Oferta specjalna!
2[2].jpg

102 zawody,zawody z przyszłością -licencja 10 stanowiskowa

Program 102 Zawody z przyszłością prezentuje zawody z tendencjami rozwojowymi na poziomie średnim i zasadniczym zawodowym. Celem programu jest wsparcie młodzieży i osób dorosłych w wyborze atrakcyjnych oraz poszukiwanych na rynku pracy zawodów, ułatwiając tym samym podejmowanie racjonalnych decyzji edukacyjno-zawodowe zwiększających szanse na zatrudnienie. Niedobory kadr z kwalifikacjami na poziomie średnim i zasadniczym zawodowym, ograniczają produkcję w wielu firmach. Pracodawcy alarmują, że brakuje m.in. techników i monterów oraz pracowników w różnych zawodach rzemieślniczych, opiekuńczych i medycznych. W świetle Raportu* prestiżowej międzynarodowej agencji zatrudnienia Manpower prezentującego listę najbardziej poszukiwanych zawodów w 2010 r., na pierwszym miejscu sytuują się zawody z kwalifikacjami na poziomie ZSZ.

Cena:1499.00PLN
szkielet_czlowieka.jpg

Szkielet człowieka 180 cm Nowość

Szkielet człowieka 180 cm. Jedyny dostępny na rynku Szkielet człowieka o wysokości 180cm .Masywny,solidnie wykonany model układu kostnego o naturalnych rozmiarach.Wykonany z trwalszego tworzywa sztucznego typu TALL- z łatwo zdejmowanymi kończynami,co ułatwia dokładne zapoznanie się z budową każdej z nich. . W kręgosłupie znajduje się elastyczny rdzeń kręgowy.
Szkielet idealnie nadaje się do prezentacji w pracowniach bioligicznych i laboratoriach studenckich. Model umieszczono na ruchomym stojaku.

Cena:850.00PLN
2[1].jpg

Zawody z przyszłością ,102 zawody-licencja 10 stanowiskowa

Program 102 Zawody z przyszłością zawiera kompletną bazę 213 zaktualizowanych opisów zawodów, które można uzyskać w systemie szkolnictwa zawodowego (szkoły policealne, technika i zasadnicze szkoły zawodowe). Wszystkie opisy dostępne są za pomocą wygodnej przeglądarki. Zawody te pojawiają się również na liście zawodów rekomendowanych, generowanej automatycznie przez program po rozwiązaniu Kwestionariusza preferowanych aktywności.

Cena:1499.00PLN
Model_uzebienia_do_nauki_higieny_jamy_ustnej[1].jpg

Model uzębienia do pielęgnacji jamy ustnej

Model uzębienia do pielęgnacji jamy ustnej (3-krotne powiększenie żuchwy i szczęki) stosuje się do nauczania prawidłowego mycia zębów. Do modelu dołączona jest powiększona szczoteczka.
Model zamontowany jest na podstawie.

 

Cena:230.00PLN
SONDa2(2)[1].jpg

SONDa Fizyka Elektryczność i Magnetyzm Zestaw 1

Stosowanie zestawu SONDa Fizyka Elektryczność i Magnetyzm podczas lekcji, pozwala nauczycielowi przekazać wiedzę na temat zjawisk fizyki nie tylko w postaci teorii. Uczniowie mogą w łatwiejszy sposób utrwalić świeżo zdobytą wiedzę, samodzielnie przeprowadzając doświadczenia. Z naszą pomocą dydaktyczną lekcja zmienia się w multimedialny wykład, a możliwość współpracy z komputerem zachęca uczniów do wykonywania ćwiczeń i wyciągania wniosków.Poniżej link do filmu instruktażowego o Sondzie- doświadczenia z zakresu fizyki http://www.youtube.com/user/pwnTranslatica

Cena:6000.00PLN
esprit_ST[2].png

Tablica interaktywna ésprit ST + program zdobywcy wiedzy NOWOŚĆ

Tablica interaktywna ésprit ST + program zdobywcy wiedzy dla klas 1-3. Licencja dla szkoły na 6 miesięcy. 10 stanowisk (w zestawie z tablicą interaktywną)ZdobywcyWiedzy.pl to nowoczesna platforma edukacyjna dla uczniów na etapie edukacji wczesnoszkolnej. Doskonale sprawdzi się jako oprogramowanie na tablicę interaktywną lub tablet, oferując ponad 10 000 ćwiczeń online, gier edukacyjnych i quizów. Materiał edukacyjny podzielony został na trzy klasy i cztery edukacje: polonistyczną, matematyczną, przyrodniczą oraz język angielski.

Cena:2690.00PLN

Nauczanie początkowe

Sortuj wg:
 • 204.jpg

  Pochodzenie i produkcja żywności cz.II - zestaw plansz. nr. kat.204

  Pakiet edukacyjny zawiera:• 19 plansz,• 38 kart B-3,(35x50cm)• 322 elementów ruchomych,• Plansze oprawione są w listwy z zawieszką,• Tyły plansz zaopatrzone w magnesy do montowania na tablicy szkolnej metalowej,• Poradnik metodyczny
  Cena:402.60PLN
 • 1282804385_0.jpg

  Polska - moja ojczyzna

  Pomoc dydaktyczna „Polska - moja ojczyzna” została opracowana jako materiał dydaktyczny przybliżający treści z zakresu wychowania patriotycznego. Już w wieku przedszkolnym budzi się u dziecka świadomość przynależności do grupy i społeczności lokalnej, kształtują i rozwijają się pojęcia przynależności narodowej. Małe dziecko postawę patriotyczną kształtuje poznając swoją ulicę, osiedle, miejscowość, w której mieszka. Zaczynając od poznawania rzeczy bliższych, zaczyna dostrzegać i rozumieć zagadnienia ogólne, ważne dla całego kraju. Te trudne ale bardzo ważne treści przekazuje się dziecku już w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym poprzez poznawanie swojego miejsca zamieszkania, historii, zabytków i znaczących postaci historycznych kraju.
  Cena:269.00PLN
 • 1282804348_0.jpg

  Polska w Unii Europejskiej

  Zestaw edukacyjny „Polska w Unii Europejskiej” został opracowany jako pomoc dydaktyczna przybliżająca dziecku treści z zakresu poznawania i rozumienia otaczającego świata. Już od najmłodszych lat u dzieci rozwija się świadomość istnienia ludzi posługujących się obcym językiem, ludzi o odmiennym wyglądzie, zamieszkujących dalekie kraje. Liczne kontakty osobiste, wyjazdy wakacyjne, informacje medialne, filmy, uświadamiają dziecku duże zróżnicowanie otaczającego świata oraz rozbudzają wyobraźnię i naturalną ciekawość.
  Cena:269.00PLN
 • 214.jpg

  Portrety twórców prozy i poezji dla dzieci - zestaw 23 plansz. nr kat. 214

  Zestaw pomocy dydaktycznych składa się z następujących elementów:• 23 plansz z portretami twórców literatury dziecięcej,Hans Christian AndersenAdam BahdajJan BrzechwaAlina i Czesław CentkiewiczWanda ChotomskaJan GrabowskiTove Marika JanssonLars August Kutsson GöstaMaria KonopnickaMaria KownackaMaria KrügerAstrid LindgrenHugh Jonem LoftingKornel MakuszyńskiSiergiej MichałkowAdam MickiewiczAlan Aleksander MilneJoanna PapuzińskaCharles PerraultJanina PorazińskaHenryk SienkiewiczEwa Szelburg-ZarembinaJulian Tuwim.• 58 barwnych obrazków z postaciami wybranych dzieł literackich.
  Cena:329.40PLN
 • 173.jpg

  Pory roku w oknie - zestaw plansz. nr. kat. 173

  Pakiet edukacyjny zawiera:• 31 kart B3,• 8 arkuszy B-3 z "parapetami",• 154 sztuki elementów ruchomych,• Tyły plansz zaopatrzone są w magnesy do mocowania na tablicy szkolnej metalowej,• Plansze zaopatrzone są w listwy z zawieszką,• Poradnik metodyczny.Tematy plansz:1. Widok z okna wiosną,2. Widok z okna latem,3. Widok z okna jesienią,4. Widok z okna zimą.
  Cena:352.58PLN
 • 212.jpg

  Poznajemy liczby - zestaw plansz nr. kat.212

  Pakiet edukacyjny zawiera:• plansze z monograficznym opracowaniem liczb od 0 do 10,• zestaw kartoników z liczbami - uzupełnienie do plansz z monografiami liczb,• zestaw liczmanów,• plansze poglądowe do porównań liczebności zbiorów,• kartoniki z cyframi od 0 do 9 oraz znakami: >, <, =, +, -,• plansza do ćwiczeń rachunkowych o tematyce świątecznej,• zestaw liczmanów - uzupełnienie do planszy o tematyce świątecznej,• dwie ścienne kostki.
  Cena:427.00PLN
 • 222.jpg

  Poznajemy liczby cz. II-zestaw plansz Nr kat.222

  Przygotowany zestaw pomocy dydaktycznych zgodny jest z wymaganiami programowymi kształcenia zintegrowanego. Odpowiada potrzebom nauczycieli, mającym na uwadze wspomaganie rozwoju dziecka w młodszym wieku szkolnym. Stanowi pomoc w realizacji treści z zakresu edukacji matematycznej, polonistycznej i środowiskowej
  Cena:396.00PLN
 • 205.jpg

  Poznajmy zwierzęta cz.I -Nr kat 205

  Zestaw pomocy dydaktycznych do wychowania przedszkolnego. Przygotowany zestaw pomocy dydaktycznych zgodny jest z podstawami programowymi wychowania przedszkolnego.
  Cena:366.00PLN
 • 227.jpg

  Praca w różnych zawodach - zestaw plansz. nr. kat. 227

  Komplet składa się z podwójnych ilustracji w następujących zawodach:1. Leśniczy2. Żołnierz3. Pielęgniarka4. Kolejarz5. Górnik6. Szewc7. Policjant8. Krawcowa9. Strażak10. Sklepowa11. Piekarz12. Nauczyciel13. Listonosz14. LekarzDo każdego zestawu ilustracji przypisany jest wiersz związany tematycznie z poszczególnymi zawodami oraz zagadka. Ilustracje zawierają akcesoria zmienne, aby dzieci mogły stwierdzić, co się mogło stać np. podczas pracy leśniczego w lesie.
  Cena:331.10PLN
 • 1282804342_0.jpg

  Prawa dziecka, plansze

  Plansze-prawa dziecka-Jednym z zadań wynikających z podstawy programowej jest kształtowanie szeroko pojętych umiejętności społecznych u dzieci. Pomoc dydaktyczna „Prawa dziecka” została opracowana jako materiał dydaktyczny wspomagający budowanie systemu wartości u dzieci po to, aby lepiej orientowały się w tym, co jest dobre, a co PLNe. Nasze plansze są próbą obrazowego przedstawienia podstawowych praw dziecka jako wycinka szerszej wiedzy społecznej przyswajanej podczas nauczania wczesnoszkolnego. Zestaw pomaga również rozwijać umiejętności, które są niezbędne w poprawnych relacjach z innymi dziećmi oraz dorosłymi.

  Cena:269.00PLN
Facebook