Oferta specjalna!
2[2].jpg

102 zawody,zawody z przyszłością -licencja 10 stanowiskowa

Program 102 Zawody z przyszłością prezentuje zawody z tendencjami rozwojowymi na poziomie średnim i zasadniczym zawodowym. 

Multimedialny program o zawodach, które można uzyskać w systemie szkolnictwa zawodowego na poziomie średnim i zasadniczym. Narzędzie dla doradców zawodowych, nauczycieli, pedagogów szkolnych, wychowawców, rodziców i uczniów. Multimedialny katalog zawodów rozwojowych. Uwzględniono podział na grupy względem przedmiotu pracy. Pomoce dydaktyczne: filmy, prezentacje, gry ekranowe. Zintegrowane narzędzia do pracy grupowej, indywidualnej i samokształceniowej.

Program 102 Zawody z przyszłością diagnozuje i przedstawia informacje o zawodach, bazując na koncepcji czterowymiarowego podziału świata zawodów według przedmiotu pracy, do wykonywania których przydatna jest określona aktywność.

Każdy użytkownik programu może sprawdzić w Kwestionariuszu Preferowanych Aktywności, jaki rodzaj aktywności preferuje i jakie zawody są dla niego najbardziej odpowiednie.

Cena:1590.00PLN
szkielet_czlowieka.jpg

Szkielet człowieka 180 cm Nowość

Szkielet człowieka 180 cm. Jedyny dostępny na rynku Szkielet człowieka o wysokości 180cm .Masywny,solidnie wykonany model układu kostnego o naturalnych rozmiarach.Wykonany z trwalszego tworzywa sztucznego typu TALL- z łatwo zdejmowanymi kończynami,co ułatwia dokładne zapoznanie się z budową każdej z nich. . W kręgosłupie znajduje się elastyczny rdzeń kręgowy.
Szkielet idealnie nadaje się do prezentacji w pracowniach bioligicznych i laboratoriach studenckich. Model umieszczono na ruchomym stojaku.

Cena:850.00PLN
2[1].jpg

Zawody z przyszłością ,102 zawody-licencja 10 stanowiskowa

Program 102 Zawody z przyszłością zawiera kompletną bazę 213 zaktualizowanych opisów zawodów, które można uzyskać w systemie szkolnictwa zawodowego (szkoły policealne, technika i zasadnicze szkoły zawodowe). Wszystkie opisy dostępne są za pomocą wygodnej przeglądarki. Zawody te pojawiają się również na liście zawodów rekomendowanych, generowanej automatycznie przez program po rozwiązaniu Kwestionariusza preferowanych aktywności.

Cena:1499.00PLN
Model_uzebienia_do_nauki_higieny_jamy_ustnej[1].jpg

Model uzębienia do pielęgnacji jamy ustnej

Model uzębienia do pielęgnacji jamy ustnej (3-krotne powiększenie żuchwy i szczęki) stosuje się do nauczania prawidłowego mycia zębów. Do modelu dołączona jest powiększona szczoteczka.
Model zamontowany jest na podstawie.

 

Cena:230.00PLN
SONDa2(2)[1].jpg

SONDa Fizyka Elektryczność i Magnetyzm Zestaw 1

Stosowanie zestawu SONDa Fizyka Elektryczność i Magnetyzm podczas lekcji, pozwala nauczycielowi przekazać wiedzę na temat zjawisk fizyki nie tylko w postaci teorii. Uczniowie mogą w łatwiejszy sposób utrwalić świeżo zdobytą wiedzę, samodzielnie przeprowadzając doświadczenia. Z naszą pomocą dydaktyczną lekcja zmienia się w multimedialny wykład, a możliwość współpracy z komputerem zachęca uczniów do wykonywania ćwiczeń i wyciągania wniosków.Poniżej link do filmu instruktażowego o Sondzie- doświadczenia z zakresu fizyki http://www.youtube.com/user/pwnTranslatica

Cena:6000.00PLN
esprit_ST[2].png

Tablica interaktywna ésprit ST + program zdobywcy wiedzy NOWOŚĆ

Tablica interaktywna ésprit ST + program zdobywcy wiedzy dla klas 1-3. Licencja dla szkoły na 6 miesięcy. 10 stanowisk (w zestawie z tablicą interaktywną)ZdobywcyWiedzy.pl to nowoczesna platforma edukacyjna dla uczniów na etapie edukacji wczesnoszkolnej. Doskonale sprawdzi się jako oprogramowanie na tablicę interaktywną lub tablet, oferując ponad 10 000 ćwiczeń online, gier edukacyjnych i quizów. Materiał edukacyjny podzielony został na trzy klasy i cztery edukacje: polonistyczną, matematyczną, przyrodniczą oraz język angielski.

Cena:2690.00PLN

Biologia/Przyroda

Galeria

Modele anatomiczne - zoologia

Modele anatomiczne -człowiek

Modele-botanika

Programy do biologii

foliogramy do biologii

narzędzia,szkiełka do biologii

plansze do biologii

preparaty mikroskopowe, zestawy

 
Sortuj wg:
 • 2864.jpg

  Mejoza - zestaw 12 częściowy

  Modele umieszczone na tablicy; wymiary(każda część) 41 x 32 x 21 cm; waga (każda część) 2,4 kg Model składa się z 12 różnych elementów wskazujących główne etapy mejozy komórek ssaków (Prophase I metafazy I Anafaza I Telofaza I cytokinesis I Prophase II metafazy II Anafaza II i cytokinesis II) w powiększeniu ok. 10000 razy. Podczas wszystkich etapów można znaleźć różne cechy struktur komórkowych, takich jak: chromosomy, centrioles, wrzeciona i jądra. Każdy element jest ponumerowany, aby wskazać poprawną sekwencję kroków. NR katalogowy: 6232.03
  Cena:1285.00PLN
 • R02_01_Meiosis-Model.jpg

  Mejoza model R02

  Modele są trójwymiarowe i pokazane w sposób umożliwiający łatwe zrozumienie stadiów mejozy. Widoczne naczynia wewnątrzkomórkowe. Modele są wyposażone z tyłu w magnesy w celu łatwego mocowania na tablicy magnetycznej a także posiadają własną tablice umożliwiającą ich wyeksponowanie.
  Cena:1650.00PLN
 • miednica-meska_2_czesciowa.jpg

  Miednica męska , model 2 częściowy

  Cena:680.00PLN
 • model_miednicy_zeskiej-6-czesci.jpg

  Miednica żeńska , model 6 części

  Model żeńskiej miednicy zawiera szczegółowe informacje o topografii kości, więzadeł, naczyń, nerwów, mięśni. dna miednicy i żeńskich narządów płciowych.
  Model miednicy żeńskiej z więzadłami, naczyniami, nerwami, dnem miednicy i organami to 6 – częściowa replika niezwykle przydatna do szczegółowej analizy kobiecej anatomii, w tym przede wszystkim narządów płciowych i miednicy.

  Cena:2200.00PLN
 • miednica_zenska_2-czesci.jpg

  Miednica żeńska, 2 częściowa

  Cena:1100.00PLN
 • Witaminy_w_organ_4ce119f4813e3.jpg

  Mikrobiologia i Systematyka - komplet 10 plansz

  Mikrobiologia i systematyka - komplet 10 plansz

  • Systematyka zwierząt
  • Systematyka roślin
  • Komórki i tkanki
  • Bakterie i wirusy
  • Pasożyty człowieka
  • Budowa i replikacje DNA
  • Witaminy w organizmie człowieka
  • Mejoza i dziedziczenie cech
  • Mikroelementy i makroelementy w organizmie człowieka
  • Zasady zdrowego żywienia
  Cena:368.00PLN
 • Minera__y_i_ska__4e85b2aa05a63.jpg

  Minerały i skały

  Ścienna plansza szkolna do geografii przedstawiająca 21 skał i minerałów. Metryczka każdego typu skały składa się z nazwy, rodzaju ze względu na pochodzenie, ilustracji oraz opisu właściwości.
  Cena:110.00PLN
 • B59_01_1-4-Life-Size-Muscle-Figure-2-part.jpg

  Mini model mięśniowy, 1/3 wielkości naturalnej, 2 - części B59

  Mini model mięśniowy, 1/3 wielkości naturalnej, 2 - części. Pokrywa klatki piersiowej zdejmowana, prawa strona zawiera żeńskie gruczoły sutkowe. Ponad 125 ręcznie numerowanych i zidentyfikowanych struktur. Mini model montowany na podstawie. Wymiary: 57x25x18 cm; waga: 2,1 kg Nr katalogowy: B59

  Cena:2050.00PLN
 • 2859.jpg

  Mitoza, zestaw 9-częściowy

  Mitoza, zestaw 9-częściowy 6232.02 Model umieszczony na tablicy; wymiary( każda część): 33,5 x 23,5 x 29 cm; waga (każda część) 2050g Model składa się z 9 różnych części, pokazano główne etapy mitozy komórek ssaków (profazy, metafazy, anafaza i telofazy) w powiększeniu ok. 10000 razy. Na wszystkich etapach można obserwować różne właściwości struktur komórkowych, takich jak chromosomów, centrioles, wrzeciono i jądra. Każdy kawałek jest numerowany aby wskazać poprawną sekwencję kroków. NR katalogowy: 6232.02
  Cena:1140.00PLN
 • M10_01_Muscle-Arm-6-part-3-4-Life-Size.jpg

  Mięśnie ręki, 6 - części m10

  Mięśnie ręki, 6 - części. Model wykonany jest proporcjacch 3/4 w stosunku do wymiarów naturalnych. Wymiary: 60 x 18 x 18 cm Waga: 1,9 kg Nr katalogowy: M10
  Cena:1800.00PLN
Facebook