Oferta specjalna!
szkielet_czlowieka.jpg

Szkielet człowieka 180 cm Nowość

Szkielet człowieka 180 cm. Jedyny dostępny na rynku Szkielet człowieka o wysokości 180cm .Masywny,solidnie wykonany model układu kostnego o naturalnych rozmiarach.Wykonany z trwalszego tworzywa sztucznego typu TALL- z łatwo zdejmowanymi kończynami,co ułatwia dokładne zapoznanie się z budową każdej z nich. . W kręgosłupie znajduje się elastyczny rdzeń kręgowy.
Szkielet idealnie nadaje się do prezentacji w pracowniach bioligicznych i laboratoriach studenckich. Model umieszczono na ruchomym stojaku.

Cena:850.00PLN
prodfoto__4b56.jpg

Zestaw do analizy wody Aquanal

Zestaw walizkowy Aquanal to pomoc dydaktyczna służąca do szybkiego pomiaru jakości wody.

Cena:497.00PLN
elektrycznosc2.jpg

Podstawowe obwody elektryczne - zestawPolecany

Podstawowe obwody elektryczne - Zestaw do budowania podstawowych obwodów elektrycznych.

Cena:260.00PLN
sklep-przyroda.jpg

Przyroda dla klasy 4-6 Multimedialne materiały na tablice interaktywną i projektor

Aplikacja stanowi funkcjonalną pomoc dydaktyczną przygotowaną dla nauczycieli szkół podstawowych w klasach 4–6. Wszystkie zgromadzone w programie materiały są zgodne z nową podstawą programową. Wciągnij ucznia w lekcję! Praca z programem to połączenie nowoczesnych metod prezentacji materiału (animacji, filmów, doskonałych symulacji, prezentacji i zdjęć) z interaktywnymi ćwiczeniami, dzięki którym podstawowa wiedza jest przyswajana przez dzieci szybko i efektywnie. Obrazując problem, zyskujesz czas! Pedagog pracujący z programem ma możliwość wyjaśniania trudniejszych zagadnień za pomocą multimedialnych narzędzi. Pozwala to na łatwiejsze dotarcie do uczniów, szybsze wyjaśnienie im omawianych zagadnień i skupienie ich uwagi. Spokojnie! To tylko multimedialna lekcja! Załączone scenariusze lekcji to zbiór pomysłów obrazujących, jak efektywnie stosować multimedia podczas zajęć z grupą dzieci. Opcja pracy z programem w trybie „Pracuj z lekcją" umożliwia komfortowe zapoznanie się z materiałami multimedialnymi, przygotowanie lekcji według własnego pomysłu, a następnie zaprezentowanie finalnej i dopracowanej wersji uczniom na urządzeniach multimedialnych.

Cena:179.00PLN
www_zp1[3].jpg

Zawody przyszłości 1-3 - Promocja

Zawody przyszłości to seria multimedialnych programów komputerowych stanowiących rozszerzenie i pogłębienie istotnych wiadomości o zawodach, na które wzrasta zapotrzebowanie w dzisiejszym świecie. Programy z tej serii zawierają prezentacje zawodów oraz testy sprawdzające wiedzę o prezentowanych zawodach.

PROMOCJA!

Komplet “Zawody przyszłości cz. 1-3″ w specjalnej cenie 600 zł brutto (cena każdej części oddzielnie – 270 zł).
Promocja obowiązuje od 15.04.2015 r. do 30.06.2015 r.

Cena:600.00PLN

Mikroskopy

Sortuj wg:
 • biomax-basic.jpg

  Mikroskop Biomax Basic

  Mikroskop BIOMAX BASIC jako pomoc dydaktyczna dla szkół przeznaczona jest do badania preparatów w świetle przechodzącym i odbitym. Doskonale się sprawdza zarówno w czasie lekcji biologii jak i zajęć laboratoryjnych. W połączeniu z mikrookularem PC/USB (opcje dodatkowe) staje się doskonałym narzędziem zarówno do obserwacji jak i archiwizowania preparatów na twardym dysku komputera. Zastosowano oświetlenie przechodzące DIA oraz odbite EPI (górny oświetlacz) pozwala to na obserwowanie preparatów nieprzeźroczystych. Oświetlacze posiadają 3 stopniowy przełącznik oraz płynną regulację natężenia. ► Stolik płynnego przesuwu preparatu ze skalą Noniusza umożliwia ruch preparatu w osi x i y. ► Śruba makro- i mikro- metryczna (to rozwiązanie ułatwia regulacje ostrości zwłaszcza przy dużych powiększeniach, do tej pory stosowany był w drogich mikroskopach laboratoryjnych).

  Cena:245.00PLN
 • 20111207_142306_852917.jpg

  Kamera 1,3 MP PRO

  Zastosowanie kamery w połączeniu z mikroskopem daje możliwość demonstrowania preparatów mikroskopowych dużej grupie słuchaczy w różnych, odległych miejscach sali. Kamera podłączana do portu USB w komputerze umożliwia oglądanie oraz rejestrację obrazów. W komplecie znajduje się niezbędne oprogramowanie. Kamera współpracuje z mikroskopami biologicznymi o średnicy okularu 23 mm lub gwintu C-mount (standard) oraz mikroskopami stereoskopowymi z okularem o średnicy 30 mm, 30,5 mm (adaptery do dokupienia). Cyfrowy okular / kamerę mocuje się zamiast okularu lub w przypadku mikroskopu z głowicą trinokularową w odpowiednie złącze optyczne przystosowane do filmowania / fotografowania. Instalacja w systemach Windows 2000/XP(SP2)/2003/Vista/2008 (32bit i 64bit).
  Cena:399.00PLN
 • Bresser-Mikroskop-OPTUS-z-PC-okularem-640x480-pixeli.5676.jpg

  Mikroskop - OPTUS z PC okularem

  Doskonały, uniwersalny, szkolny mikroskop do prowadzenia obserwacji w świetle przechodzącym. Wyposażenie układu optycznego w trzy obiektywy oraz dwa okulary i soczewką Barlowa pozwala uzyskać powiększenia od 40x do 1024x. Mikroskop wyposażono także w precyzyjny stolik krzyżowy pozwalający na dokładne ustawienie w polu widzenia interesującego fragmentu preparatu. Znajdujący się także na wyposażeniu zestaw preparatów, szkiełka podstawowe i nakrywkowe oraz gilotynka i narzędzia preparacyjne umożliwiają natychmiastowe korzystanie z mikroskopu oraz samodzielne wykonywanie własnych preparatów. Korpus mikroskopu OPTUS został wykonany z metalowego odlewu zapewniając tym samym stabilne ustawienie mikroskopu i trwałość podczas nawet wieloletniego użytkowania. Znajdujący się w zestawie PC okular pozwala na oglądanie preparatów w czasie rzeczywistym na monitorze komputera. Udostępnia on także możliwość zapisu na dysku komputera oglądanych obiektów w rozdzielczości 640x480 pixeli. Korzystanie z PC okularu w połączeniu z mikroskopem podnosi atrakcyjność zajęć umożliwiając wykorzystanie techniki komputerowej w nauce przyrody i biologii. PC okular mikroskopu jest kompatybilny z systemami Windows: XP/Vista/Win7/Win 8.
  Cena:349.00PLN
 • qwe.jpg

  Mikroskop DO Micron

  Prosty a jednocześnie bardzo solidny model o maksymalnym powiększeniu 300 x. Oświetlanie preparatów przy użyciu lusterka.

  Cena:295.00PLN
 • D320_1_.jpg

  Biologiczny Mikroskop Cyfrowy Levenhuk D320L

  Biologiczny mikroskop cyfrowy Levenhuk D320L to mikroskop medyczny, który znajduje idealne zastosowanie w badaniach z dziedziny biochemii, patoanatomii, cytologii, hematologii, urologii, dermatologii, biologii i ogólnych badań klinicznych prowadzonych w dowolnej placówce medycznej. Mikroskopy z tej serii są przeznaczone do prowadzenia obserwacji i badań morfologicznych w świetle przechodzącym metodą jasnego pola.

  Cena:1690.00PLN
 • levenhuk_D70L_05.gif

  Biologiczny Mikroskop Cyfrowy Levenhuk D70L

  Biologiczny mikroskop cyfrowy Levenhuk D70L zapewnia najwyższą jakość obrazu, szczególnie na krawędziach, dzięki zastosowaniu wydajnych podzespołów. Podstawowa konfiguracja zapewnia szerokie możliwości obróbki obrazu

  Cena:1499.00PLN
 • levenhuk-micro-670t.jpg

  Biologiczny Mikroskop Trójokularowy Levenhuk 670T

  Dzięki wysokiej jakości optyce i praktycznej trójokularowej głowicy mikroskop Levenhuk 670T to prawdziwie nowoczesny mikroskop biologiczny. Maksymalne powiększenie mikroskopu wynosi 2000x, co oznacza, że pozwala on na prowadzenie standardowych obserwacji w domu, jak również precyzyjnych badań naukowych

  Cena:1599.00PLN
 • 870-4.jpg

  Biologiczny Mikroskop Trójokularowy Levenhuk 870T

  Mikroskop Levenhuk 870T to niezawodny biologiczny mikroskop trójokularowy, który może być wykorzystywany zarówno do obserwacji prowadzonych metodą jasnego, jak i ciemnego pola. Jest powszechnie stosowany w różnego typu laboratoriach medycznych do prowadzenia badań z dziedziny dermatologii, cytologii, hematologii i innych.

  Cena:2940.00PLN
 • 20141121_114800_231414.jpg

  Kamera mikroskopowa DLT-Cam Basic 2 MP

  Kolorowa kamera mikroskopowa DLT-Cam Basic posiada sensor o rozdzielczości 2 megapikseli i działa na zasadzie cyfrowego okularu, który zastępuje standardowy okular w mikroskopie. W zestawie znajduje się oprogramowanie DLTCamViewer w poprawnej, w pełni polskiej wersji językowej.

  Cena:299.00PLN
 • 20100422_155144_662154.jpg

  Kamera mikroskopowa HDCE-30C 3MP

  Kamera mikroskopowa o wysokiej rozdzielczości wynoszącej 3 MP. Zastosowanie kamery w połączeniu z mikroskopem daje możliwość demonstrowania preparatów mikroskopowych dużej grupie słuchaczy w różnych, odległych miejscach sali. Kamera podłączana do portu USB w komputerze umożliwia oglądanie oraz rejestrację obrazów.
  Cena:1080.00PLN
Facebook