Wyszukiwarka
OKAZJA DNIA !!!
Oferta specjalna!
smkit.jpg

Magnesy - zestaw klasowy

Zestaw różnych rodzajów magnesów

Cena:269.00PLN
Tulow_czlowieka_40_czesci.jpg

Tułów człowieka 40 częściowy o wymiennej płci, 85 cm Polecany

Tors człowieka (40 – częściowy). Ręcznie malowany.

Cena:1690.00»1390.00PLN
A05-1-Rozmontowany-Szkielet.jpg

Szkielet człowieka w częściach

Replika szkieletu człowieka z czaszką. Całkowicie rozmontowany

Cena:1430.00»930.00PLN
ibalance601header.png

Waga precyzyjna IBALANCE601

Waga 600g/0,01g. Jest to profesjonalna waga precyzyjna z mnóstwem funkcji, który z pewnością spełniają najwyższe oczekiwania. Posiada dwa jasne diody LED wyświetlacze (na przeciwnych stronach), co czyni go idealnym do nauki, pokazując wagę do innych, i wielozadaniowości.

Cena:940.00PLN

Fantomy szkoleniowe

W tej kategorii znajduje się szeroki asortyment fantomów treningowych , szkoleniowych oraz manekinów różnego typu i o różnym przeznaczeniu w tym fantomy do treningu i udzielania pierwszej pomocy. W ofercie dostępne są między innym fantomy do nauki resuscytacji, fantomy pielęgnacyjne ,fantomy do pierwszej pomocy, fantomy medyczne, manekiny reanimacyjne, fantomy szkoleniowe, modele piersi ,zestawy pozoracji ran,fantomy porodowe, fantomy dentystyczne,manekiny geriatryczne, zabiegi iniekcja, części wymienne i akcesoria do fantomów . Nasze manekiny charakteryzują się najwyższą jakością wykonania, maksymalną funkcjonalnością oraz niezawodnością w każdych warunkach.Wszystkie manekiny wykonano z wysokiej jakości materiałów oraz niezawodnych składników zapewniających niespotykaną trwałość.

Największym zainteresowaniem cieszą się fantomy pielęgnacyjne ,modele do samobadania piersi oraz symulatory odczuć starczych 

Zapraszamy do zapoznania się ofertą sklepu oraz wszystkimi produktami z kategori fantomy szkoleniowe. W razie  pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji, chętnie doradzimy i podzielimy się naszym doświadczeniem

Galeria

Fantomy AED

Kontrola, badanie piersi

Zestawy do pozoracji ran

fantomy człowieka tors

fantomy człowieka,tors z kończynami

fantomy do badania fizykalnego

fantomy do nauki USG

fantomy do zabiegów naczyniowych

fantomy dziecka

fantomy osłuchowe

fantomy pielęgnacyjne

fantomy porodowe

Strony:
Sortuj wg:
 • Stetoskop-do-cisnieniomierza.605.jpg

  Stetoskop do ciśnieniomierza

  Zwykłe słuchawki lekarskie przeznaczone głównie do wysłuchiwania pulsu przy osłuchowej metodzie pomiaru ciśnienia tętniczego. Główka słuchawki jest pojedyncza, płaska i znakomicie mieści się pod mankietem ciśnieniomierza. Dobrej jakości pojedynczy przewód gumowy i trwała membrana stanowią o sile tego modelu. Stetoskop znakomicie sprawdza się w warunkach domowych, jak też w warunkach szpitalnych czy przychodniach i szkołach.
  Cena:15.00PLN
 • maska-ratownicza-cpr-ambu-res-cue-mask-w-twardym-etui-kolor-czerwony.jpg

  Maska ratownicza CPR Ambu Res-Cue Mask w twardym etui (kolor czerwony

  Maska chroni przed bezpośrednim kontaktem z ustami oraz nosem ratowanego. Pomaga również w pokonaniu oporów pojawiających się przed podjęciem wentylacji. Zawór jednokierunkowy oraz filtr bakteryjny stanowią dodatkową, skuteczną ochronę ratującego. Przezroczysta kopuła umożliwia obserwację ust poszkodowanego. Gumka pomaga w utrzymaniu maski na miejscu. Zastosowanie wysokiej jakości tworzywa gwarantuje trwałość produktu i możliwość mycia.

  Cena:22.50PLN
 • 1390831702_1.jpg

  Kołnierz ortopedyczny jednorazowy, tekturowy

  Cena:27.00PLN
 • kolnierz-ortopedyczny-regulowany-ambu-redi-ace.jpg

  Kołnierz ortopedyczny jednorazowy

  Kołnierz Ambu jest regulowanym kołnierzem ortopedycznym przeznaczonym do stosowania w ratownictwie medycznym. Kołnierz posiada 8 stopni regulacji, które pozwalają na skuteczne usztywnienie odcinka szyjnego kręgosłupa osób dorosłych.

  Cena:37.00PLN
 • kolnierz-ortopedyczny-regulowany-ambu-redi-ace-mini.jpg

  Kołnierz ortopedyczny jednorazowy Mini

  Kołnierz ortopedyczny Ambu Mini jest regulowanym kołnierzem ortopedycznym przeznaczonym do stosowania w ratownictwie medycznym. Kołnierz posiada 6 stopni regulacji, które pozwalają na skuteczne usztywnienie odcinka szyjnego kręgosłupa dzieci/niemowląt.

  Cena:37.00PLN
 • bp226.jpg

  Kołnierz ortopedyczny półsztywny, jednorazowy

  Cena:39.00PLN
 • -kolnierz-ortopedyczny-regulowany-ambu-perfit-ace-militarny[1].jpg

  Kołnierz ortopedyczny Militarny

  Cena:55.00PLN
 • saszetka_ratownik_01.jpg

  Saszetka Na Pasek "Ratownik OSP"

  SP-R SASZETKA NA PASEK Skład wyposażenia: 1. Chusteczki dezynfekcyjne lekko (4szt) 2. Maseczka do sztucznego oddychania (1szt.) 3. Nożyczki (1 szt) 4. Plaster Minifol 57/16 z opatrunkiem (2szt.) 5. Rękwiczki latexowe ambulatoryjne (1para) 6. Kompres gazowy 5x5 (1 szt.) 7. Bandaż dziany 4mx10cm (1szt) 8. Plaster z opatrunkiem 6cm x 1 m (1szt.) 9. Saszetka na pasek (1 szt) 10. Koc przeciwwstrząsowy
  Cena:63.43PLN
 • PocketMaskLaerdal.jpg

  Maska Ratownicza Pocket Mask

  Maska kieszonkowa Laerdal Pocket Mask™ została zaprojektowana do bezpiecznego prowadzenia oddechu zastępczego zarówno u osób dorosłych, dzieci, jak i niemowląt. Łączy w sobie funkcje zastawki jednokierunkowej o niskim oporze przepływu z wysokiej jakości hydrofobowym filtrem bakteryjnym 3M™ oferując osobom prowadzącym przy jej pomocy sztuczną wentylację maksymalnie skuteczną ochronę i wysoki komfort pracy.
  Cena:78.00PLN
 • 23800[1].jpg

  Paediatric Pocket Mask - dziecięca maska kieszonkowa

  Maska kieszonkowa łączy w sobie funkcje zastawki jednokierunkowej o niskim oporze przepływu z filtrem bakteryjnym firmy 3M™ aby zaoferować osobom prowadzącym sztuczną wentylację maksymalnie skuteczną ochronę. - mankiet wypełniony powietrzem powoduje bardzo dobrą szczelność maski - wersje z wejściem na tlen umożliwiają podanie dodatkowego tlenu zarówno pacjentom oddychającym spontanicznie jak i wymagającym sztucznego prowadzenia wentylacji - odległość od pacjenta w trakcie wentylacji pozwala na wzrokową ocenę ruchów jego klatki piersiowej - standardowe wyposażenie masek w rękawice ochronne (bez lateksu) oraz mokrą chusteczkę dezynfekującą zwiększa bezpieczeństwo ratującego - posiada jednorazowe i wymienne: filtr bakteryjny i zastawkę jednokierunkową Dostępna również z wejściem na tlen.
  Cena:80.00PLN
Facebook