Oferta specjalna!
2[2].jpg

102 zawody,zawody z przyszłością -licencja 10 stanowiskowa

Program 102 Zawody z przyszłością prezentuje zawody z tendencjami rozwojowymi na poziomie średnim i zasadniczym zawodowym. 

Multimedialny program o zawodach, które można uzyskać w systemie szkolnictwa zawodowego na poziomie średnim i zasadniczym. Narzędzie dla doradców zawodowych, nauczycieli, pedagogów szkolnych, wychowawców, rodziców i uczniów. Multimedialny katalog zawodów rozwojowych. Uwzględniono podział na grupy względem przedmiotu pracy. Pomoce dydaktyczne: filmy, prezentacje, gry ekranowe. Zintegrowane narzędzia do pracy grupowej, indywidualnej i samokształceniowej.

Program 102 Zawody z przyszłością diagnozuje i przedstawia informacje o zawodach, bazując na koncepcji czterowymiarowego podziału świata zawodów według przedmiotu pracy, do wykonywania których przydatna jest określona aktywność.

Każdy użytkownik programu może sprawdzić w Kwestionariuszu Preferowanych Aktywności, jaki rodzaj aktywności preferuje i jakie zawody są dla niego najbardziej odpowiednie.

Cena:1590.00PLN
szkielet_czlowieka.jpg

Szkielet człowieka 180 cm Nowość

Szkielet człowieka 180 cm. Jedyny dostępny na rynku Szkielet człowieka o wysokości 180cm .Masywny,solidnie wykonany model układu kostnego o naturalnych rozmiarach.Wykonany z trwalszego tworzywa sztucznego typu TALL- z łatwo zdejmowanymi kończynami,co ułatwia dokładne zapoznanie się z budową każdej z nich. . W kręgosłupie znajduje się elastyczny rdzeń kręgowy.
Szkielet idealnie nadaje się do prezentacji w pracowniach bioligicznych i laboratoriach studenckich. Model umieszczono na ruchomym stojaku.

Cena:850.00PLN
2[1].jpg

Zawody z przyszłością ,102 zawody-licencja 10 stanowiskowa

Program 102 Zawody z przyszłością zawiera kompletną bazę 213 zaktualizowanych opisów zawodów, które można uzyskać w systemie szkolnictwa zawodowego (szkoły policealne, technika i zasadnicze szkoły zawodowe). Wszystkie opisy dostępne są za pomocą wygodnej przeglądarki. Zawody te pojawiają się również na liście zawodów rekomendowanych, generowanej automatycznie przez program po rozwiązaniu Kwestionariusza preferowanych aktywności.

Cena:1499.00PLN
Model_uzebienia_do_nauki_higieny_jamy_ustnej[1].jpg

Model uzębienia do pielęgnacji jamy ustnej

Model uzębienia do pielęgnacji jamy ustnej (3-krotne powiększenie żuchwy i szczęki) stosuje się do nauczania prawidłowego mycia zębów. Do modelu dołączona jest powiększona szczoteczka.
Model zamontowany jest na podstawie.

 

Cena:230.00PLN
SONDa2(2)[1].jpg

SONDa Fizyka Elektryczność i Magnetyzm Zestaw 1

Stosowanie zestawu SONDa Fizyka Elektryczność i Magnetyzm podczas lekcji, pozwala nauczycielowi przekazać wiedzę na temat zjawisk fizyki nie tylko w postaci teorii. Uczniowie mogą w łatwiejszy sposób utrwalić świeżo zdobytą wiedzę, samodzielnie przeprowadzając doświadczenia. Z naszą pomocą dydaktyczną lekcja zmienia się w multimedialny wykład, a możliwość współpracy z komputerem zachęca uczniów do wykonywania ćwiczeń i wyciągania wniosków.Poniżej link do filmu instruktażowego o Sondzie- doświadczenia z zakresu fizyki http://www.youtube.com/user/pwnTranslatica

Cena:6000.00PLN
esprit_ST[2].png

Tablica interaktywna ésprit ST + program zdobywcy wiedzy NOWOŚĆ

Tablica interaktywna ésprit ST + program zdobywcy wiedzy dla klas 1-3. Licencja dla szkoły na 6 miesięcy. 10 stanowisk (w zestawie z tablicą interaktywną)ZdobywcyWiedzy.pl to nowoczesna platforma edukacyjna dla uczniów na etapie edukacji wczesnoszkolnej. Doskonale sprawdzi się jako oprogramowanie na tablicę interaktywną lub tablet, oferując ponad 10 000 ćwiczeń online, gier edukacyjnych i quizów. Materiał edukacyjny podzielony został na trzy klasy i cztery edukacje: polonistyczną, matematyczną, przyrodniczą oraz język angielski.

Cena:2690.00PLN

Biologia/Przyroda

Galeria

Modele anatomiczne - zoologia

Modele anatomiczne -człowiek

Modele-botanika

Programy do biologii

foliogramy do biologii

narzędzia,szkiełka do biologii

plansze do biologii

preparaty mikroskopowe, zestawy

 
Sortuj wg:
 • Jak_sortowa___od_494a687ea91f4.jpg

  Jak sortować odpady?

  Ścienna plansza szkolna przedstawiająca główne zasady sortowania odpadów, tak aby umożliwić ich skuteczny recykling. Format: 150 x 110 cm Pomoc dydaktyczna do: - biologii i przyrody - plansza informacyjna ogólnego zastosowania Poziomy nauczania: - podstawowy - gimnazjalny - średni (licealny) - policealny Oprawa: - laminowana dwustronnie folią strukturalną o podwyższonej wytrzymałości na rozdzieranie - oprawa w drewniane półwałki z zawieszeniem sznurkowym Udzielamy 5-ciu lat gwarancji na trwałość oprawy i folii.
  Cena:254.98PLN
 • alkohole.png

  Jednofunkcyjne pochodne węglowodorów

  Zestaw foliogramów
  Cena:171.00PLN
 • 8804.jpg

  Komórka roślinna

  Z pianki o wysokiej jakości Każdą typową komórkę roślinną obserwuje się zazwyczaj pod mikroskopem. Dzięki naszemu modelowi, mogą Państwo dokładnie objaśnić całej klasie budowę komórki oraz określić jej funkcje nie korzystając z mikroskopu! Przekrój w bardzo obrazowy sposób przedstawia komórkę roślinną- wszystkie jej elementy są widoczne. Wykorzystując model, można przeprowadzać różnorodne ćwiczenia. Wymiary: ok. 32 cm wysokości 25 cm szerokości
  Cena:312.00PLN
 • 3038-0.jpg

  Komórka roślinna - model z pianki

  Model przekrojowy z estetycznej pianki. Jedna strona podpisana jest nazwami w jezyku angielkim, natomiast druga oznaczona tylko literami. Srednica 12.7 cm.

  Cena:89.00PLN
 • 8803.jpg

  Komórka zwierzęca

  Z pianki o wysokiej jakości Oferowany produkt nadaje się do badań z całą klasą. Za pomocą przekroju poprzecznego, pokażą państwo większe i mniejsze części i elementy zwierzęce. Wszystkie najważniejsze elementy przedstawione są w dużym rozmiarze, uczniowie mogą podawać ich nazwy oraz wyjaśnić funkcję, jaką spełniają. Wykorzystując model, można przeprowadzać różnorodne ćwiczenia. Wymiary: ok. 36 cm wysokości 28 cm szerokości
  Cena:312.00PLN
 • 3037-0.jpg

  Komórka zwierzęca - model z pianki

  Model przekrojowy z estetycznej pianki. Jedna strona podpisana jest nazwami w jezyku angielkim, natomiast druga oznaczona tylko literami. Srednica 12.7 cm.

  Cena:89.00PLN
 • image005.jpg

  Komórki - jednostki życia - format 120x160cm

  MAPA DWUSTRONNA format 120x160cm

  Cena:205.00PLN
 • A36_konczyna_dolna_z_koscia_miednicy.jpg

  Kończyna dolna z kością miednicy A36

  Cena:480.00PLN
 • kregoslup.jpg

  Kręgosłup z obręczą miedniczą

  Jednoczęściowy model szkieletu w rzeczywistych wymiarach
  Cena:323.00PLN
 • 6041_10_1.jpg

  Kręgosłup, model z otwartą kością krzyżową i główkami kości udowych 6041.10

  Kręgosłup, model z otwartą kością krzyżową i główkami kości udowych 6041.10 Jest to zmodyfikowana wersja modelu o symbolu 6041.07 z tym, że grzebień krzyżowy i kość ogonowa są wyjmowane w celu pokazania części krzyżowej rdzenia kręgowego i odgałęzień nerwowych. Model umieszczony jest na metalowym stojaku z uchwytem do powieszenia. Wymiary: 95x20x20 cm, waga około 3000 g
  Cena:710.00PLN
Facebook