Oferta specjalna!
2[2].jpg

102 zawody,zawody z przyszłością -licencja 10 stanowiskowa

Program 102 Zawody z przyszłością prezentuje zawody z tendencjami rozwojowymi na poziomie średnim i zasadniczym zawodowym. Celem programu jest wsparcie młodzieży i osób dorosłych w wyborze atrakcyjnych oraz poszukiwanych na rynku pracy zawodów, ułatwiając tym samym podejmowanie racjonalnych decyzji edukacyjno-zawodowe zwiększających szanse na zatrudnienie. Niedobory kadr z kwalifikacjami na poziomie średnim i zasadniczym zawodowym, ograniczają produkcję w wielu firmach. Pracodawcy alarmują, że brakuje m.in. techników i monterów oraz pracowników w różnych zawodach rzemieślniczych, opiekuńczych i medycznych. W świetle Raportu* prestiżowej międzynarodowej agencji zatrudnienia Manpower prezentującego listę najbardziej poszukiwanych zawodów w 2010 r., na pierwszym miejscu sytuują się zawody z kwalifikacjami na poziomie ZSZ.

Cena:1499.00PLN
szkielet_czlowieka.jpg

Szkielet człowieka 180 cm Nowość

Szkielet człowieka 180 cm. Jedyny dostępny na rynku Szkielet człowieka o wysokości 180cm .Masywny,solidnie wykonany model układu kostnego o naturalnych rozmiarach.Wykonany z trwalszego tworzywa sztucznego typu TALL- z łatwo zdejmowanymi kończynami,co ułatwia dokładne zapoznanie się z budową każdej z nich. . W kręgosłupie znajduje się elastyczny rdzeń kręgowy.
Szkielet idealnie nadaje się do prezentacji w pracowniach bioligicznych i laboratoriach studenckich. Model umieszczono na ruchomym stojaku.

Cena:850.00PLN
2[1].jpg

Zawody z przyszłością ,102 zawody-licencja 10 stanowiskowa

Program 102 Zawody z przyszłością zawiera kompletną bazę 213 zaktualizowanych opisów zawodów, które można uzyskać w systemie szkolnictwa zawodowego (szkoły policealne, technika i zasadnicze szkoły zawodowe). Wszystkie opisy dostępne są za pomocą wygodnej przeglądarki. Zawody te pojawiają się również na liście zawodów rekomendowanych, generowanej automatycznie przez program po rozwiązaniu Kwestionariusza preferowanych aktywności.

Cena:1499.00PLN
Model_uzebienia_do_nauki_higieny_jamy_ustnej[1].jpg

Model uzębienia do pielęgnacji jamy ustnej

Model uzębienia do pielęgnacji jamy ustnej (3-krotne powiększenie żuchwy i szczęki) stosuje się do nauczania prawidłowego mycia zębów. Do modelu dołączona jest powiększona szczoteczka.
Model zamontowany jest na podstawie.

 

Cena:230.00PLN
SONDa2(2)[1].jpg

SONDa Fizyka Elektryczność i Magnetyzm Zestaw 1

Stosowanie zestawu SONDa Fizyka Elektryczność i Magnetyzm podczas lekcji, pozwala nauczycielowi przekazać wiedzę na temat zjawisk fizyki nie tylko w postaci teorii. Uczniowie mogą w łatwiejszy sposób utrwalić świeżo zdobytą wiedzę, samodzielnie przeprowadzając doświadczenia. Z naszą pomocą dydaktyczną lekcja zmienia się w multimedialny wykład, a możliwość współpracy z komputerem zachęca uczniów do wykonywania ćwiczeń i wyciągania wniosków.Poniżej link do filmu instruktażowego o Sondzie- doświadczenia z zakresu fizyki http://www.youtube.com/user/pwnTranslatica

Cena:6000.00PLN
esprit_ST[2].png

Tablica interaktywna ésprit ST + program zdobywcy wiedzy NOWOŚĆ

Tablica interaktywna ésprit ST + program zdobywcy wiedzy dla klas 1-3. Licencja dla szkoły na 6 miesięcy. 10 stanowisk (w zestawie z tablicą interaktywną)ZdobywcyWiedzy.pl to nowoczesna platforma edukacyjna dla uczniów na etapie edukacji wczesnoszkolnej. Doskonale sprawdzi się jako oprogramowanie na tablicę interaktywną lub tablet, oferując ponad 10 000 ćwiczeń online, gier edukacyjnych i quizów. Materiał edukacyjny podzielony został na trzy klasy i cztery edukacje: polonistyczną, matematyczną, przyrodniczą oraz język angielski.

Cena:2690.00PLN

Ekrany / rzutniki/projektory

Sortuj wg:
 • quantum_portable.jpg

  Rzutnik NOBO Quantum 2523T (walizkowy)

  Wyprodukowany Zgodnie ze standardem ISO9001. Znak bezpieczeństwa B, CE. Gwarancja 2 lata.
  Idealny towarzysz podróży każdego prezentera. Łatwa regulacja ostrości. Trójelementowy układ optyczny o zmiennej ogniskowej. Soczewka kondensująca zapewnia jasny, ostry obraz. Min. żywotność lampy 50 godz. Małe wymiary, niska waga.
  Cena:2200.00PLN
 • quantum.jpg

  Rzutnik NOBO Quantum stacjonarny

  Wyprodukowany Zgodnie ze standardem ISO9001. Znak bezpieczeństwa B, CE. Gwarancja 5 lat. Wysokiej jakości optyka gwarantuje jasny, ostry obraz. Brak efektu rozbarwień krawędziowych obrazu. Dwie żarówki ze zmieniaczem zapewniają nieprzerwaną pracę. Min. żywotność lampy 50 godz. Wyjątkowo cichy system chłodzenia.
  Cena:990.00PLN
 • Uchwyt-do-projektora-2x3-model-UPB2-medium-bp4698.jpg

  Uchwyt do projektora UPB2

  Zastosowanie: Pasuje do każdego typu projektora nie przekraczającego 10,00 kg. Doskonale sprawdzi się w salach konferencyjnych oraz uczelni. Charakterystyka: Uniwersalny uchwyt do projektorów, montowany do sufi tu. Konstrukcja stalowa w kolorze szarym. Produkt wyposażony w cztery regulowane ramiona, umożliwiające przymocowanie każdego typu projektora, których waga nie przekracza 10,00 kg. Do samodzielnego montażu.
  Cena:95.00PLN
 • image_func.php.jpg

  Wizualizer - Aver Vision CP 355

  Wizualizer AverVision CP 355 * Matryca - 1/2" cmos * Liczba Pikseli - 3,2 mega * Rozdzielczość - HD 720p (1280x720) * Zoom 8x cyfrowy + 2xAVerMedia Zoom * Soczewka - fl=9,6 mm * Odświeżanie obrazu (kl./sek.) - 24 * Obszar obejmowany przez kamerę - 330x248 mm * Focus - ręczny * Obroty głowicy kamery - 0 / 90 / -90 stopni * Pamięć - wbudowana (max 80 zdjęć) * Balans bieli i pomiar oświetlenia - automatyczny/ręczny + przycisk Auto Image * Efekty - kolor / czarno-biały / negatyw / lustrzane odbicie / odwrócony / zamrożony * Sekwencyjna rejestracja obrazu, timer * Oświetlenie - wbudowana lampa LED * Porty podłączeń: RGB In/RGB Out, Composite Video, S-Video, USB 2.0 * Konstrukcja- gęsia szyja * Wymiary - rozłożony: 180x480x504 mm, złożony: 230x340x61mm * Waga 2,4 kg * Gwarancja 5 lat
  Cena:3360.00PLN
 • c9c564ba766efdc90246aafc828b82f2.jpg

  Wizualizer AverVision 300 AF

  Rozdzielczość ekranu - 3M pikseli, automatyczne ustawienie ostrości obrazu, obszar zajęty obrazem - 320x240 cm, powiększenie 2x (optyczne) i 8x (cyfrowe). Profesjonalne urządzenie z dwukrotnym powiększeniem optycznym i ośmiokrotnym zoomem cyfrowym, funkcją automatycznego ustawienia ostrości, wbudowanym oświetleniem LED i laserowymi wskaźnikami położenia dokumentu (wyznaczają obszar obejmowany przez kamerę). Wizualizer ma możliwość podłączenia mikroskopu (adaptery dostępne jako opcja) i działania jako kamera internetowa. Wbudowana pamięć pozwala na zapis do 80 zdjęć.
  Cena:4870.00PLN
 • Avermedia_CP135.jpg

  Wizualizer CP 135 NOWY MODEL !!!

  Lekki, przenośny wizualizer typu „gęsia szyja”. Matryca CMOS, 3.2 megapiksela i rozdzielczość HD 720 p (1.280 x 720) zapewniają wysokiej jakości obraz.
  Cena:1930.00PLN
 • PS600wCLM-1_420.jpg

  Wizualizer PS400

  PS400 to stacjonarny wizualizer firmy Lumens - rozwiązanie biurkowe czyli dające więcej możliwości.
  Cena:5498.54PLN
 • WZ2.jpg

  Wizualizer WZ2

  PROMOCJA--KUPUJĄC 1 wizualizer - drugi dostajesz GRATIS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wizualizer WZ2 to idealne połączenie skanera i tradycyjnego wizualizera. Wraz z komputerem oraz projektorem tworzy niezbędne uzupełnienie każdej profesjonalnej prezentacji. Wizualizer WZ2 to super mobilne urządzenie, które działa natychmiast po włączeniu i pozwala na pełny profesjonalizm podczas pracy. Wyjątkowo niewielka waga oraz łatwość obsługi sprawią, że każda prezentacja będzie łatwa w odbiorze oraz atrakcyjna dla słuchacza. Dodatkowy atut to możliwość zapisywania obrazu i dźwięku w wielu formatach: PNG, JPG, BMP, TIFF, PDF oraz AVI.
  Cena:1906.50PLN
 • WZ4_410x430.jpg

  Wizuzlizer WZ4

  Wizualizer to urządzenie multimedialne, które najkrócej można by określić jako połączenie skanera i kamery, z możliwością rejestrowania dźwięku. Stworzony do prezentacji multimedialnych, które mogą odbywać się na bieżąco, transmitowane na ekran projekcyjny czy tablicy interaktywnej (z użyciem projektora) lub tylko na ekran komputera; mogą być także zapisywane do plików multimedialnych i odtwarzane w dowolnym momencie. Modele WZ4 oraz WZ1 posiadają podświetlenie pulpitu, więc świetnie nadają się do prezentowania materiałów na mediach przezroczystych (foliogramy, klisze, negatywy, zdjęcia RTG). Dzięki wizualizerom wszyscy uczestnicy zajęć mogą jednocześnie obejrzeć prezentowane obiekty. Zajęcia zyskują na atrakcyjności, więc rośnie zainteresowanie słuchaczy.
  Cena:3075.00PLN
 • 42744.jpg

  Wskaźnik laserowy, długopis

  Wskaźnik laserowy, długopis Długopis, wskaźnik laserowy w eleganckim etui. Zasięg lasera do 100 metrów

  Cena:50.00PLN
Facebook