Oferta specjalna!
2[2].jpg

102 zawody,zawody z przyszłością -licencja 10 stanowiskowa

Program 102 Zawody z przyszłością prezentuje zawody z tendencjami rozwojowymi na poziomie średnim i zasadniczym zawodowym. Celem programu jest wsparcie młodzieży i osób dorosłych w wyborze atrakcyjnych oraz poszukiwanych na rynku pracy zawodów, ułatwiając tym samym podejmowanie racjonalnych decyzji edukacyjno-zawodowe zwiększających szanse na zatrudnienie. Niedobory kadr z kwalifikacjami na poziomie średnim i zasadniczym zawodowym, ograniczają produkcję w wielu firmach. Pracodawcy alarmują, że brakuje m.in. techników i monterów oraz pracowników w różnych zawodach rzemieślniczych, opiekuńczych i medycznych. W świetle Raportu* prestiżowej międzynarodowej agencji zatrudnienia Manpower prezentującego listę najbardziej poszukiwanych zawodów w 2010 r., na pierwszym miejscu sytuują się zawody z kwalifikacjami na poziomie ZSZ.

Cena:1499.00PLN
szkielet_czlowieka.jpg

Szkielet człowieka 180 cm Nowość

Szkielet człowieka 180 cm. Jedyny dostępny na rynku Szkielet człowieka o wysokości 180cm .Masywny,solidnie wykonany model układu kostnego o naturalnych rozmiarach.Wykonany z trwalszego tworzywa sztucznego typu TALL- z łatwo zdejmowanymi kończynami,co ułatwia dokładne zapoznanie się z budową każdej z nich. . W kręgosłupie znajduje się elastyczny rdzeń kręgowy.
Szkielet idealnie nadaje się do prezentacji w pracowniach bioligicznych i laboratoriach studenckich. Model umieszczono na ruchomym stojaku.

Cena:850.00PLN
2[1].jpg

Zawody z przyszłością ,102 zawody-licencja 10 stanowiskowa

Program 102 Zawody z przyszłością zawiera kompletną bazę 213 zaktualizowanych opisów zawodów, które można uzyskać w systemie szkolnictwa zawodowego (szkoły policealne, technika i zasadnicze szkoły zawodowe). Wszystkie opisy dostępne są za pomocą wygodnej przeglądarki. Zawody te pojawiają się również na liście zawodów rekomendowanych, generowanej automatycznie przez program po rozwiązaniu Kwestionariusza preferowanych aktywności.

Cena:1499.00PLN
Model_uzebienia_do_nauki_higieny_jamy_ustnej[1].jpg

Model uzębienia do pielęgnacji jamy ustnej

Model uzębienia do pielęgnacji jamy ustnej (3-krotne powiększenie żuchwy i szczęki) stosuje się do nauczania prawidłowego mycia zębów. Do modelu dołączona jest powiększona szczoteczka.
Model zamontowany jest na podstawie.

 

Cena:230.00PLN
SONDa2(2)[1].jpg

SONDa Fizyka Elektryczność i Magnetyzm Zestaw 1

Stosowanie zestawu SONDa Fizyka Elektryczność i Magnetyzm podczas lekcji, pozwala nauczycielowi przekazać wiedzę na temat zjawisk fizyki nie tylko w postaci teorii. Uczniowie mogą w łatwiejszy sposób utrwalić świeżo zdobytą wiedzę, samodzielnie przeprowadzając doświadczenia. Z naszą pomocą dydaktyczną lekcja zmienia się w multimedialny wykład, a możliwość współpracy z komputerem zachęca uczniów do wykonywania ćwiczeń i wyciągania wniosków.Poniżej link do filmu instruktażowego o Sondzie- doświadczenia z zakresu fizyki http://www.youtube.com/user/pwnTranslatica

Cena:6000.00PLN
esprit_ST[2].png

Tablica interaktywna ésprit ST + program zdobywcy wiedzy NOWOŚĆ

Tablica interaktywna ésprit ST + program zdobywcy wiedzy dla klas 1-3. Licencja dla szkoły na 6 miesięcy. 10 stanowisk (w zestawie z tablicą interaktywną)ZdobywcyWiedzy.pl to nowoczesna platforma edukacyjna dla uczniów na etapie edukacji wczesnoszkolnej. Doskonale sprawdzi się jako oprogramowanie na tablicę interaktywną lub tablet, oferując ponad 10 000 ćwiczeń online, gier edukacyjnych i quizów. Materiał edukacyjny podzielony został na trzy klasy i cztery edukacje: polonistyczną, matematyczną, przyrodniczą oraz język angielski.

Cena:2690.00PLN

Ekrany / rzutniki/projektory

Sortuj wg:
 • statyw3.jpg

  Ekran na statywie Tripod Standard 150x150

  Powierzchnia ekranu o wysokiej jasności. Do małych sal i podróżnych. Regulacja wysokości dolnej krawędzi ekranu. Możliwość odchylenia ekranu od pionu. Cecha ta pozwala na zachowanie pełnej ostrości obrazu i wyeliminowanie efektu trapezowego. Jest to szczególnie przydatne, jeżeli chcemy umieścić ekran np. na podeście, znacznie powyżej rzutnika. Składany trójnóg ułatwia przechowywanie Gumowe końcówki nóżek.
  Cena:259.86PLN
 • statyw3[3].jpg

  Ekran na statywie Tripod Standard 200x200cm

  Powierzchnia ekranu o wysokiej jasności. Do średnich i dużych sal. Regulacja wysokości dolnej krawędzi ekranu. Możliwość odchylenia ekranu od pionu. Cecha ta pozwala na zachowanie pełnej ostrości obrazu i wyeliminowanie efektu trapezowego. Jest to szczególnie przydatne, jeżeli chcemy umieścić ekran np. na podeście, znacznie powyżej rzutnika. Składany trójnóg ułatwia przechowywanie Gumowe końcówki nóżek.
  Cena:414.18PLN
 • pro_tripod_130_Layer 2.gif

  Ekran na statywie Tripod Standard175x175cm

  Seria przenośnych ekranów projekcyjnych AVTek przeznaczona jest do zastosowań biznesowych oraz dla sektora edukacyjnego. To doskonale rozwiązanie wszędzie tam, gdzie niemożliwe jest zastosowanie klasycznych systemów instalacyjnych. Ekrany przenośne AVTek zapewniają pełną mobilność oraz wysoki komfort prowadzenia prezentacji. Konstrukcja ekranu została zaprojektowana z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach
  Cena:305.00PLN
 • Ekran-scienny-recznie-rozwijany-Avers-Altus-150x150-cm-11-bp49.jpg

  Ekran ścienny ręcznie rozwijany Avers Altus 150x150

  Cena:435.00PLN
 • Lumens_DC120.jpg

  Lumens DC192

  Wizualizer DC192 to bardzo lekkie i kompaktowe rozwiązanie, idealne dla nauczycieli często zmieniających sale lekcyjne.

  Matryca 3 Mpx
  Rozdzielczość Full HD (1.920 x 1.080)
  Odświeżanie 30 FPS
  8-krotny zoom optyczny
  Wbudowany port USB
  Waga 1,9 kg
  Gwarancja 5 lat

  Cena:2800.00PLN
 • modul.jpg

  Moduł RF do ekranów Education

  Cena:200.00PLN
 • 520k530_-535w-_04.png.png

  Projektor EB-520 - krótkoogniskowy z uchwytem

  Cena:2990.00PLN
 • NECM260XS.jpg

  Projektor NEC M260XS krótkoogniskowy

  NEC M260XS – duży obraz z małej odległości++++Uchwyt do projektora US1 gratis Projektor NEC M260XS jako projektor krótkodystansowy umożliwia dobre zastosowania zarówno w biurze jak i sali lekcyjnej. Dzięki optyce krótkodystansowej projektor NEC M260XS idealnie nadaje się do tablic interaktywnych. Użytkownik rzuca na tablice tylko minimalny cień. Kolejną zaletą jest to, że prezentujący nie jest oślepiony przez światło projekcyjne jeżeli obróci się w jego kierunku. Naturalnie urządzenia można również używać do normalnych ekranów projekcyjnych. Projektor NEC M260Xs jest również bardzo atrakcyjny pod względem wielkości obrazu, tworzy on bowiem obraz o szerokości 2,2 metra z odległości 97 cm. Projektor NEC M260Xs został wyposażony w wiele różnych złącz. Ekologia odgrywa również bardzo duża rolę. W trybie Eco można zminimalizować ilość emisji dwutlenku węgla do otoczenia.
  Cena:2829.00PLN
 • bg-730403a672-5174.jpg

  Projektor krótkoogniskowy Optoma X350ST z uchwytem

  Projektor Esprit PST250X to projektor krótkoogniskowy przeznaczony głównie do współpracy z tablicami interaktywnymi. Model ten odznacza się bardzo elegancką , estetyczną obudową w kolorze białym, jasność na poziomie 2500 ansilumenów gwarantuje dobrą jakość prezentacji zarówno w jasnych jak w w ciemnych pomieszczeniach. Funkcjonalność tego rzutnika oraz pełna automatyka sprawiają, że korzystanie z niego jest bardzo intuicyjne i proste. Niekwestionowaną zaletą projektora jest bardzo niski poziom emitowanego hałasu, co pozwala na jego wszechstronniejsze zastosowanie. Projektor Esprit oparty jest na optyce Sony (3LCD 0.64” SONY BrightEra Panel), gwarantuje to niezawodną jakość przy atrakcyjnej cenie. Produkt ten polecamy głównie do szkół i firm szkoleniowych, które planują zakup tablicy interaktywnej z projektorem krótkoogniskowym.
  Cena:2939.00PLN
 • projektorDX349.jpg

  Projektor multimedialny Optoma DX349

  Projektor multimedialny Optoma DX349 - Idealny do wykorzystania w sali konferencyjnej lub sali lekcyjnej, DX349 posiada jasne 3000L i kontrast 20 000:1 pozwalając przy użyciu technologii DLP® i BrilliantColor™ na projekcję jasnych, krystalicznie czystych obrazów z doskonałymi kolorami. Niewiarygodna żywotność lampy aż 10 000 godzin w połączeniu z technologią Eco+ oferuje funkcje oszczędzania energii i pieniędzy. Zainstalowany lub w podróży, z dołączoną torbą, uniwersalny DX349 posiada HDMI, wbudowany głośnik, technologię Full 3D oraz opcjonalne, łatwe w użyciu funkcje bezprzewodowe.

  Cena:1749.00PLN
Facebook