Wyniki szukania

Sortuj wg:
 • R19200-Baby-Leuchtanzeige.jpg

  Fantom Prestan - fantom niemowlęcia z wskaźnikiem elektronicznym R19200

  Fantomy szkoleniowe » fantomy dziecka

  Wielkość fantomu pozwala na prawidłowe wykonywanie technik resuscytacji. Wentylacja i kompresji można dokonywać jak na naturalnym dziecku Jeśli wentylacja jest zrobione poprawnie, klatki piersiowej wzrośnie. Odpowiednio wykonany ucisk jest sygnalizowane dźwiękiem kliknięcia (klik-klak). Prawidłowy rytm ucisków jest kontrolowany przez wbudowany wskaźnik. Kod produktu R19200

  Cena:920.00PLN
 • Fantom_prestan_do_nauki_pierwszej_pomocy.jpg

  Fantom Prestan, dorosły manekin z wskaźnikiem elektronicznym

  Fantomy szkoleniowe » fantomy człowieka tors

  Fantom Prestan z wskaźnikiem elektronicznym.Tors ma wbudowaną funkcję znaku dla głębokości i tempa ucisku. Poprawna głębokość ucisku jest wskazana przez słyszalny dźwięk "klik"-klak , tempo ucisku przez elektroniczny czujnik świetlny.Na lewym ramieniu fantom ma wbudowane lampki kontrolne informujące o poprawnej pracy resuscytacji. Aż 60 sprężeń na minutę- czerwone lekkie światło, lekka zmiana pomarańczowe światło. Jeżeli student dociera do 80 sprężeń na minutę to jest pokazane do jednego zielonego światła. Docieranie do 100 ucisków na minutę- wskazane są dwa zielone światła (to znaczy że tempo ucisków jest ok). Jeżeli student zwalnia- kolory zmieniają wstecz. Jeżeli głębokość sprężenia nie jest wystarczająca, światła są wyłączone natychmiast i błyska tylko jedno czerwone światło . Fantom jest dostarczany z transportową torbą i nie wymaga specjalnego szkolenia.Na wyposażeniu jest 10 dróg oddechowych i jedna higieniczna osłona twarzy. Kod:R19100

  Cena:990.00PLN
 • r19600.jpg

  Prestan zestaw fantomów 3 szt R19600

  Fantomy szkoleniowe » fantomy człowieka tors

  Zestaw fantomów Prestan RKO w jednym atrakcyjnym zestawie. Dorosły, dziecko i niemowlę z monitorem CPR.

  Cena:2390.00PLN
 • 3c154c69840e4b31be0a6395eecb13ca.jpg

  Fantom Prestan ze wskaźnikiem i ruchomą żuchwą

  Fantomy szkoleniowe » fantomy człowieka tors

  Fantom Prestan z ruchomą szczęką i ze wskaźnikiem diodowym do nauki RKO / AE i usuwania ciała obcego z dróg oddechowych.

  Cena:1160.00PLN
 • r19150.jpg

  Fantom Prestan, tors dziecka 7 lat z wskaźnikiem elektronicznym R19150

  Fantomy szkoleniowe » fantomy dziecka

  Cena:780.00PLN
 • Prestan_zestaw_rodziny_fantomow.jpg

  Prestan, zestaw fantomów 5 szt, R19650

  Fantomy szkoleniowe » fantomy człowieka tors

  Zestaw ten zawiera całą rodzinę fantomów PrestanCPR. Dwoje dorosłych fantomów Prestan , jedno dziecko Prestan 7 lat i dwoje dzieci w atrakcyjnym zestawie. Wszystkie fantomy posiadają z monitor diodowy CPR pokazujący prawidłowość wykonywanych ucisków.

  Cena:4050.00PLN
 • Prestan_zestaw_4_fantomow[1].jpg

  Prestan zestaw 4 fantomów

  Fantomy szkoleniowe » fantomy człowieka tors

  Cena:3980.00PLN
 • Defibrylaror_AED_Prestan.jpg

  Defibrylator szkoleniowy AED Prestan

  Fantomy szkoleniowe » Fantomy z AED

  Profesjonalny defibrylator szkoleniowy AED PRESTAN zasilany na 4 baterie "C" z kompletem elektrod szkoleniowych dla dorosłych i torbą do przenoszenia.

  Urządzenie szkoleniowe AED obejmuje:
  1 trenażer z 5 zaprogramowanymi scenariuszami w języku polskim i angielskim
  1 komplet elektrod szkoleniowych dla dorosłych,
  4 baterie "C",
  1 torba z uchwytem.

  Cena:1540.00PLN
 • Fantom_Prestan_-_fantom_niemowlecia_zestaw_4_sztuk.jpg

  Fantom Prestan - fantom niemowlęcia zestaw 4 sztuk

  Fantomy szkoleniowe » fantomy dziecka

  Cena:2916.00PLN
 • Aed_112p.jpg

  Fantom Prestan z LEDami i AED 112p - AED treningowy

  Fantomy szkoleniowe » Fantomy z AED

  Fantom Prestan dorosły manekin z wskaźnikiem elektronicznym - ma wbudowaną funkcję znaku dla głębokości i tempa ucisku. Poprawna głębokość ucisku jest wskazana przez słyszalny dźwięk "klik"-klak , tempo ucisku przez elektroniczny czujnik świetlny.Na lewym ramieniu fantom ma wbudowane lampki kontrolne informujące o poprawnej pracy resuscytacji. Aż 60 sprężeń na minutę- czerwone lekkie światło, lekka zmiana pomarańczowe światło. Jeżeli student dociera do 80 sprężeń na minutę to jest pokazane do jednego zielonego światła. Docieranie do 100 ucisków na minutę- wskazane są dwa zielone światła (to znaczy że tempo ucisków jest ok). Jeżeli student zwalnia- kolory zmieniają wstecz. Jeżeli głębokość sprężenia nie jest wystarczająca, światła są wyłączone natychmiast i błyska tylko jedno czerwone światło .

  Fantom jest wykonany łatwy do utrzymania w czystości dzięki zastosowaniu specjalnego odpornego tworzywa. Całość w zestawie z torbą transportową, która po rozłożeniu służy jako mata treningowa.

   

  Cena:1790.00PLN
Facebook