Oferta specjalna!
smkit.jpg

Magnesy - zestaw klasowy

Zestaw różnych rodzajów magnesów

Cena:289.00PLN
szkielet_czlowieka.jpg

Szkielet człowieka 180 cm Nowość

Szkielet człowieka 180 cm. Jedyny dostępny na rynku Szkielet człowieka o wysokości 180cm .Masywny,solidnie wykonany model układu kostnego o naturalnych rozmiarach.Wykonany z trwalszego tworzywa sztucznego typu TALL- z łatwo zdejmowanymi kończynami,co ułatwia dokładne zapoznanie się z budową każdej z nich. . W kręgosłupie znajduje się elastyczny rdzeń kręgowy.
Szkielet idealnie nadaje się do prezentacji w pracowniach bioligicznych i laboratoriach studenckich. Model umieszczono na ruchomym stojaku.

Cena:850.00PLN
R__ka_do_zak__ad_4c934865861c8_120x120.jpg

Ręka do nauki zakładania szwów

Model ręki wykonany z miękkiej winylowej sztucznej warstwy skórnej, nałożonej na rdzeń piankowy umożliwia przeprowadzenie setek sesji treningowych. Ręka zawiera trzy rany, jednakże można ją naciąć w innych miejscach (na całej długości ręki, na dłoni i palcach) dla potrzeb treningowych i następnie wielokrotnie zakładać szwy. Miękki i podatny materiał gwarantuje, że szwy nie zostaną zerwane przy próbie naciśnięcia miejsca rany. Model dostarczany z zestawem startowym do zakładania szwów. Wymiary: 62 x 18 x 13 cm. Waga: 1 kg.

KOD: W44003.

Cena:1567.00PLN
ibalance601header.png

Waga precyzyjna IBALANCE601

Waga 600g/0,01g. Jest to profesjonalna waga precyzyjna z mnóstwem funkcji, który z pewnością spełniają najwyższe oczekiwania. Posiada dwa jasne diody LED wyświetlacze (na przeciwnych stronach), co czyni go idealnym do nauki, pokazując wagę do innych, i wielozadaniowości.

Cena:940.00PLN

Laboratorium Przyszłości

Nowoczesne wyposażenie dla WSZYSTKICH szkół!

Laboratoria Przyszłości to Program rządowy skierowany do 12 tysięcy szkół. Jego celem jest budowanie kompetencji kreatywnych i technicznych wśród uczniów. W ramach Programu szkoły otrzymają wsparcie finansowe na zakup wyposażenia technicznego niezbędnego do rozwoju umiejętności praktycznych wśród dzieci i młodzieży.

Dzięki finansowaniu z programu Laboratoria Przyszłości do każdej szkoły podstawowej w Polsce trafi nowy sprzęt między innymi drukarki 3D, mikrokontrolery czy sprzęt do nagrań.
Placówki będą mogły wybierać wyposażenie podstawowe (drukarki 3D) oraz dodatkowe (konieczność posiadania wyposażenia podstawowego).
Wsparcie przekazywane będzie dla Szkoły w całości z góry, bez konieczności wniesienia wkładu własnego.

Dla kogo są Laboratoria Przyszłości?

Program obejmuje wszystkie polskie szkoły podstawowe prowadzone przez jednostki samorządu terytorialnego oraz ogólnokształcących szkół artystycznych.

Kwoty finansowania dla szkoły

30 000 zł – szkoła do 100 uczniów
60 000 zł – szkoła do 200 uczniów
70 000 zł – szkoła do 234 uczniów
300 zł/1 uczeń – szkoła od 235 uczniów

Facebook