Oferta specjalna!
smkit.jpg

Magnesy - zestaw klasowy

Zestaw różnych rodzajów magnesów

Cena:289.00PLN
szkielet_czlowieka.jpg

Szkielet człowieka 180 cm Nowość

Szkielet człowieka 180 cm. Jedyny dostępny na rynku Szkielet człowieka o wysokości 180cm .Masywny,solidnie wykonany model układu kostnego o naturalnych rozmiarach.Wykonany z trwalszego tworzywa sztucznego typu TALL- z łatwo zdejmowanymi kończynami,co ułatwia dokładne zapoznanie się z budową każdej z nich. . W kręgosłupie znajduje się elastyczny rdzeń kręgowy.
Szkielet idealnie nadaje się do prezentacji w pracowniach bioligicznych i laboratoriach studenckich. Model umieszczono na ruchomym stojaku.

Cena:850.00PLN
R__ka_do_zak__ad_4c934865861c8_120x120.jpg

Ręka do nauki zakładania szwów

Model ręki wykonany z miękkiej winylowej sztucznej warstwy skórnej, nałożonej na rdzeń piankowy umożliwia przeprowadzenie setek sesji treningowych. Ręka zawiera trzy rany, jednakże można ją naciąć w innych miejscach (na całej długości ręki, na dłoni i palcach) dla potrzeb treningowych i następnie wielokrotnie zakładać szwy. Miękki i podatny materiał gwarantuje, że szwy nie zostaną zerwane przy próbie naciśnięcia miejsca rany. Model dostarczany z zestawem startowym do zakładania szwów. Wymiary: 62 x 18 x 13 cm. Waga: 1 kg.

KOD: W44003.

Cena:1567.00PLN
ibalance601header.png

Waga precyzyjna IBALANCE601

Waga 600g/0,01g. Jest to profesjonalna waga precyzyjna z mnóstwem funkcji, który z pewnością spełniają najwyższe oczekiwania. Posiada dwa jasne diody LED wyświetlacze (na przeciwnych stronach), co czyni go idealnym do nauki, pokazując wagę do innych, i wielozadaniowości.

Cena:940.00PLN

Przedsiębiorczość ,programy,filmy

Sortuj wg:
 • Portfolio_stona.jpg

  Młodzieżowe Portfolio Kariery

  Młodzieżowe Portfolio Kariery, w wersji drukowanej, to indywidualna forma dokumentowania pracy każdego ucznia podczas procesu samopoznania, poznawania mechanizmów rynku pracy, świata zawodów i wreszcie podejmowania decyzji edukacyjno – zawodowych. Portfolio przeznaczone jest dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Portfolio zostało opracowane w formie wędrówki po górskich szlakach, co pozwala na uzmysłowienie sobie, iż tworzenie własnego portfolio nie jest procesem wcale prostym. Wymaga cierpliwości, wytrwałości i samozaparcia. Portfolio składa się z części: Ja dzisiaj, Ja jutro, Dokumentacja z podróży, Gra planszowa. Drukowane materiały dla 1. użytkownika przeznaczone dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych.
  Cena:43.05PLN
 • 44.jpg

  Nie daj się bezrobociu !

  Nawet najwyżej rozwinięte gospodarczo państwa, również w okresie najbardziej dynamicznego wzrostu, nie są w stanie zapewnić pełnego zatrudnienia. Spora część ludności skazana jest na pracę dorywczą lub, co gorsza, na bezrobocie. Większość ludzi, bez względu na zajmowane stanowisko, utratę pracy odczuwa bardzo boleśnie. Ich reakcje są charakterystyczne i podobne do reakcji na inne trudne doświadczenia, takie jak ciężka choroba czy utrata kogoś bliskiego.
  Cena:293.00PLN
 • pakiet kpa - zestaw 1.jpg

  Pakiet KPA - programy do diagnozy preferowanej aktywności Nowość

  PROMOCJA !!! Specjalna oferta dla szkół i publicznych placówek oświatowych! Zestaw czterech programów i startowy komplet kwestionariuszy KPA w specjalnej cenie. Programy wartości brutto 2337,00 zł w cenie 984,00 zł! kpaPROGRAM - program do przeprowadzania komputerowej diagnozy KPA (aplikacja WIN) + kpaDRUK - drukowanie kwestionariuszy KPA, arkuszy wyników i informacji zwrotnej dla uczniów (aplikacja WIN) + kpaIMPORT - program do wprowadzania wyników do bazy elektronicznej Pakietu 102 lub programu 102 Zawody z przyszłością (aplikacja WIN) + kpaPOKAZ - program do prezentowania pytań testowych za pomocą rzutnika - doskonała pomoc w pracy grupowej (aplikacja WIN) + 10 kompletów arkuszy testowych wraz z kartami wyników i informacją zwrotną dla uczniów (druk dwustronny kolor) Początek promocji: 12 marca 2014 Koniec promocji:
  Cena:984.00PLN
 • piramida2-185x185.jpg

  Piramida Kariery 3

  Licencja bezterminowa na 10 stanowisk komputerowych w obrębie tylko jednej lokalizacji nabywcy.

  Cena:449.00PLN
 • piramida2-185x185[1].jpg

  Piramida Kariery 3 cz.1

  cz.1 Poznaję i odkrywam samego siebie Licencja bezterminowa na 10 stanowisk komputerowych w obrębie tylko jednej lokalizacji nabywcy.
  Cena:449.00PLN
 • piramida2-185x185[2].jpg

  Piramida Kariery 3 cz.2

  cz.2 Planowanie kariery zawodowej Licencja bezterminowa na 10 stanowisk komputerowych w obrębie tylko jednej lokalizacji nabywcy.
  Cena:449.00PLN
 • piramida2-185x185[3].jpg

  Piramida Kariery 3 cz.3

  cz.3 Ścieżki edukacyjne Licencja bezterminowa na 10 stanowisk komputerowych w obrębie tylko jednej lokalizacji nabywcy.
  Cena:449.00PLN
 • 27.jpg

  Planowanie kariery, czyli jak wybrać zawód

  Czy są zawody lepsze i gorsze? Owszem są. Zły zawód to taki, w którym człowiek nie rozwija swojej osobowości, nie wykorzystuje najmocniejszych cech charakteru. Z reguły jest to zawód wybrany przypadkowo. Zły zawód to także taki, na który nie ma zapotrzebowania. A jaki zawód jest dobry? A właściwie – jaki zawód jest dobry dla ciebie? Na to pytanie odpowiedzi udzielić Ci właśnie ten film.
  Cena:449.00PLN
 • progra_wolontariat.jpg

  Podziel się sobą - przewodnik po wolontariacie

  Licencja bezterminowa na 10 stanowisk komputerowych w obrębie tylko jednej lokalizacji nabywcy.
  Cena:449.00PLN
 • Pomysły Plus II

  Cena:147.60PLN
Facebook