Oferta specjalna!
smkit.jpg

Magnesy - zestaw klasowy

Zestaw różnych rodzajów magnesów

Cena:253.00PLN
SONDa2(2)[1].jpg

SONDa Fizyka Elektryczność i Magnetyzm Zestaw 1

Stosowanie zestawu SONDa Fizyka Elektryczność i Magnetyzm podczas lekcji, pozwala nauczycielowi przekazać wiedzę na temat zjawisk fizyki nie tylko w postaci teorii. Uczniowie mogą w łatwiejszy sposób utrwalić świeżo zdobytą wiedzę, samodzielnie przeprowadzając doświadczenia. Z naszą pomocą dydaktyczną lekcja zmienia się w multimedialny wykład, a możliwość współpracy z komputerem zachęca uczniów do wykonywania ćwiczeń i wyciągania wniosków.Poniżej link do filmu instruktażowego o Sondzie- doświadczenia z zakresu fizyki http://www.youtube.com/user/pwnTranslatica

Cena:6000.00PLN
szkielet_czlowieka.jpg

Szkielet człowieka 180 cm Nowość

Szkielet człowieka 180 cm. Jedyny dostępny na rynku Szkielet człowieka o wysokości 180cm .Masywny,solidnie wykonany model układu kostnego o naturalnych rozmiarach.Wykonany z trwalszego tworzywa sztucznego typu TALL- z łatwo zdejmowanymi kończynami,co ułatwia dokładne zapoznanie się z budową każdej z nich. . W kręgosłupie znajduje się elastyczny rdzeń kręgowy.
Szkielet idealnie nadaje się do prezentacji w pracowniach bioligicznych i laboratoriach studenckich. Model umieszczono na ruchomym stojaku.

Cena:850.00PLN
alfabet-i-cyfry-sensoryczne.jpg

Alfabet polski pisany + cyfry

Grawerowane na płycie Hdf „6" wielkie i małe litery polskiego alfabetu wraz dwuznakami plus cyfry, łącznie 88 sztuk.

Cena:283.00PLN
Defibrylaror_AED_Prestan.jpg

Defibrylator szkoleniowy AED Prestan

Profesjonalny defibrylator szkoleniowy AED PRESTAN zasilany na 4 baterie "C" z kompletem elektrod szkoleniowych dla dorosłych i torbą do przenoszenia.

Urządzenie szkoleniowe AED obejmuje:
1 trenażer z 5 zaprogramowanymi scenariuszami w języku polskim i angielskim
1 komplet elektrod szkoleniowych dla dorosłych,
4 baterie "C",
1 torba z uchwytem.

Cena:1540.00PLN
ibalance601header.png

Waga precyzyjna IBALANCE601

Waga 600g/0,01g. Jest to profesjonalna waga precyzyjna z mnóstwem funkcji, który z pewnością spełniają najwyższe oczekiwania. Posiada dwa jasne diody LED wyświetlacze (na przeciwnych stronach), co czyni go idealnym do nauki, pokazując wagę do innych, i wielozadaniowości.

Cena:940.00PLN

Nauczanie początkowe

Sortuj wg:
 • 110.jpg

  Niebezpieczne zabawy - zestaw plansz. nr. kat. 110

  Zestaw "Niebezpieczne Zabawy" przeznaczony jest do pracy z dziećmi w nauczaniu początkowym. Ma na celu pomóc nauczycielom i uczniom w realizacji zadań związanych z kształtowaniem właściwych postaw wobec własnego bezpieczeństwa.Pomoc zawiera 12 historyjek obrazkowych omawiających problematykę bezpieczeństwa dzieci.
  Cena:328.00PLN
 • aa.jpg

  POLSKIE LITERY I DWUZNAKI

  POLSKIE LITERY I DWUZNAKI do nauki pisania i czytania - komplet 39 kolorowych plansz w tekturowej teczce.Każda litera polskiego alfabetu prezentowana jest na odrębnej planszy. 39 takich plansz z literami i dwuznakami skompletowanych zostało w estetycznej teczce. Każda plansza drukowana jest na kartonie o grubości 350g i zaopatrzona w otwór do łatwego zawieszenia jej na ścianie.
  Cena:298.00PLN
 • 214[1].jpg

  PORTRETY TWÓRCÓW PROZY I POEZJI DLA DZIECI

  Przygotowany zestaw pomocy dydaktycznych zgodny jest z podstawami programowymi kształcenia ogólnego dla szkoły podstawowej. Znajduje zastosowanie w kształceniu zintegrowanym, polonistycznym w klasach IV-VI oraz w pewnym stopniu także w wychowaniu przedszkolnym w zakresie kształcenia językowo - literackiego. Odpowiada potrzebom nauczycieli, mającym na celu rozbudzanie w dziecku motywacji czytania, rozwijania umiejętności odbioru dzieł literackich, wprowadzenia w tradycje kultury narodowej i europejskiej. Zestaw pomocy wspomaga pracę dydaktyczno - wychowawczą z lekturą. sprzyja urozmaiceniu stosowanych form i metod pracy, a także uaktywnieniu wychowanków podczas lekcji. Proponowane pomoce dydaktyczne pozostawiają nauczycielowi wiele swobody w ich doborze w wykorzystaniu w trakcie zajęć.
  Cena:371.00PLN
 • thumbs_poznajemy-zawody-wspolczesne1.jpg

  POZNAJEMY ZAWODY WSPÓŁCZESNE

  Pakiet edukacyjny zawiera: • 20 kart B3 ilustrujących pracę ludzi w różnych zawodach, • 2 arkusze B-3 z nazwami zawodów (do wycięcia), • 8 arkuszy B-3 z obrazkami narzędzi i urządzeń niezbędnych do wykonywania pracy, • 3 arkusze B-2 - część opisowa zawiera: - charakterystykę poszczególnych grup zawodowych, - propozycje wykorzystania zestawu, - zagadki, - wybór poezji; • Plansze zaopatrzone są w listwy z zawieszką, • Poradnik metodyczny.
  Cena:345.00PLN
 • kat_2381.jpg

  PRZYGODY WRÓBELKA ELEMELKA cz I. kat 238

  Pomoc przeznaczona jest do pracy z dziećmi przedszkolnymi w wieku 3-6lat jak i w szkole podstawowej, w nauczaniu początkowym. W każdej części jest do rozwiązania krzyżówka z hasłem Elemelek bądź Wróbelek, hasła są utworzone z nazw ptaków, które występują w treści opowiadań. W części pierwszej znajduje się po 5 kompletów, w każdym komplecie są cztery ilustracje, dostosowane do treści opowiadań. Ilustracje mogą być wykorzystane pojedynczo jak i w formie historyjek obrazkowych. Tytuły opowiadań, do których utworzono zestawy obrazów. Część I jesień- zima 1. "Jak Wróbelek Elemelek w szkole uczył się literek" 2. "Kamizelka Elemelka" 3. "O Wróbelku Elemelku, o ziemniaku i bąbelku" 4. "O zziębniętym Elemelku , pustym brzuchu i rondelku" 5. "Ptaszek z torby wypuszczony śle życzenia w różne strony"
  Cena:254.00PLN
 • kat_240.jpg

  PRZYGODY WRÓBELKA ELEMELKA cz II. Nr kat 240

  Pomoc przeznaczona jest do pracy z dziećmi przedszkolnymi w wieku 3-6 lat jak i w szkole podstawowej, w nauczaniu początkowym. Część druga Przygody Elemelka wiosną i latem Poszczególne tablice przedstawiają: 1. Jak Wróbelek Elemelek leśną dróżką szedł w niedzielę 2. O kwoczce w koszyku i smoczym języku 3. Elemelek w letniej porze podróżuje aż nad morze 4. Jak to mały Elemelek w wielkim morzu brał kąpiele 5. O czereśniach, o straszku, o brudasie Łukaszku W komplecie jest do rozwiązania krzyżówka z hasłem Wróbelek, hasło jest utworzone z nazw ptaków, które występują w treści opowiadań. W tej części znajduje się po 5 kompletów, w każdym komplecie są cztery ilustracje, dostosowane do treści opowiadań. Ilustracje mogą być wykorzystane pojedynczo jak i w formie historyjek obrazkowych.
  Cena:250.00PLN
 • 1429603868_0.jpg

  Parki narodowe - magnetyczna mapa Polski

  Cena:348.00PLN
 • interbiznes_poznaj_swiat_plastyki.jpg

  Pastyka-zestaw plansz

  Zestaw Plastyka zawiera 30 kolorowych plansz formatu A3 (297mm x 420mm) wraz z poręczną teczką, które przedstawiają rozwój sztuk plastycznych sięgających czasów prehistorycznych aż do współczesności. Plansze Plastyka przedstawiają najbardziej znane dzieła z poszczególnych okresów sięgające aż czasów prehistorycznych wraz z krótkimi opisami dominujących nurtów w sztuce.
  Cena:160.00PLN
 • 226[1].jpg

  Pierwsza pomoc - wiedza, która ratuje życie - zestaw 10 plansz. nr. kat. 226

  Pakiet zawiera:Zestaw składa się z 10 plansz opisujących zasady postępowania w stosunku do osób poszkodowanych w wyniku różnych wypadków. Treści są przekazywane w różnych formach: tekst, ilustracja, schemat.
  Cena:195.20PLN
 • 203.jpg

  Pochodzenie i produkcja żywności cz.I - zestaw plansz. nr. kat.203

  Pakiet edukacyjny zawiera:? 17 plansz,? 34 kart B-3,(35x50cm)? 319 elementów ruchomych,? Plansze oprawione są w listwy z zawieszką,? Tyły plansz zaopatrzone w magnesy do montowania na tablicy szkolnej metalowej,? Poradnik metodyczny
  Cena:343.30PLN
Facebook