Oferta specjalna!
smkit.jpg

Magnesy - zestaw klasowy

Zestaw różnych rodzajów magnesów

Cena:253.00PLN
SONDa2(2)[1].jpg

SONDa Fizyka Elektryczność i Magnetyzm Zestaw 1

Stosowanie zestawu SONDa Fizyka Elektryczność i Magnetyzm podczas lekcji, pozwala nauczycielowi przekazać wiedzę na temat zjawisk fizyki nie tylko w postaci teorii. Uczniowie mogą w łatwiejszy sposób utrwalić świeżo zdobytą wiedzę, samodzielnie przeprowadzając doświadczenia. Z naszą pomocą dydaktyczną lekcja zmienia się w multimedialny wykład, a możliwość współpracy z komputerem zachęca uczniów do wykonywania ćwiczeń i wyciągania wniosków.Poniżej link do filmu instruktażowego o Sondzie- doświadczenia z zakresu fizyki http://www.youtube.com/user/pwnTranslatica

Cena:6000.00PLN
szkielet_czlowieka.jpg

Szkielet człowieka 180 cm Nowość

Szkielet człowieka 180 cm. Jedyny dostępny na rynku Szkielet człowieka o wysokości 180cm .Masywny,solidnie wykonany model układu kostnego o naturalnych rozmiarach.Wykonany z trwalszego tworzywa sztucznego typu TALL- z łatwo zdejmowanymi kończynami,co ułatwia dokładne zapoznanie się z budową każdej z nich. . W kręgosłupie znajduje się elastyczny rdzeń kręgowy.
Szkielet idealnie nadaje się do prezentacji w pracowniach bioligicznych i laboratoriach studenckich. Model umieszczono na ruchomym stojaku.

Cena:850.00PLN
alfabet-i-cyfry-sensoryczne.jpg

Alfabet polski pisany + cyfry

Grawerowane na płycie Hdf „6" wielkie i małe litery polskiego alfabetu wraz dwuznakami plus cyfry, łącznie 88 sztuk.

Cena:283.00PLN
Model_korpusu_czlowieka_w_3D_-_zawiera_wiele_anatomii_obejmujacych_glowe,_szyje,_klatke_piersiowa,_pachy_i_konczyny_gorne..jpg

Model korpusu człowieka w 3D

Model korpusu człowieka w 3D - zawiera wiele anatomii obejmujących głowę, szyję, klatkę piersiową, pachy i kończyny górne.

Cena:25533.00PLN
ibalance601header.png

Waga precyzyjna IBALANCE601

Waga 600g/0,01g. Jest to profesjonalna waga precyzyjna z mnóstwem funkcji, który z pewnością spełniają najwyższe oczekiwania. Posiada dwa jasne diody LED wyświetlacze (na przeciwnych stronach), co czyni go idealnym do nauki, pokazując wagę do innych, i wielozadaniowości.

Cena:940.00PLN

Fizyka

Galeria

foliogramy do fizyki

inne pomoce z fizyki

mierniki,zasilacze

plansze do fizyki

pomoce z elektryczności

pomoce z magnetyzmu

pomoce z mechaniki

pomoce z optyki

pracownia fizyczna

termodynamika i energia

wagi analityczne

zastawy do ćwiczeń z fizyki

Sortuj wg:
 • midi_151.jpg

  Zestaw do odmierzania czasu kod 4922.10

  Zestaw do odmierzania czasu jest kompletnym rozwiązaniem służącym do mierzenia czasu w doświadczeniach z zakresu dynamiki, np. zderzeń wózków lub spadania swobodnego. Zestaw można stosować z uzupełnieniem zestawu mechaniki 1 oraz 2. Może także zostać użyty w połączeniu z licznikiem oscylacji Altay. Akcesoria mogą zostać użyte jako zamiennik rejestratora danych i czujnika ruchu. Podstawowe komponenty • Czasomierz elektroniczny z zasilaczem • Dwie fotobramki z mocowaniem magnetycznym
  Cena:1650.00PLN
 • Zestaw_do_optyki_1.jpg

  Zestaw do optyki 1

  Cena:1920.00PLN
 • Zestaw_do_optyki_1.jpg

  Zestaw do optyki 1

  Cena:1920.00PLN
 • 23968.jpg

  Zestaw do optyki 2

  Zestaw do optyki 2 składa się z dużych, kolorowych, łatwych do obserwacji elementów mieszczących się w plastykowej walizce wyściełanej gąbką. Przeprowadzenie ćwiczeń jest szybkie i proste.
  Cena:2600.00PLN
 • 23969.jpg

  Zestaw do optyki 3

  Zestaw do optyki 3 daje studentom możliwość badania zjawisk optyki falowej ze szczególnym uwzględnieniem zjawiska dyfrakcji i interferencji (na szczelinie i różnych siatkach dyfrakcyjnych). W ciągu kilku minut uczniowie i ich nauczyciele mogą przeprowadzić wiele różnych eksperymentów.
  Cena:2100.00PLN
 • 50fba63b365852d4bb5df1b48e7fe908[1].jpg

  Zestaw do termodynamiki edukacyjny

  Zestaw walizkowy stworzony z myślą o wprowadzeniu podstaw z zakresu termodynamiki i ciepła, poprzez praktyczne sprawdzenie teorii i praw rządzących w naturze. Pozwala zrozumieć i utrwalić tę gałąź fizyki czyniąc zajęcia interesującymi oraz łatwiej przyswajalnymi przez uczniów.

  Cena:2100.00PLN
 • image030.jpg

  Zestaw do ćwiczeń uczniowskich z elektrostatyki

  Zestaw do ćwiczeń uczniowskich z elektrostatyki

  Zestaw jest pomocny przy realizacji obowiązującego minimum programowego elektrostatyki. Przeznaczony jest dla szkoły podstawowej. Tematyka doświadczeń obejmuje nastepujące zagadnienia: elektryzowanie przez tarcie; oddziaływanie ciał naelektryzowanych; pojemność kondensatora; doświadczenia z elektrometrem; zjawisko indukcji elektrostatycznej i inne

  Cena:2680.00PLN
 • image026.jpg

  Zestaw do ćwiczeń uczniowskich z mechaniki

  Zestaw do ćwiczeń uczniowskich z mechaniki
  Cena:3100.00PLN
 • zestaw.jpg

  Zestaw do ćwiczeń w obwodzie szeregowym i równoległym

  Zestaw stanowi doskonałą pomoc do nauczania podstaw elektryczności z zakresu prostych obwodów elektrycznych. W komplecie znajdują się dwie podstawy robocze do wykonywania połączeń elektrycznych, stanowiące odpowiednio obwód szeregowy i równoległy. Oba układy można wykorzystać do stworzenia obwodów mieszanych (szeregowo-równoległych), a stosując załączone materiały przeprowadzić bazowe doświadczenia wykazujące słuszność znanych praw z dziedziny elektryczności.

  Cena:1201.00PLN
 • elektrycznosc_zestaw_elektryki_nauki.jpg

  Zestaw elementów i urządzeń do doświadczeń z elektryczności 23200

  Zestaw dydaktyczny do nauki elektryczności. Elementy umieszczone są w dwóch pojemnikach z pokrywą.

   

  Wymiary pojemników:

  312x427x150mm ;

  312x427x75mm

   

  W skład zestawu wchodzi płyta robocza do montażu obwodów doświadczalnych. Dodatkowo należy zaopatrzyć się w źródło zasilania prądu stałego i przemiennego, np. zasilacz laboratoryjny 12V 3A

  Cena:6390.00PLN
Facebook