Oferta specjalna!
2[2].jpg

102 zawody,zawody z przyszłością -licencja 10 stanowiskowa

Program 102 Zawody z przyszłością prezentuje zawody z tendencjami rozwojowymi na poziomie średnim i zasadniczym zawodowym. 

Multimedialny program o zawodach, które można uzyskać w systemie szkolnictwa zawodowego na poziomie średnim i zasadniczym. Narzędzie dla doradców zawodowych, nauczycieli, pedagogów szkolnych, wychowawców, rodziców i uczniów. Multimedialny katalog zawodów rozwojowych. Uwzględniono podział na grupy względem przedmiotu pracy. Pomoce dydaktyczne: filmy, prezentacje, gry ekranowe. Zintegrowane narzędzia do pracy grupowej, indywidualnej i samokształceniowej.

Program 102 Zawody z przyszłością diagnozuje i przedstawia informacje o zawodach, bazując na koncepcji czterowymiarowego podziału świata zawodów według przedmiotu pracy, do wykonywania których przydatna jest określona aktywność.

Każdy użytkownik programu może sprawdzić w Kwestionariuszu Preferowanych Aktywności, jaki rodzaj aktywności preferuje i jakie zawody są dla niego najbardziej odpowiednie.

Cena:1590.00PLN
szkielet_czlowieka.jpg

Szkielet człowieka 180 cm Nowość

Szkielet człowieka 180 cm. Jedyny dostępny na rynku Szkielet człowieka o wysokości 180cm .Masywny,solidnie wykonany model układu kostnego o naturalnych rozmiarach.Wykonany z trwalszego tworzywa sztucznego typu TALL- z łatwo zdejmowanymi kończynami,co ułatwia dokładne zapoznanie się z budową każdej z nich. . W kręgosłupie znajduje się elastyczny rdzeń kręgowy.
Szkielet idealnie nadaje się do prezentacji w pracowniach bioligicznych i laboratoriach studenckich. Model umieszczono na ruchomym stojaku.

Cena:850.00PLN
2[1].jpg

Zawody z przyszłością ,102 zawody-licencja 10 stanowiskowa

Program 102 Zawody z przyszłością zawiera kompletną bazę 213 zaktualizowanych opisów zawodów, które można uzyskać w systemie szkolnictwa zawodowego (szkoły policealne, technika i zasadnicze szkoły zawodowe). Wszystkie opisy dostępne są za pomocą wygodnej przeglądarki. Zawody te pojawiają się również na liście zawodów rekomendowanych, generowanej automatycznie przez program po rozwiązaniu Kwestionariusza preferowanych aktywności.

Cena:1499.00PLN
Model_uzebienia_do_nauki_higieny_jamy_ustnej[1].jpg

Model uzębienia do pielęgnacji jamy ustnej

Model uzębienia do pielęgnacji jamy ustnej (3-krotne powiększenie żuchwy i szczęki) stosuje się do nauczania prawidłowego mycia zębów. Do modelu dołączona jest powiększona szczoteczka.
Model zamontowany jest na podstawie.

 

Cena:230.00PLN
SONDa2(2)[1].jpg

SONDa Fizyka Elektryczność i Magnetyzm Zestaw 1

Stosowanie zestawu SONDa Fizyka Elektryczność i Magnetyzm podczas lekcji, pozwala nauczycielowi przekazać wiedzę na temat zjawisk fizyki nie tylko w postaci teorii. Uczniowie mogą w łatwiejszy sposób utrwalić świeżo zdobytą wiedzę, samodzielnie przeprowadzając doświadczenia. Z naszą pomocą dydaktyczną lekcja zmienia się w multimedialny wykład, a możliwość współpracy z komputerem zachęca uczniów do wykonywania ćwiczeń i wyciągania wniosków.Poniżej link do filmu instruktażowego o Sondzie- doświadczenia z zakresu fizyki http://www.youtube.com/user/pwnTranslatica

Cena:6000.00PLN
esprit_ST[2].png

Tablica interaktywna ésprit ST + program zdobywcy wiedzy NOWOŚĆ

Tablica interaktywna ésprit ST + program zdobywcy wiedzy dla klas 1-3. Licencja dla szkoły na 6 miesięcy. 10 stanowisk (w zestawie z tablicą interaktywną)ZdobywcyWiedzy.pl to nowoczesna platforma edukacyjna dla uczniów na etapie edukacji wczesnoszkolnej. Doskonale sprawdzi się jako oprogramowanie na tablicę interaktywną lub tablet, oferując ponad 10 000 ćwiczeń online, gier edukacyjnych i quizów. Materiał edukacyjny podzielony został na trzy klasy i cztery edukacje: polonistyczną, matematyczną, przyrodniczą oraz język angielski.

Cena:2690.00PLN

Biologia/Przyroda

Galeria

Modele anatomiczne - zoologia

Modele anatomiczne -człowiek

Modele-botanika

Programy do biologii

foliogramy do biologii

narzędzia,szkiełka do biologii

plansze do biologii

preparaty mikroskopowe, zestawy

 
Sortuj wg:
 • l115.jpg

  Model 4-tygodniowego embrionu L115

  Ten model jest 50-krotnym powiększeniem przedstawiającym szczegółową budowę ludzkiego embrionu w czwartym tygodniu jego rozwoju.
  Cena:230.00PLN
 • 15067.jpg

  Model DNA - RNA

  Podwójna spirala DNA. Model zawiera 3 zwoje podwójnej spirali DNA składające się z nukleinowych kwasów do demonstracji podstaw łączenia się. Na górnym końcu przymocowywany element RNA do pokazu podstaw transkrypcji. Model umieszczony jest na podstawie. Wysokość: 50cm KOD: W19801 Producent: 3B
  Cena:165.00PLN
 • W19762_01_Advanced-miniDNA-22-layer.jpg

  Model DNA - rozszerzony W19762

  Czytelny, kolorowy model helisy DNA, składający się z 22 par nukleodytów, prezentujący czytelnie 2 skręt helisy. Model samosprawdzalny - nie można błędnie połączyć zasad (np. tyminy z guaniną). Model wykonany z bardzo trwałego tworzywa sztucznego, na podstawie. Wysokość 44 cm. Model można składać i rozkładać, co umożliwia między innymi demonstrację procesu replikacji DNA.
  Cena:330.00PLN
 • model_mozgu_C16.jpg

  Model Mózgu, 4 części C16

  Model mózgu 4-częściowy przedzielony w płaszczyźnie środkowej. Wszystkie częścisą ręcznie pomalowane, ponumerowane i opisane w załączonym podręczniku. Prawa połowa mózgu dzieli się na następujące części:

  – Płat czołowy i ciemieniowy,
  – Pień mózgu z płatem skroniowym i potylicznym,
  – Połowa móżdżku

  Model dostarczany na podstawce.

  Cena:730.00PLN
 • M18_01_Internal-Hand-Structure-Model-3-part.jpg

  Model Ręki - 3 częściowy M18

  Wewnętrzna Struktura Ręki - Model 3 częściowy. Dłoń: 1) skala 1:1 2) powierzchowne i głębokie struktury ludzkiej dłoni włącznie z kośćmi, mięśniami, ścięgnami, więzadłami, nerwami i tętnicami (łuk dłoniowy powierzchowny i głęboki) 3) rozcięgno dłoniowe oraz ścięgna mięśnia dłoniowego powierzchniowego wyjmowalne. Wymiary: 28,5 x 13 x 6,5 cm Waga: 1,2 kg Nr katalogowy: M18
  Cena:1300.00PLN
 • W47005_01_Deluxe-Hand-and-Wrist.jpg

  Model Ręki z Nadgarstkiem Deluxe W47005

  Model Ręki z Nadgarstkiem Deluxe. Cechy: - Szczegółowo przedstawiona budowa anatomiczna, - Widoczne mięśnie międzykostne, - Nerwy: pośrodkowy, łokciowy i promieniowy, - Ścięgna, więzadła i naczynia krwionośne, - Symulowana przestrzeń kłębu, - Więzadło poprzeczne nadgarstka może być zdjęte, aby pokazać zespół kanału nadgarstka. - Model na podstawie. Wymiary: 6 x 18 x 18 cm Nr Katalogowy: W47005.
  Cena:3050.00PLN
 • VD251_02_Heart-on-Diaphragm-3-times-life-size-10-part.jpg

  Model Serca, 3-krotnie powiększone, 10-części.

  Szczegółowy model serca umieszczony na przeponie, która stanowi jednocześnie jego podstawę można rozmontować na następujące części: - Przełyk, - Tchawica, - Żyła główna górna, - Aorta, - Pień tętnicy płucnej, - Ściany obu przedsionków, - Ściany obu komór. Wymiary: 41 x 33 x 28 cm Waga: 3,6 kg Nr katalogowy: VD251
  Cena:3200.00PLN
 • W47008_01_Deluxe-Foot-and-Ankle.jpg

  Model Stopy i Kostki Deluxe

  Model Stopy i Kostki Deluxe. Cechy: - Doskonale odwzorowana budowa anatomiczna, - Widoczna dolna połowa kości piszczelowej i strzałkowej, - Przedstawia wszystkie główne partie mięsni, nerwów, ścięgien i naczyń krwionośnych. Wymiary: 22 x 18 x 18 cm Nr katalogowy: W47008
  Cena:4400.00PLN
 • G22_model_krtani-300x300.jpg

  Model anatomiczny krtani G22

  Cena:290.00PLN
 • model-nosa-z-zatokami-przynosowymi-.jpg

  Model anatomiczny nosa z zatokami przynosowymi E20

  Model anatomiczny nosa z zatokami przynosowymi E20.Ten model nosa przedstawia strukturę zatok przynosowych w górnej prawej części twarzy w 1,5-krotnym powiększeniu. 

  Cena:980.00PLN
Facebook