zestawy kształtek

Sortuj wg:
 • macko-opis.jpg

  Komplet "MAĆKO" 12 szt

  Zestaw kształtek "Maćko" zawiera 12 wielokolorowych, miękkich brył-klocków o różnych kształtach, wykonanych z pianki i obszytych skajem. Zestaw przeznaczony jest do indywidualnych i grupowych zabaw edukacyjno-ruchowych, dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Zestaw zapakowany w pokrowcu ma wymiary: 80 x 150 x 185 cm Wyrób nie zawiera ftalanów.
  Cena:2380.00PLN
 • emil-opis.jpg

  Komplet "EMIL" 30 szt

  Zestaw kształtek "Emil" zawiera 30 wielokolorowych, miękkich brył-klocków o różnych kształtach, wykonanych z pianki i obszytych skajem. Zestaw przeznaczony jest do indywidualnych i grupowych zabaw edukacyjno-ruchowych, dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Zestaw zapakowany w pokrowcu ma wymiary: 220 x 120 x 40 cm Wyrób nie zawiera ftalanów
  Cena:1590.00PLN
 • grzes-opis.jpg

  Komplet "GRZEŚ" 8 szt

  Zestaw kształtek "Grześ" zawiera 8 wielokolorowych, miękkich brył-klocków o różnych kształtach, wykonanych z pianki i obszytych skajem. Zestaw przeznaczony jest do indywidualnych i grupowych zabaw edukacyjno-ruchowych, dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Zestaw zapakowany w pokrowcu ma wymiary: 91 x 93 x 121 cm Wyrób nie zawiera ftalanów
  Cena:1267.50PLN
 • krzys-opis.jpg

  Komplet "KRZYŚ" 10 szt

  Zestaw kształtek "Krzyś" zawiera 10 wielokolorowych, miękkich brył-klocków o różnych kształtach, wykonanych z pianki i obszytych skajem. Zestaw przeznaczony jest do indywidualnych i grupowych zabaw edukacyjno-ruchowych, dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Zestaw zapakowany w pokrowcu ma wymiary: 98 x 98 x 36 cm Wyrób nie zawiera ftalanów.
  Cena:759.00PLN
 • leszek-opis.jpg

  Komplet "LESZEK" 11 szt

  Zestaw kształtek "Leszek" zawiera 11 wielokolorowych, miękkich brył-klocków o różnych kształtach, wykonanych z pianki i obszytych skajem. Zestaw przeznaczony jest do indywidualnych i grupowych zabaw edukacyjno-ruchowych, dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Zestaw zapakowany w pokrowcu ma wymiary: 36 x 98 x 181 cm Wyrób nie zawiera ftalanów.
  Cena:1103.70PLN
 • nikus-opis.jpg

  Komplet "NIKUŚ" 14 szt

  Zestaw kształtek "Nikuś" jest kostką 1 x 1 x 1 metr. Zawiera 14 wielokolorowych, miękkich brył-klocków o różnych kształtach, wykonanych z pianki i obszytych skajem. Zestaw przeznaczony jest do indywidualnych i grupowych zabaw edukacyjno-ruchowych, dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Zestaw zapakowany w pokrowcu ma wymiary: 100 x 100 x 100 cm. Wyrób nie zawiera ftalanów.
  Cena:1588.00PLN
 • olo-opis.jpg

  Komplet "OLO" 8 szt

  Zestaw kształtek "Olo" zawiera 8 wielokolorowych, miękkich brył-klocków o różnych kształtach, wykonanych z pianki i obszytych skajem. Zestaw przeznaczony jest do indywidualnych i grupowych zabaw edukacyjno-ruchowych, dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Specyfiką zestawu jest nauka przestrzennego dobierania brył w celu ułożenia kostki. Zestaw zapakowany w pokrowcu ma wymiary: 90 x 90 x 90 cm Wyrób nie zawiera ftalanów.
  Cena:1140.00PLN
 • lukasz-opis.jpg

  Komplet "ŁUKASZ" 13 szt

  Zestaw kształtek "Łukasz" zawiera 13 wielokolorowych, miękkich brył-klocków o różnych kształtach, wykonanych z pianki i obszytych skajem. Zestaw przeznaczony jest do indywidualnych i grupowych zabaw edukacyjno-ruchowych, dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Zestaw zapakowany w pokrowcu ma wymiary: 41 x 61 x 91 cm Wyrób nie zawiera ftalanów
  Cena:550.00PLN
 • filip-1-opis.jpg

  Komplet "Filip" 18 szt - (z pokrowcem SKAY)

  Zestaw kształtek "Filip" zawiera 18 wielokolorowych, miękkich brył-klocków o różnych kształtach, wykonanych z pianki i obszytych skajem. Zestaw przeznaczony jest do indywidualnych i grupowych zabaw edukacyjno-ruchowych, dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Zestaw zapakowany w pokrowcu ze skaju może służyć jako materac o wymiarach: 16 x 122 x 206 cm Wyrób nie zawiera ftalanów
  Cena:1170.00PLN
 • hubert-opis.jpg

  Komplet "HUBERT" 19 szt

  Zestaw kształtek "Hubert" zawiera 19 wielokolorowych, miękkich brył-klocków o różnych kształtach, wykonanych z pianki i obszytych skajem. Zestaw przeznaczony jest do indywidualnych i grupowych zabaw edukacyjno-ruchowych, dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Zestaw zapakowany w pokrowcu ma wymiary: 60 x 115 x 125 cm Wyrób nie zawiera ftalanów.
  Cena:1188.00PLN
Facebook