Wyszukiwarka
OKAZJA DNIA !!!

Rehabilitacja

Sortuj wg:
 • 8142_lustro_posturograficzne_0[1].jpg

  Lustro posturograficzne 1,5x0,8 grawerowane

  Lustro posturograficzne przeznaczone do ćwiczeń indywidualnych korekcji postaw ciała. Siatka posturograficzna (grawerowana kratka 5 x 10 cm) naniesiona na taflę lustra umożliwia samodzielną kontrolę i korektę ułożenia poszczególnych partii ciała. Wykonywane w wersji do zawieszenia na drabinkę lub ścianę. Praktyczne w salach gimnastyczno-korekcyjnych i fitness.Towar dostępny na zamówienie. Możliwy wydłużony czas realizacji.
  Cena:1162.00PLN
 • 8142_lustro_posturograficzne_0.jpg

  Lustro posturograficzne 1,5x0,8 malowane

  Lustro posturograficzne przeznaczone do ćwiczeń indywidualnych korekcji postaw ciała. Siatka posturograficzna (malowana kratka 5 x 10 cm) naniesiona na taflę lustra umożliwia samodzielną kontrolę i korektę ułożenia poszczególnych partii ciała. Wykonywane w wersji do zawieszenia na drabinkę lub ścianę. Praktyczne w salach gimnastyczno-korekcyjnych i fitness.Towar dostępny na zamówienie. Możliwy wydłużony czas realizacji.
  Cena:562.00PLN
 • 8142_lustro_posturograficzne_0[2].jpg

  Lustro posturograficzne 2x1 grawerowane

  Lustro posturograficzne przeznaczone do ćwiczeń indywidualnych korekcji postaw ciała. Siatka posturograficzna (grawerowana kratka 5 x 10 cm) naniesiona na taflę lustra umożliwia samodzielną kontrolę i korektę ułożenia poszczególnych partii ciała. Praktyczne w salach gimnastyczno-korekcyjnych i fitness.Towar dostępny na zamówienie. Możliwy wydłużony czas realizacji.
  Cena:1801.00PLN
 • 8142_lustro_posturograficzne_0[3].jpg

  Lustro posturograficzne 2x1 malowane

  Lustro posturograficzne przeznaczone do ćwiczeń indywidualnych korekcji postaw ciała. Siatka posturograficzna (malowana kratka 5 x 10 cm) naniesiona na taflę lustra umożliwia samodzielną kontrolę i korektę ułożenia poszczególnych partii ciała. Praktyczne w salach gimnastyczno-korekcyjnych i fitness.Towar dostępny na zamówienie. Możliwy wydłużony czas realizacji.
  Cena:777.00PLN
 • 028_-_nakladka_jez-8113_kopia.jpg

  Nakładka Jeż na ławkę rehabilitacyjną

  Ma zastosowanie do akupresurowego leczenia koślawości pięt oraz płaskostopia, poprawia krążenie krwi. Wykonana jest z deski z drewna iglastego o dł.2000, szer.240 i gr.30 mm. Na górnej zaokrąglonej płaszczyźnie deski naklejona jest tworzywowa mata z kolcami typu „jeż”. Nakładka mocowana jest do płyty ławki dwoma pasami zakończonymi taśmą rzep.Towar dostępny na zamówienie. Możliwy wydłużony czas realizacji.
  Cena:453.00PLN
 • pas_przeciwskoliotyczny_8121.jpg

  Pas przeciwskoliotyczny

  Pas przeciwskoliotyczny to prosty przyrząd do ćwiczeń służących wybiórczemu wzmacnianiu mięśni, praktyczny w zachowawczym leczeniu dzieci z bocznymi, idiopatycznymi skrzywieniami kregosłupa. Wykonany z taśmy polipropylenowej i taśmy elastycznej z uchwytem drewnianym.Towar dostępny na zamówienie. Możliwy wydłużony czas realizacji.
  Cena:71.00PLN
 • podporka_pod_kolana_0.jpg

  Podpórka pod kolana do ławki rehabilitacyjnej

  Poprzeczki z rurki stalowej z rolkami gumowymi (zabezpieczają skórę przed otarciami) i wspornikiem metalowym do montażu w gnieździe ławki. Stosowany w zestawie z ławką i drabiną umożliwia wykonywanie ćwiczeń korekcyjnych przy płaskich plecach, podwyższonej i pogłębionej lordozie lędźwiowej, osłabionych mięśniach brzucha i bólach kręgosłupa w odcinku lędźwiowym.Towar dostępny na zamówienie. Możliwy wydłużony czas realizacji.
  Cena:116.00PLN
 • 8110lawka_z_gniazdem[1].jpg

  Poduszka na ławkę rehabilitacyjną

  Spód poduszki wykonany ze sklejki, wyściółka pokryta skórą syntetyczną, pasy mocujące do płyty ławki. Stosowana do ćwiczeń z ławką i uchwytem na ręce.Towar dostępny na zamówienie. Możliwy wydłużony czas realizacji.
  Cena:119.00PLN
 • ufo_jez.jpg

  Przyrząd do leczenia płaskostopia "Ufo Jeż"

  Ufo-jeż to urządzenie do profilaktyki i leczenia płaskostopia i koślawości pięt.

  Cena:246.00PLN
 • 8111__8110__8109_-_lawka_rehabilitacyjna__poduszka_0.jpg

  Uchwyt na ręce do ławki rehabilitacyjnej

  Drążek ze sklejki z metalową obejmą i wspornikiem do montażu w gnieździe ławki. Stosowany do ćwiczeń w zestawie z ławką i drabiną oraz poduszką umożliwia korektę takich wad, jak okrągłe plecy, choroba Scheuermanna, boczne skrzywienie kręgosłupa i innych wad postawy w obrębie pasa barkowego.Towar dostępny na zamówienie. Możliwy wydłużony czas realizacji.
  Cena:68.00PLN
Facebook