Oferta specjalna!
smkit.jpg

Magnesy - zestaw klasowy

Zestaw różnych rodzajów magnesów

Cena:269.00PLN
Tulow_czlowieka_40_czesci.jpg

Tułów człowieka 40 częściowy o wymiennej płci, 85 cm Polecany

Tors człowieka (40 – częściowy). Ręcznie malowany.

Cena:1690.00»1390.00PLN
Szkielet_czlowieka_w_czesciach.jpg

Szkielet człowieka w częściach

Replika szkieletu człowieka z czaszką. Całkowicie rozmontowany

Cena:1430.00»930.00PLN
ibalance601header.png

Waga precyzyjna IBALANCE601

Waga 600g/0,01g. Jest to profesjonalna waga precyzyjna z mnóstwem funkcji, który z pewnością spełniają najwyższe oczekiwania. Posiada dwa jasne diody LED wyświetlacze (na przeciwnych stronach), co czyni go idealnym do nauki, pokazując wagę do innych, i wielozadaniowości.

Cena:940.00PLN

Przedsiębiorczość ,programy,filmy

Sortuj wg:
 • www_zp1[2].jpg

  Zawody przyszłości cz. 3

  Zawody przyszłości to seria multimedialnych programów komputerowych stanowiących rozszerzenie i pogłębienie istotnych wiadomości o zawodach, na które wzrasta zapotrzebowanie w dzisiejszym świecie. Programy z tej serii zawierają prezentacje zawodów oraz testy sprawdzające wiedzę o prezentowanych zawodach.

  Cena:270.00PLN
 • www_zp1.jpg

  Zawody przyszłości cz.1

  NOWOŚĆ! Multimedialne spacery po zawodach przyszłości. Licencja bezterminowa na 5 stanowisk komputerowych w obrębie tylko jednej lokalizacji nabywcy.
  Cena:270.00PLN
 • 77.jpg

  Zawód przyszłości- gdzie szukać, jak zdobyć

  Niezależnie od sposobu rozumienia pojęcia "zawód przyszłości" niezbędna jest świadomość czynników wpływających na rynek pracy. Co wpływa na fakt, że jedne zawody znikają a inne mają przed sobą przyszłość? Dlaczego powstają nowe zawody? Co to jest zawód przyszłości? Procesy demograficzne, postęp technologiczny, zmiany stylu życia, globalizacja, prawo podaży i popytu. Gdzie szukać zawodów przyszłości? Jakie są nowe kierunki kształcenia? Jakie kompetencje pracownika będą niezbędne? Lista zawodów przyszłości.
  Cena:398.00PLN
 • zw.jpg

  Zwojnica2005(licencja 10 stanowisk)

  zwojnica2005, to program do ćwiczenia umiejętności rozwiązywania zadań testowych na inteligencję. Wielokrotnie zetknęliście się z terminem "inteligencja". Słyszeliście, że ktoś jest inteligentny, a ktoś inny nie. Może zastanawialiście się czym jest inteligencja, do czego służy i jak można ją wykorzystać? Odpowiedzi na to pytanie od dawna szukają naukowcy, ale nie jest to sprawa prosta i jednoznaczna. Nie ulega jednak wątpliwości, że inteligencja jest to sprawność umysłowa. Powszechnie przyjmuje się, że ludzie inteligentni osiągają sukcesy, mają władzę i dużą szansę na zrobienie kariery. Najlepiej myśleć o inteligencji jako o zbiorze różnych umiejętności, m.in. takich jak rozumienie słów, kojarzenie, liczenie, spostrzegawczość. Ale nawet wysoki poziom inteligencji nie gwarantuje sukcesów w szkole czy w pracy. Jeżeli człowiek nie uzyska odpowiedniej wiedzy i doświadczenia, nie będzie w stanie wykorzystać posiadanych zdolności. To tak, jakby ktoś miał piwnicę pełną skarbów, ale zgubił do niej klucz lub miał pełen sejf, a zapomniał kodu dostępu. Jest wprawdzie bogaty, ale nie może z tego bogactwa skorzystać.
  Cena:492.00PLN
 • kpa_m.jpg

  kpa PROGRAM

  Określanie słabych i mocnych stron. Wskazywanie preferencji zawodowych. Wybór najbardziej odpowiednich zawodów. Określanie kierunków kształcenia

  Cena:369.00PLN
Facebook