Oferta specjalna!
smkit.jpg

Magnesy - zestaw klasowy

Zestaw różnych rodzajów magnesów

Cena:253.00PLN
SONDa2(2)[1].jpg

SONDa Fizyka Elektryczność i Magnetyzm Zestaw 1

Stosowanie zestawu SONDa Fizyka Elektryczność i Magnetyzm podczas lekcji, pozwala nauczycielowi przekazać wiedzę na temat zjawisk fizyki nie tylko w postaci teorii. Uczniowie mogą w łatwiejszy sposób utrwalić świeżo zdobytą wiedzę, samodzielnie przeprowadzając doświadczenia. Z naszą pomocą dydaktyczną lekcja zmienia się w multimedialny wykład, a możliwość współpracy z komputerem zachęca uczniów do wykonywania ćwiczeń i wyciągania wniosków.Poniżej link do filmu instruktażowego o Sondzie- doświadczenia z zakresu fizyki http://www.youtube.com/user/pwnTranslatica

Cena:6000.00PLN
szkielet_czlowieka.jpg

Szkielet człowieka 180 cm Nowość

Szkielet człowieka 180 cm. Jedyny dostępny na rynku Szkielet człowieka o wysokości 180cm .Masywny,solidnie wykonany model układu kostnego o naturalnych rozmiarach.Wykonany z trwalszego tworzywa sztucznego typu TALL- z łatwo zdejmowanymi kończynami,co ułatwia dokładne zapoznanie się z budową każdej z nich. . W kręgosłupie znajduje się elastyczny rdzeń kręgowy.
Szkielet idealnie nadaje się do prezentacji w pracowniach bioligicznych i laboratoriach studenckich. Model umieszczono na ruchomym stojaku.

Cena:850.00PLN
alfabet-i-cyfry-sensoryczne.jpg

Alfabet polski pisany + cyfry

Grawerowane na płycie Hdf „6" wielkie i małe litery polskiego alfabetu wraz dwuznakami plus cyfry, łącznie 88 sztuk.

Cena:283.00PLN
ibalance601header.png

Waga precyzyjna IBALANCE601

Waga 600g/0,01g. Jest to profesjonalna waga precyzyjna z mnóstwem funkcji, który z pewnością spełniają najwyższe oczekiwania. Posiada dwa jasne diody LED wyświetlacze (na przeciwnych stronach), co czyni go idealnym do nauki, pokazując wagę do innych, i wielozadaniowości.

Cena:940.00PLN

Biologia/Przyroda

Galeria

Modele anatomiczne człowieka

Modele anatomiczne zoologiczne

Modele-botanika

Pracownia biologiczna

Programy do biologii

foliogramy do biologii

narzędzia,szkiełka do biologii

plansze do biologii

preparaty mikroskopowe, zestawy

Sortuj wg:
 • 5736.jpg

  EkoKalendarz dla Szkół - wieloletni

  Mnogość i różnorodność form obchodów poszczególnych dni - świąt, w zestawieniu z ich cyklicznością nasunęła nam pomysł wykonania pierwszego w tym formacie wydania EkoKalendarza dla szkół, który zilustrowaliśmy ponad setką zdjęć w dwóch pionowych graficznych kolumnach skomponowanych w technice collageu. Należy w tym miejscu nadmienić, iż przeważającej liczbie EkoŚwiąt, które ''zaimportowaliśmy ze świata'', towarzyszy całkiem spora już pula naszych typowo polskich coraz liczniej celebrowanych wydarzeń proekologicznych. W chronologicznym układzie rocznym EkoKalendarz dla szkół prezentuje 96 dni - okresów /niektóre obchody trwają dłużej np. Tydzień Mokradeł/ ściśle wiążących się z ogólnie pojętym środowiskiem naturalnym i mocnymi akcentami na ochronę jego zasobów. Pełny wykaz u dołu.
  Cena:169.00PLN
 • potencjal_ekologiczny.png

  Ekologia I

  Foliogramy mają na celu pokazanie w przejrzystej i czytelnej formie zagadnień omawianych na lekcjach ekologii w szkołach. Każda lekcja opracowana została poprzez graficzne i kolorowe przed¬stawienie tematu (rysunki, zdjęcia) oraz sporządzenie krótkiej notatki, którą uczeń może przepisać do zeszytu.
  Cena:211.00PLN
 • zmiana_krajobrazu_przez_czlowieka.png

  Ekologia II

  Zestaw Foliogramów formatu A4 1.Zmiany krajobrazu przez człowieka. 2.Efekt cieplarniany. 3.Dziura ozonowa. 4.Zanieczyszczenia atmosfery pyłami naturalnymi i technicznymi 5.Powstawanie kwaśnych deszczy. 6.Smog. 7.Niekorzystne zmiany środowiska. 8.Krążenie materii i przepływ energii w ekosystemie. 9.Odpady komunalne i przemysłowe. 10.Zanieczyszczenia wód.
  Cena:185.00PLN
 • Mlody_ekolog_plansza.jpg

  Ekologia i ochrona przyrody - zestaw plansz

  Ekologia i ochrona przyrody-Zestaw 7 plansz 100x70 cm gotowych do zawieszenia

  Cena:256.20PLN
 • Ekologia-i-ochrona-srodowiska-foliogramy.466.jpg

  Ekologia i ochrona środowiska

  Foliogramy mają na celu pokazanie w przejrzystej i czytelnej formie zagadnień omawianych na lekcjach ekologii w szkołach.
  Cena:260.00PLN
 • 151.jpg

  Ekologia odnawialne źródła energii

  Zestaw 26 tablic dydaktycznych ilustrujących zagadnienia z zakresu odnawialnych źródeł energii. Podstawy edukacji ekologicznej. 2 częściowy zestw składa się z 26 tablic - tablice foliowane - z zawieszką - format A1
  Cena:805.00PLN
 • M__ody_ekolog_4e4500277e699.jpg

  Ekologia-zestaw 6 plansz

  Zestaw plansz 100x70 gotowych do powieszenia
  Cena:222.00PLN
 • siec_troficzna_obszaru_lesnego.png

  Ekosystem lasu i zagrożenia 18 szt.

  Komplet kolorowych foliogramów formatu A4. Kolejne foliogramy prezentują różne zagadnienia zawarte w dziale tak, aby wraz z komentarzem nauczyciela stworzyć spójny i ostry obraz tematu.
  Cena:283.00PLN
 • lady_i_morza_kuli_ziemskiej_schemat_piramidy_biomasy_dla_oceanu.png

  Ekosystem mórz

  Zestaw 28 Foliogramów formatu A4
  Cena:410.00PLN
 • 10648.jpg

  Ekosystem pól i łąk, foliogramy

  Zestaw 17 Foliogramów formatu A4
  Cena:265.00PLN
Facebook