Oferta specjalna!
smkit.jpg

Magnesy - zestaw klasowy

Zestaw różnych rodzajów magnesów

Cena:253.00PLN
SONDa2(2)[1].jpg

SONDa Fizyka Elektryczność i Magnetyzm Zestaw 1

Stosowanie zestawu SONDa Fizyka Elektryczność i Magnetyzm podczas lekcji, pozwala nauczycielowi przekazać wiedzę na temat zjawisk fizyki nie tylko w postaci teorii. Uczniowie mogą w łatwiejszy sposób utrwalić świeżo zdobytą wiedzę, samodzielnie przeprowadzając doświadczenia. Z naszą pomocą dydaktyczną lekcja zmienia się w multimedialny wykład, a możliwość współpracy z komputerem zachęca uczniów do wykonywania ćwiczeń i wyciągania wniosków.Poniżej link do filmu instruktażowego o Sondzie- doświadczenia z zakresu fizyki http://www.youtube.com/user/pwnTranslatica

Cena:6000.00PLN
szkielet_czlowieka.jpg

Szkielet człowieka 180 cm Nowość

Szkielet człowieka 180 cm. Jedyny dostępny na rynku Szkielet człowieka o wysokości 180cm .Masywny,solidnie wykonany model układu kostnego o naturalnych rozmiarach.Wykonany z trwalszego tworzywa sztucznego typu TALL- z łatwo zdejmowanymi kończynami,co ułatwia dokładne zapoznanie się z budową każdej z nich. . W kręgosłupie znajduje się elastyczny rdzeń kręgowy.
Szkielet idealnie nadaje się do prezentacji w pracowniach bioligicznych i laboratoriach studenckich. Model umieszczono na ruchomym stojaku.

Cena:850.00PLN
alfabet-i-cyfry-sensoryczne.jpg

Alfabet polski pisany + cyfry

Grawerowane na płycie Hdf „6" wielkie i małe litery polskiego alfabetu wraz dwuznakami plus cyfry, łącznie 88 sztuk.

Cena:283.00PLN
Defibrylaror_AED_Prestan.jpg

Defibrylator szkoleniowy AED Prestan

Profesjonalny defibrylator szkoleniowy AED PRESTAN zasilany na 4 baterie "C" z kompletem elektrod szkoleniowych dla dorosłych i torbą do przenoszenia.

Urządzenie szkoleniowe AED obejmuje:
1 trenażer z 5 zaprogramowanymi scenariuszami w języku polskim i angielskim
1 komplet elektrod szkoleniowych dla dorosłych,
4 baterie "C",
1 torba z uchwytem.

Cena:1540.00PLN
ibalance601header.png

Waga precyzyjna IBALANCE601

Waga 600g/0,01g. Jest to profesjonalna waga precyzyjna z mnóstwem funkcji, który z pewnością spełniają najwyższe oczekiwania. Posiada dwa jasne diody LED wyświetlacze (na przeciwnych stronach), co czyni go idealnym do nauki, pokazując wagę do innych, i wielozadaniowości.

Cena:940.00PLN

Nauczanie początkowe

Sortuj wg:
 • 143.jpg

  Ptaki - zestaw plansz. nr. kat. 143

  Jest to środek dydaktyczny wykorzystywany na zajęciach mowy ojczystej i do ćwiczeń matematycznych. Daje możliwości przybliżenia dzieciom wyglądu ptaków, poznawania zmian zachodzących w ich wyglądzie. Pozwala na zrozumienie konieczności dokarmiania zwierząt. Zachęca do wzbogacenia słownika pięknej mowy literackiej. Może wykorzystany do prowadzenia ćwiczeń korekcyjnych, rozwijania mowy. Stwarza możliwości kształtowania pojęć matematycznych: położenie przedmiotów w przestrzeni, określenie wielkości przedmiotów, porównywania i liczenia do 10, dzielenia zbioru na podzbiory. Komplet składa się z 2 części:1. Obraz drzewa z kartonikami, o których mowa w wierszu J. Tuwima pt. "Ptasie radio",2. Stwarza możliwości do kształtowania pojęć matematycznych.Pakiet edukacyjny zawiera:• Plansze oprawione w listwy metalowe z zawieszką,• Poradnik metodyczny.
  Cena:198.12PLN
 • kat_255.jpg

  ROBIMY ZAPASY NA ZIMĘ

  Pomoc może być wykorzystana jako całość jak i poszczególne obrazy oddzielnie, przy zastosowaniu np. półki jako wyposażenie kącika przyrody w okresie jesienno-zimowym można też korzystać z niej wybiórczo przy realizacji poszczególnych zagadnień wynikających z treści programu. Celem głównym w/w pomocy jest zapoznanie dzieci ze sposobami przygotowania domostw do zimy. Komplet składa się z trzech tematycznych zestawów.
  Cena:255.00PLN
 • 140.jpg

  Ratujmy ziemię -zestaw plansz Nr kat. 140

  Środek dydaktyczny zalecany do nauczania początkowego oraz edukacji wczesnoszkolnej. Jest to pomoc wzbogacająca wiedzę na temat aktualnego stanu przyrody polskiej, przyczyn ginącej fauny i flory, przyczyn i skutków zanieczyszczenia powietrza, gleby i wody. Proponowane zabawy i zajęcia z wykorzystaniem materiału ilustracyjnego zachęcają do: poznawania zagadnień ekologicznych, obserwowania otaczającej przyrody, samodzielnej pracy badawczej, poznawania najbliższego środowiska.
  Cena:399.42PLN
 • 219.jpg

  Rozwój techniki rozwojem człowieka - zestaw 8 plansz. nr. kat. 219

  Pakiet zawiera 8 tablic informacyjnych :• Materiały i przybory rysunkowe,• Narzędzia do obróbki drewna,• Budowa roweru,• Właściwości i zastosowanie drewna,• Surowce papiernicze i ich przeróbka,• Podział włókien i ich pochodzenie• Sprzęt gospodarstwa domowego.• Oświetlenie,• Obwody elektryczne.
  Cena:264.00PLN
 • 154.jpg

  Sad w czterech porach roku - zestaw 35 plansz 35x50cm. nr. kat. 154

  Pakiet edukacyjny zawiera:• 30 kart B3 (ilustracyjne),• 5 plansz podkładowych z widokiem "nagich" drzew jabłoni, gruszy, śliwy, czereśni i wiśni,• Każda z plansz zaopatrzona jest w rzepy, co ułatwia nakładanie elementów tworzących sad w różnych porach roku• Plansze wzbogacone materiałem metodycznym w formie: zadań, ćwiczeń, krzyżówek, zabaw dydaktycznych, konspektów.• Tyły plansz zaopatrzone w magnesy do montowania na tablicy szkolnej metalowej,• Plansze oprawione są w listwy metalowe z zawieszką,• Poradnik metodyczny.Opracowanie metodyczne zajęć:1. Zwiastuny wiosny w sadzie,2. Sad w pełni wiosny.3. Sprzymierzeńcy pracy sadownika,4. Sad pełen owoców,5. Tajemnice spiżarni babuni,6. Uśpiony sad.
  Cena:295.48PLN
 • 1282805089_0.jpg

  Sprzątanie świata - recykling

  Pomoc dydaktyczna "Sprzątanie świata - recykling" to materiał popularyzujący treści z zakresu wychowania przyrodniczego ujęte w programie wychowania przedszkolnego jako "wychowanie do rozumienia i poszanowania świata". Opierając się na tym programie stworzyliśmy plansze edukacyjne, które w czytelny i zrozumiały sposób przybliżają tematy związane z ochroną środowiska. Ich zaletą jest nie tylko prostota, ale przede wszystkim wyraźne pokazanie bezpośrednich działań i wypływu na przyrodę. Wykorzystując plansze podczas zajęć dydaktycznych przekazujemy dzieciom wiedzę o ochronie środowiska, oraz kształtujemy ich zachowanie poprzez ukazanie bezpośredniego wpływu na środowisko.
  Cena:229.00PLN
 • tablica_podswietlana.jpg

  Tablica podświetlana A2

  Tablica podświetlana A2 LED z trzema ustawieniami światła, łatwe w obsłudze z funkcją blokady, zapobiegające przypadkowemu wyłączeniu panelu.

  Cena:780.00PLN
 • 232.jpg

  Uroczystości pełne radości-Nr kat 232

  Poszczególne cele opracowano na podstawie programu wychowania przedszkolnego "Moje przedszkole" wydanego przez MAC Edukacja SA, Kielce 2002r. Pomoc dydaktyczna przeznaczona jest do pracy z dziećmi przedszkolnymi w wieku od 3-6 lat oraz do pracy w szkole podstawowej, w nauczaniu początkowym
  Cena:390.40PLN
 • 218.jpg

  WINDOWS XP - PODSTAWOWA OBSŁUGA SYSTEMU

  Spis tablic pomocy edukacyjnej Windows XP - podstawowa obsługa systemu" o Logowanie do systemu operacyjnego Windows XP o Pulpit systemu operacyjnego Windows XP o Menu start systemu operacyjnego Windows XP o Okna folderów w systemie operacyjnym Windows XP o ZawartoEç folderu mój komputer o Foldery, pliki, skróty o Poruszanie si´ po folderach o Kopiowanie dokumentów o Przenoszenie dokumentów o Usuwanie dokumentów o Tworzenie folderów o Tworzenie skrótów/ Zmiana nazwy plików, folderów i skrótów o Uruchomianie i zamykanie aplikacji o Wyszukiwanie danych o Wyszukiwanie danych /1 o Wyszukiwanie danych /2 o Wyszukiwanie danych /3 o Wyszukiwanie danych /4 o Tworzenie dokumentów, zapisywanie zmian w dokumentach /1 o Tworzenie dokumentów, zapisywanie zmian w dokumentach /2 o Kalkulator o Program graficzny Paint o Edytor tekstu Wordpad /1 o Edytor tekstu Wordpad /2 o Drukowanie dokumentów /1 o Drukowanie dokumentów /2 o Drukowanie dokumentów /3 o Rozrywka /1 o Rozrywka /2 o Rozrywka /3 o Rozrywka /4 o Rozrywka /5 o Rozrywka /6 o Multimedia o Opis klawiatury
  Cena:323.30PLN
 • kat_248.jpg

  WYBRANE PRZYGODY KRASNALA HAŁABAŁY

  Pomoc przeznaczona jest do pracy z dziećmi przedszkolnymi w wieku 3 - 6 lat i w szkole podstawowej, w nauczaniu początkowym. Pomoc składa się z pięciu zestawów tematycznych, (w każdym zestawie cztery obrazy) w formie historyjek obrazowych, stosownie do treści zawartych w książce L. Krzemienieckiej. „Z przygód Krasnala Hałabały” - są to przygody krasnala wybrane z w/w pozycji, które są najczęściej wykorzystywane w pracy z dziećmi
  Cena:266.91PLN
Facebook