. Zjawisko fotoelektryczne 2. 3. Zadania na zjawisko fotoelektryczne. 4. Zjawisko Comptona. 5. Zadania na zjawisko Comptona. 6. Kwantowe własności światła. 7. Zadania na kwantowe własności światła. 8. Fale materii de Broglie'a. 9. Zadania na fale de Broglie'a. 10. Wytwarzanie i własności promieniowania Roentgena. 11. Zadania na wytwarzanie promieni Roentgena. 12. Dyfrakcja promieni Roentgena. 13. Zadania na dyfrakcję promieni Roentgena. 14. Model Bohra atomu wodoru. 15. Zadania na postulaty Bohra. 16. Promień orbity i prędkość elektronu w atomie wodoru. 17. Zadania na promień orbity i prędkość elektronu w atomie wodoru. 18. Stany energetyczne i serie widmowe atomu wodoru. 19. Zadania na stany energetyczne atomu wodoru.
  Cena:230.00PLN
 • 91a045ce43cb5152572be08af81925c5.jpg

  Energia słoneczna - ogniwa fotowoltaiczne 49346 solarna

  Zestaw zawiera elementy pozwalające przeprowadzić szereg doświadczeń związanych z wykorzystaniem energii słonecznej.

  Cena:2913.00PLN
 • energia_sloneczna.jpg

  Energia słoneczna i ogniwa wodorowe - zestaw

  Zestaw zawiera pomoce dydaktyczne, które w optymalny sposób prezentują pojęcie czystej energii. Zapoznaj się z czystą bezwęglową energią, wykorzystaj energię zgromadzoną w wodorowym ogniwie paliwowym naładowanym za pomocą ogniwa słonecznego i wody. W skład zestawu wchodzi również silniczek elektryczny ze śmigłem, pozwalający zademonstrować konwersję czystej energii w energię mechaniczną.

  Cena:365.00PLN
 • f0d8d0cd6cec3a90a25da6c043cba71b.jpg

  Energia wiatru - 54620 zestaw demonstracyjny

  Zestaw zawiera elementy pozwalające przeprowadzić szereg doświadczeń związanych z wykorzystaniem energii wiatru.

  Cena:2740.00PLN
 • photogate.jpg

  FOTOBRAMKA

  Cena:230.00PLN
 • Fizyka - program CD

  Płyta CD zawiera przykłady i zadania pozwalające na samodzielne ćwiczenie zastosowania wzorów fizycznych w obliczeniach.
  Cena:399.00PLN
 • 12.png

  Fizyka 1-Obliczenia wielkości fizycznych program CD

  Multimedialny program edukacyjny Didakta – Fizyka 1 zawiera przykłady i zadania pozwalające na samodzielne ćwiczenie zastosowania wzorów fizycznych w obliczeniach. Jest przeznaczony dla klas 6-8. •Nieograniczone multilicencje szkolne na wszystkie komputery w szkole •Możliwość pracy z oprogramowaniem edukacyjnym na wszystkich typach tablic interaktywnych i platformach systemów operacyjnych •Dostępność w każdej chwili bez wymagania instalacji

  Cena:499.00PLN
 • 24.png

  Fizyka 2 Symulacja pomiarów i obliczanie ze wzorów

  Ten multimedialny program edukacyjny jest przeznaczony do ćwiczenia i utrwalania wiedzy i umiejętności, zwłaszcza w zakresie mierzenia i obliczania wielkości fizycznych, dla klas 6-8 •Nieograniczone multilicencje szkolne na wszystkie komputery w szkole •Możliwość pracy z oprogramowaniem edukacyjnym na wszystkich typach tablic interaktywnych i platformach systemów operacyjnych •Dostępność w każdej chwili bez wymagania instalacji

  Cena:499.00PLN
 • 7b410ab5ddc55ab1b339c7873c285b6c.jpg

  Fizyka dla liceum - Zestaw tablic 21 szt.

  Cena:585.00PLN
 • 504c472fe94bd9239ec445dfdb827352.jpg

  Fizyka dla szkoły podstawowej - Zestaw 20 tablic

  Zestaw 20 tablic dydaktycznych w formacie 50x70 cm.

  Mierzenie długości.
  Mierzenie pola powierzchni.
  Mierzenie objętości.
  Wypadkowa sił działających pod kątem.
  Siły równoległe, równowaga sił.
  Środek ciężkości.
  I i II zasada dynamiki Newtona.
  Ruch jednostajny.
  Dźwignie.
  Równia pochyła.
  Kołowrót.
  Bloki.
  Praca i jej jednostki.
  Energia mechaniczna.
  Siła wyporu, prawo Archimedesa.
  Ładunek elementarny, natężenie prądu.
  Prawo Ohma.
  Praca i moc prądu elektrycznego.
  Pole magnetyczne prądu
  Odbicie i załamanie światła.

  Cena:585.00PLN
 • Fizyka_domino_Elektrostatyka._Prad_elektryczny.jpeg

  Fizyka domino Elektrostatyka. Prąd elektryczny

  Cena:105.00PLN
 • Fizyka_domino_Przemiany_energii._Ruch_drgajacy.jpeg

  Fizyka domino Przemiany energii. Ruch drgający

  Cena:105.00PLN
 • Fizyka_domino_Ruch_jednostajny._Ruch_zmienny.jpeg

  Fizyka domino Ruch jednostajny. Ruch zmienny

  Cena:105.00PLN
 • Fizyka_domino_Wielkosci_fizyczne._Czasteczkowa_budowa_materii.jpeg

  Fizyka domino Wielkości fizyczne. Cząsteczkowa budowa materii

  Cena:105.00PLN
 • e62ff606a163a6344edff32ed968595d.jpg

  Fizyka fundamentalna, zestaw walizkowy

  Zawartość zestawu stanowią elementy, dzięki którym w łatwy i przystępny sposób uczeń może sprawdzić i pogłębić swoją wiedzę z zakresu fizyki fundamentalnej.
  Cena:3780.00PLN
 • 10620.jpg

  Fizyka jądrowa, foliogramy 25 szt.

  1.Odkrycie jądra atomowego. 2.Właściwości jądra atomowego. 3.Potencjał sił jądrowych. 4.Zadania na budowę jądra atomowego. 5.Energia wiązania jądra atomowego. 6.Zadania na energię wiązania jądra atomowego. 7.Promieniotwórczość naturalna. 8.Prawo rozpadu promieniotwórczego. 9.Zadania na prawo rozpadu promieniotwórczego. 10-11.Reguły przesunięć. 12.Zadania na promieniotwórczość naturalną. 13-15.Detekcja promieniowania jądrowego. 16.Reakcje jądrowe. 17.Zadania na reakcje jądrowe. 18-19.Rozszczepienie jądra atomowego. 20.Niekontrolowana reakcja łańcuchowa. 21.Zasada działania reaktora jądrowego. 22.Zadania na rozszczepienie jądra atomowego. 23-24.Reakcje syntezy. 25.Zadania na reakcje syntezy.
  Cena:340.00PLN
 • kat_129.gif

  Fizyka zestaw plansz

  Cieszący się dużą popularnością zestaw tablic edukacyjnych z zakresu wprowadzenia do zagadnień fizyki. Zestaw składa się z 12 tablic - tablice foliowane - z zawieszką - format B2

  Cena:370.00PLN
 • 142636.gif

  Fizyka. Plansze interaktywne Szkoła podstawowa

  Plansze interaktywne z fizyki -Licencja na 3 użytkowników

  Cena:220.00PLN
 • ogniwa_small.jpg

  Foliogramy-prąd elektryczny

  1.Źródła prądu elektrycznego. Natężenie prądu i spadek napięcia. 2.Zadania na przepływ ładunku elektrycznego 3.Prawo Ohma. 4.Zadania na prawo Ohma. 5.I i II prawo Kirchhoffa. 6.Zadania na prawa Kirchhoffa. 7.Ciepło Joule’a-Lenza. 8.Praca prądu elektrycznego. 9.Zadania na pracę prądu elektrycznego 10.Moc prądu elektrycznego. 11.Zadania na pracę i moc prądu.
  Cena:235.00PLN
 • SilyWPrzyrodzieGimnazjum02.jpg

  Foliogramy-siły w przyrodzie

  1.Statyczne skutki oddziaływań. 2.Przykłady oddziaływań 3.Dynamiczne skutki oddziaływań. 4.Wzajemność oddziaływań. 5.Siła, jej wartość, kierunek i zwrot. 6.Zadania na siłę, jej wartość, kierunek i zwrot. 7.Równowaga kilku sił działających na ciało. 8.Zadania na siły równoważące się. 9.Zadania na składanie i rozkładanie sił. 10.Siła wypadkowa , ciężar ciała 11.Zadania na siłę wypadkową 12.Zadania na ciężar ciała.
  Cena:199.00PLN
 • 1523f61d49a1969d04813d562e6fcba4.jpg

  Fundamenty nauki, zestaw uczniowski

  Zestaw przeznaczony dla 2-3 osobowej grupy uczniów do przeprowadzenia bazowych doświadczeń z tematów: siła / energia woda prąd elektryczny magnesy powietrze i dźwięk optyka ciepło rośliny Zawartość zestawu pozwala na przeprowadzenie około 100 doświadczeń. Całość dostarczana w walizce. Wymiary: 550 x 420 x 150 mm
  Cena:2760.00PLN
 • f0ad14aabe9e5f1e0a709dbdac53977c.jpg

  Galwanometr analogowy 0,05/05/5 mA

  Galwanometr jest przyrządem pomiarowym do użytku przez uczniów. Służy do pomiaru niewielkich wartości natężenia prądu elektrycznego. Posiada prostą i czytelną skalę z „0” pośrodku. Przełącznik „push-to-read” zabezpiecza galwanometr podczas podłączania, bocznikując miernik rezystorem. Gniazda przyłączeniowe - bananowe f4 mm, wykonane są w wersji bezpiecznej. Dane techniczne: Zakresy: 50-0-50A DC 500-0-500A DC 5-0-5mA DC Wymiary: 158 x 108 x 56 mm FPN
  Cena:863.00PLN
 • 104673.jpg

  Galwanometr analogowy szkolny

  DCG-1 jest galwanometrem analogowym przeznaczonym do stosowania w pomieszczeniach zamkniętych i wyłącznie do celów dydaktycznych. Może służyć do wyposażenia pracowni i laboratoriów szkolnych elektroniki, elektrotechniki, fizyki itp. Służy do pomiaru bardzo małych prądów stałych ±35µA.
  Cena:95.00PLN
 • generator-van-de-graffa.jpg

  Generator Van de Graffa

  Generator van de Graffa jest uznawany za ważne i wszechstronne urządzenie służące do wykonywania doświadczeń z zakresu elektryczności. Jego wygląd i możliwości zachęcają uczniów do wkroczenia w fascynujący świat fizyki. Pierwotnie opracowany do przyspieszania cząstek w doświadczeniach z zakresu fizyki wysokich energii, generator van de Graffa został na nowo zaprojektowany do wykonywania doświadczeń w szkole.
  Cena:1490.00PLN
 • 28361.jpg

  Generator fal na wodzie

  Model zbudowany jest z przezroczystego zbiornika, w którym powierzchnia wody odkształcana jest cyklicznie przez strumień wydmuchiwanego z kompresora powietrza
  Cena:4288.00PLN
 • 14544b6a2fbbe2646f7b16235151c4e3.jpg

  Generator prądu trójfazowego

  Model ułatwia wyjaśnienie zasady budowy generatora prądu trójfazowego oraz generację tego prądu. Za pomocą modelu można zapoznać się ze sposobami kojarzenia faz generatora, z jego właściwościami w stanie nieskojarzonym i skojarzonym w trójkąt i gwiazdę oraz demonstrować wirujące pole magnetyczne. Do kompletu należy również: tablica demonstracyjna; przyrząd do pokazu wirującego pola magnetycznego; wirnik. Maksymalny prąd wzbudzania 2A Wymiary - 300 x 200 x 225 mm Ciężar - 7,2 kg FPN
  Cena:1688.00PLN
 • 870683f3e3e5a5219592e4425d6d7f5b.jpg

  Generator termiczny (ogniwo Peltiera)

  Przyrząd może pełnić rolę niskonapięciowego źródła mocy, wykorzystując zdolność ogniwa Peltiera do generowania napięcia elektrycznego dzięki różnicy temperatur występującej pomiędzy jego powierzchniami. Pomoc składa się podstawy „chłodzącej”, na której stykając się jednostronnie osadzone jest ogniwo. Jego górna powierzchnia służy jako styk dla obiektów o podwyższonej lub obniżonej względem podstawy temperaturze (np. dla zlewki z zimną lub gorącą wodą). Do efektownej demonstracji tego zjawiska zaleca się zastosowanie silniczka niskonapięciowego ze śmigłem Nr kat. 03-261 lub źródła światła około 1,5V o małej mocy rzędu 0,1 do 0,2 W.

  Cena:499.00PLN
 • gestosc.jpg

  GĘSTOŚĆ WYBRANYCH SUBSTANCJI

  Cena:269.00PLN
 • 10704.jpg

  Hydrostatyka i aerostatyka, folie 11 szt.

  Hydrostatyka i aerostatyka, folie 11 szt. Foliogramy mają na celu przedstawienie w zwięzłej i przejrzystej formie zagadnień opracowywanych na lekcjach fizyki. Dzielą się na poszczególne działy omawiane w trakcie nauki fizyki
  Cena:189.00PLN
 • kat_056.gif

  I ZESTAW TABLIC FIZYCZNYCH

  Przeznaczony jest do pracy z uczniami szkół podstawowych, gimnazjum i liceum głównie na lekcjach fizyki, czasem chemii i zajęć praktyczno- technicznych. Pomoc przydatna będzie w rozwiązywaniu zadań i problemów z kinematyki, dynamiki, budowy materii i ciepła oraz umożliwi badanie wzajemnych związków pomiędzy wielkościami fizycznymi opisującymi omawiane na lekcjach procesy. Zestaw zawiera 13 następujących tablic: •
  Cena:249.00PLN
 • igla.jpg

  IGŁA MAGNETYCZNA NA PODSTAWIE

  Igła magnetyczna stanowi prosty model przedstawiający zasadę działania kompasu. Jest on skonstruowany z igły magnetycznej precyzyjnie wyważonej na wsporniku.
  Cena:101.10PLN
 • foliogramy-indukcja-elek_839.jpg

  INDUKCJA ELEKTROMAGNETYCZNA

  Prawo indukcji Faradaya. Zadania na prawo indukcji Faradaya Zadania na prawo indukcji Faradaya 2 Siła elektromotoryczna indukcji własnej. Zadania na siłę elektromotoryczną indukcji własnej Zadania na siłę elektromotoryczną indukcji własnej 2 Prądnica prądu przemiennego. Zadania na prądnicę prądu przemiennego Zadania na prądnicę prądu przemiennego 2 Prąd przemienny. Zadania na prąd przemienny Zadania na prąd przemienny 2 Zasada działania transformatora. Zadania na transformator Zadania na transformator 2
  Cena:271.20PLN
 • 10707_3.jpg

  Indukcja i magnetyzm,folie 9 szt

  Indukcja i magnetyzm, folie 9 szt. Foliogramy mają na celu przedstawienie w zwięzłej i przejrzystej formie zagadnień opracowywanych na lekcjach fizyki. Dzielą się na poszczególne działy omawiane w trakcie nauki fizyki w gimnazjum.
  Cena:139.00PLN
 • 253dd182e5667ff802448af783616de6.jpg

  Induktor Ruhmkorffa

  Pomoc dydaktyczna służy do otrzymywania bardzo wysokich jednokierunkowych napięć elektrycznych. Stosuje się ją do: demonstrowania iskry elektrycznej, wyładowań w rurkach próżniowych, prądów Tesli, fal elektromagnetycznych, zasilania rur Roentgena, rezonansu elektrycznego itp. doświadczeń. Napiecie zasilania (stałe) - 6-8 V Pobór prądu - 0,15-1,5 A Wymiary - 400 x 210 x 200 mm Ciężar - 3 kg

  Cena:1535.00PLN
 • Interaktywne_Plansze_Przyrodnicze_Fizyka_dla_klas_7-8.jpg

  Interaktywne Plansze Przyrodnicze Fizyka dla klas 7-8

  Cena:485.00PLN
 • 1d9c9c0348af01d908031d7a7830d34a.jpg

  Kalorymetr aluminiowy

  Kalorymetr aluminiowy
  Cena:90.00PLN
 • show_image_in_imgtag.php[14].jpg

  Kalorymetr mieszany 4230.60

  Kalorymetr z mieszadłem służy do badań właściwości cieplnych ciał. Przyrząd jest odizolowany od otoczenia za pomocą osłony filcowej, umożliwiając wykonanie doświadczeń w stanie równowagi cieplnej.
  Cena:610.00PLN
 • 4a3249187d8459dcfd4b35c0db9c3dff.jpg

  Kalorymetr ze spiralą

  Służy do pomiarów ilości ciepła, wyznaczania ciepła właściwego ciał stałych, cieczy, ciepła parowania wody w temperaturze wrzenia, wyznaczania ciepła topnienia lodu oraz sprawdzanie prawa Joule'a. Pomocą współpracującą jest waga laboratoryjna. W skład kompletu wchodzi naczynie zewnętrzne, na dnie którego spoczywa pierścień dystansowy, na którym ustawione jest naczynie mniejsze - właściwy kalorymetr, pokrywa płaszcza z otworkami, mieszadełko z drutu aluminiowego, termometr, spirala Joule'a-Lenza Wymiary - 115 x 115 x 180 mm Ciężar - 0,30 kg
  Cena:260.00PLN
 • 10696_0.jpg

  Kinematyka-folie 15 szt

  Foliogramy mają na celu przedstawienie w zwięzłej i przejrzystej formie zagadnień opracowywanych na lekcjach fizyki. Dzielą się na poszczególne działy omawiane w trakcie nauki fizyki
  Cena:149.00PLN
 • kolorymetr_(1).png

  Kolorymetr

  Cena:679.00PLN
 • 36b8850d5ae19339ad1c807d695c64fb.jpg

  Komplet do doświadczeń z ciepła - wersja podstawowa

  Komplet umożliwia przeprowadzenie szeregu doświadczeń z zakresu nauki o cieple, obejmujących takie zagadnienia jak: rozszerzalność cieplna ciał stałych, cieczy i gazów, zmiana stanu skupienia ciała, pomiary temperatury, rozchodzenie się ciepła, kalorymetria, przemiana energii. W składa kompletu wchodzą różne pomoce dydaktyczne dostępne również indywidualnie, m.in. dylatoskop, kalorymetr, przyrząd do liniowego przewodzenia ciepła, przewodniki ciepła, termoskop, odwadniacz, pierścień Gravesanda, przyrząd do konwekcji ciepła, aktynometr, inne pomoce dydaktyczne, szkło i sprzęt laboratoryjny. Wymiary: 740x400x135mm
  Cena:2610.00PLN
 • a6a3d60b916fc89d602e20ca00fb3e20.jpg

  Komplet do doświadczeń z ciepła - wersja rozbudowana

  Komplet umożliwia przeprowadzenie szeregu doświadczeń z zakresu nauki o cieple, obejmujących takie zagadnienia jak: rozszerzalność cieplna ciał stałych, cieczy i gazów, zmiana stanu skupienia ciała, pomiary temperatury, rozchodzenie się ciepła, kalorymetria, przemiana energii. W składa kompletu wchodzą różne pomoce dydaktyczne dostępne również indywidualnie, m.in. dylatoskop, kalorymetr, przyrząd do liniowego przewodzenia ciepła, przewodniki ciepła, termoskop, odwadniacz, pierścień Gravesanda, przyrząd do konwekcji ciepła, aktynometr, inne pomoce dydaktyczne, szkło i sprzęt laboratoryjny. Jest to wyrób 03-218 - Komplet do doświadczeń z ciepła wersja podstawowa (opis powyżej), wzbogacony o możliwość wykonywania doświadczeń z zakresu: konwersji energii cieplnej światła na energię elektryczną i mechaniczna, właściwości i zastosowań bimetali. Zawiera dodatkowo m.in: baterię słoneczną, radiometr Croocke'a, czujnik bimetaliczny. Dostarczany w trwałym pudełku z wiekiem. Wymiary: 740x400x135mm

  Cena:3900.00PLN
 • image002[4].jpg

  Komplet do elektromagnetyzmu

  Komplet przeznaczony jest do wykonywania doświadczeń z zakresu pola magentycznego i elektromagnetycznego w szkole podstawowej.
  Cena:1890.00PLN
 • 03-056_0.jpg

  Komplet do nauki o prądzie elektrycznym

  Rozbudowany zestaw pomocy naukowych umożliwiających tworzenie układów, za pomocą których możemy wywołać i wielokrotnie powtarzać zjawiska fizyczne z dziedziny magnetyzmu i elektryczności.

  Cena:4590.00PLN
 • ade0e55f26d781381a7716eca0f39477.jpg

  Kondensator, układ do ćwiczeń uczniowskich

  Układ służy zapoznaniu ucznia z podstawowymi funkcjami kondensatora, uczy połączeń szeregowych i równoległych kondensatorów (C1, C2) oraz pozwala na doświadczalne wyznaczenie ich pojemności. W skład zestawu wchodzą: podstawa izolowana z włącznikiem i grupą gniazd łączeniowych oraz elementy elektroniczne, tj. kondensator 2200pF, 4700pF oraz rezystory 22kOhm i 47kOhm. Wymiary: 135 x 135 x 50 mm 

  Cena:249.00PLN
 • 9fa14f4d1fa58e38e2d47250be85cc5b.jpg

  Konwersja energii ogniwa wodorowe i słoneczne 76001 FP

  Zestaw zawiera wszystkie niezbędne elementy aby zapoznać się z fascynującym światem nowoczesnych źródeł energii. Uczniowie poznają podstawowe fizyczne oraz chemiczne interakcje podczas doświadczeń.
  Cena:1145.00PLN
 • kroplomierz.png

  Kroplomierz

  Cena:599.00PLN
 • ksiazka-doswiadczenia-z-fizyki-do-laboratoriow-einstein.png

  Książka: Doświadczenia z fizyki do Laboratoriów Einstein

  Cena:99.00PLN
 • dymo.png

  LABDISC DYMO

  Cena:1291.00PLN
 • Laboratorium_mobilne_merikon[1].png

  Laboratorium mobilne, wielofunkcyjne 4915.00

  Laboratorium mobilne Altaya to samodzielne, niezależne stanowisko przeznaczone do przeprowadzania doświadczeń w każdym otoczeniu, nawet tam, gdzie brakuje odpowiednio wyposażonej pracowni. Idealne do prowadzenia zajęć i pokazów nie tylko w dowolnej sali ale i w plenerze!

  Wyposażenie laboratorium stanowi 5 szuflad, zawierających pomoce dydaktyczne do fizyki, chemii i biologii umożliwiających wykonywanie doświadczeń.

  Poszczególne szuflady wyposażone są w zestawy oraz pojedyncze urządzenia z zakresu mechaniki, elektrostatyki, elektryczności, termodynamiki, magnetyzmu, akustyki, optyki, chemii i biologii. Wyłożenie szuflad odpowiednio wyprofilowaną gąbką zabezpieczającą poszczególne elementy przed wstrząsami. Również mechanizmy prowadnic zabezpieczają elementy przed uszkodzeniem

  Oprócz wyposażenia szuflad w skład laboratorium mobilnego wchodzą mikroskop, model anatomiczny, zbiorniki na wodę (czystą i zużytą, każdy 10 l.), pompa, zlew, kran, palnik spirytusowy i na gaz, panel elektryczny, gaśnica, zestaw pierwszej pomocy.

  Podstawowe parametry laboratorium:

  Wymiary: 94 x 66 x 138 cm (wysokość/głębokość/szerokość)
  Blat wykonany z HPL (laminat najwyższej jakości)
  Obramowanie stanowiska wykonane z aluminium
  Przód, tył i boczne panele wykonane ze stali pokrytej specjalną powłoką ochronną NOWOŚĆ!
  Palnik gazowy i spirytusowy ( Nie wymaga podłączeń do instalacji gazowych )
  Zbiorniki na wodę czystą i zużytą - każdy po 10 l ( Nie wymaga podłączeń do instalacji wodnych )
  Zasilanie w elektryczność (zwijany kabel 6 m.)
  Kółka jezdne (4 w tym 2 z hamulcem)
  Zlew oraz kran (składany w miarę potrzeby)
  Trzy zamki (lewe i prawe drzwi oraz szuflady )

  *Wyposażenie może ulec drobnym zmianom wprowadzanym na bieżąco przez producenta.

  Cena:55100.00PLN
 • Licznik_Geigera_pomiar_promieniowania_alfa,_beta,_gamma.jpg

  Licznik Geigera, pomiar promieniowania alfa, beta, gamma

  Cena:2100.00PLN
 • liniowy-tor-powietrzny-n_1019.jpg

  Liniowy tor powietrzny

  Najbardziej podstawowe prawa fizyki mówią, że poruszający obiekt może poruszać się w nieskończoność ze stałą prędkością, jeśli nie działają na niego żadne zewnętrzne siły. Dzięki naszemu torowi liniowemu o zminimalizowanym tarciu, można w prosty sposób zrozumieć tą niezwykłą zależność. Ślizgacz umieszczony na torze powietrznym pozwala na dokładne zbadanie praw ruchu. Uczniowie mogą badać zderzenia niesprężyste, popęd i zmianę pędu, zachowanie pędu oraz zachowanie energii i inne zasady dzięki torowi o długości 2 m. Ponieważ siły tarcia można pominąć, dane doświadczalne są zawsze bardzo dokładne.
  Cena:13565.18PLN
 • hs100.jpg

  MAGNES PODKOWIASTY 10 CM

  MAGNES PODKOWIASTY 10 CM
  Cena:63.50PLN
 • 50411.jpg

  MASZYNA ELEKTROSTATYCZNA WIMSHURSTA

  Maszyna elektrostatyczna Wimshursta jest generatorem elektrycznym o wyróżniającym się wyglądzie. Składa się z dwóch obracających się w przeciwnych kierunkach tarcz, zamocowanych w płaszczyźnie pionowej i przerwy iskrowej między dwoma metalowymi kulami. Maszyna Wimshursta jest historycznym urządzeniem elektrostatycznym do wytwarzania wysokiego napięcia.
  Cena:970.00PLN
 • temperature.jpg

  METALOWA SONDA DO POMIARU TEMPERATURY

  Cena:265.00PLN
 • 104827.jpg

  MIERNIK CYFROWY

  Zaprojektowany zgodnie z IEC – 1010, Cat II, Pollution 2, miernik posiada możliwość wykonywania następujących funkcji: • Pomiary natężenia i napięcia prądu stałego i zmiennego • Pomiary rezystancji, pojemności elektrycznej • Dźwiękowy test ciągłości połączenia diod, tranzystorów • Pomiar częstotliwości i temperatury

  Cena:250.00PLN
 • Magnetyczne_materialy_zestaw.jpg

  Magnetyczne materiały, zestaw do testowania

  Zestaw do testowania materiałów magnetycznych

  Cena:180.00PLN
 • foliogramy-magnetyzm_851.jpg

  Magnetyzm

  Działanie pola magnet. na poruszający się ładunek elektr. Zadania na siłę Lorentza. Wektor indukcji magnetycznej 1. Wektor indukcji magnetycznej 2. Zadania na wektor indukcji magnetycznej 1. Zadania na wektor indukcji magnetycznej 2. Siła dział.na prostoliniowy przewod. z prądem w polu magnet. Zadania na siłę elektrodynamiczną 1. Zadania na siłę elektrodynamiczną 2. Strumień wektora indukcji magnetycznej, prawo Gaussa. Zadania na strumień wektora indukcji magnetycznej
  Cena:230.00PLN
 • E13_masz_elektr.jpg

  Maszyna elektrostatyczna

  Maszyna elektrostatyczna Pomoc wykorzystywana w doświadczeniach, w których wymagane jest wysokie napięcie
  Cena:560.00PLN
 • Meridian_Prime_UCZEN_abonament_jednostanowiskowy.jpg

  Meridian Prime UCZEŃ abonament jednostanowiskowy

  Cena:38.85PLN
 • Magnetyczne_materialy_zestaw.jpg

  Metale i niemetale - zestaw

  Metale i niemetale- Zestaw do testowania metali i niemetali
  Zestaw 20 obiektów magnetycznych i niemagnetycznych; Niektóre znane, niektóre nie, szczelnie zaplombowane w plastikowych doniczkach z 2 magnetycznymi różdżkami, aby przetestować magnetyzm. Znakomite do pracy indywidualnej i grupowej, dostarczana w twardej obudowie.

  Specyfikacja
  Rozmiar: 220 x 330 x 50 mm.

  Produkt : 50241

  Cena:229.00PLN
 • SH_CEM_DT_8852_1_100.jpg

  Miernik poziomu dźwięku DB8852 z funkcją współpracy z kom

  Profesjonalny, cyfrowy miernik poziomu dźwięku, o dwu charakterystykach korekcji A i C, spełniający wymagania normy IEC 6167-1 typ 2. Współpracuje z komputerem PC po wcześniejszym zainstalowaniu oprogramowania dostarczonego standardowo z przyrządem. aisko

  Cena:590.00PLN
 • SH_CEM_DT_8820_1_100.jpg

  Miernik wielofunkcyjny 4 w 1

  Miernik przeznaczony do pomiaru parametrów środowiskowych takich jak: natężenie oświetlenia, wilgotność powietrza, temperatura oraz natężenie dźwięku. Głowica fotometryczna oraz czujnik temperatury i wilgotności wyposażone są w przewód połączeniowy umożliwiający pomiar nawet na trudno dostępnych miejscach. Pomiar wilgotności i temperatury dokonywany jest za pomocą sondy półprzewodnikowej oraz termopary typu K. ais

  Cena:410.00PLN
 • mikrofon.png

  Mikrofon

  Cena:279.00PLN
 • cbe4c1fce3de26ca56d55091a5cb0951.jpg

  Model generatora prądu przemiennego

  Model generatora 3-fazowego, pozwalający na przedstawienie budowy oraz wyjaśnienie zasady działania generatora prądu trójfazowego . Za pomocą modelu można zapoznać się ze sposobami kojarzenia faz generatora, z jego właściwościami w stanie nieskojarzonym i skojarzonym w trójkąt i gwiazdę, Dzięki załączonym modułom doświadczalnym możliwa jest również demonstracja wirującego pola magnetycznego.
  Cena:975.00PLN
 • c6bb4c8f90dc714b9f4ff00ccc38348e.jpg

  Model silnika - diesel ** U15602 FP

  Ruchomy model popularnego silnika stosowanego na co dzień w technice, wykonany z wysokiej jakości przezroczystego pleksiglasu o grub. ok 5 mm, dzięki czemu z powodzeniem może być prezentowany przy użyciu projektoskopu. Pomimo nieznacznej grubości charakteryzuje się dużą wytrzymałością mechaniczną. Wymiary: 250 x 250 mm.
  Cena:225.00PLN
 • 33d2d9293c5047c56e32aa6ff559f9ed.jpg

  Model silnika czterosuwowego ** FP

  Ruchomy model popularnego silnika stosowanego na co dzień w technice, wykonany z wysokiej jakości przezroczystego pleksiglasu o grub. ok 5 mm, dzięki czemu z powodzeniem może być prezentowany przy użyciu projektoskopu. Pomimo nieznacznej grubości charakteryzuje się dużą wytrzymałością mechaniczną. Wymiary: 250 x 250 mm.
  Cena:225.00PLN
 • ba11161b5e0418336173ae2c70ce6ad6.jpg

  Mostek Gretz'a

  Na podstawce znajdują się 4 diody połączone w tzw. układ Graetz'a. Końce diód połączone są z gniazdami radiowymi. Do gniazd włączony jest na stałe rezystor jako obciążenie mostka. przy pomocy przyrządu można demonstrować rolę diód w obwodach elektrycznych oraz kolejne etapy prostowania prądu zmiennego. Wymiary - 134 x 134 x 60 mm Ciężar - 0,15 kg
  Cena:267.00PLN
 • Multimedialna_Pracownia_Przedmiotowa_Fizyka_kl.7-8.jpg

  Multimedialna Pracownia Przedmiotowa Fizyka kl.7-8

  Cena:850.00PLN
 • Multimedialna_biblioteka_3D_Fizyka_i_astronomia_-_CORINTH.png

  Multimedialna biblioteka 3D Fizyka i astronomia - CORINTH

  Cena:3600.00PLN
 • 4fd3989bcc76e2cabdea5d6e5443c8dd.jpg

  Multimetr demonstracyjny (pH-metr, termometr) z wyjściem pod komputer i tylnym wyświetlaczem

  Multimetr demonstracyjny (pH-metr, termometr) z wyjściem pod komputer i tylnym wyświetlaczem
  Cena:6555.00PLN
 • 6a5247930441a73cd30a2d9ef6c97286.jpg

  Nauka o cieple -ciepło zestaw uczniowski 48500 FP

  Zawartość zestawu umożliwia przeprowadzenie 20 podstawowych doświadczeń z dziedziny ciepła dla gazów, płynów i ciał stałych. Materiały dla 1 grupy uczniowskiej lub do demonstracji przez nauczyciela.
  Cena:1685.00PLN
 • obwody_elektryczne_zestaw_dydaktyczny.png

  Obwody elektryczne zestaw dla 15 grup 31772

  Dzieci spotykają się z urządzeniami elektrycznymi w życiu codziennym. Zestaw dydaktyczny obwody elektryczne pozwala zademonstrować w jaki sposób energia elektryczna jest przetwarzaną na ciepło, światło oraz energie kinetyczną.

  Cena:2895.00PLN
 • 720a887947a415340bcbf32ad5a4b608.jpg

  Obwód równoległy

  Układ pozwala przeprowadzić praktyczne ćwiczenia z zakresu prostych obwodów elektrycznych i zapoznać się z charakterem połączeń równoległych. Przyrząd zawiera dipole w postaci opornika, diody i żarówki. Liczne gniazda pozwalają na przyłączenie instrumentów pomiarowych. Wymiary: 310 x 190 x 55 mm
  Cena:420.00PLN
 • opornica.jpg

  Opornica suwakowa 22 ohm

  Cena:160.00PLN
 • 6a31b938c38682283382a5b15e334745.jpg

  Opornica suwakowa duża 0 - 10 ohm/4A

  Proste urządzenie, pozwalające na regulację prądu i napięcia w obwodach elektrycznych i elektronicznych. Niezbędna przy wielu doświadczeniach z przyrody, fizyki i chemii, w których występują lub są wykorzystywane zjawiska elektryczne. FPN
  Cena:580.00PLN
 • opornica_suwakowa.jpg

  Opornica suwakowa duża 0 - 100 ohm/1.8 A

  Proste urządzenie, pozwalające na regulację prądu i napięcia w obwodach elektrycznych i elektronicznych. Niezbędna przy wielu doświadczeniach z przyrody, fizyki i chemii, w których występują lub są wykorzystywane zjawiska elektryczne.

  Cena:693.00PLN
 • PARA KAMERTONOW LA3.jpg

  PARA KAMERTONÓW LA3

  Kamertony są standardowymi narzędziami w szkolnych laboratoriach pozwalającymi uczniom zrozumieć zależności pomiędzy częstotliwością fali a wysokością tonu. Kamertony Altay mogą być użyte do wykonania kilku doświadczeń. Są idealne do określania częstotliwości fal (mogą być użyte z rejestratorem danych oraz czujnikiem dźwięku) oraz wysokości tonu. Wysokiej jakości kamertony wykonane z aluminium są mocowane na podstawie wzmacniającej rezonans dźwięku. W zestawie z gumowym młotkiem

  Cena:520.00PLN
 • 43d3af06835fe4886807df509ec9f268.jpg

  Piranometr stacjonarny FP

  Przyrząd stworzony z myślą o bezpośrednim pomiarze promieniowania słonecznego. Sygnał wyjściowy jest kompensowany temperaturowo i każde z urządzeń jest kalibrowane indywidualnie. Sygnał na wyjściu jest wprost proporcjonalny do promieniowania w watach na metr kwadratowy. I tak np. napięciu na wyjściu o wartości 160 mV odpowiada promieniowanie 1000 W/m2. Wszystkie elementy są odporne na czynniki atmosferyczne, dzięki czemu piranometr można montować na zewnątrz. Wymiary: 100 x 100 x 25 mm Sygnał wyjściowy: 0 - 200 mV
  Cena:1205.00PLN
 • 37544046af07f9300040c2d4b42307f3.jpg

  Podstawy nauki o cieple - mini zestaw walizkowy 16106 FP

  W skład zestawu wchodzą 22 elementy, tj. palnik, termometr, szkło laboratoryjne, stopery itp., dzięki którym można przeprowadzić 10 doświadczeń z zakresu ciepła. Materiały dla 1 grupy uczniowskiej. Wymiary: 270 x 210 x 50 mm
  Cena:570.00PLN
 • 1TW_1AV_361_4b6ac4b3745cf.jpg.thumb_200x170.jpg

  Pompa próżniowa

  pompa próżniowa 1st. 057 l/min, el.zaw, manometr.Numer katalogowy 1TW-1AV
  Cena:810.00PLN
 • 10544.jpg

  Praca, moc, energia foliogr.-gimn. 11 szt.

  Foliogramy mają na celu przedstawienie w zwięzłej i przejrzystej formie zagadnień opracowywanych na lekcjach fizyki. Dzielą się na poszczególne działy omawiane w trakcie nauki fizyki
  Cena:159.00PLN
 • prawo_pascala.jpg

  Prawo Pascala

  Cena:199.00PLN
 • 55cd9fa0a0a77077a6fcd3a038e6e888.jpg

  Przewodniki do pomiaru oporu elektrycznego

  W skład wyrobu wchodzi 11 płytek z nawiniętym drutem oporowym z różnych materiałów i o różnych średnicach. Wymiary opakowania - 200 x 60 x 40 mm Ciężar - 0,35 kg FPN
  Cena:215.00PLN
 • 37f2b2a59fcd133fb2621523a61e3bb3.jpg

  Przyrząd do badania Prawa Ohma

  Na izolowanej podstawie rozpięte są między zaciskami bakelitowymi przewodniki z różnych materiałów i o różnych średnicach oraz długościach. Przyrząd pozwala na pomiar oporności przewodników z zastosowaniem prawa Ohma. Pomoce współdziałające: - zasilacz laboratoryjny Z-3 11-031 (Źródło prądu stałego o napięciu 1-3V) - czuły miliamperomierz Wymiary - 1050x225mm Ciężar - 2,8 kg FPN
  Cena:365.00PLN
 • 02-007-1_1.jpg

  Przyrząd do elektrolizy

  Pomoc dydaktyczna przeznaczona jest do ćwiczeń uczniowskich z elektrolizy na lekcjach chemii i fizyki. Podstawowe części składowe przyrządu to: podstawka naczynie szklane statyw elektrody probówki uchwyt probówek

  Cena:620.00PLN
 • dd1493cefda921704df1ab6d2c8c2a1b.jpg

  Przyrząd do oddziaływania przewodników z prądem

  Przyrząd znajduje zastosowanie na lekcjach fizyki w szkołach podstawowych. Pomoc naukowa pozwala na poznanie wzajemnego oddziaływania na siebie przewodników z prądem. Konstrukcja przyrządu umożliwia demonstracje na rzutniku pisma. Wymiary opakowania - 75 x 73 x 288 mm Ciężar - 0,3 kg FPN
  Cena:272.00PLN
 • 89f18f035fdb0367c451bfcb3735489c.jpg

  Przyrząd do wykazania rozszerzalności liniowej metali FP

  Przyrząd do rozszerzalności liniowej metali (stali i mosiądzu) pod wpływem temperatury. Wydłużenie podgrzewanego pręta, przenoszony jest przy pomocy prostych przekładni na ruch odpowiedniej wskazówki. Wymiary - 100 x 115 x 425 mm

  Cena:220.00PLN
 • c36c7ab8ca2973d64b3f8ecd1f0aca09.jpg

  Prądnica - silnik

  Model dydaktyczny służy do pokazywania budowy prądnicy i silnika na prąd stały i wyjaśnia zasadę ich działania. Pomoc dydaktyczna ma taką konstrukcję, że wszystkie jej części składowe są dobrze widoczne.

  Cena:922.00PLN
 • 150_150_productGfx_6ae65cb055551c4577ce3b8411ee249d.jpg

  Płyta do montażu obwodów elektrycznych i elektronicznych 20402

  Wyposażona w 140 gniazd (śred. 4 mm) płyta do montażu prostych obwodów z zakresu elektryczności i elektroniki. Budowa obwodu polega na odpowiednim połączeniu poszczególnych gniazd za pomocą modułów z wtykami bananowymi oraz przewodów. Płyta stanowi niezbędny element do przeprowadzania ćwiczeń z użyciem zestawów 03-390 (elektryczność) oraz 03-392 (elektronika) Wymiary: 310 x 220 x 25 mm FP
  Cena:370.00PLN
 • Cataloger.Image.php.jpg

  Płyta z zatopionymi opiłkami

  Płyta z opiłkami magnetycznymi - zatopionymi wewnątrz specjalnej cieczy. Ponieważ płyta wykonana jest z transparentnego akrylu , można ją prezentować na rzutnik pisma! W komplecie -Magnesy 2 sztabkowe i 2 magnesy ferrytowe !!!

  Rozmiar 23x14cm

  Cena:220.00PLN
 • e5c0c7435ce150af17cc64c40a6de640.jpg

  Radiometr Crooke'a, podwójny FP

  Ciekawe urządzenie demonstrujące konwersję energii promieniowania światła (ciepłego) na energię kinetyczną wirnika umieszczonego wewnątrz szklanej kopułki wypełnionej odpowiednio rozrzedzonym gazem. Kierunki obrotu wirników są przeciwne. Dane techniczne: Średnica klosza: 70 mm, średnica podstawy: 60 mm Wysokość: 290 mm. Waga: 105 g.
  Cena:274.00PLN
 • Reczny_piranometr_z_wyswietlaczem.jpg

  Ręczny piranometr z wyświetlaczem

  Przyrząd służący do pomiaru natężenia rozproszonego promieniowania słonecznego. Wyposażony w wyświetlacz cyfrowy umożliwiający bezpośredni odczyt wartości w watach na metr kwadratowy. Posiada również dwa gniazda bezpieczeństwa 4 mm do podłączania – jeśli to konieczne – urządzenia sterującego. Zasilanie: bateria 9V (załączona). Wymiary: 185 x 108 x 56 mm

  Cena:1199.00PLN
 • image004[3].jpg

  SILNIK ELEKTRYCZNY - 03-048

  Na zdjęciu po prawej (większy model)
  Cena:768.00PLN
 • 850b4ef02767a50229eb75d0b3ef2889.jpg

  Silniczek niskonapięciowy ze śmigłem FP

  Bardzo czuły, niskonapięciowy silnik wyposażony w śmigło oraz pręt o śred. 10 mm do mocowania w podstawie lub statywie. Przeznaczony do doświadczeń z ogniwem Peltiera Nr kat. 03-260. Dzięki wysokiej czułości i niewielkich parametrach rozruchowych (obrót śmigła następuje już przy napięciu 40mV) może płynnie działać już przy nieznacznych różnicach temperatur.
  Cena:600.00PLN
 • 0dcb4be4b41a1b138cceea4a87ab421b.jpg

  Silnik na prąd stały

  Model służy do pokazywania budowy silnika na prąd stały oraz wyjaśnia zasady jego działania. Silnik może pracować jako bocznicowy i jako szeregowy. Konstrukcja modelu jest taka, że widoczne są wszystkie jego części. W silniku zastosowano również urządzenie do obracania szczotek o pewien kąt. Zasilanie - 6-12 V (prąd stały) Wymiary - 260 x 260 x 165 mm Ciężar - 2,4 kg FPN
  Cena:684.00PLN
 • ba6b8799ea92da711512f9d4ba5222d1.jpg

  Silnik prądu stałego, moduł ćwiczeniowy

  Układ dwóch silników prądu stałego, połączonych trwale za pośrednictwem osi napędowych. Szereg gniazd 4 mm wyprowadzonych na na obudowie umożliwia niezależne zasilanie jednostek oraz połączenie z przyrządami pomiarowymi i innymi urządzeniami modułowymi wykorzystywanymi w doświadczeniach z elektryczności. Uczeń może zapoznać się doświadczalnie z pojęciem pracy zespołowej silników oraz pracy w układzie silnik-prądnica. Akcesoria dodatkowe, niewchodzące w skład zestawu: dwa woltomierze (względnie multimetry) dwa amperomierze (lub multimetry) źródło zasilania prądu stałego i zmiennego żarówki na podstawkach przewody łączeniowe Wymiary: 170 x 280 x 90 mm FPN
  Cena:425.00PLN
 • 5c31f1c0c3c62728f3b8fbc5bd55dd81.jpg

  Statyw demonstracyjny

  W skład zestawu wchodzą elementy, które odpowiednio ze sobą łączone tworzą zestaw pomocniczy do demonstracji doświadczeń w pracowniach gimnazjum, szkół średnich i wyższych uczelniach.
  Cena:385.00PLN
 • 235650_6.jpg

  Statyw laboratoryjny wzmocniony

  Statyw laboratoryjny uniwersalny ze stali chromowanej z ciężką podstawą i sześcioma wielofunkcyjnymi uchwytami Statyw tworzą: prostokątna, ciężka podstawa i umocowany w niej za pomoca śruby pręt o długości 65 cm. W skład statywu wchodza: - łaczniki krzyżowe ( mocujace elementy ) 5 szt. - łapa do kolb - łapa do chłodnic czteropalczasta - łapa itp

  Cena:543.00PLN
 • symulator_stanu_materii.jpg

  Symulator stanu materii

  Przyrząd zbudowany na bazie głośnika, który zasilany napięciem zmiennym wywołuje drgania membrany , stymulując ruch umieszczonych wewnątrz „cząsteczek”. Układ 3-stopniowy do symulacji drgań cząstek ciała w fazie stałej, ciekłej i gazowej.

   

  Zasilanie: 10V AC
  Wymiary: 220 x 140 x 120 mm

  Cena:240.00PLN
 • 42126575a8a07e2c7abd91ee327a158a.jpg

  Symulator stany materii FP

  Przyrząd zbudowany na bazie głośnika, który zasilany napięciem zmiennym wywołuje drgania membrany , stymulując ruch umieszczonych wewnątrz „cząsteczek”. Układ 3-stopniowy do symulacji drgań cząstek ciała w fazie stałej, ciekłej i gazowej. Zasilanie: 10V AC Wymiary: 220 x 140 x 120 mm
  Cena:220.00PLN
 • 0b70f90f564dc154e67720fd6869269b.jpg

  Szkolna lampa optyczna (bez podstawy)

  Źródłem światła w lampie jest żarówka E10 6 V/1 A (6 W). Przystosowana do użycia w doświadczeniach z ławą optyczną 2915.00. Czarna, anodowana osłona lampy o śr. 30mm posiada z tyłu zdejmowaną podstawę z oprawką żarówki i gniazdami bananowymi f4mm.
  Cena:160.00PLN
 • 1d2081b17d816634daaa1b3a03cce533.jpg

  Słoneczna energia cieplna - Kolektory słoneczne 49355

  Zestaw dydaktyczny pozwalający zaprezentować podstawowe zasady działania kolektorów słonecznych oraz wykorzystania słonecznej energii cieplnej.

  Cena:6490.00PLN
 • tablica magnetyczna1.jpg

  TABLICA MAGNETYCZNA 4114.30 +zestaw akcesoriów do tablicy 4114,35

  Tablica magnetyczna jest jedynym w swoim rodzaju układem magnetycznym, który pozwala na przekształcenie wykresów z zakresu dynamiki w rzeczywiste doświadczenia. Tablica pozwala na przedstawienie w wyjątkowy sposób równowagi mechanicznej, równi pochyłej, dźwigni, układu krążków, maszyn prostych i wielu innych zagadnień. Pozwala także na mocowanie różnych sprężyn, obciążników i wag oraz proste wykonanie interesujących doświadczeń z dużą dokładnością.
  Cena:4200.00PLN
 • foliogramy-termodynamika_865.jpg

  TERMODYNAMIKA

  Parametry charakteryzujące stan fizyczny gazu. Energia wewnętrzna. Zerowa zasada termodynamiki. Pierwsza zasada termodynamiki. Zadania na energię wewnętrzną gazu. Przemiana izotermiczna gazu doskonałego. Zadania na przemianę izotermiczną gazu 1. Zadania na przemianę izotermiczną gazu 2. Przemiana izobaryczna gazu doskonałego. Zadania na przemianę izobaryczną gazu doskonałego. Przemiana izochoryczna gazu doskonałego. Zadania na przemianę izochoryczną gazu. Równanie stanu gazu doskonałego. Zadania na równanie Clapeyrona. Praca gazu przy zmianie objętości 1. Praca gazu przy zmianie objętości 2. Zadania na pracę gazu. Przemiana adiabatyczna. Zadania na przemianę adiabatyczną. Cykl Carnota. Zadania na cykl Carnota.
  Cena:358.00PLN
 • Tablet_edukacyjny_GlobiMate_10_cali[1].jpg

  Tablet edukacyjny GlobiMate 10 cali z oprogramowaniem Globilab

  Tablet GlobiMate doskonale współpracuje z dyskami pomiarowymi Labdisc: Fizyka, Biol-chem i uniwersalnym.

  Tablet z procesorem Intel Atom Z2520 i systemem Android. W zestawie z tabletem czujnik temperatury oraz przystawka
  powiększająca do obiektywu kamery tabletu. Tablet posiada wbudowaną pamięć 1GB oraz 16 GB eMMC, ekran dotykowy 10,1 cala
  o rozdzielczości 1080x800, wbudowane kamery 0,3MP oraz 2MP, Wi-Fi oraz Bluetooth

  Cena:2058.00PLN
 • Tablica_demonstracyjna_walizkowa_PAT_MI_3300.png

  Tablica demonstracyjna walizkowa PAT MI 3300

  Tablica demonstracyjna MI 3300 PAT to doskonałe narzędzie służące do demonstracji i nauki testowania bezpieczeństwa przenośnych urządzeń elektrycznych. Tablica potrafi symulować różnego typu urządzenia elektryczne podczas ich poprawnej pracy lub z występowaniem uszkodzeń aktywowanych za pomocą przycisku. Tablica posiada możliwość symulacji nieograniczonej liczby różnych urządzeń elektrycznych oraz różnych uszkodzeń - co czyni ją idealnym narzędziem do demonstracji w szkołach, podczas kursów szkoleniowych czy seminariów dotyczących bezpieczeństwa przenośnych urządzeń elektrycznych.

  Cena:7190.00PLN
 • temperatura-40_c-do-140_c-.png

  Temperatura (-40°C do 140°C)

  Cena:209.00PLN
 • temperatura-pt-100-200_c-do-400_c-.png

  Temperatura PT-100 (-200°C do 400°C)

  Cena:619.00PLN
 • temperatura-powierzchniowa-40_c-do-140_c-.png

  Temperatura powierzchniowa (-40°C do 140°C)

  Cena:239.00PLN
 • termodynamika.jpg

  Termodynamika i ciepło – zestaw doświadczalny

  Termodynamika i ciepło – zestaw doświadczalny

  Cena:2300.00PLN
 • termopara-0_c-do-1200_c-.png

  Termopara (0°C do 1200°C)

  Cena:429.00PLN
 • 28387.jpg

  Transformator

  Podstawowe komponenty: • Rdzeń w kształcie litery U z laminowanego żelaza z układem zabezpieczającym • Laminowana żelazna podstawa • Cewka pierwotna, 2400 zwojów • Wymienna cewka wtórna, 65 zwojów • Wymienna cewka wtórna, 130 zwojów • Podstawa plastikowa z mocowaniem cewki Wymiary: 20 x 15 x 20 cm Wejście: 220V Wyjście 12 V KOD: 4729.00
  Cena:1353.50PLN
 • 787e0baa1acef3d4881329228012b214.jpg

  Transformator

  Transformator składa się z dwóch odizolowanych od siebie obwodów elektrycznych i jednego wspólnego dla nich obwodu magnetycznego. Zasilanie - 12V Wymiary - 85 x 120 x 360 mm Ciężar - 2,3 kg
  Cena:460.00PLN
 • transformator.jpg

  Transformator rozbieralny z kompletem przyrządów

  Transformator rozbieralny służy do wielu doświadczeń na lekcjach fizyki w szkołach podstawowych i średnich. Umożliwia zapoznanie się z budowa i zasadą działania transformatora, oraz przeprowadzenie doświadczeń: z pierścieniami, z wirującym polem magnetycznym, wahadłem Waltenhofena, obwodami rezonansowymi, spawaniem i topieniem metali.

  Cena:1199.00PLN
 • cFCXTcRNBaFBbgSFFCfU.jpg

  Tuba Nevtona 4134.00

  Stosując rurę Newtona możemy wykazać niezależność spadającego ciała od masy i kształtu. Przyrząd składa się z rury próżniowej zawierającej pióro i metalowy element. Możemy zaobserwować spadanie ciał wewnątrz opróżnionej rury.
  Cena:280.00PLN
 • URZADZENIE DO BADANIA PRAWA BOLE&_8217;A-MARIOTTE&_8217;A.jpg

  URZĄDZENIE DO BADANIA PRAWA BOLE’A-MARIOTTE’A

  Urządzenie pozwala na uzyskanie naturalnego podejścia do podstaw doświadczalnych prawa Boyle’a-Mariotte’a. Jest prostym sposobem na poznanie doświadczalnej strony fizyki i pozwala na wprowadzenie pojęć próżni, ciśnienia, gęstości, itp.
  Cena:708.82PLN
 • Uklad_SI_jezyk_nauki_i_techniki.jpg

  Układ SI język nauki i techniki

  Podstawowe i uzupełniające jednostki SI - definicje pełne i przybliżone. Wielokrotności i podwielokrotności od 10e-18 do 10e18 oraz przykłady ich przeliczania. Jednostki pozaukładowe dopuszczone do użytku w Polsce oraz najczęściej spotykane jednostki niemetryczne.
  Format:
  160 x 120 cm

  Cena:220.00PLN
 • d8ecc1b2db1f4550dc62e02270db3882.jpg

  Układ okresowy pierwiastków chemicznych - część fizyczna FP

  Tablica dydaktyczna jednostronna w formacie 200cm x 140 cm prezentująca część fizyczną układu okresowego pierwiastków.
  Cena:345.00PLN
 • midi_121.jpg

  Uzupełnienie zestawu mechaniki 1

  Uzupełnienie zestawu mechaniki 1 pozwala uzyskać pełny zestaw dynamiki, z wózkami o małym tarciu i pełnym zestawem akcesoriów. Został zaprojektowany do wykonywania doświadczeń z zakresu zachowania pędu i energii, zderzeń sprężystych i niesprężystych, tarcia tocznego, sprzężonych oscylatorów harmonicznych, itp. Zastosowanie dodatkowych akcesoriów do wózków Altay pozwala na wykonanie wielu dodatkowych doświadczeń, a także interesujących demonstracji. KOD: 4941.10
  Cena:2900.00PLN
 • midi_129.jpg

  Uzupełnienie zestawu mechaniki 2

  Dzięki uzupełnieniu zestawu mechaniki 2 można użyć toru Altay w płaszczyźnie pionowej w celu przeprowadzenia badań spadania swobodnego i ruchu wahadła KOD: 4941.20
  Cena:660.00PLN
 • midi_136.jpg

  Uzupełnienie zestawu optyki 1

  Uzupełnienie zestawu optyki 1 pozwala uczniom na przekształcenie toru Altay w ławę optyczną. Zawiera ona wszystkie komponenty wymagane do badań optyki geometrycznej, fotometrii, ogniskowej soczewek, zwierciadeł i wielu innych. KOD: 4944.10
  Cena:1110.00PLN
 • midi_142.jpg

  Uzupełnienie zestawu optyki 2

  Uzupełnienie zestawu optyki 2 składa się z przyrządów do badań optyki geometrycznej. Zestaw służy do przedstawienia odbicia oraz załamania światła z użyciem tarczy Hartla oraz wprowadza zagadnienia związane ze składaniem barw. Ława optyczna jest oparta na torze Altay oraz uzupełnieniu zestawu optyki 1. KOD: 4944.20
  Cena:820.00PLN
 • midi_149.jpg

  Uzupełnienie zestawu optyki 3

  Dyfrakcja z użyciem lasera. Uzupełnienie zestawu optyki 3 pozwala na wykonanie zaawansowanych doświadczeń z zakresu optyki. Uzupełnienie zestawu optyki 3 wprowadza dodatkowe pojęcie optyki fizycznej i pozwala na naukę zasad zaawansowanej optyki. Laser diodowy pozwala na badanie światła jako fali elektromagnetycznej i wprowadza pojęcie dyfrakcji. Wszystkie komponenty uzupełnienia zestawu optyki 2 zostały zaprojektowane do stosowania z ławą optyczną KOD: 4944.30

  Cena:1390.00PLN
 • WANIENKA DO POKAZU FAL

  Wanienkę do pokazu fal” wykorzystuje się we wszystkich typach szkół. Ma ona zastosowanie do pokazu fal wytworzonych na powierzchni wody. Obserwację zjawisk prowadzi się podczas projekcji cieniowej, wykorzystując do tego celu projektoskop. Można również zastosować silne źródło światła podświetlające wanienkę od dołu. Obraz fal obserwujemy wówczas na suficie.
  Cena:935.00PLN
 • 02sm.png

  Waga do 30 kg

  Opis wagi: Zakres ważenia: 0,2-30 kg Dokładność: do 10g Duży wyświetlacz LCD Szalka 22 x 27 cmj Regulacja ustawienia wagi -wbudowana poziomnica Liczenie sztuk o jednakowej wadze Prosta obsługa. Funkcja tarowania Automatyczne zerowanie Zasilanie akumulatorowo/sieciowe Zasilacz i akumulator w komplecie W komplecie: gwarancja 1 rok w Polsce! polska instrukcja obsługi Zasilacz sieciowy gratis!!!
  Cena:498.98PLN
 • db9d198d4063369b505bb1178bb9fd32.jpg

  Waga metalowa, nośność 2 kg

  Waga metalowa, nośność 2 kg
  Cena:285.00PLN
 • f709b2ab3a1446bebff271d6fc420322.jpg

  Waga metalowa, nośność 5 kg

  Waga metalowa, nośność 5 kg
  Cena:625.00PLN
 • ibalance201header_m[1].png

  Waga precyzyjna IBALANCE201

  Waga IBalance 201 -zakres pomiaru 200 g/0,01 gram . Wysoka precyzja -w komplecie z zasilacz sieciowy, jasna pokrywa wiatrowa, tacka ze stali nierdzewnej Wyjątkowo duży, podświetlany wyświetlacz LCD sprawia, że ​​do łatwego czytania. Skala ta posiada zaawansowany tryb liczenia sztuk z regulacją wielkości prób i regulowanymi poziomami błędach. Posiada także regulowane auto-off razy, regulowany programowanie i wiele więcej.
  Cena:651.00PLN
 • ibalance601header_m[1].png

  Waga precyzyjna IBALANCE601

  Waga 600g/0,01g. Jest to profesjonalna waga precyzyjna z mnóstwem funkcji, który z pewnością spełniają najwyższe oczekiwania. Posiada dwa jasne diody LED wyświetlacze (na przeciwnych stronach), co czyni go idealnym do nauki, pokazując wagę do innych, i wielozadaniowości.
  Cena:940.00PLN
 • waga_20szalkowa[1].jpg

  Waga szalkowa z odważnikami

  Waga szalkowa z odważnikami Na wadze szalkowej można ważyć przzedmioty o masie nie przekraczającej 200g. Zestaw zawiera 17 odważników od 10mg do 100g w pudełku z tworzywa sztucznego z pęsetą.
  Cena:710.00PLN
 • waga_szkolna_z_odwaznikami[1].jpg

  Waga szkolna z odważnikami

  Cena:195.00PLN
 • waga-_201g-5000g.jpg

  Waga szkolna elektroniczna 4000g / 1g

  Duża szalka 17cm, zakres pomiarowy: 4kg / 1g
  Cena:336.00PLN
 • c12cd963f9407ab7627f0ba53105d918.jpg

  Waga szkolna metalowa 2kg FP

  Waga znajduje zastosowanie do ćwiczeń uczniowskich we wszystkich typach szkół. Można na niej ważyć przedmioty o masie nie przekraczającej 2000 g. Nie jest legalizowana. Obciążenie maksymalne - 2000 g
  Cena:280.00PLN
 • e8a022bc3141bb87841d8a2aa7344faa.jpg

  Waga szkolna metalowa 2kg z odważnikami

  Waga znajduje zastosowanie do ćwiczeń uczniowskich we wszystkich typach szkół. Można na niej ważyć przedmioty o masie nie przekraczającej 2000 g. Nie jest legalizowana. Zestaw odważników 1g-2010g 1kg, 500g, 200g, 100gx2, 50g, 20gx2, 10g, 5g, 2gx2, 1g Obciążenie maksymalne - 2000 g

  Cena:480.00PLN
 • CJ-600.jpg

  Waga szkolna precyzyjna 600g / 0,1g

  Precyzyjna waga elektroniczna z dużym czytelnym wyświetlaczem.Duża okrągła metalowa szalka do ważenia-14cm

  Cena:280.00PLN
 • wagi_szkolne_zestaw_klasowy.png

  Wagi i równoważnie zestaw dla 15 grup 31780

  Zbiór prostych modeli wag szalkowych wraz z akcesoriami (łącznie blisko 1000 elementów) do ćwiczeń praktycznych z zakresu ważenia, równowagi, przeliczania jednostek, porównań. Zawartość zestawu umożliwia również zmontowanie wagi dźwigniowej czy równoważni oraz pomiary z wykorzystaniem wag sprężynowych. W skład kompletu wchodzą m.in. słupek wagi, ramię nośne, regulowany suwak, szalki z uchwytami, wskaźnik wychylenia, zestaw odważników, wagi sprężynowe i inne. Materiały dla 15 grup uczniowskich. Wymiary: 540 x 450 x 150 mm

  Cena:3265.00PLN
 • f852c2fb7bcc67f1ab28d56ae2a39732.jpg

  Watomierz cyfrowy

  Watomierz, przeznaczony dla uczniów, jest łatwy w użyciu. Może mierzyć moc dla prądu stałego i przemiennego. Przyrząd jest zabezpieczony przed przeciążeniem. Toleruje chwilowe przeciążenia oraz błędne podłączenie. Odczytu dokonuje się za pomocą 4 cyfrowego wyświetlacza LCD. Gniazda przyłączeniowe - bananowe f4 mm, wykonane są w wersji bezpiecznej. Dane techniczne: Zasilanie: 4x bateria AA 1.5 V lub zasilacz 3550.10 lub 3550.20 Zakres pomiarowy: 0-200 W (max 30 V i max 10A) Wymiary: 158 x 108 x 56 mm 

  Cena:1790.00PLN
 • 224328eadd5d6f353ef3f16f58382228.jpg

  Wiatraczek na pręcie

  Wiatraczek do doświadczeń z baterią słoneczną w wersji do mocowania w statywie

  Cena:303.00PLN
 • Wirtualne_Laboratoria_Przyrodnicze_-_Fizyka.png

  Wirtualne Laboratoria Przyrodnicze Fizyka

  Cena:1490.00PLN
 • 0d155293f575b9f750987c096a529afc.jpg

  Woltomierz

  Woltomierz jest przyrządem pomiarowym do użytku przez uczniów. Przystosowany jest do pomiaru prądu przemiennego i stałego. Posiada prostą i czytelną skalę oraz elektroniczne zabezpieczenia przed przypadkowymi przeciążeniami. Gniazda przyłączeniowe - bananowe - 4 mm, wykonane są w wersji bezpiecznej. Dane techniczne: Dokładność pomiaru dla pełnego wychylenia: +2% Rezystancja: 10k/V Zakresy: 0-3V, 0-15V, 0-30V, AC lub DC Wymiary: 158 x 108 x 56 mm FPN
  Cena:599.00PLN
 • 29392.jpg

  Woltomierz analogowy szkolny trzyzakresowy

  DCV-2 jest woltomierzem analogowym przeznaczonym do stosowania w pomieszczeniach zamkniętych i wyłącznie do celów dydaktycznych. Może służyć do wyposażenia pracowni i laboratoriów szkolnych elektroniki, elektrotechniki, fizyki itp. Służy do pomiaru napięcia stałego do 30V DC.
  Cena:120.00PLN
 • 29392[3].jpg

  Woltomierz analogowy szkolny, dwuzakresowy

  ACV-1 jest woltomierzem analogowym przeznaczonym do stosowania w pomieszczeniach zamkniętych i wyłącznie do celów dydaktycznych. Może służyć do wyposażenia pracowni i laboratoriów szkolnych elektroniki, elektrotechniki, fizyki itp. Służy do pomiaru napięcia przemiennego sinusoidalnego 50/60Hz do 150V.
  Cena:95.00PLN
 • e7355ab2365a6df751ed6a8c7fe952c0.jpg

  Wskaźnik kierunku przepływu prądu stałego

  Wskaźnik kierunku przepływu prądu stałego
  Cena:199.00PLN
 • jednostki_20fizyczne.jpg

  Wybrane wielkości fizyczne i ich jednostki

  Plansza bardzo dobraj jakości ,foliowana i oprawiona w drewniane półwałki.Przygotowana do zawieszenia. 140x100cm.
  Cena:289.00PLN
 • 4941_13_01_1[1].jpg

  Wózek Altay bez zderzaka 4941.12

  Idealne rozwiązanie do doświadczeń z zakresu dynamiki; nowe wózki Altay stanowią doskonały dodatek do wózków z trzpieniem ruchomym. Solidnie wykonane, ze zminimalizowanym tarciem, mogą pracować w najbardziej wymagających warunkach szkolnego laboratorium. Wykonane z aluminium z zastosowaniem specjalnego zestawu kół o zmniejszonym tarciu. Zestaw pozwala na uzyskanie ruchu niemal bez tarcia oraz otrzymanie dokładnych i powtarzalnych wyników.
  Cena:720.00PLN
 • 4941_13_01_1.jpg

  Wózek Altay ze zderzakiem 4941.13

  Wózek Altay z trzpieniem ruchomym został zaprojektowany do uzyskiwania precyzyjnych oraz powtarzalnych wyników eksperymentalnych z zakresu kinematyki. Wykonana z aluminium, solidna konstrukcja pozwala zapobiec wypadkom w sali lekcyjnej. Wózek Altay z trzpieniem ruchomym został zaprojektowany z myślą o trwałości, oraz precyzji wykonywania doświadczeń. Kółka wózka są zamocowane na łożyskach o minimalnym tarciu, aby uzyskać płynny ruch na torze do badań dynamiki.
  Cena:820.00PLN
 • zestaw do elektrycznosci 1.jpg

  ZESTAW DO ELEKTRYCZNOŚCI 1 4866,19

  Zestaw do elektryczności 1 został zaprojektowany w celu wprowadzenia podstaw elektryczności i stanowi doskonałą platformę do bardziej zaawansowanych badań. Układ został zaprojektowany tak, by ułatwić jego konfigurację i stosowanie. Każda kostka przyłączeniowa zawiera opis umieszczonego wewnątrz komponentu. Złącza są wykonane ze specjalnego stopu metali, co pozwala na uzyskanie doskonałego przewodzenia prądu i dokładnych wyników.
  Cena:4500.00PLN
 • zestaw do magnetyzmu.jpg

  ZESTAW DO MAGNETYZMU 1

  Zestaw do magnetyki 1 pozwala na przedstawienie właściwości magnesów o różnych kształtach. Pozwala na zbadanie podstawowych linii strumienia indukcji magnetycznej (magnesów trwałych o różnych kształtach w dwóch i trzech wymiarach), odchylenia igły magnetycznej, kompasów, histerezy magnetycznej, dipoli magnetycznych, prądów wirowych, magnetyzmu ziemskiego, itp.
  Cena:2799.00PLN
 • zestaw do magnetyzmu 2.jpg

  ZESTAW DO MAGNETYZMU 2

  Układ magnetyki 2 został zaprojektowany do przedstawienia podstawowych zasad linii strumienia elektromagnetycznego (przewodników prądowych), odchylenia igły magnetycznej, pola magnetycznego wytwarzanego przez magnes trwały oraz substancje ferromagnetyczne i paramagnetyczne, itp.
  Cena:1500.00PLN
 • ZESTAW KAMERTONOW.jpg

  ZESTAW KAMERTONÓW

  Zestaw kamertonów Altay składa się z ośmiu kamertonów reprezentujących całą oktawę częstotliwości, miękkiego etui oraz gumowego młotka. Można także badać rezonans, interferencję, dudnienie oraz zależności między tymi zjawiskami. Zestaw zawiera także kamertony o częstotliwościach będących wielokrotnościami częstotliwości innych kamertonów (np. 256 kHz i 512 kHz), co pozwala na wykonanie interesujących doświadczeń z zakresu harmoniki. Przeznaczone do współpracy z oprogramowaniem LabPro i rejestratorem danych z czujnikiem dźwięku do zademonstrowania dudnienia.

  Cena:725.00PLN
 • 04b3058167ca6c06f308fd9091fbd364.jpg

  Zasilacz 5V/1,5A DC

  Zasilacz napięcia stałego o skokowej regulacji napięcia w zakresie 3 do 5V. Maksymalne obciążenie 1,5 A. Zasilanie 230V/50 Hz. Wymiary: 130 x 180 x 50 mm FPN
  Cena:370.00PLN
 • ep-603[1].jpg

  Zasilacz laboratoryjny 0 - 30 V / 2,5 A TME

  Producent: Manson Zasilacze laboratoryjne z regulacją napięcia 0 - 30 V i wydajnością prądową 0-2,5 A oraz dwoma nieregulowanymi wyjściami 5 V / 0,5 A i 12 V / 0,5 A. Dostępne w wersjach z wyświetlaczem cyfrowym i analogowym. Lekkie i wydajne, nadają się zarówno do zastosowań serwisowych jak i laboratoryjnych.
  Cena:583.16PLN
 • 116106.1_(1).jpg

  Zasilacz laboratoryjny 30V/10A DC do pracy ciągłej

  Cena:951.00PLN
 • ad71211941a2899f2a6297b640fa2067.jpg

  Zasilacz laboratoryjny prądu stałego i zmiennego 12V 3A 55222

  Jednostka umieszczona w trwałej, stalowej i wentylowanej obudowie, wyposażona w podświetlany wyłącznik zasilania, przełącznik wyboru 1 z 6 zakresów oraz w gniazda bezpieczeństwa napięcia wyjściowego stałego i zmiennego. Elektroniczne zabezpieczenie przeciążeniowe i przeciwzwarciowe. Napięcie wyjściowe wygładzone (nie stabilizowane). Zasilacz posiada znak CE. Parametry techniczne: Napięcia wyjściowe: 2/4/6/8/10/12 V AC lub DC/ 3A. Napięcie zasilania: 230 VAC/50 Hz Wymiary: 140 x 130 x 210 mm Waga: 3,5 kg FPN
  Cena:1185.00PLN
 • mps-3010l-1.jpg

  Zasilacz laboratoryjny regulowany 0 - 30V/10A

  Stabilizowany zasilacz labora-toryjny z regulacją napięcia od 0 - 30 V oraz prądu w zakresie od 0 - 10 A i Lekkie i wydajne, nadają się zarówno do serwisów jak i do laboratoriów.

  Cena:876.94PLN
 • b598504d5e1a07dc2be9d65cc5e2fcab.jpg

  Zasilacz regulowany 1-12 V (AC/DC) **

  Zasilacz 1-12V/6A (AC/DC) Zasilacz stabilizowany o skokowej regulacji napięcia (co 1V) stałego i przemiennego w zakresie od 1 do 12V i obciążeniu max. nie przekraczającym 6A. Wyposażony w termiczny wyłącznik przeciążeniowy. Doskonały do różnego typu doświadczeń w szkolnych pracowniach fizycznych, technicznych i chemicznych. Wymiary: 185 x 235 x 120 mm. FPN
  Cena:1165.00PLN
 • zasilacz_regulowany_pradu_stalego_i_zmiennego.jpg

  Zasilacz regulowany prądu stałego i zmiennego 30V/2A

  Zasilacz regulowany prądu stałego i zmiennego 30V/2A

  Cena:2100.00PLN
 • 115202.1.jpg

  Zasilacz szkolny regulowany- 30V/2A

  Zasilacz ten charakteryzuje się bardzo precyzyjnymi źródłami prądu stałego DC z płynną regulacją napięcia wyjściowego.Może pracować w trybach stabilizacji napięcia lub prądu przełączanych automatycznie z możliwością ustawienia granicznej wartości prądu obciążenia w dowolnym punkcie zakresu.Wyposażony jest w wyświetlacz wartości napięcia wyjściowego i w wyświetlacz wartości prądu obciążenia, potencjometr regulacji zgrubnej i precyzyjnej napięcia wyjściowego ,oraz potencjometr regulacji maksymalnego prądu obciążenia.Zasilacz posiada bardzo dobre zabezpieczenie przeciwzwarciowe.
  Cena:485.70PLN
 • 7ce6772d463310ef190e45863bb22ee5.jpg

  Zasilacz wtyczkowy 6,8V/1,5A DC

  Prosty zasilacz wtyczkowy stosowany łącznie z zestawami do nauczania fizyki i techniki. Napięcie wyjściowe stałe: 6,8V, obciążenie maksymalne: 1,5A.
  Cena:210.00PLN
 • midi_229.jpg

  Zbiornik do badania właściwości fal

  Zbiornik do badania właściwości fal jest bardzo efektywnym narzędziem pozwalającym zrozumieć mechanikę falową. Zbiornik do badania właściwości fal może być także użyty do wprowadzenia, rozwinięcia i wizualnego przedstawienia teorii fal, takich jak refrakcja, dyfrakcja i interferencja. Nasz jedyny w swoim rodzaju zestaw korzysta z pulsującego źródła powietrza, co umożliwia odtworzenie fal stojących. Koniec z obsługą skomplikowanych oscylatorów przemiany fazowej! Tak jak wszystkie produkty Altay, zbiornik do badania właściwości fal jest dostarczany ze wszystkimi niezbędnymi akcesoriami, włącznie z przewodami i instrukcją obsługi. KOD: 4311.80
  Cena:4693.07PLN
 • 03-696.jpg

  Zegar z baterią owocową FP

  Zegar z baterią owocową
  Cena:75.00PLN
 • midi_115.jpg

  Zespół torowy(równia)KOD: 4954.10

  Zaprojektowany do zbudowania prawie beztarciowego toru dla wózków Altay; może służyć także jako ława optyczna, stanowisko do przeprowadzania spadania swobodnego i wyznaczania przyspieszenia ziemskiego oraz jako stanowisko dla wahadła. MultiTrack posiada nadrukowaną, precyzyjną skalę na czarnej, anodyzowanej podstawie.

  Cena:1200.00PLN
 • 4869_09_01.jpg

  Zestaw - odnawialne źródła energii 4869.09

  Altay alternatywnych źródeł energii system zapewnia wszystkie urządzenia potrzebne do wykonania kilku eksperymentów do badania odnawialnych źródeł energii, takich jak energia słoneczna, hydraulicznych i wiatru. Wszystkie te urządzenia można podłączyć do komórki paliwa wodorowego, aby zrozumieć, jak potencjał energii chemicznej może być zamieniona w energię elektryczną.
  Cena:3850.00PLN
 • d925d98549624a44a645ac0caaa4709c.jpg

  Zestaw 3 litrowych termosów z szeroką szyjką + tacka 36680 FP

  Zestaw 3 termosów z szeroką szyjką oraz tacka do przenoszenia ciepłej i wrzącej wody oraz lodu.
  Cena:445.00PLN
 • Zestaw-akcesoriow-do-doswiadczen-z-fizyki.jpg

  Zestaw akcesoriów do doświadczeń z fizyki

  Zestaw wielu akcesoriów przydatnych do prowadzenia doświadczeń m.in. z zakresu elektryczności, fal, magnetyzmu i mechaniki
  Newtona

  Cena:2230.00PLN
 • zestaw-czujnikow-fizyka-.png

  Zestaw czujników: Fizyka+

  Cena:2299.01PLN
 • zestaw-czujnikow-przedmioty-przyrodnicze.png

  Zestaw czujników: Przedmioty przyrodnicze

  Cena:3299.00PLN
 • image018.jpg

  Zestaw do demonstracji sił pola elektrostatycznego

  Zestaw do demonstracji sił pola elektrostatycznego

  Cena:269.00PLN
 • Zestaw_do_doswiadczen_z_elektrostatyki[1].jpg

  Zestaw do doświadczeń z elektrostatyki

  Zestaw do ćwiczeń uczniowskich z elektrostatyki

   

  Cena:1346.00PLN
 • 23983.jpg

  Zestaw do elektroniki 1

  Zestaw umożliwia szybkie i łatwe montowanie prostych obwodów elektronicznych na płycie montażowej o wymiarach 46 x 26 cm pozwalającej na łączenie odpowiednich modułów za pomocą dopasowanych wtyczek i bolców.
  Cena:3100.00PLN
 • 23984.jpg

  Zestaw do elektroniki 2

  Zestaw umożliwia szybkie i łatwe montowanie obwodów elektronicznych na tablicy przy użyciu elementów dołączonych do zestawu. Za pomocą zestawu można budować takie układy elektroniczne jak: mostek prostowniczy, wzmacniacz, czujnik optyczny, multiwibrator i wiele innych.
  Cena:2990.00PLN
 • 23982.jpg

  Zestaw do elektryczności 2

  Zestaw umożliwia szybkie i łatwe montowanie obwodów przez zastosowanie tablicy i elementów dołączonych do zestawu. Wszystkie elementy w zestawie są umieszczone w plastikowej walizce wyściełanej gąbką. Zestaw pozwala na montowanie obwodów elektrycznych oraz modeli urządzeń wykonujących pracę mechaniczną . Całość mieści się w obudowie o rozmiarach 46 x 26 cm. Można demonstrować różne układy elektryczno-mechaniczne oraz badać ilościowe związki pomiędzy przemianami energii elektrycznej i mechanicznej. Międzynarodowy symbol graficzny każdego elementu, jego moc znamionowa, układ okablowania i usytuowanie gniazd łączeniowych są oznaczone na przednim panelu modułów montażowych.
  Cena:2400.00PLN
 • zestaw_1.jpg

  Zestaw do mechaniki 1 4861.19

  Wysokiej jakości zestaw do mechaniki 1 dostarczany jest w futerale wykonanym z tworzywa ABS o wysokiej trwałości, ułatwiającym przechowywanie. Proste ustawienia oraz dostępność wszystkich elementów.
  Cena:4900.00PLN
 • 23967.jpg

  Zestaw do mechaniki 2 4861.29

  Zestaw do mechaniki 2 składa się z dużych, kolorowych, łatwych do obserwacji elementów wykonanych ze stopu aluminium, mieszczących się w plastikowej walizce wyściełanej gąbką. Przeprowadzenie ćwiczeń jest szybkie i proste.
  Cena:4500.00PLN
 • 28336.jpg

  Zestaw do mechaniki 3 4861.39

  Zestaw mechaniki 3 wprowadza podstawowe pojęcia z zakresu dynamiki płynów. Zestaw zapewnia podstawy do zrozumienia i badań ilościowych wielu doświadczeń z zakresu dynamiki płynów.
  Cena:7200.00PLN
 • midi_151.jpg

  Zestaw do odmierzania czasu kod 4922.10

  Zestaw do odmierzania czasu jest kompletnym rozwiązaniem służącym do mierzenia czasu w doświadczeniach z zakresu dynamiki, np. zderzeń wózków lub spadania swobodnego. Zestaw można stosować z uzupełnieniem zestawu mechaniki 1 oraz 2. Może także zostać użyty w połączeniu z licznikiem oscylacji Altay. Akcesoria mogą zostać użyte jako zamiennik rejestratora danych i czujnika ruchu. Podstawowe komponenty • Czasomierz elektroniczny z zasilaczem • Dwie fotobramki z mocowaniem magnetycznym
  Cena:1650.00PLN
 • Zestaw_do_optyki_1.jpg

  Zestaw do optyki 1

  Cena:1920.00PLN
 • Zestaw_do_optyki_1.jpg

  Zestaw do optyki 1

  Cena:1920.00PLN
 • 23968.jpg

  Zestaw do optyki 2

  Zestaw do optyki 2 składa się z dużych, kolorowych, łatwych do obserwacji elementów mieszczących się w plastykowej walizce wyściełanej gąbką. Przeprowadzenie ćwiczeń jest szybkie i proste.
  Cena:2600.00PLN
 • 23969.jpg

  Zestaw do optyki 3

  Zestaw do optyki 3 daje studentom możliwość badania zjawisk optyki falowej ze szczególnym uwzględnieniem zjawiska dyfrakcji i interferencji (na szczelinie i różnych siatkach dyfrakcyjnych). W ciągu kilku minut uczniowie i ich nauczyciele mogą przeprowadzić wiele różnych eksperymentów.
  Cena:2100.00PLN
 • Zestaw_do_termodynamiki_edukacyjny.jpg

  Zestaw do termodynamiki edukacyjny

  Zestaw walizkowy stworzony z myślą o wprowadzeniu podstaw z zakresu termodynamiki i ciepła, poprzez praktyczne sprawdzenie teorii i praw rządzących w naturze. Pozwala zrozumieć i utrwalić tę gałąź fizyki czyniąc zajęcia interesującymi oraz łatwiej przyswajalnymi przez uczniów.

  Cena:2300.00PLN
 • image026.jpg

  Zestaw do ćwiczeń uczniowskich z mechaniki

  Zestaw do ćwiczeń uczniowskich z mechaniki
  Cena:3276.00PLN
 • zestaw.jpg

  Zestaw do ćwiczeń w obwodzie szeregowym i równoległym

  Zestaw stanowi doskonałą pomoc do nauczania podstaw elektryczności z zakresu prostych obwodów elektrycznych. W komplecie znajdują się dwie podstawy robocze do wykonywania połączeń elektrycznych, stanowiące odpowiednio obwód szeregowy i równoległy. Oba układy można wykorzystać do stworzenia obwodów mieszanych (szeregowo-równoległych), a stosując załączone materiały przeprowadzić bazowe doświadczenia wykazujące słuszność znanych praw z dziedziny elektryczności.

  Cena:1261.00PLN
 • elektrycznosc_zestaw_elektryki_nauki.jpg

  Zestaw elementów i urządzeń do doświadczeń z elektryczności 23200

  Zestaw dydaktyczny do nauki elektryczności. Elementy umieszczone są w dwóch pojemnikach z pokrywą.

   

  Wymiary pojemników:

  312x427x150mm ;

  312x427x75mm

   

  W skład zestawu wchodzi płyta robocza do montażu obwodów doświadczalnych. Dodatkowo należy zaopatrzyć się w źródło zasilania prądu stałego i przemiennego, np. zasilacz laboratoryjny 12V 3A

  Cena:5390.00PLN
 • c33cb04a787fcaa43816e84f146b98f2.jpg

  Zestaw kondensatorów

  Na metapleksowej płytce umocowane są kondensatory o różnych pojemnościach: 1000 pF, 10 000 pF, 100 000 pF, 1 000 000 pF, 47 000 pF Sposób zamontowania kondensatorów pozwala na łatwe i szybkie wykorzystanie ich w obwodach elektrycznych z możliwością różnych kombinacji połączeń. Wymiary - 14 x 120 x 150 mm Ciężar - 80 G FPN
  Cena:145.00PLN
 • fa1982cf376f8c23ee1e861e179dee80.jpg

  Zestaw oporników

  Na metapleksowej płytce umocowane są oporniki o różnych opornościach: 100 om - 2szt. 1 kom - 1szt. 10 kom - 1szt. 100 kom - 1szt. Zestaw przeznaczony jest do ćwiczeń na lekcjach fizyki i elektrotechniki.

  Wymiary - 14 x 120 x 150 mm Ciężar - 80 G 

  Cena:148.00PLN
 • Zestaw_optyczny_LED_Light_Box.jpg

  Zestaw optyczny LED Light Box z laserem

  Zestaw optyczny jest to kompleksowy zestaw światła i optyki, która obejmuje trzy wiązki Ray Box (dostępny w podwójnych kolorach - biały lub czerwony) oraz szereg soczewek i pryzmatów, notatki nauczyciela i 9 kart pracy ucznia.

  Cena:456.00PLN
 • Kwasy_nieorganic_4b8ba9963747f.jpg

  Zestaw plansz do chemii

  Zestaw 15 plansz do chemi  100x70 gotowych do powieszenia

  Cena:540.00PLN
 • aef06f663fee98c28a6dec1e6f22f04c.jpg

  Zestaw soczewek Ø 50 mm (6 szt.) w pudełku

  Zestaw 6 różnych soczewek o śred. 50 mm do montowania w uchwycie Nr kat. 03-322-17. Przeznaczone do szeregu doświadczeń, również z zastosowaniem światła laserowego. Dostarczany w estetycznym pudełku z pokrywą. Zestaw soczewek zawiera: soczewka obustronnie wklęsła, ogniskowa 100 mm soczewka obustronnie wklęsła, ogniskowa 50 mm soczewka obustronnie wypukła, ogniskowa 50 mm soczewka obustronnie wypukła, ogniskowa 100 mm soczewka obustronnie wypukła, ogniskowa 200 mm soczewka obustronnie wypukła, ogniskowa 1000 mm
  Cena:250.00PLN
 • lawa_optyczna_w_walizce.jpg

  Ława optyczna w walizce 1m

  Ława optyczna to zestaw do doświadczeń z zakresu optyki geometrycznej. Oprócz wyskalowanej ławy wykonanej z aluminium, zawiera również zestaw soczewek w oprawie, przesłonę, dwustronny ekran, oświetlacz, tarczę Kolbego, kolorowe filtry, zwierciadło oraz komplet brył akrylowych.

  Cena:1230.00PLN
 • 4417_50_01_1.jpg

  Ława optyczna z akcesoriami deluxe 4417.50

  Ława optyczna pozwala uczniom na badanie wielu zjawisk optycznych. Obejmują one: odbicie, teorię soczewek i polaryzację, interferencję, dyfrakcję i przyrządy optyczne.
  Cena:3230.00PLN
 • f092f937e45269ee1af29ffbd8953f73.jpg

  Źródło światła w obwodzie RLC

  Układ składa się z obwodu zasilającego oraz trzech niezależnych gałęzi o charakterze: rezystancyjnym, indukcyjnym i pojemnościowym. Konstrukcja przyrządu umożliwia ich łączenie równolegle, szeregowo bądź szeregowo-równolegle. Każda gałąź obwodu R,L,C posiada własne źródło światła zwiększające widoczność charakteru obwodu w zależności od rodzaju obciążenia.
  Cena:452.00PLN
Facebook