Wyszukiwarka
OKAZJA DNIA !!!

pomoce z optyki

Sortuj wg:
 • Laserowy_zestaw_do_optyki_falowej_z_tablica_i_laserem.jpg

  Laserowy zestaw do optyki falowej z tablicą i laserem

   Laserowy zestaw do optyki falowej z tablicą i laserem został zaprojektowany, aby umożliwić obserwację i łatwe zrozumienie fizycznych zasad optyki falowej. W ten sposób zwykły sposób nauczania teoretycznego może zostać podniesiony na wyższy poziom. Pomaga w demonstracji zasad optyki falowej, takich jak interferencja, dyfrakcja, liniowa polaryzacja światła lub rekonstrukcja hologramu.

  Wszystkie elementy zawierają magnetyczną podstawę montażową. Zestaw jest zapakowany w plastikową osłonkę przeznaczoną do bezpiecznego transportu i wygodnego przechowywania.

  Cena:1999.00PLN
 • Zestaw_do_optyki_geometrycznej_z_laserowym_zrodlem_swiatla_i_tablica_1.jpg

  Zestaw do optyki geometrycznej z laserowym źródłem światła i tablicą

  Do prezentacji optyki geometrycznej laserowym źródłem światła. Niezwykle pomocny w pracy dydaktycznej zestaw umożliwiający przedstawienie w nowoczesny i bardzo przystępny sposób trudnych w demonstracji i zrozumieniu zjawisk optyki geometrycznej. Nowatorska konstrukcja pięciu niezależnych, równoległych wiązek laserowych, o barwie czerwonej pozwala na prezentację optycznych doświadczeń.

  Cena:2550.00PLN
 • ray-optics-1-students-set.jpg

  Zestaw uczniowski do optyki Ray Optic 1

  Zestaw składa się z 12 modeli optycznych, 3-kierunkowego źródła światła Laser Ray Box (łącznie z zewnętrznym pojemnikiem na baterie) i siedmiu arkuszy roboczych. Zawiera również instrukcje z eksperymentami, zestaw filtrów RGB i łódź optyczną. Zestaw Ray Optics - Studenci składa się z: • modeli optycznych (12 sztuk) - 9 różnych soczewek, 3 rodzajów lusterek, modelu światłowodu • 3-wiązkowego pola laserowego promieniowania laserowego • arkuszy roboczych (7 sztuk) do bardzo prostego i szybkiego przygotowania ćwiczeń. Arkusze w pudełku: A - Model ludzkiego oka B - Aparat fotograficzny C - Teleskop Galileo D - Kepler Telescope E - Arkusz demonstracyjny refrakcji i odbicia X - Znaczące promienie - wypukłe Y - Znaczące promienie - wklęsłe

  Cena:1160.00PLN
 • Zestaw_uczniowski_do_optyki_Ray_Optic_2.jpg

  Zestaw uczniowski do optyki Ray Optic 2

  Zestaw ten jest bardzo skuteczny do jasnego zrozumienia następujących zasad optycznych: przepuszczania światła przez soczewkę wypukłą (wklęsłą), efektu przepuszczalności pryzmatu optycznego, odbicia od lustra płaskiego (wypukłego, wklęsłego), załamania światła, wskaźnika wartości refrakcji i inne. Zestaw demonstruje również funkcję zdrowego, krótkowzrocznego i dalekowzrocznego widzenia oraz korekcji tych aberracji za pomocą okularów. Ponadto zestaw demonstruje funkcję zarówno teleskopów Galileo i Kepler, jak i aparatu fotograficznego itp. Demonstracja absolutnej refleksji w światłowodzie jest interesująca i łatwa do wykazania.

  Cena:1320.00PLN
 • 0b70f90f564dc154e67720fd6869269b.jpg

  Szkolna lampa optyczna (bez podstawy)

  Źródłem światła w lampie jest żarówka E10 6 V/1 A (6 W). Przystosowana do użycia w doświadczeniach z ławą optyczną 2915.00. Czarna, anodowana osłona lampy o śr. 30mm posiada z tyłu zdejmowaną podstawę z oprawką żarówki i gniazdami bananowymi f4mm.
  Cena:160.00PLN
 • midi_136.jpg

  Uzupełnienie zestawu optyki 1

  Uzupełnienie zestawu optyki 1 pozwala uczniom na przekształcenie toru Altay w ławę optyczną. Zawiera ona wszystkie komponenty wymagane do badań optyki geometrycznej, fotometrii, ogniskowej soczewek, zwierciadeł i wielu innych. KOD: 4944.10
  Cena:1110.00PLN
 • midi_142.jpg

  Uzupełnienie zestawu optyki 2

  Uzupełnienie zestawu optyki 2 składa się z przyrządów do badań optyki geometrycznej. Zestaw służy do przedstawienia odbicia oraz załamania światła z użyciem tarczy Hartla oraz wprowadza zagadnienia związane ze składaniem barw. Ława optyczna jest oparta na torze Altay oraz uzupełnieniu zestawu optyki 1. KOD: 4944.20
  Cena:820.00PLN
 • midi_149.jpg

  Uzupełnienie zestawu optyki 3

  Dyfrakcja z użyciem lasera. Uzupełnienie zestawu optyki 3 pozwala na wykonanie zaawansowanych doświadczeń z zakresu optyki. Uzupełnienie zestawu optyki 3 wprowadza dodatkowe pojęcie optyki fizycznej i pozwala na naukę zasad zaawansowanej optyki. Laser diodowy pozwala na badanie światła jako fali elektromagnetycznej i wprowadza pojęcie dyfrakcji. Wszystkie komponenty uzupełnienia zestawu optyki 2 zostały zaprojektowane do stosowania z ławą optyczną KOD: 4944.30

  Cena:1390.00PLN
 • midi_115.jpg

  Zespół torowy(równia)KOD: 4954.10

  Zaprojektowany do zbudowania prawie beztarciowego toru dla wózków Altay; może służyć także jako ława optyczna, stanowisko do przeprowadzania spadania swobodnego i wyznaczania przyspieszenia ziemskiego oraz jako stanowisko dla wahadła. MultiTrack posiada nadrukowaną, precyzyjną skalę na czarnej, anodyzowanej podstawie.

  Cena:1200.00PLN
 • Zestaw_do_optyki_1.jpg

  Zestaw do optyki 1

  Cena:1920.00PLN
Facebook