plansze do matematyki

Sortuj wg:
 • kat_242.jpg

  ARYTMETYKA I ALGEBRA kl IV - VI

  ARYTMETYKA I ALGEBRA kl IV - VI Nr katalogu 242 Nr MENiS Arytmetyka i algebra to zestaw tablic do wykorzystania na zajęciach matematyki drugiego etapu edukacyjnego (klasy IV - VI szkoły podstawowej).
  Cena:400.00PLN
 • geometria_funkcje,_plansze.jpg

  GEOMETRIA, FUNKCJE - zestaw plansz

  Teczka składa się z 39 plansz (w tym cztery połączone są, mogą być stosowane jako jedną duża plansza lub oddzielnie). Każdą z nich można powiesić lub umieścić na tablicy szkolnej za pomocą znajdujących się na odwrocie magnesów. Znajdują się w niej również siatki nietypowych ostrosłupów oraz siatka graniastosłupa pochyłego. Zastosowanie magnesów ułatwia szybkie złożenie bryły.

  Cena:539.00PLN
 • wagi[1].jpg

  Jednostki miar i wag 140x100cm,plansza dwustronna - nowość !!

  Jednostki miar i wag plansza 140x100cm,dwustronna . Ciesząca się dużą popularnościa plansza w szkołach podstawowych . Zalaminowana ,oprawiona w drewniane półwałki i przzygotowana do zawieszenia. Pierwsza strona- podstawowe jednostki miar i wag . Druga strona - ćwiczeniowa do pisania pisakami
  Cena:269.00PLN
 • kat_247.jpg

  KONSTRUKCJE GEOMETRYCZNE - II etap edukacyjny

  Konstrukcje geometryczne to zestaw tablic do wykorzystania na zajęciach matematycznych z geometrii w klasie VI szkoły podstawowej.
  Cena:245.00PLN
 • katy-w-brylach-zestaw-ta_3135.jpg

  Kąty w bryłach - zestaw tablic

  Pomoc może być wykorzystywana do indywidualnej pracy ucznia, jak też umożliwia formę pracy w grupach. Zawiera ona osiem zestawów, z których każdy przeznaczony jest do jednej 3-4 osobowej grupy. Zestawy różnią się między sobą kolorami i oznaczeniami literowo - liczbowymi. Różnice te zapewniają samodzielną pracę oraz umożliwiają nauczycielowi szybkie sprawdzenie pracy uczniów. Zadaniem ucznia lub grupy uczniów jest dopasowanie rysunkom kątów w bryłach odpowiednich nazw.
  Cena:199.00PLN
 • liczenie.jpg

  Liczenie na osi liczbowej cz. I -plansza 100x140

  Mapa - ze specjalnej folii poliuretanowej po której można pisać mazakami wodnymi.Oprawiona w drewniane półwałki(góra,dół)gotowa do zawieszenia
  Cena:190.00PLN
 • liczenie2.jpg

  Liczenie na osi liczbowej cz. II -plansza 100x140

  Mapa - ze specjalnej folii poliuretanowej po której można pisać mazakami wodnymi.Oprawiona w drewniane półwałki(góra,dół)gotowa do zawieszenia
  Cena:190.00PLN
 • Funkcja_wlasnosci.jpg

  Matematyka - 26 plansze 100 x 70 cm

  Komplet 26 plansz o wymiarach 100 x 70cm, oprawionych w metalowe ramki, gotowych do powieszenia.
  Cena:936.00PLN
 • 1282655828_0.jpg

  Matematyka - Zestaw plansz w wersji drukowanej + program CD

  Jest to gotowy zestaw dydaktyczny zawierający: -60 kolorowych, obustronnie zafoliowanych, sztywnych plansz poglądowych w formacie A-3; -program komputerowy na płycie CD (zawiera 60 kolorowych plansz i 60 ilustrowanych kart pracy, łącznie 200 – 300 ćwiczeń w zależności od przedmiotu); -całość w sztywnej teczce z rączką; Materiał ilustracji oraz ćwiczeń opracowany został w oparciu o podstawę programową kształcenia ogólnego dla szkół. Obejmuje on cały zakres szkoły podstawowej dla klas IV-VI.
  Cena:330.00PLN
 • kat_249n.jpg

  PODSTAWOWE KONSTRUKCJE GEOMETRYCZNE

  Pomoc zawiera 15 zestawów tablic, których celem jest ułatwienie uczniom klas I, II, III gimnazjum opanowania umiejętności kreślenia podstawowych konstrukcji geometrycznych za pomocą cyrkla i linijki wraz z jednoczesnym tworzeniem jej opisu. Każdy zestaw pokazuje kolejne etapy powstawania konstrukcji.
  Cena:331.00PLN
Facebook