pomoce z optyki

Sortuj wg:
 • Zestaw_optyczny_LED_Light_Box.jpg

  Zestaw optyczny LED Light Box z laserem

  Zestaw optyczny jest to kompleksowy zestaw światła i optyki, która obejmuje trzy wiązki Ray Box (dostępny w podwójnych kolorach - biały lub czerwony) oraz szereg soczewek i pryzmatów, notatki nauczyciela i 9 kart pracy ucznia.

  Cena:456.00PLN
 • ctl2902.jpg

  Laserowy zestaw do optyki falowej

  LASEROWY ZESTAW DYDAKTYCZNY DO PREZENTACJI ZJAWISK OPTYKI FALOWEJ LASEROWYM ŹRÓDŁEM ŚWIATŁA Bardzo pomysłowy zestaw różnorodnych elementów optycznych i mechanicznych, nezwykle przydatny w nowoczesnej prezentacji zjawisk optyki falowej trudnych w zrozumieniu i niemożliwych do pokazania przy użyciu klasycznych pomocy dydaktycznych. Intensywna wiązka promieniowania laserowego o barwie czerwonej pozwala na prezentację optycznych doświadczeń praktycznie w dowolnym miejscu nie wymagając dodatkowych zaciemnień. Ponad dwadzieścia różnych elementów optycznych tworzy wrzechstronny zestaw dydaktyczny umożliwiająvy w tani i bardzo prosty sposób zaprezentować zjawiska takie jak: dyfrakcja, interferencja, holografia, polaryzacja czy absorbcja. Elementy optyczne pozwalają także modelować zasady działania urządzeń optycznych takich jak interferometr.

  Cena:1999.00PLN
 • 0b70f90f564dc154e67720fd6869269b.jpg

  Szkolna lampa optyczna (bez podstawy)

  Źródłem światła w lampie jest żarówka E10 6 V/1 A (6 W). Przystosowana do użycia w doświadczeniach z ławą optyczną 2915.00. Czarna, anodowana osłona lampy o śr. 30mm posiada z tyłu zdejmowaną podstawę z oprawką żarówki i gniazdami bananowymi f4mm.
  Cena:160.00PLN
 • midi_136.jpg

  Uzupełnienie zestawu optyki 1

  Uzupełnienie zestawu optyki 1 pozwala uczniom na przekształcenie toru Altay w ławę optyczną. Zawiera ona wszystkie komponenty wymagane do badań optyki geometrycznej, fotometrii, ogniskowej soczewek, zwierciadeł i wielu innych. KOD: 4944.10
  Cena:1110.00PLN
 • midi_142.jpg

  Uzupełnienie zestawu optyki 2

  Uzupełnienie zestawu optyki 2 składa się z przyrządów do badań optyki geometrycznej. Zestaw służy do przedstawienia odbicia oraz załamania światła z użyciem tarczy Hartla oraz wprowadza zagadnienia związane ze składaniem barw. Ława optyczna jest oparta na torze Altay oraz uzupełnieniu zestawu optyki 1. KOD: 4944.20
  Cena:820.00PLN
 • midi_149.jpg

  Uzupełnienie zestawu optyki 3

  Dyfrakcja z użyciem lasera. Uzupełnienie zestawu optyki 3 pozwala na wykonanie zaawansowanych doświadczeń z zakresu optyki. Uzupełnienie zestawu optyki 3 wprowadza dodatkowe pojęcie optyki fizycznej i pozwala na naukę zasad zaawansowanej optyki. Laser diodowy pozwala na badanie światła jako fali elektromagnetycznej i wprowadza pojęcie dyfrakcji. Wszystkie komponenty uzupełnienia zestawu optyki 2 zostały zaprojektowane do stosowania z ławą optyczną KOD: 4944.30

  Cena:1390.00PLN
 • midi_115.jpg

  Zespół torowy(równia)KOD: 4954.10

  Zaprojektowany do zbudowania prawie beztarciowego toru dla wózków Altay; może służyć także jako ława optyczna, stanowisko do przeprowadzania spadania swobodnego i wyznaczania przyspieszenia ziemskiego oraz jako stanowisko dla wahadła. MultiTrack posiada nadrukowaną, precyzyjną skalę na czarnej, anodyzowanej podstawie.

  Cena:1200.00PLN
 • 23968.jpg

  Zestaw do optyki 2

  Zestaw do optyki 2 składa się z dużych, kolorowych, łatwych do obserwacji elementów mieszczących się w plastykowej walizce wyściełanej gąbką. Przeprowadzenie ćwiczeń jest szybkie i proste.
  Cena:2600.00PLN
 • 23969.jpg

  Zestaw do optyki 3

  Zestaw do optyki 3 daje studentom możliwość badania zjawisk optyki falowej ze szczególnym uwzględnieniem zjawiska dyfrakcji i interferencji (na szczelinie i różnych siatkach dyfrakcyjnych). W ciągu kilku minut uczniowie i ich nauczyciele mogą przeprowadzić wiele różnych eksperymentów.
  Cena:2100.00PLN
 • image_func.php.jpeg

  Zestaw do optyki geometrycznej z laserowym źródłem światła-2901

  Do prezentacji optyki geometrycznej laserowym źródłem światła. Niezwykle pomocny w pracy dydaktycznej zestaw umożliwiający przedstawienie w nowoczesny i bardzo przystępny sposób trudnych w demonstracji i zrozumieniu zjawisk optyki geometrycznej. Nowatorska konstrukcja pięciu niezależnych, równoległych wiązek laserowych, o barwie czerwonej pozwala na prezentację optycznych doświadczeń.

  Cena:2550.00PLN
Facebook