Oferta specjalna!
smkit.jpg

Magnesy - zestaw klasowy

Zestaw różnych rodzajów magnesów

Cena:253.00PLN
SONDa2(2)[1].jpg

SONDa Fizyka Elektryczność i Magnetyzm Zestaw 1

Stosowanie zestawu SONDa Fizyka Elektryczność i Magnetyzm podczas lekcji, pozwala nauczycielowi przekazać wiedzę na temat zjawisk fizyki nie tylko w postaci teorii. Uczniowie mogą w łatwiejszy sposób utrwalić świeżo zdobytą wiedzę, samodzielnie przeprowadzając doświadczenia. Z naszą pomocą dydaktyczną lekcja zmienia się w multimedialny wykład, a możliwość współpracy z komputerem zachęca uczniów do wykonywania ćwiczeń i wyciągania wniosków.Poniżej link do filmu instruktażowego o Sondzie- doświadczenia z zakresu fizyki http://www.youtube.com/user/pwnTranslatica

Cena:6000.00PLN
szkielet_czlowieka.jpg

Szkielet człowieka 180 cm Nowość

Szkielet człowieka 180 cm. Jedyny dostępny na rynku Szkielet człowieka o wysokości 180cm .Masywny,solidnie wykonany model układu kostnego o naturalnych rozmiarach.Wykonany z trwalszego tworzywa sztucznego typu TALL- z łatwo zdejmowanymi kończynami,co ułatwia dokładne zapoznanie się z budową każdej z nich. . W kręgosłupie znajduje się elastyczny rdzeń kręgowy.
Szkielet idealnie nadaje się do prezentacji w pracowniach bioligicznych i laboratoriach studenckich. Model umieszczono na ruchomym stojaku.

Cena:850.00PLN
alfabet-i-cyfry-sensoryczne.jpg

Alfabet polski pisany + cyfry

Grawerowane na płycie Hdf „6" wielkie i małe litery polskiego alfabetu wraz dwuznakami plus cyfry, łącznie 88 sztuk.

Cena:283.00PLN
ibalance601header.png

Waga precyzyjna IBALANCE601

Waga 600g/0,01g. Jest to profesjonalna waga precyzyjna z mnóstwem funkcji, który z pewnością spełniają najwyższe oczekiwania. Posiada dwa jasne diody LED wyświetlacze (na przeciwnych stronach), co czyni go idealnym do nauki, pokazując wagę do innych, i wielozadaniowości.

Cena:940.00PLN

Ekrany / rzutniki/projektory

Sortuj wg:
 • i-avers-tripod-24-240x240cm.jpg

  Ekran na statywie 240x240cm

  Powierzchnia ekranu o wysokiej jasności. Do dużych sal. Regulacja wysokości dolnej krawędzi ekranu. Możliwość odchylenia ekranu od pionu. Cecha ta pozwala na zachowanie pełnej ostrości obrazu i wyeliminowanie efektu trapezowego. Jest to szczególnie przydatne, jeżeli chcemy umieścić ekran np. na podeście, znacznie powyżej rzutnika. Składany trójnóg ułatwia przechowywanie Gumowe końcówki nóżek
  Cena:1290.00PLN
 • statyw3.jpg

  Ekran na statywie Tripod Standard 150x150

  Powierzchnia ekranu o wysokiej jasności. Do małych sal i podróżnych. Regulacja wysokości dolnej krawędzi ekranu. Możliwość odchylenia ekranu od pionu. Cecha ta pozwala na zachowanie pełnej ostrości obrazu i wyeliminowanie efektu trapezowego. Jest to szczególnie przydatne, jeżeli chcemy umieścić ekran np. na podeście, znacznie powyżej rzutnika. Składany trójnóg ułatwia przechowywanie Gumowe końcówki nóżek.
  Cena:320.00PLN
 • statyw3[3].jpg

  Ekran na statywie Tripod Standard 200x200cm

  Powierzchnia ekranu o wysokiej jasności. Do średnich i dużych sal. Regulacja wysokości dolnej krawędzi ekranu. Możliwość odchylenia ekranu od pionu. Cecha ta pozwala na zachowanie pełnej ostrości obrazu i wyeliminowanie efektu trapezowego. Jest to szczególnie przydatne, jeżeli chcemy umieścić ekran np. na podeście, znacznie powyżej rzutnika. Składany trójnóg ułatwia przechowywanie Gumowe końcówki nóżek.
  Cena:434.18PLN
 • pro_tripod_130_Layer 2.gif

  Ekran na statywie Tripod Standard175x175cm

  Seria przenośnych ekranów projekcyjnych AVTek przeznaczona jest do zastosowań biznesowych oraz dla sektora edukacyjnego. To doskonale rozwiązanie wszędzie tam, gdzie niemożliwe jest zastosowanie klasycznych systemów instalacyjnych. Ekrany przenośne AVTek zapewniają pełną mobilność oraz wysoki komfort prowadzenia prezentacji. Konstrukcja ekranu została zaprojektowana z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach
  Cena:355.00PLN
 • Ekran-scienny-recznie-rozwijany-Avers-Altus-150x150-cm-11-bp49.jpg

  Ekran ścienny ręcznie rozwijany Avers Altus 150x150

  Cena:435.00PLN
 • lumens-dc193.png

  Lumens DC193

  Wizualizer DC193 to nowy model marki Lumens, będący następcą popularnego DC192 i podobnie jak poprzednik reprezentuje najwyższej klasy przenośne wizualizery z głowicą na „gęsiej szyi”, dodatkowo wprowadzając szereg ulepszeń względem starszego modelu.

  Urządzenie charakteryzuje wysokiej jakości matryca CMOS 3 Mpix, dzięki której można wyświetlać obraz w rozdzielczości Full HD 1.920 x 1.080 w płynnych 30-klatkach na sekundę.

  Urządzenie wyposażono w 10-krotny zoom optyczny, 12-krotny zoom cyfrowy oraz 2-krotny Pixel Zoom (ekwiwalent zoomu optycznego). DC193 to również podwójne oświetlenie LED na głowicy oraz na osobnym wysięgniku co pozwala lepiej dostosować kąt padania światła. Natomiast tryb macro pozwala na uzyskanie idealnego obrazu już z odległości 2 cm. Pozwala to na idealne przedstawienie nawet najmniejszych szczegółów.

  Dzięki wbudowanemu portowi USB mamy możliwość zapisu zrobionych zdjęć bezpośrednio na zewnętrznej pamięci np. pendrive o pojemności do 32 GB. W przypadku gdy nie będziemy mieli pod ręką pamięci USB możemy skorzystać z wbudowanej pamięci na 240 obrazów.

  Kolejna zaletą portu USB jest możliwość nanoszenia notatek na obraz bez konieczności korzystania z komputera! Wystarczy podłączyć mysz przez port USB do wizualizera, aby skorzystać z trybu nanoszenia notatek.

  DC193 charakteryzuje również bogactwo dostępnych portów: wyjście audio, C-Video połączone z RS-232, wejście i wyjście VGA oraz wejście i wyjście HDMI.

  Cena:2800.00PLN
 • modul.jpg

  Moduł RF do ekranów Education

  Cena:200.00PLN
 • 520k530_-535w-_04.png.png

  Projektor EB-520 - krótkoogniskowy z uchwytem

  Cena:2990.00PLN
 • NECM260XS.jpg

  Projektor NEC M260XS krótkoogniskowy

  NEC M260XS – duży obraz z małej odległości++++Uchwyt do projektora US1 gratis Projektor NEC M260XS jako projektor krótkodystansowy umożliwia dobre zastosowania zarówno w biurze jak i sali lekcyjnej. Dzięki optyce krótkodystansowej projektor NEC M260XS idealnie nadaje się do tablic interaktywnych. Użytkownik rzuca na tablice tylko minimalny cień. Kolejną zaletą jest to, że prezentujący nie jest oślepiony przez światło projekcyjne jeżeli obróci się w jego kierunku. Naturalnie urządzenia można również używać do normalnych ekranów projekcyjnych. Projektor NEC M260Xs jest również bardzo atrakcyjny pod względem wielkości obrazu, tworzy on bowiem obraz o szerokości 2,2 metra z odległości 97 cm. Projektor NEC M260Xs został wyposażony w wiele różnych złącz. Ekologia odgrywa również bardzo duża rolę. W trybie Eco można zminimalizować ilość emisji dwutlenku węgla do otoczenia.
  Cena:2829.00PLN
 • bg-730403a672-5174.jpg

  Projektor krótkoogniskowy Optoma X350ST z uchwytem

  Projektor Esprit PST250X to projektor krótkoogniskowy przeznaczony głównie do współpracy z tablicami interaktywnymi. Model ten odznacza się bardzo elegancką , estetyczną obudową w kolorze białym, jasność na poziomie 2500 ansilumenów gwarantuje dobrą jakość prezentacji zarówno w jasnych jak w w ciemnych pomieszczeniach. Funkcjonalność tego rzutnika oraz pełna automatyka sprawiają, że korzystanie z niego jest bardzo intuicyjne i proste. Niekwestionowaną zaletą projektora jest bardzo niski poziom emitowanego hałasu, co pozwala na jego wszechstronniejsze zastosowanie. Projektor Esprit oparty jest na optyce Sony (3LCD 0.64” SONY BrightEra Panel), gwarantuje to niezawodną jakość przy atrakcyjnej cenie. Produkt ten polecamy głównie do szkół i firm szkoleniowych, które planują zakup tablicy interaktywnej z projektorem krótkoogniskowym.
  Cena:2939.00PLN
Facebook