Oferta specjalna!
elektrycznosc2.jpg

Podstawowe obwody elektryczne - zestawPolecany

Podstawowe obwody elektryczne - Zestaw do budowania podstawowych obwodów elektrycznych.

Cena:265.00PLN
SONDa2(2)[1].jpg

SONDa Fizyka Elektryczność i Magnetyzm Zestaw 1

Stosowanie zestawu SONDa Fizyka Elektryczność i Magnetyzm podczas lekcji, pozwala nauczycielowi przekazać wiedzę na temat zjawisk fizyki nie tylko w postaci teorii. Uczniowie mogą w łatwiejszy sposób utrwalić świeżo zdobytą wiedzę, samodzielnie przeprowadzając doświadczenia. Z naszą pomocą dydaktyczną lekcja zmienia się w multimedialny wykład, a możliwość współpracy z komputerem zachęca uczniów do wykonywania ćwiczeń i wyciągania wniosków.Poniżej link do filmu instruktażowego o Sondzie- doświadczenia z zakresu fizyki http://www.youtube.com/user/pwnTranslatica

Cena:6000.00PLN
szkielet_czlowieka.jpg

Szkielet człowieka 180 cm Nowość

Szkielet człowieka 180 cm. Jedyny dostępny na rynku Szkielet człowieka o wysokości 180cm .Masywny,solidnie wykonany model układu kostnego o naturalnych rozmiarach.Wykonany z trwalszego tworzywa sztucznego typu TALL- z łatwo zdejmowanymi kończynami,co ułatwia dokładne zapoznanie się z budową każdej z nich. . W kręgosłupie znajduje się elastyczny rdzeń kręgowy.
Szkielet idealnie nadaje się do prezentacji w pracowniach bioligicznych i laboratoriach studenckich. Model umieszczono na ruchomym stojaku.

Cena:850.00PLN
alfabet-i-cyfry-sensoryczne.jpg

Alfabet polski pisany + cyfry

Grawerowane na płycie Hdf „6" wielkie i małe litery polskiego alfabetu wraz dwuznakami plus cyfry, łącznie 88 sztuk.

Cena:283.00PLN
Defibrylaror_AED_Prestan.jpg

Defibrylator szkoleniowy AED Prestan

Profesjonalny defibrylator szkoleniowy AED PRESTAN zasilany na 4 baterie "C" z kompletem elektrod szkoleniowych dla dorosłych i torbą do przenoszenia.

Urządzenie szkoleniowe AED obejmuje:
1 trenażer z 5 zaprogramowanymi scenariuszami w języku polskim i angielskim
1 komplet elektrod szkoleniowych dla dorosłych,
4 baterie "C",
1 torba z uchwytem.

Cena:1300.00PLN
Model_uzebienia_do_nauki_higieny_jamy_ustnej[1].jpg

Model uzębienia do pielęgnacji jamy ustnej

Model uzębienia do pielęgnacji jamy ustnej (3-krotne powiększenie żuchwy i szczęki) stosuje się do nauczania prawidłowego mycia zębów. Do modelu dołączona jest powiększona szczoteczka.
Model zamontowany jest na podstawie.

 

Cena:230.00PLN
ibalance601header.png

Waga precyzyjna IBALANCE601

Waga 600g/0,01g. Jest to profesjonalna waga precyzyjna z mnóstwem funkcji, który z pewnością spełniają najwyższe oczekiwania. Posiada dwa jasne diody LED wyświetlacze (na przeciwnych stronach), co czyni go idealnym do nauki, pokazując wagę do innych, i wielozadaniowości.

Cena:940.00PLN

Biologia/Przyroda

Galeria

Modele anatomiczne - zoologia

Modele anatomiczne -człowiek

Modele-botanika

Pracownia biologiczna

Programy do biologii

foliogramy do biologii

narzędzia,szkiełka do biologii

plansze do biologii

preparaty mikroskopowe, zestawy

Sortuj wg:
 • kat_202.jpg

  Chrońmy nasze środowisko cz II

  Druga część "Chrońmy nasze środowisko" jest kontynuacją części I. Zawiera 7 tablic: Zwierzęta chronione - ptaki, płazy, gady i ssaki - wybrane zostały tylko niektóre z pośród licznej grupy zwierząt chronionych, formy ochrony przyrody, gleby wykorzystanie surowców wtórnych, oraz co niszczy warstwę ozonową. Polska należy do krajów, których najwcześniej podjęto i rozwinięto akcję ochrony przyrody, we Lwowie w 1868r. Sejm Krajowy wydał akt prawny, pierwszy tego typu na świecie, obejmujący ochroną tatrzańskie zwierzęta - kozicę i świstaka. Pakiet edukacyjny zawiera: • 7 plansz, • 32 karty B-3 • 52 elementy ruchome, • Plansze oprawione są w listwy z zawieszką, • Tyły plansz zaopatrzone w magnesy do montowania na tablicy szkolnej metalowej, • Poradnik metodyczny Tematy plansz: • Zwierzęta chronione - ptaki, • Zwierzęta chronione - płazy i gady, • Zwierzęta chronione - ssaki, • środowisko naturalne, • Gleba - środowiskiem życia, • Wykorzystanie surowców wtórnych, • Przed czym chroni warstwa ozonowa i co ją niszczy. Środek wpisany do wykazu środków dydaktycznych przeznaczonych do kształcenia ogólnego, do nauczania edukacji ekologicznej i przyrody na poziomie szkoły podstawowej. Nr MENiS 1735/2004
  Cena:308.20PLN
 • L11-9_01_3B-Scientific-Pregnancy-Series-5-Models.jpg

  Ciąża - seria 5 modeli

  Ciąża - seria 5 modeli (L10/1, L10/2, L10/3, L10/5, L10/8) na podstawce. Nr katalogowy: L11/9.
  Cena:1810.00PLN
 • L10_01_3B-Scientific-Pregnancy-Series.jpg

  Ciąża - seria 8 modeli

  Ciąża - seria 8 modeli Jest to nasza najbardziej popularna seria modeli przedstawiające kompletne fazy rozwoju płodu. Wszystkie modele zamontowane na oddzielnych statywach.
  Cena:3350.00PLN
 • L11_01_Deluxe-3B-Scientific-Pregnancy-Series-9-Models.jpg

  Ciąża - seria 9 modeli.

  Ciąża - seria 9 modeli. Seria modeli “Ciąża” składa się z dziewięciu modeli przedstawiających różnorodne stadia rozwoju płodu zamontowane pojedynczo na podstawkach. W skład zestawu wchodzą: Zarodek, 4 tygodniowy, 25-krotnie powiększony, Zarodek, 1 miesiąc ciąży, Zarodek, 2 miesiąc ciąży, Zarodek, 3 miesiąc ciąży, Płód, 4 miesiąc (ułożenie brzuszne), Płód, 5 miesiąc (ułożenie miedniczne), Płód, 5 miesiąc (ułożenie na grzbiecie), Płody bliźniacze w 5 miesiącu (ułożenie normalne), Płód, 7 miesiąc. Nr katalogowy: L11

  Cena:3500.00PLN
 • c5bf4eeb7e0c40c08188487e6d174c81.jpg

  Cykl życiowy jedwabnika -plexa

  Cena:297.00PLN
 • czaszka_czlowieka_kolorowa-22-czesciowa_A291.jpg

  Czaszka człowieka kolorowa , 22-częściowa A291

  Czaszka człowieka to 22-częściowy model anatomiczny czaszki, w którym każda para płytek kostnych ma ten sam kolor. W modelu użyto 9 różnych kolorów, dzięki czemu jest on przejrzysty i łatwo w nim rozróżnić poszczególne części.

  Cena:1280.00PLN
 • czaszka z kregoslupem.jpg

  Czaszka człowieka z kręgosłupem-NOWOŚĆ!!!

  Czaszka człowieka z kręgosłupem. Czaszka umieszczona jest na szyjnym odcinku kręgosłupa. W kręgosłupie występuje rdzeń kręgowy, nerwy szyjne, kręgowe arterie, podstawowa arteria .. Czaszkę można zdjąć z stojaka.
  Cena:420.00PLN
 • czujnik-uva-uvb.png

  Czujnik UVA/UVB

  Cena:449.00PLN
 • czujnik-tlenu-rozpuszczony-.png

  Czujnik tlenu (rozpuszczony)

  Cena:1799.00PLN
 • czujnik-tetna-puls-.png

  Czujnik tętna (puls)

  Cena:619.00PLN
Facebook