Wyszukiwarka
Oferta specjalna!
smkit.jpg

Magnesy - zestaw klasowy

Zestaw różnych rodzajów magnesów

Cena:239.00PLN
Model_do_badania_piersi_L55.jpg

Model do badania piersi L55

Model do badania piersi - zestaw 3 szt. na podstawce. Realistyczne odlewy trzech różnych kobiecych piersi w rozmiarach C i D służące do praktycznej nauki badania piersi 

Cena:2670.00PLN
ibalance601header.png

Waga precyzyjna IBALANCE601

Waga 600g/0,01g. Jest to profesjonalna waga precyzyjna z mnóstwem funkcji, który z pewnością spełniają najwyższe oczekiwania. Posiada dwa jasne diody LED wyświetlacze (na przeciwnych stronach), co czyni go idealnym do nauki, pokazując wagę do innych, i wielozadaniowości.

Cena:940.00PLN

Logopedia- pomoce dydaktyczne

Sortuj wg:
  • Slysze_fonemowo.jpg

    Słyszę fonemowo

    Cena:990.00PLN
  • zlapmy_lwa.jpg

    Złapmy Lwa. Japońskie szachy dla dzieci od 5 do 10 lat

    Złapmy Lwa. Japońskie szachy dla dzieci od 5 do 10 lat


    „Złapmy lwa!” to wyjątkowy zestaw pomocy dydaktycznych rozwijających myślenie logiczne i strategiczne najmłodszych uczniów. Zestaw opiera się na japońskiej grze Dōbutsu shogi (dosł. „zwierzątkowe szachy”, jap. どうぶつしょうぎ) zaprojektowanej przez zawodową szachistkę Madokę Kitao oraz graficzkę Maiko Fujitę w celu popularyzacji japońskich szachów i dostosowania ich do wykorzystania na zajęciach dla dzieci w wieku od 5 lat.

    Po trzech latach eksperymentalnych wdrożeń prowadzonych przez Instytut Matematyczny Uniwersytetu Wrocławskiego oraz Fundację Przyjaźni Polsko-Japońskiej NAMI i we współpracy z autorkami gry, przygotowany został zestaw do użytku w polskich szkołach na zajęcia z programowania w nauczaniu wczesnoszkolnym.

    Gra zachowuje wszystkie walory logiki i strategii znanej z europejskich szachów sprowadzając je jednak do niezbędnego minimum: czterech figur-zwierzątek dla każdego z dwóch graczy i małej planszy o wymiarach trzy na cztery pola. Scenariusze zajęć są przygotowane dla wszystkich nauczycieli, szczególnie dla tych, którzy rozpoczynają dopiero nauczanie programowania najmłodszych uczniów.

    Cena:1280.00PLN
  • mTalent_Zajecia_logopedyczne.jpg

    mTalent Zajęcia logopedyczne

    Cena:1550.00PLN
Facebook